| 4420 | Wspierajcie polskich rolników odwiedzajc naszego bloga!!!! potrzebujemy gosci bo kolega Jozik nie ma komu URSUSA sprzedac!!! Józef i Bronisław www.welcome-in-karakule.blog.pl |
| 4419 | po pierwsze: dlaczego wredna,w ktorym miejscu:)))??? po drugie: ciotka a nie ciocia pewno z racji posuniecia sie w latach:))))))))) coj do kas & spaj |
| 4418 | a wlasnie,ze kisiel sie przyda: mozna wylac na droge i poczmajstrowie sie rozjada na nim i nie uciekna!!! a tak powaznie,jesli zaginela paczka w drodze,nie obawiajcie sie,wroci. ja b.czesto wysylam paki i jesli adresat ich nie otrzymuje(poczta czesto daje d...)to paka wraca.musi jednak minac okolo miesiac...czekajcie,a bedzie wam dane!!! coj z pewnym doswiadczeniem |
| 4417 | blagam o pomoc z wejsciem do 3 dla 2-3 osob!!!!!!!!! freak |
| 4416 | Ach! Witajcie po ogromnej przeriwe, drodzy Księgowicze i MysloFani, co się boją wpisac do księgi ! ;) Ja spełniałam swoją misję, polegającą na...hmm..pobycie u babci & dziadka...;) [A już myślałam, że się dacie nabrac, na to ,że musiałam tam sprzedawac marzenia:P] Więc więcej szczegółów niedługo na blogu, więc stali bywalcy (for example: Hania:) nie bójta sieta o nowe notki...;)Więc teraz wymienie tych, których pragnę pozdrowić z całych sił swoich:) Kolejnośc przypadkowa:) Hania, Kevin, Peggy_Brown, Tajna, Kasik, Megi, Spaja, Feno, Quepasa, Adminek:) (pozdrów pieska:),Autorek Strony ;), DominikaLV, Mysloalexandra, Karolina, Mysloaga, Daiyę, Dorojka...y...no to chyba wszyscy...Jesli kogos zapomniałam...to siem prosze nie gniewac :P ech, co wam bede zalowac..pozdrawiam wszystkich ;) DreamSeller po spełnionej misjii ;) sonica.blog.pl |
| 4415 | ...eee...myslałam ze To Karolinka napisała :(( no cóż... Hania |
| 4414 | jutro koncert :)))))))))))) w radiu :))))))))))))))))) Anthony Niegdys |
| 4413 | ...sorx...poprawiam się...po tym iż przczytałam ze to okropne imie wycofuje się...dobry wybór!!... Hania |
| 4412 | hehe olka nie podpisuj sie za mnie!!!!!!wariatko nie wiezcie jej mi tez nie karolinka |
| 4411 | ...tak tak Kasiu...romumię...hehe... a co do Karolinki...nie mysl..imionka są śliczne...Magdalenke na kiedy indziej... Hania |
| 4410 | Drogę ucieczki odciąć poczmajstrom, rzecz jasna:))) Zastępca |
| 4409 | II Zastępca z Gościem Specjalnym zbroją się w samotności, ja przygotowuję plan poczty, aby odciąć im drogę ucieczki:))) Nasza zemsta będzie krwawa:))) Bez kisielu tym razem:))) Zastępca |
| 4408 | ciekawa jetem co mój chłopak myśli o dziecku jeszcze nic nie wie pomóżcie jak mam mu to powiedzieć karolinka |
| 4407 | megi nie wysmiewaj sie ze mnie wole zosie niz magde karolinka karolinka |
| 4406 | no co ty Magdalenka okropne imie mam już jedna magde w domu.wymyśl coś lepszego karolinka |
| 4405 | megi-pomysle :)))))))))))) karolinka |
| 4404 | ja chce na koncert do 3~!!!!!!!!!!!!!!1 freak |
