Odwiedz sponsora ksiegi!
Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Michał Przybycień

W księdze jest 9720 wpisów.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

3770
...Dostałam wczoraj dwie płytki z Zielonej góry...jedna...na która czekałam bardzo długo to SHREK (wers.ang.)...a drugi to film RING...wszystko niby w porządku...ale...gdy właczyłam owy 'RING'...okazało sie...tu tum...że to jakpoński horror...pierwsze co to strzeliłam karpia...i nie wiedziałam co zrobić...poprostu wyłaczyłam...musze następnym razem bardziej pomyśleć zanim zamówie sobie jakąś CD...kto wie...może kiedyś zobacze ten horror...narazie mnie jakoś nie ciągnie...
Hania

haniczek.blog.pl

3769
II Zastępca chciał oczywiscie powiedzieć NIESTETY NIE:)))))
Zastępca

3768
...Do szanowenej pani Kaśki(chciałam napisać Katarzyny...ale wiem jak ona tego nie znosi)...mam zaszczyć oznajmić, iż dzis przyniose pani kasetki... i zobaczy panna sobie co na nich jest...
Hania

3767
Prezesie, odpowiedź brzmi oczywiście NIE!!!! :))))))) Sytuacja z rosołem była wielka, a jego szczęśliwy posiadacz, czyli Zastępca, zawdzięcza go wyłącznie Tobie!!!! :)))))))))
Rosół zawiera także wybitne walory artystyczne, czego przykładem jest chociażby chleb z nóżkami :)))))))
II Zastępca

3766
iq jest do Dupy przez duze 'D' michal przenies stronke na prv, ale wtedy to nie bedzie mogl byc zwykly myslovitz.prv.pl bo ten adres jest juz zajety:]
spaj:)

3765
No dobrze, dobrze, ale co z ROSOŁEM?????? I SŁOIKIEM?????? Czy mamy przejsć koło nich obojętnie?????? Jak turyści?????:))))))
WSNR!!!!:)))
Prezes

3764
...ja się czuje zawiedziona...bo część humanistyczna była łatwiejsza... a tak teraz w domu dzisiaj nie wymówiłam słowa 'herbata'... aż mama się zdziwiała kiedy poprosiłam ją o mleko...(pije mleko będe wielka)...a no i skończyłam moja cudną książke...Serce Faraona...a wczoraj ja wypożyczyłam :((...chciałam Króra Scorpion'a...ale nie było więć kazałam mi odłozyć...hehe...a teraz mam Pamiętnik Księżniczki...i tam pewna dziewczyna ma na nazwisko 'Myscovitz'...mogli by zamiest c to l wstawic i wyszło by...Myslovitz...śmiałam się z tego całą droge z biblioteki do chatki...hehe...pozdrawiam...
...Soniu...dostałam nagranie?...
Hania

3763
w tym rocku herbata a za rock kawa;]
spaj:)

3762
Dziewczęta, podsumowanie nam się jakoś rozpłynęło, myślę więc, że już czas na IT'S OVER :)))))))))) Wszak nie ma co rozpamiętywać starego roku, skoro nowy zaczął się tak ciekawie, tj. od WSNR!!!! :))))))))
II Zastępca

3761
czesc..jaki to byl test..??bo u nas ma cos tam byc we wtorek..jakis probny z czesc matematyczno przyrodniczej..chyba jakies testy z wlabrzycha...nie wiem wiecej..:)
elf

3760
...Herbata, herbata- stężenie procentowe słodzonej herbaty, energia oddawana przez herbatę, długość łyżeczki do herbaty, pudełko na szklanki od herbaty, fusy od herbaty w formie kompostu, geograficzne położenie herbacianych plantacji- a ja tak bardzo lubiłam herbatę, niesłodzoną. :))) Egzaminy próbne na koniec gimnazjum, ale Twoja nazwa też jest poprawna. :)))
[Ven- lubię, czekam, lubię, czekam... lubimy, czekamy]
Kaśka

