| 3820 | Tu wasza szalona siostra ze Stalówki ...wpadłam na chwilke żeby was pozdrowić.Oto lista szczęśliwców hehe:Megi She Kaska Lop Dodosia Hania Spaj Godless Elfik Peggy Brown Wiza Michaś...chyba everybody:PP magaw |
| 3819 | Maga do zupy zgłasza sie:)))))) magaw |
| 3818 | Katowice nie palcie marihuany! ;) . .. ... |
| 3817 | fajnie bylo..mielismy najladniejsze swiatelko do nieba..:P elfik |
| 3816 | wreszcie dziala!!!dzieki..wszystkim... freak |
| 3815 | ...Megi byłas na rynku w Żarach wczasie gdy robili zdjęcie rodzinne?... Hania |
| 3814 | Coś długo się utzymują ci "Sprzedawcy..." na 15 miejscu, co nie? :-P łukasz |
| 3813 | ...droga DreamSeller nie bój sie o mp3...bedziesz miała...ja sie postaram...a poza tym miałaś świetny dzień, wieczór i w ogóle... Hania |
| 3812 | Prosze Anie S zeby sie ze mna skontaktowala bo nie mam Twojego numerka gg a musze juz oddac plyte:) pozdrawiam wszystkich godless |
| 3811 | A kiedy panna księga Gości zaczeła działac?:) Chyba przespałam ten uroczy moment. Ja dziś leniuchuje w domu, nie ruszam się nigdzie, nawet na WOŚP:( Nie bede miała seeerduuuchaaa!!! :( (ee, tam pewnie jakaś kumpela, ma w zapasie:) Haniu, czekam na mp3. Już Ty wiesz o co mi chodzi(1996:)Pozdrowionka for wszyscy;P DreamSeller |
| 3810 | ...Magi ja wiem co mi jest potrzebne a co nie...:D Hania |
| 3809 | Ze słoikiem, chlebem z nóżkami, kwiatkiem w wiaderku i Lechem ;))))))) Jaka szkoda, że trafił on (rosół oczywiście ;) do mnie tylko na przechowanie :)))))) WSNR!!!!!!! II Zastępca |
| 3808 | A JA MAM ROSÓŁ!!!!! :))))))))) II Zastępca |
| 3807 | ...Kaś...miłej zabawy na WOŚP... :D ...Pozdrów ode mnie wszystkich napotkanych znajomych... :D ...Mnie nie będzie w Żaganiu, bo jadę ze znajomymi do Żar... ...No...to Paaaaa... :* *Megi* |
| 3806 |
| 3805 | ZDJĘCIA GWIAZD W SŁOIKU CHLEB:)))) Zastępca |
| 3804 | pusto.pusty Kubek.Strach wszystko wypił.chciałam znaleźć Wróżkę na parapecie.zamiast niej tylko Wiatr.zimny.lodowaty.wpadł.przewrócił Kubek.pusty Kubek.upadł na bez-Nadzieję.bez rozbiło Mu twarz w tysiąc ran.klęczę nad Nim.smutna...Złotniczeńku...nie mam z czego. pstryk |
| 3803 | ...O jutrzejszym dniu- 'Oj, się będzie działo!!!' :))) Seducha, serduszka, czerwone, czekam, czekam z kończącą się cierpliwością. Kaśka |
| 3802 |
| 3801 | ...miałam dzis świetny dzień...tylu facetów...i jutro mam randke!...zycze wszystkim udanego wieczoru... Hania |
| 3800 | WSNR!!!!!:) na dobry schyłek dnia:) Prezes |
| 3799 | ...Kasiu mozesz mniec kasetke do piatku przed feriami... miłego słuchania... Hania |
| 3798 | ...zapomniałabym witaj spaj :)) ja jestem u kuzyna na Wojska Polskiego i zaraz jade na OSIR na łyzwy...bo lodowisko zrobili...hehe... Hania |
| 3797 | ..ja juz byłam..haaa...a peggy ma nowa notke dla zainteresowanych... Hania |
