Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Michał Przybycień

W księdze jest 9720 wpisów.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

4420
Wspierajcie polskich rolników odwiedzajc naszego bloga!!!! potrzebujemy gosci bo kolega Jozik nie ma komu URSUSA sprzedac!!!
Józef i Bronisław

www.welcome-in-karakule.blog.pl

4419
po pierwsze:
dlaczego wredna,w ktorym miejscu:)))???
po drugie:
ciotka a nie ciocia pewno z racji posuniecia sie w latach:)))))))))
coj do kas & spaj

4418
a wlasnie,ze kisiel sie przyda: mozna wylac na droge i poczmajstrowie sie rozjada na nim i nie uciekna!!!
a tak powaznie,jesli zaginela paczka w drodze,nie obawiajcie sie,wroci.
ja b.czesto wysylam paki i jesli adresat ich nie otrzymuje(poczta czesto daje d...)to paka wraca.musi jednak minac okolo miesiac...czekajcie,a bedzie wam dane!!!
coj z pewnym doswiadczeniem

4417
blagam o pomoc z wejsciem do 3 dla 2-3 osob!!!!!!!!!
freak

4416
Ach! Witajcie po ogromnej przeriwe, drodzy Księgowicze i MysloFani, co się boją wpisac do księgi ! ;) Ja spełniałam swoją misję, polegającą na...hmm..pobycie u babci & dziadka...;) [A już myślałam, że się dacie nabrac, na to ,że musiałam tam sprzedawac marzenia:P] Więc więcej szczegółów niedługo na blogu, więc stali bywalcy (for example: Hania:) nie bójta sieta o nowe notki...;)Więc teraz wymienie tych, których pragnę pozdrowić z całych sił swoich:) Kolejnośc przypadkowa:)
Hania, Kevin, Peggy_Brown, Tajna, Kasik, Megi, Spaja, Feno, Quepasa, Adminek:) (pozdrów pieska:),Autorek Strony ;), DominikaLV, Mysloalexandra, Karolina, Mysloaga, Daiyę, Dorojka...y...no to chyba wszyscy...Jesli kogos zapomniałam...to siem prosze nie gniewac :P ech, co wam bede zalowac..pozdrawiam wszystkich ;)
DreamSeller po spełnionej misjii ;)

sonica.blog.pl

4415
...eee...myslałam ze To Karolinka napisała :(( no cóż...
Hania

4414
jutro koncert :)))))))))))) w radiu :)))))))))))))))))
Anthony Niegdys

4413
...sorx...poprawiam się...po tym iż przczytałam ze to okropne imie wycofuje się...dobry wybór!!...
Hania

4412
hehe olka nie podpisuj sie za mnie!!!!!!wariatko nie wiezcie jej mi tez nie
karolinka

4411
...tak tak Kasiu...romumię...hehe... a co do Karolinki...nie mysl..imionka są śliczne...Magdalenke na kiedy indziej...
Hania

4410
Drogę ucieczki odciąć poczmajstrom, rzecz jasna:)))
Zastępca

4409
II Zastępca z Gościem Specjalnym zbroją się w samotności, ja przygotowuję plan poczty, aby odciąć im drogę ucieczki:))) Nasza zemsta będzie krwawa:))) Bez kisielu tym razem:)))
Zastępca

4408
ciekawa jetem co mój chłopak myśli o dziecku jeszcze nic nie wie pomóżcie jak mam mu to powiedzieć
karolinka

4407
megi nie wysmiewaj sie ze mnie
wole zosie niz magde
karolinka
karolinka

4406
no co ty Magdalenka okropne imie mam już jedna magde w domu.wymyśl coś lepszego
karolinka