3759
Tak tak, szczególnie jeden KECZUP SZALAŁ:)))))))))) Ale gdyby Keczup nie zaszalał, Parówek z keczupem nigdy by nie było:)))))) A tak - SĄ!!!!!:))))
WSNR!!!!:))

Prezes bez butów nadal

3758
czy panie mowia o egzzaminach probnych do liceum?
beret

3757
...Magaw... :)
...Dzisiejszy egz. to koszmar... Ja humanistka, więc nie poradziłam sobie tak dobrze jak wczoraj...Aczkolwiek coś tam napisałam...
*Megi*

3756
...jestem po...ale to było okropne!...wszystko dotyczyło herbaty...obliczyc stężenie procentowe, gdzie się uprawia herbate, gdzie to co tam to....zgłupiec mozna...nie podobało mi sie polski był lepszy...wrrr... zła jestem...ale co tam ide dobie poczytac książke, która wczoraj wypozyczyłam...Serce Faraona...takinosi tyutł...przeczytałam tylko poczatek ale już mi sie podoba...
...Acha...i do cholery czemu strona znowu nie działa?...wrrrrr...
Hania

3755
jeszcze tylko 1,5 tygonia i ferie, a po feriach non stop szola, prawie bez zadnych wolnych...... leeee, i jak tu nie nazekac...;] pozdowienia dla powracajacej do kraju agi i tajnej:)
spaj:)

3754
...jest 8:00 Dzień dobry...ja sie szykuje na egzamin...trzymajcie kciuki...dziś matma, fiza, chemia, biola, gegra...czyli te najgorsze:(((... może sie uda :))...
Hania

3753
jebana gorycz (...)
...

3752
...decydujesz o tej grze i twój bóg się na to zgadza?nie możesz więc mieć pretensji że cię nie ocalił.siedem.koniec...
( )

3751
megaw...oswiadczam iz wygralas...bo tylko ty przyslalas odpowiedzi..i to az 3..to ktore foty wysy;lac?
freak

3750
O ile dobrze pamiętam, to w G umarł Elvis...???? Czy tak??? :)))))) Grypa szalała, Parówki szalały, a Keczupy to już najbardziej :)))))
II Zastępca

3749
kiedy te paszporty?beda leciały i kto jedzie na ten negatyw w katowic
werte

3748
...Dziekuje Agnieszko...kochana jesteś...czekam czekam...
Hania

3747
Rezultaty śledztwa zostały potwierdzone już w natsepnej miejscowośći Kuj-Pom na literkę G... Gdzie szalała GRYPA!!!!!
Prezes

3746
Zwłaszcza błysk w loku + przeprowadzone przez Was śledztwo :))))))
II Zastępca

3745
Loku zalotnie opadającym na czółko, dodam tylko;))))))))))
Prezes

3744
no była, była...:) Ale nie mniej przerażające były BRUDNE FIRANKI oraz błysk w uchu i w loku:))))))))))))
Prezes

3743
Nie, Prezesie, nie odstrasza mnie to, co było po drugiej stronie szyby, tylko to, co działo się na podeptanym trawniku :))) Chociaż gdyby po drugiej stronie szyby nic nie było, trwanik nie zostałby podeptany... :))))))) Cała sytuacja była mocno przerażająca :)))))
II Zastępca

3742
Dlaczego nie lubisz, gdy mówimy o ZAPLAKATOWANEJ SZYBCE:)))))))))) Czyżby odstraszała Cię rozpusta bez pleców w potokach wina zza szybki????:)))))))
Prezes

3741
tu nic i nikt nie pomoze (...)
...