| 4403 | ...Noce, ach, mi się śniło, że dostałam od Was mejla, w którym napisałyście, że paka do Was wróciła!!! :))) Czy na niej jest adres nadawcy, być może to był sen proroczy??? Awanturujcie się, nikt nie będzie beszczelnie okradał ludzi. PPP przechodzi chyba jakiś kryzys. :))) Magaw, pogratuluj siostrze, również pozdrawiam! :] Hania, mam tylko jedną Ciocię [Spaj :P] w naszym gronie, ale, niestety, została objęta programem ochrony świadków i nie mogę zdradzić jej tożsamości. :))) Kaśka |
| 4402 | Magdalena to bardzo piekne imie bardzo sie ciesze ze sie tak wabie:)))))Nie lubie jak ktos mówi do mnie Madzia,najlepiej Maga lub Magda:PPPP magaw |
| 4401 | Dawno mnie tu nie było więc tradycyjnie musze pozdrowić znajomych:Wize She Megi Hanie Kaske Spaja Dodosie Lop Elfika Godlessa Peggy Brown Freak Beate Cisowską Kube Mamakisa Sławka MYSLOVITZ NEGATYW LENNY VALENTINO ...chyba nikogo nie pominełam:))) magaw |
| 4400 | Ja mam już ferie,przebrnełąm przez sesje(mam tylko jedną poprawke ale dam rady:PPPP)a 17 lutego nowy semestr,dojdzie mi geografia,socjologia...a po co sie dołować na feriach hehe. magaw |
| 4399 | Musze sie pochwalić ze moja siostra znowu została Mistrzynią Polski w biegach na 800 metrów jejeje.Ona jest debeściak:PPPP magaw |
| 4398 | Megi czekam na list w dalszym ciągu:)))) magaw |
| 4397 | Uważajcie na zbłąkane dusze. Zastępcy |
| 4396 | Prezes dał znak życia. Obawiamy się, że powróci do nas szybciej niż się spodziewałyśmy :))))) Tymczasem udziela nam dobrych rad na odległość. OCZYWIŚCIE PRZESTRZEGAMY REGULAMINU :)))))) NMDNL!!!!! Zastępcy |
| 4395 | Zastępcy śniło się dziś dla odmiany, że PPP odnalazła wiadomą paczkę. II Zastępca nie wierzy w to ani trochę :)))) Mamy dowód w garści, idziemy się awanturować :))))) Zastępcy awanturnicy |
| 4394 | GDZIE SĄ WSZYSCY? Dopisujemy się już tak rzadko, a i tak w przerwach między naszymi wpisami nic nie ma ;)))) Czyli generalnie prawie nie ma przerw :)))) Zastępcy |
| 4393 | ...Spaj...no no...hyhy...jak miło iść spać z myslą że można obudzić sie o 9...achhh... Hania |
| 4392 | kiedyś ciocia....... teraz ciotka;] spaj:) |
| 4391 | ...wpadłam dzis na bloga, przypadkowej osoby...i dzieki Patrykowi(włascicielowi bloga) mam te piosenki z eurowizji jakie chciałam...własciwie tylko jedną...pan Benedek jest juz u mnie!... Hania |
| 4390 | ...Kasiu, a jaka Ciotka??...hihihi... Hania |
| 4389 | ...Zastępca został mi uprowadzony przez II Zastępcę, dowody nadania pak gubią się po mieszkaniach, listonosze nie przychodzą, żadnych sopockich zdjęć nie widać, a moja Ciotka robi się coraz bardziej wredna. :))) Czuję się osaczona. :))) Kaśka |
| 4388 | ...Karolinka wybrała śliczne imionka...Mgdalenke zostaw na kiedy indziej... Hania |
| 4387 | ...Karolinko...a może Magdalenka? Takie ładne imie... ;D *Megi* |
| 4386 | Coju!!! Dziękujemy za nadesłaną interpretację. Zastępca kupił już sobie maseczkę a'la Michael Jackson i kominiarkę, w razie jakby choroba rozprzestrzeniła się na dalsze części twarzy :))))) Zastępcy z Gościem Specjalnym |
| 4385 | sukienka?w dodatku czerwona???za 2000zl???w dodatku od agenta KGB???? nic dobrego...oznacza to bowiem rychle wystapienie kurzajek na nosie,czarnych,dosc sporych... wspolczuje!!! coj |
