Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Michał Przybycień

W księdze jest 9720 wpisów.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

4470
czemu wojna przeciwko...hani mnie srednio interesuje co ona tam wypisuje i tego nie czytam...wiec co wam ona przeszkadza
freak

4469
czyzby nasza akcja "MYSLOFANI PRZECIWKO HANI" została zawieszona??? kropki gdzie polazłyscie???????
...............

4468
a czemu MIAŁBY interweniowac????

coj dzieki za wpisy na blogu.... masz karte stałego klienta.. a Ursusa przesle pocztą...tylko zeby nie ukradli :))))))))))
.............

4467
oooo atak na poczte...to jest dobry pomysl wrecz doskonaly i hate them...
freak

4466
PPP kradnie!!! Coj, a jak myślisz, dlaczego PAŃ W OKIENKU MAMY DOŚĆ???:))) Reklamacja została złożona i całkowicie zignorowana. Budujemy bombę, może nie pomoże ale przynajmniej sie zemścimy:))) Potem oczywiście będa walki kisielowe na gruzach poczty:)))
Zastępca

4465
jak myslisz,czemu zarzad nie interweniuje w sprawie kropek:))))???
coj do Kaś

4464
to juz nie wiem ,co powiedziec,chyba tylko moge stwierdzic,ze macie zlodziejstwo na poczcie!no ale przeciez chyba macie kwity potwierdzajace nadanie - skladalyscie reklamacje???ja w ostatecznosci posuwam sie do tego i nie ma sily,albo dostaje paczke albo zwrot kasy(mimo,ze nie podalam wartosci).coz za czasy nastaly!!!skandal!!!
coj do zarzadu

4463
maju kochana bo mnie tam nie bedzie i szlak mnie trafia...i wkurwiam sie dzis o byle co i wogole...
freak

4462
Również wątpię:))))
(akapity)
FC zarządzam doskonale i to wystarczy:)))
Zastępca

4461
Ewa dlaczego smutny dzień,dziś będzie tak pięknie jak w niedzielę:),takie dni jak dzisiejszy sprawiają,że pojawia się uśmiech na mojej twarzy a serce przepełnia się miłością:))
...jaki piękny jest ten świat...
Maja

4460
niech kktos bedzie na chatku w ten smutny dzien..
freak

4459
...Bezkrólewie można zauważyć od wczorajszego dnia, kiedy na Księdze siedzi kropka na kropce. :))) Zastępco p.o. Prezesa, nie radzisz sobie z tak poważną rolą. :))) Moja wizyta przy okienku będzie miała miejsce prawdopodobnie w piątek, ale szczerzę wątpię, aby paka leżała w samotności gdzieś na PPP, bo żaden listonosz nie podjął się wyzwania dostarczenia mi jej. :)))
Kaśka

4458
No to narobiłam wpisów na cały dzień:))) Na tym koniec, bo dzieci obijają się o ściany:))))
Zastępca

4457
A może nawet będę kontrolować nieustannie:))))
Zastępca

4456
Ale będę trzymać rękę na pulsie:))))
Zastępca p.o. Prezesa

4455
Na krótko, zaznaczam, na krótko:)))
Zastępca p.o. Prezesa

4454
Obawiam się, że na krótko a Księdze zapanuje bezkrólewie, bo WYJEŻDŻAM na łikend:))))
Zastępca p.o. Prezesa

4453
...nie bój się nie ucichłam poprostu przeznaczyłam czas na co innego niż internet...i tak za dużo przed monitorem siedze...ale jestem i będe a WY mnie naj mniej obchodzicie...i dalej bede pisać :P wiec sami sobie skaczcie...
Hania

4452
wracam pytam nie rozumiem...
freak......

4451
Zastępco, czy zdajesz sobie sprawę, jak odpowiedzialne zadanie stanie przed Tobą jutro i ciągnąć się będzie przez cały łikend aż do powrotu Prezesa??? ;)))))
II Zastępca

4450
W sprawie paczek powiem tyle, że gdyby którakolwiek z zagubionych przesyłek kiedyś wróciła, awantury byłyby zbędne. Problem w tym, że paczki giną bezpowrotnie w momencie pozostawiania ich w placówkach PPP i nikt już nie wie, co się z nimi dalej dzieje. WSZYSTKICH PAŃ Z POCZTY MAMY DOŚĆ!!!! Zbroimy się na następną wizytę.
II Zastępca

4449
ale sie tu porobilo:)))i przestalo byc nudno:)))
coj

4448
agata ma racje:)))a ja jestem ta kropka,co juz megi raz pozdrawiala:)))nie jestesm tchorzem,hania moze mi naskakac,ale tak jest po prostu weselej kiedy wszyscy kropkuja:)))no a tak w ogole to patrzcie:hania ucichla:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
.