3740
PRZESTAŃCIE PISAĆ O SZYBIE!!!! :))))))
II Zastępca

3739
przy zaplakatownej szybie osiagnelam totalne dno:) to byl moj koniec.Wtedy zrozumialem -IT'S OVER !!!!
Kores

3738
Wszystko oczywiście pamiętam - i sweter (jaki sweter? :))) i widoczne objawy braku kultury... :))))))) Ach, te biedne sierotki przewracające się na schodach!!!! :)))))))
II Zastępca

3737
10,błysk,błysk,błysk,błysk,błysk...
x ,błysk,błysk,błysk,błysk,błysk...
15,błysk,błysk,błysk,błysk,błysk...
.boję się.
(...między...a...śpi szczęście...)
.trwam między.
pstryk

3736
A pamiętacie wielkie BUM na schodach i siarczyste splunięcie?????:)))))
WSNR!!!!!!!!!!:)))))))
Prezes

3735
Megi trzymam kciuki za to żeby Ci sie w szkółce powiodło!!!Jestes przecież mądrą dziewczynką:PPP
magaw

3734
Hej ludziska właśnie siedze w kafejce w Jarosławiu.Freak jak jesteś teraz na internecie o napisz mi co z konkursem:))
magaw

3733
megaw..pomylilam twoj nick...?to sorry..i czopek dostala paszport!!!!!!!!!!za 15 min retransmsija..
freak

3732
.pragnienia spadają z nieba.
.chciałabym ochronić je w swoich dłoniach.
.ale zamienią się w kroplę.nie wtopią się w nie.przeciekną przez palce.
.gdy ominą moje ręce osiądą na ziemi.
.tam buty.dużo butów.podepczą.z trzaskiem którego nikt nie usłyszy popęka misterne piękno.
.pragnienia.zostańcie w niebie.na razie.
pstryk

3731
No to najpierw chcialabym zyczyc WSZYSTKIM SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU!!!
Troszke mnie tu nie bylo,ale tak jakos wyszlo...Jutro do Polski jade na ponad tydzien,jus sie doczekac nie moge!
Moze sie zalapie na jakis koncercik z okazji WOSP?!
POZDRAWIAM GORACO!A zwlaszcza HANIKA:)
AGNIESZKA

mysloaga.blog.pl

3730
A pamietacie sweter, ktorego tam wcale NIE BYŁO??????????????
Zastępca

3729
A czy pamietacie ODSŁUCHY w toalecie?????:))))))) I ten niezapomniany duet a capella:)))))))
Prezes

3728
Nigdy nie zapomnę, jak opuściłyśmy wraz z Zastępcą trybuny, tuż przed decydującym koszem, a kiedy wracałyśmy, jakieś dziewczynki z troską poinformowały nas, że mecz już się skończył :)))))))) TO BYŁO BARDZO SMUTNE!!!!! :)))))))))
II Zastępca

3727
Tak, tak - SALA GIMNASTYCZNA :)))))))
II Zastępca

3726
Oczywiście, Zastępco, czuj się dyskryminowana!!!! Uważam, że Ty również powinnaś iść na tortury, jeśli nie zgodzisz się wyjawić, skąd wzięłyśmy nazwisko Wojdak :)))))))) Jan w dodatku - nie zapominajmy o tym :))))))))
Okej, już mi się gąski objawiły, możemy je zostawić :))))))
II Zastępca

3725
Czy pod hasełem HALA masz na mysłi SALE GIMNASTYCZNĄ????????:)))))))))))
WSNR!!!
Prezes

3724
Prezesie, temat, o którym piszesz zdecydowanie powinien zostać pominięty!!!! :))))))) Uważam, że trzeba sprawę zatuszować :))))))) Czy my w ogóle doszłyśmy do tematu "Zwiedzamy nową halę"????
Megi, cóż, "II" w naszym przypadku jest istotnym szczegółem :))))))
II Zastępca

3723
A mnie nie zamierzasz dreczyc, Megi??? Czy ja powinnam się czuć dyskryminowana?????
Jakie enigmatyczne, no jak to???? No przeciez wszystko jasne!!! Taras, cola, obwarzanki, gaski śpiewane za nami, dziewczeta fikające pod nami:)))
WSNR!!!!!
Zastępca

3722
...Dobrze wiesz II Zastępco,że chodziło o Ciebie tylko 'II' nie napisałam...!
*Megi*

3721
ZASTĘPCY!!!!!!! Apeluję do Was o porzucenie temtu gasek i przejscie do wydarzeń pt. ROZLEPIAMY SIĘ NA ZAPLAKATOWANEJ SZYBIE:))))))
WSNR!!!!!
Prezes

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi



Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!