| 3770 | ...Dostałam wczoraj dwie płytki z Zielonej góry...jedna...na która czekałam bardzo długo to SHREK (wers.ang.)...a drugi to film RING...wszystko niby w porządku...ale...gdy właczyłam owy 'RING'...okazało sie...tu tum...że to jakpoński horror...pierwsze co to strzeliłam karpia...i nie wiedziałam co zrobić...poprostu wyłaczyłam...musze następnym razem bardziej pomyśleć zanim zamówie sobie jakąś CD...kto wie...może kiedyś zobacze ten horror...narazie mnie jakoś nie ciągnie... Hania haniczek.blog.pl |
| 3769 | II Zastępca chciał oczywiscie powiedzieć NIESTETY NIE:))))) Zastępca |
| 3768 | ...Do szanowenej pani Kaśki(chciałam napisać Katarzyny...ale wiem jak ona tego nie znosi)...mam zaszczyć oznajmić, iż dzis przyniose pani kasetki... i zobaczy panna sobie co na nich jest... Hania |
| 3767 | Prezesie, odpowiedź brzmi oczywiście NIE!!!! :))))))) Sytuacja z rosołem była wielka, a jego szczęśliwy posiadacz, czyli Zastępca, zawdzięcza go wyłącznie Tobie!!!! :))))))))) Rosół zawiera także wybitne walory artystyczne, czego przykładem jest chociażby chleb z nóżkami :))))))) II Zastępca |
| 3766 | iq jest do Dupy przez duze 'D' michal przenies stronke na prv, ale wtedy to nie bedzie mogl byc zwykly myslovitz.prv.pl bo ten adres jest juz zajety:] spaj:) |
| 3765 | No dobrze, dobrze, ale co z ROSOŁEM?????? I SŁOIKIEM?????? Czy mamy przejsć koło nich obojętnie?????? Jak turyści?????:)))))) WSNR!!!!:))) Prezes |
| 3764 | ...ja się czuje zawiedziona...bo część humanistyczna była łatwiejsza... a tak teraz w domu dzisiaj nie wymówiłam słowa 'herbata'... aż mama się zdziwiała kiedy poprosiłam ją o mleko...(pije mleko będe wielka)...a no i skończyłam moja cudną książke...Serce Faraona...a wczoraj ja wypożyczyłam :((...chciałam Króra Scorpion'a...ale nie było więć kazałam mi odłozyć...hehe...a teraz mam Pamiętnik Księżniczki...i tam pewna dziewczyna ma na nazwisko 'Myscovitz'...mogli by zamiest c to l wstawic i wyszło by...Myslovitz...śmiałam się z tego całą droge z biblioteki do chatki...hehe...pozdrawiam... ...Soniu...dostałam nagranie?... Hania |
| 3763 | w tym rocku herbata a za rock kawa;] spaj:) |
| 3762 | Dziewczęta, podsumowanie nam się jakoś rozpłynęło, myślę więc, że już czas na IT'S OVER :)))))))))) Wszak nie ma co rozpamiętywać starego roku, skoro nowy zaczął się tak ciekawie, tj. od WSNR!!!! :)))))))) II Zastępca |
| 3761 | czesc..jaki to byl test..??bo u nas ma cos tam byc we wtorek..jakis probny z czesc matematyczno przyrodniczej..chyba jakies testy z wlabrzycha...nie wiem wiecej..:) elf |
| 3760 | ...Herbata, herbata- stężenie procentowe słodzonej herbaty, energia oddawana przez herbatę, długość łyżeczki do herbaty, pudełko na szklanki od herbaty, fusy od herbaty w formie kompostu, geograficzne położenie herbacianych plantacji- a ja tak bardzo lubiłam herbatę, niesłodzoną. :))) Egzaminy próbne na koniec gimnazjum, ale Twoja nazwa też jest poprawna. :))) [Ven- lubię, czekam, lubię, czekam... lubimy, czekamy] Kaśka |