4447
...Na chwilę was spuścić z oka...hyhy. Zostawcie już Hanke, bo "bulwersator" jej się włączy...A to kropkowanie to trochę rzeczywiście tchórzostwo.Ja nie boję się wprost napisać z własnym nickiem.Bądźcie chodź na tyle odważni i chociaż mi się ujawnijcie... ;]
...Maila macie podanego... ;P
*Megi*

4446
proponuje tu jeszcze nasrac bo tylko tego brakuje
Agata

4445
co za różnica ...anoimowość, czy kropkowość? :)
a tak w ogóle... to się połapać nie mozna przez te kropki :)
justyna

4444
ok,ok:)
...

4443
dlaczego ty???? to ja zaproponowałam koalicje!!! to ja bede naszym przedstawicielem...... bede nas godnie reprezentowac!!! ;)
.........

4442
my nie jestesmy anonimowi,my jestem kropkowani;P
....

4441
anonimowość bywa rodzajem tchórzostwa
justyna

4440
a co to za masa kropajek??? nie trzeba się hować;P
spaj:)

4439
i co freak, udało cie się dostać do trójki??
spaj:)

4438
hehe a ja jestem ciekawa jakie jeszcze osoby kropkuja przeciw hance:)
ja jestem ta kropka ktora napisala "pozdrowienia dla hanki:P":)
jak mam sprawdzic kim jestescie jakze madrzy ludzie,sprzeciwiajacy sie bezmyslnemu waleniu w klawiature?:)
.......

4437
ja zaczelam i jestem za stworzeniem koalicji!!!i bede samozwanczym jej przywodca!!!
.

4436
wlasnie!
.

4435
"wy o wiele mniej ciekawe wypisyjecie rzeczy" hmm... zastanawiające.. karolinka najwyrazniej swietnie sie orientuje kto to jestesmy "my"...
.............

4434
Wszystkich pań w okienku mamy dość!!!! Butelki z benzyną i kamienie latały, ale pani pozostała niewzruszona. WSNR!!!!
Zastępca

4433
czemu tak sie czepiacie kazdego dajcie sobie spokoj wiem ze moze hania Was wkurza nikt nie kaze Wam czytac pozatym wy o wiele mniej ciekawe wypisyjecie rzeczy troche tolerancji to kazdego ksiega i kazdy moze pisac to co chce i ja tez napisze ze KOCHAM MYSLOVITZ :p
karolinka

4432
zeby to jeszcze było cos ciekawego... "dzis zjadłam obiad był pyszny, teraz wszystko jest super bo jestem zakochana hihihi"


Haniu, dziecko drogie....obiecuje nawet wysłac smsa zebys mogła zalozyc sobie bloga ZA DARMO!!! jezeli miałabym juz wiecej nie widziec twoich beznadziejnych wpisów to ta 1+ vat jest niczym!!!!!!!!!!!!!!!!!
...........

4431
no własnie!!!! a myslałam ze jestem sama! stwórzmy koalicje!
.............

4430
zgadzam sie z wami jak najbardziej co do wpisow hanki...co mnie obchodz jakies krzyski itp.itd...jak sie nie ma nic ciekawego do napisania lepiej nie tykac klawiatury...
ps.pozdrawiam hanke;P
......

4429
Hania, czy nie mozesz zalozyc wlasnego bloga i tam pisac te glupoty? Kogo to obchodzi co Ty robisz w ciagu dnia.. Po co nam to wiedziec?
...

4428
I ja tez tak sadze... :)
...

4427
ja tez tak uwazam!!!!!!! nareszcie jakas bratnia dusza!!!!!!!!!!!!
.;:˛`·˛°˘^˝¨˝´·˛·˛˛

4426
wpisy hani sa zalosne do wyrzygania!!!
.

4425
...nie zawiodłam się tak bardzo...są rzeczy które bardziej potrafią zająć człowieka mysli...np jak by tu wykombinowac aby Krzyś przyjechał do mnie na 2 godziny z rana...chyba lepsze będzie zaproszenie na kolecje ze śniadaniem...
Hania

4424
...Oooo...to nie była Karolinka...I Hanka się zawiodła... jaka szkoda... chciało się dokuczyć? Nie maa ;P...
*Megi*

4423
megus to nie ja pisalam to moja kumpela wybacz jej pozdrawiam
karolinka

4422
...Karolinka...obraziłaś moje imię...
*Megi*

4421
...Tak??? To dlaczego Zastępca nie otrzymał z powrotem pewnej paczki z sierpnia??? Według moich obliczeń minęło już pół roku. :))) Będziemy się martwić, będziemy, bo poszkodowana jestem ja. Kisielu odradzam, paka z cenną zawartością mogłaby zostać uszkodzona podczas takiej akcji!!! :))) Starzeję się i nie wypada mi już mówić: Ciocia, prawda Ciotka??? :)))
Kaśka

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi



Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!