| 3796 | "Mysle sobie ,ze ta zima kiedys musi minać ...zazieleni sie ,urośnie kilka drzew.... " Zimno,zimno,zimno,zimno... ja chce lato .... Mycha mychaos.blog.pl |
| 3795 | witam w dzisiejszym dniu wszystkie dziewczeta:] spaj:) |
| 3794 | ...Słuchałam, słuchałam- b. dziękuję!!! Wersja bezinstrumentalna przerosła moje oczekiwania. Myślałam, że będę się pokładać ze śmiechu, a tymczasem wyszło całkiem przyjemnie. :))) Kaśka |
| 3793 | ...dzień dobry...zaczyna sie dobrze ciekawe co potem... Hania |
| 3792 | WSNR!!!!!! Na dobry poczatek dnia:))) Zastępca |
| 3791 | ...Ludzie normalnie zakładam Fan Club... wszystko sie dowiecie w ciagu paru dni...jak wszystko przygotuje...ha...FC ma juz 2 członków...a istnieje nieoficjalnie już 10 minut... Hania |
| 3790 | ...spaj, mówisz i masz...dokładnie to jutro będą :P... Hania |
| 3789 | ...Magi...potrzeba mi do zupy jesteś :P... a Gofry dla ksiedza kapelana zostaw w spokoju... Hania |
| 3788 | gofry, kto robi gofry??? ja chce gofra;] spaj:) |
| 3787 | I WSNR!!!!! :)))))))) II Zastępca |
| 3786 | Chleb z nóżkami był w SŁOIKU, NIESTETY NIE mógł więc być w gazecie :)))))) II Zastępca |
| 3785 | ...nie denerwuj się Gofer... :) *Megi* |
| 3784 | ...Kaś...jak tam kasetka?...słuchałaś?... podobało Ci się?... Hania |
| 3783 | ...NIE JESTEM GOFER MAGI!...obcasy dobrze...i co cie to obchodzi w jakich ja butach chodze?!...ksiądz dobrze... a wojak też...pan m odporwadził mnie do domku... Hania |
| 3782 |
| 3781 |
| 3780 | jeszcze tylko tydzien:] spaj:) |
| 3779 | Proga Pani M. z miasta W. - cieszę sie, że przesyłka doszła w całosci:) Pozdrawiam serdecznie Pani z B. |
| 3778 | Pani E. z miasta P. dziękuję bardzo za te trzy...a Pani... z miasta B. dziękuję bardzo za jedną. :))) Piękne! Droga Pani z P. ...prośbę spełnię...za jedną chwilkę...krótką chwilkę ale jednak chwilkę... Droga Pani z B. ...nie wiem kim jesteś...ale wygląda na to,że Ty wiesz kim ja jestem :) A przynajmniej wiesz o mnie więcej,niż ja wiem o Tobie. Pozdrawiam serdecznie obydwie Panie. Pani M. z miasta W. :) |
| 3777 | idem spac, goodnight everybody:] end good night little strange girl... :] spaj:) |
| 3776 | A chleb z nóżkami NIESTETY NIE był w gazecie;)))))))) WSNR!!!!!:))))))) Prezes |
| 3775 | Ależ WSNR jest częścią jak najbardziej TEGO roku!!!!!! :))))))))) NIESTETY NIE opuści nas ono aż do roku 2004, więc proszę się przyzwyczaić :))))) A w ogóle to....WSNR!!!!!! :))))))))) II Zastępca |
| 3774 | Nie, nie lepiej:)))) Zastępca |
| 3773 |
| 3772 | fc... po co wy sobie przypominacie ubiegly rock???? nie lepiej przejsc do nestepnego i nie dreczyc mnie tymi niezrozumialymi gryzmolami typu WSNR???:\ no i chcialem powiedziec Ven ze jezeli zaglada jeszcze do ksiegi to niech mi da znac ze zyje na gg:] spaj:) |
| 3771 | Tak, właśnie to chciałam powiedzieć. NIESTETY NIE zostałam zrozumiana :))))))))) II Zastępca |