| 3759 | Tak tak, szczególnie jeden KECZUP SZALAŁ:)))))))))) Ale gdyby Keczup nie zaszalał, Parówek z keczupem nigdy by nie było:)))))) A tak - SĄ!!!!!:)))) WSNR!!!!:)) Prezes bez butów nadal |
| 3758 | czy panie mowia o egzzaminach probnych do liceum? beret |
| 3757 | ...Magaw... :) ...Dzisiejszy egz. to koszmar... Ja humanistka, więc nie poradziłam sobie tak dobrze jak wczoraj...Aczkolwiek coś tam napisałam... *Megi* |
| 3756 | ...jestem po...ale to było okropne!...wszystko dotyczyło herbaty...obliczyc stężenie procentowe, gdzie się uprawia herbate, gdzie to co tam to....zgłupiec mozna...nie podobało mi sie polski był lepszy...wrrr... zła jestem...ale co tam ide dobie poczytac książke, która wczoraj wypozyczyłam...Serce Faraona...takinosi tyutł...przeczytałam tylko poczatek ale już mi sie podoba... ...Acha...i do cholery czemu strona znowu nie działa?...wrrrrr... Hania |
| 3755 | jeszcze tylko 1,5 tygonia i ferie, a po feriach non stop szola, prawie bez zadnych wolnych...... leeee, i jak tu nie nazekac...;] pozdowienia dla powracajacej do kraju agi i tajnej:) spaj:) |
| 3754 | ...jest 8:00 Dzień dobry...ja sie szykuje na egzamin...trzymajcie kciuki...dziś matma, fiza, chemia, biola, gegra...czyli te najgorsze:(((... może sie uda :))... Hania |
| 3753 | jebana gorycz (...) ... |
| 3752 | ...decydujesz o tej grze i twój bóg się na to zgadza?nie możesz więc mieć pretensji że cię nie ocalił.siedem.koniec... ( ) |
| 3751 | megaw...oswiadczam iz wygralas...bo tylko ty przyslalas odpowiedzi..i to az 3..to ktore foty wysy;lac? freak |
| 3750 | O ile dobrze pamiętam, to w G umarł Elvis...???? Czy tak??? :)))))) Grypa szalała, Parówki szalały, a Keczupy to już najbardziej :))))) II Zastępca |
| 3749 | kiedy te paszporty?beda leciały i kto jedzie na ten negatyw w katowic werte |
| 3748 | ...Dziekuje Agnieszko...kochana jesteś...czekam czekam... Hania |
| 3747 | Rezultaty śledztwa zostały potwierdzone już w natsepnej miejscowośći Kuj-Pom na literkę G... Gdzie szalała GRYPA!!!!! Prezes |
| 3746 | Zwłaszcza błysk w loku + przeprowadzone przez Was śledztwo :)))))) II Zastępca |
| 3745 | Loku zalotnie opadającym na czółko, dodam tylko;)))))))))) Prezes |
| 3744 | no była, była...:) Ale nie mniej przerażające były BRUDNE FIRANKI oraz błysk w uchu i w loku:)))))))))))) Prezes |
| 3743 | Nie, Prezesie, nie odstrasza mnie to, co było po drugiej stronie szyby, tylko to, co działo się na podeptanym trawniku :))) Chociaż gdyby po drugiej stronie szyby nic nie było, trwanik nie zostałby podeptany... :))))))) Cała sytuacja była mocno przerażająca :))))) II Zastępca |
| 3742 | Dlaczego nie lubisz, gdy mówimy o ZAPLAKATOWANEJ SZYBCE:)))))))))) Czyżby odstraszała Cię rozpusta bez pleców w potokach wina zza szybki????:))))))) Prezes |
| 3741 | tu nic i nikt nie pomoze (...) ... |
| 3740 | PRZESTAŃCIE PISAĆ O SZYBIE!!!! :)))))) II Zastępca |
| 3739 | przy zaplakatownej szybie osiagnelam totalne dno:) to byl moj koniec.Wtedy zrozumialem -IT'S OVER !!!! Kores |
| 3738 | Wszystko oczywiście pamiętam - i sweter (jaki sweter? :))) i widoczne objawy braku kultury... :))))))) Ach, te biedne sierotki przewracające się na schodach!!!! :))))))) II Zastępca |