4405
megi-pomysle :))))))))))))
karolinka

4404
ja chce na koncert do 3~!!!!!!!!!!!!!!1
freak

4403
...Noce, ach, mi się śniło, że dostałam od Was mejla, w którym napisałyście, że paka do Was wróciła!!! :))) Czy na niej jest adres nadawcy, być może to był sen proroczy??? Awanturujcie się, nikt nie będzie beszczelnie okradał ludzi. PPP przechodzi chyba jakiś kryzys. :))) Magaw, pogratuluj siostrze, również pozdrawiam! :] Hania, mam tylko jedną Ciocię [Spaj :P] w naszym gronie, ale, niestety, została objęta programem ochrony świadków i nie mogę zdradzić jej tożsamości. :)))
Kaśka

4402
Magdalena to bardzo piekne imie bardzo sie ciesze ze sie tak wabie:)))))Nie lubie jak ktos mówi do mnie Madzia,najlepiej Maga lub Magda:PPPP
magaw

4401
Dawno mnie tu nie było więc tradycyjnie musze pozdrowić znajomych:Wize She Megi Hanie Kaske Spaja Dodosie Lop Elfika Godlessa Peggy Brown Freak Beate Cisowską Kube Mamakisa Sławka MYSLOVITZ NEGATYW LENNY VALENTINO ...chyba nikogo nie pominełam:)))
magaw

4400
Ja mam już ferie,przebrnełąm przez sesje(mam tylko jedną poprawke ale dam rady:PPPP)a 17 lutego nowy semestr,dojdzie mi geografia,socjologia...a po co sie dołować na feriach hehe.
magaw

4399
Musze sie pochwalić ze moja siostra znowu została Mistrzynią Polski w biegach na 800 metrów jejeje.Ona jest debeściak:PPPP
magaw

4398
Megi czekam na list w dalszym ciągu:))))
magaw

4397
Uważajcie na zbłąkane dusze.
Zastępcy

4396
Prezes dał znak życia. Obawiamy się, że powróci do nas szybciej niż się spodziewałyśmy :))))) Tymczasem udziela nam dobrych rad na odległość. OCZYWIŚCIE PRZESTRZEGAMY REGULAMINU :)))))) NMDNL!!!!!
Zastępcy

4395
Zastępcy śniło się dziś dla odmiany, że PPP odnalazła wiadomą paczkę. II Zastępca nie wierzy w to ani trochę :)))) Mamy dowód w garści, idziemy się awanturować :)))))
Zastępcy awanturnicy

4394
GDZIE SĄ WSZYSCY? Dopisujemy się już tak rzadko, a i tak w przerwach między naszymi wpisami nic nie ma ;)))) Czyli generalnie prawie nie ma przerw :))))
Zastępcy

4393
...Spaj...no no...hyhy...jak miło iść spać z myslą że można obudzić sie o 9...achhh...
Hania

4392
kiedyś ciocia....... teraz ciotka;]
spaj:)

4391
...wpadłam dzis na bloga, przypadkowej osoby...i dzieki Patrykowi(włascicielowi bloga) mam te piosenki z eurowizji jakie chciałam...własciwie tylko jedną...pan Benedek jest juz u mnie!...
Hania

4390
...Kasiu, a jaka Ciotka??...hihihi...
Hania

4389
...Zastępca został mi uprowadzony przez II Zastępcę, dowody nadania pak gubią się po mieszkaniach, listonosze nie przychodzą, żadnych sopockich zdjęć nie widać, a moja Ciotka robi się coraz bardziej wredna. :))) Czuję się osaczona. :)))
Kaśka

4388
...Karolinka wybrała śliczne imionka...Mgdalenke zostaw na kiedy indziej...
Hania

4387
...Karolinko...a może Magdalenka? Takie ładne imie... ;D
*Megi*

4386
Coju!!! Dziękujemy za nadesłaną interpretację. Zastępca kupił już sobie maseczkę a'la Michael Jackson i kominiarkę, w razie jakby choroba rozprzestrzeniła się na dalsze części twarzy :)))))
Zastępcy z Gościem Specjalnym

4385
sukienka?w dodatku czerwona???za 2000zl???w dodatku od agenta KGB????
nic dobrego...oznacza to bowiem rychle wystapienie kurzajek na nosie,czarnych,dosc sporych...
wspolczuje!!!
coj