| 4384 | Przepraszamy, że dopisujemy się tylko bladym świtem. Wiemy, że tęsknicie, ale całe dnie spędzamy z Ricky Martinem, który tańczy, śpiewa i stepuje :))))))) I opowiada dowcipy :))))))) Zastępcy |
| 4383 | Czy ktoś z Was zna się może na mowie snów??? Co oznacza czerwona sukienka za 2000 zł??? Bo Zastępcy śniło się, że dostał taką od Agenta KGB, tego od śmiesznych dowcipów... :)))))) Zastępcy |
| 4382 | Prezes tymczasem robi nie wiadomo co, nie daje znaku życia, zaczynamy podejrzewać, że wystąpiła jakaś drobna lawinka. Nie to, żebyśmy nie radziły sobie bez Prezesa, ale raźniej czujemy się, kiedy możemy z nim dzielić nasze sukcesy ;)))))))) Zastępcy |
| 4381 | Kaśka! W swojej skrzynce nie znajdziesz emalji od Zastępcy, gdyż Zastępca oddalił się na pewien czas, aby szukać swojego prawdziwego JA. Poszukuje go w górach Tybetu. Szukamy potwierdzenia nadania, jak znajdziemy, biegniemy na PPP ;)))))))) Zastępcy |
| 4380 | (Słowo wstępu) Tak jak nasz ukochany Wujek, mamy dolary w oczach :)))) II Zastępca został nawet multimilionerem :)))) Dla wszystkich zwolenników walk w kisielu mamy dobre wiadomości: Bijemy się jak dwie Shakiry o Zadziwionego :))))))) All inclusive ;))))) Zastępcy |
| 4379 | ...dzień dobry wszystkim...no to za 40 minut zacznie się kolejny dzień szkoły :(( co za kicz...kiedys zabije Ministerstwo Edukacji Narodowej...i będe ferie trwać miesiac... to zycze wszystko miłego dnia...Kaś pamietaj o płytkach... Hania |
| 4378 | jest 10 osob na chatku a ja nie moge wejsc freak |
| 4377 | biletow do 3 nie mozna kupic freak |
| 4376 | a co do tego koncertu u studiu Trojki - jest szanasa na kupienie tych biletow czy tylko mozna je "wydzwonic" ? Drzewo Jeżozwierza |
| 4375 | zle mi poszlo na bank mam go w plecy...a 1 porcja biletow a myslo juz po i fuck nie dodzonilam sie..!! neo ratuj! freak |
| 4374 | ...Karolina, koniecznie czekam na list. Freak, Tobie wysyłam jutro i mam nadzieję, że dzisiejszy egzamin poszedł dobrze!!! Miałam nadzieję, że po męczącym dniu w szkole w skrzynce znajdę emalję od Zastępcy, a tam pusto!!! Nie obijaj się moja droga podcza ferii, zrób coś praktycznego i napisz do mnie!!! :))) PPP zawodzi, zawodzi, zawodzi, listonosze omijają mnie szerokim łukiem, chcę, żeby ktoś zapukał do moch drzwi dwa razy i przyniósł mi pakę!!! II Zastępco masz może jakiś świstek potwierdzający nadanie??? Można by było zrobić jakąś awanturę!!! :))) Hania, filmów jeszcze nie próbowałam, zabiorę się do tego za chwilkę, dziękuję!!! Mam nadzieję, że wszystko będzie działać, w razie problemów napiszę... Kaśka |
| 4373 | ...Kasiu lub Spaj jeśli nie bedziecie mogli zobaczyc jakiegos filmu to prosze mnie poinformowac postaram sie dowstarczyc divixa... pozdrawiam i miłego ogladania...chce później wasze zdanie poznać na temat tych filmów... Hania |
| 4372 | ...Karolinka gratuluje bardzo ładne imionka...pozdrawiam... Hania |
| 4371 | megi no pewnie ze przesle narazie az tak nie widac ale za jakis czas jestem w trakcie wymyslania imionek synek:artur lub patryk a coreczka:oliwia lub julka moze amelka a sama jeszcze nie wiem heh pozdrawiam karolinka |