| 3737 | 10,błysk,błysk,błysk,błysk,błysk... x ,błysk,błysk,błysk,błysk,błysk... 15,błysk,błysk,błysk,błysk,błysk... .boję się. (...między...a...śpi szczęście...) .trwam między. pstryk |
| 3736 | A pamiętacie wielkie BUM na schodach i siarczyste splunięcie?????:))))) WSNR!!!!!!!!!!:))))))) Prezes |
| 3735 | Megi trzymam kciuki za to żeby Ci sie w szkółce powiodło!!!Jestes przecież mądrą dziewczynką:PPP magaw |
| 3734 | Hej ludziska właśnie siedze w kafejce w Jarosławiu.Freak jak jesteś teraz na internecie o napisz mi co z konkursem:)) magaw |
| 3733 | megaw..pomylilam twoj nick...?to sorry..i czopek dostala paszport!!!!!!!!!!za 15 min retransmsija.. freak |
| 3732 | .pragnienia spadają z nieba. .chciałabym ochronić je w swoich dłoniach. .ale zamienią się w kroplę.nie wtopią się w nie.przeciekną przez palce. .gdy ominą moje ręce osiądą na ziemi. .tam buty.dużo butów.podepczą.z trzaskiem którego nikt nie usłyszy popęka misterne piękno. .pragnienia.zostańcie w niebie.na razie. pstryk |
| 3731 | No to najpierw chcialabym zyczyc WSZYSTKIM SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU!!! Troszke mnie tu nie bylo,ale tak jakos wyszlo...Jutro do Polski jade na ponad tydzien,jus sie doczekac nie moge! Moze sie zalapie na jakis koncercik z okazji WOSP?! POZDRAWIAM GORACO!A zwlaszcza HANIKA:) AGNIESZKA mysloaga.blog.pl |
| 3730 | A pamietacie sweter, ktorego tam wcale NIE BYŁO?????????????? Zastępca |
| 3729 | A czy pamietacie ODSŁUCHY w toalecie?????:))))))) I ten niezapomniany duet a capella:))))))) Prezes |
| 3728 | Nigdy nie zapomnę, jak opuściłyśmy wraz z Zastępcą trybuny, tuż przed decydującym koszem, a kiedy wracałyśmy, jakieś dziewczynki z troską poinformowały nas, że mecz już się skończył :)))))))) TO BYŁO BARDZO SMUTNE!!!!! :))))))))) II Zastępca |
| 3727 | Tak, tak - SALA GIMNASTYCZNA :))))))) II Zastępca |
| 3726 | Oczywiście, Zastępco, czuj się dyskryminowana!!!! Uważam, że Ty również powinnaś iść na tortury, jeśli nie zgodzisz się wyjawić, skąd wzięłyśmy nazwisko Wojdak :)))))))) Jan w dodatku - nie zapominajmy o tym :)))))))) Okej, już mi się gąski objawiły, możemy je zostawić :)))))) II Zastępca |
| 3725 | Czy pod hasełem HALA masz na mysłi SALE GIMNASTYCZNĄ????????:))))))))))) WSNR!!! Prezes |
| 3724 | Prezesie, temat, o którym piszesz zdecydowanie powinien zostać pominięty!!!! :))))))) Uważam, że trzeba sprawę zatuszować :))))))) Czy my w ogóle doszłyśmy do tematu "Zwiedzamy nową halę"???? Megi, cóż, "II" w naszym przypadku jest istotnym szczegółem :)))))) II Zastępca |
| 3723 | A mnie nie zamierzasz dreczyc, Megi??? Czy ja powinnam się czuć dyskryminowana????? Jakie enigmatyczne, no jak to???? No przeciez wszystko jasne!!! Taras, cola, obwarzanki, gaski śpiewane za nami, dziewczeta fikające pod nami:))) WSNR!!!!! Zastępca |
| 3722 | ...Dobrze wiesz II Zastępco,że chodziło o Ciebie tylko 'II' nie napisałam...! *Megi* |
| 3721 | ZASTĘPCY!!!!!!! Apeluję do Was o porzucenie temtu gasek i przejscie do wydarzeń pt. ROZLEPIAMY SIĘ NA ZAPLAKATOWANEJ SZYBIE:)))))) WSNR!!!!! Prezes |