4384
Przepraszamy, że dopisujemy się tylko bladym świtem. Wiemy, że tęsknicie, ale całe dnie spędzamy z Ricky Martinem, który tańczy, śpiewa i stepuje :))))))) I opowiada dowcipy :)))))))
Zastępcy

4383
Czy ktoś z Was zna się może na mowie snów??? Co oznacza czerwona sukienka za 2000 zł??? Bo Zastępcy śniło się, że dostał taką od Agenta KGB, tego od śmiesznych dowcipów... :))))))
Zastępcy

4382
Prezes tymczasem robi nie wiadomo co, nie daje znaku życia, zaczynamy podejrzewać, że wystąpiła jakaś drobna lawinka. Nie to, żebyśmy nie radziły sobie bez Prezesa, ale raźniej czujemy się, kiedy możemy z nim dzielić nasze sukcesy ;))))))))
Zastępcy

4381
Kaśka! W swojej skrzynce nie znajdziesz emalji od Zastępcy, gdyż Zastępca oddalił się na pewien czas, aby szukać swojego prawdziwego JA. Poszukuje go w górach Tybetu.
Szukamy potwierdzenia nadania, jak znajdziemy, biegniemy na PPP ;))))))))
Zastępcy

4380
(Słowo wstępu) Tak jak nasz ukochany Wujek, mamy dolary w oczach :)))) II Zastępca został nawet multimilionerem :))))
Dla wszystkich zwolenników walk w kisielu mamy dobre wiadomości: Bijemy się jak dwie Shakiry o Zadziwionego :))))))) All inclusive ;)))))
Zastępcy

4379
...dzień dobry wszystkim...no to za 40 minut zacznie się kolejny dzień szkoły :(( co za kicz...kiedys zabije Ministerstwo Edukacji Narodowej...i będe ferie trwać miesiac... to zycze wszystko miłego dnia...Kaś pamietaj o płytkach...
Hania

4378
jest 10 osob na chatku a ja nie moge wejsc
freak

4377
biletow do 3 nie mozna kupic
freak

4376
a co do tego koncertu u studiu Trojki - jest szanasa na kupienie tych biletow czy tylko mozna je "wydzwonic" ?
Drzewo Jeżozwierza

4375
zle mi poszlo na bank mam go w plecy...a 1 porcja biletow
a myslo juz po i fuck nie dodzonilam sie..!!
neo ratuj!
freak

4374
...Karolina, koniecznie czekam na list. Freak, Tobie wysyłam jutro i mam nadzieję, że dzisiejszy egzamin poszedł dobrze!!! Miałam nadzieję, że po męczącym dniu w szkole w skrzynce znajdę emalję od Zastępcy, a tam pusto!!! Nie obijaj się moja droga podcza ferii, zrób coś praktycznego i napisz do mnie!!! :))) PPP zawodzi, zawodzi, zawodzi, listonosze omijają mnie szerokim łukiem, chcę, żeby ktoś zapukał do moch drzwi dwa razy i przyniósł mi pakę!!! II Zastępco masz może jakiś świstek potwierdzający nadanie??? Można by było zrobić jakąś awanturę!!! :))) Hania, filmów jeszcze nie próbowałam, zabiorę się do tego za chwilkę, dziękuję!!! Mam nadzieję, że wszystko będzie działać, w razie problemów napiszę...
Kaśka

4373
...Kasiu lub Spaj jeśli nie bedziecie mogli zobaczyc jakiegos filmu to prosze mnie poinformowac postaram sie dowstarczyc divixa... pozdrawiam i miłego ogladania...chce później wasze zdanie poznać na temat tych filmów...
Hania

4372
...Karolinka gratuluje bardzo ładne imionka...pozdrawiam...
Hania

4371
megi no pewnie ze przesle narazie az tak nie widac ale za jakis czas jestem w trakcie wymyslania imionek synek:artur lub patryk a coreczka:oliwia lub julka moze amelka a sama jeszcze nie wiem heh pozdrawiam
karolinka

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi



Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!