Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Michał Przybycień

W księdze jest 9720 wpisów.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

4520
Jacaa - jak możesz to napisz do mnie, bo nie mam adresu bo mnei z czata wywaliło :(
DominikaLV

4519
czemu was nie ma na gg...
freak

4518
to bylo piekne..poczatek moze troche sredni..ale od wilblada zaczelo sie robic ciekawie...i ten notes...kto pisal tekst??? rojas..
zazdroszcze ci neo i my bloody valentine...a u-zka zaj***e!!!
freak

4517
Nie moge na czata wejśc spowrotem :(
DominikaLV

4516
I jeszcze Moving Revolution było bardzo w porządku :))))) Zresztą jutro cały dzień spędzam w samochodzie, nasłucham się koncertu w lewo i w prawo i ocenię resztę :))))) A NA KONIEC WSZYSTKICH PODSUMUJĘ :))))))
II Zastępca

4515
magaw,to nie jest obgadywanie,bo nie za czyimis plecami tylko przed czyims nosem.jak zauwazylas to jest ksiega fanow myslovitz,wiec co obchodzi fana o ktorej godzinie i z kim kto chce isc do lozka???
.

4514
Ja się w ogóle na tej poczcie nie pokażę, przecież to ja Ci kazałam trzasnąć tymi drzwiami :)))))))

W sprawie koncertu - NO CAŁKIEM NIEŹLE BYŁO :))))) Poza momentem, kiedy musiałam ściszyć radio, ale spuśćmy na to zasłonę milczenia :))))) Skalary rzeczywiście zapowiadają się smakowicie. O ile się ukażą. Szkoda, że ani razu nie padła zupełnie ostatnia zwrotka Wielbłąda. I oczka wyszły trochę bez wyrazu. Za to cover mi się podobał :))))) No i ten notes - to Zdziwiony chyba napisał, nie? ;))))))
II Zastępca

4513
NO TO KONIEC!!!!! IT'S OVER, I NEVER THOUGHT IT WOULD END THIS WAY!!!! Opieprzyłam całkowicie niewinną panią na poczcie :))))) Zastępco, NIGDY WIĘCEJ NIE WYSYŁAM ŻADNYCH PACZEK. :))))))))

MYSIĘ :))))))
II Zastępca

4512
Pragnę jeszcze pozdrowić Kazia!!! A co mi tam!!!:)))
Zastępca

4511
Nie wierzyłam w to, ale koncert mi się spodobał:)))) A byłam wyraźnie nastawiona na NIE:)))
Zastępca

4510
Nie wierzę!!!!!!!! Doszła ta paczka???? To po co ja tak trzaskałam tymi drzwiami na poczcie?:)))) No super po prostu!!!!
Zastępca

4509
aaa!! boskie! boskie ! boskie!
mniamuśne kilkadziesiąt minut.... jestem w błogim stanie rozmarzenia..

Tyle ze jednak dupa ze mnie... buuuuu... łeeee
tak sie zasłuchałam, ze nie wlączyłam kasety.. zeby sie nagrało.. :(
dopiero jak mnie moja mama 'obudziła' i przewaliłam pół pokoju to ją włączyłam :)
a poźniej... a później to tak ogłupiałam ze nie zauwazyłam kiedy się kaseta skończyła :P
Nagrał ktoś cały koncert? Chciałabym go komuś wysłać.. a niestety stało sie jak się stało.. i nie mogę :( buuuu
Kasiu... Megi.. może Wy?
justyna

4508
"czerwony notes,błękitny prochowiec"
REWELACJAAAA!!!!!!!!!!!!!!!
PEGGY_BROWN

4507
ta nowa piosenka....piękna..
jajuz nie moge sie doczekac premiery "skalrów"...

Mycha

4506
...Magaw siostrzyczko dziękuje kochana jesteś :** a oni...mam ich gdzies nie znaja mnie więc mogą mi skakać...
Hania

4505
hmmm, przepraszam, ze przeszkadzam, ale czy w ksiedze pisuje jeszcze czasem Pani Spinka ??? Tak poza tym chcialabym pogratulowac, ze ksiega nadal ma swoj charakter, a Wy utrzymujecie w niej tak ciekawa atmosfere, az milo poczytac... pozdruffka
Wredna Wampirzyca

4504
MOVING REVOLUTION!!!!!!!!!!!!!!!
Mycha

4503
To nie był film!!!!!!!!!!!!!!!!
Mycha

mychaos.blog.pl

4502
... i cierpliwość:)))
magaw

4501
Jezzzzzzzzzzzzzzuuuuuuuuuuuu
"przemijania" grają.............
będe płakać :((((((
DominikaLV

4500
Godless dzięki za pomoc:)))))
magaw

4499
Hanka 3maj sie dzielnie takie obgadywanie Twojej skromnej osoby jest nie fair,czuje obrzydzenie do tych ludzi...zachowujecie sie jak szczeniaki,wkurwia mnie to,to jest czat fanów Myslovitz a nie fanów i antyfanów Hani.Siostra bedzie dobrze!!!PS.Zawsze jestem szczera czy to sie komuś podoba czy nie..może teraz mnie zjedziecie z góry do dołu ale mi to zwisa i powiewa.To jest niekulturalne i poniżej krytyki.Ja jestem zdania ze jak komuś nie odpowiada moja osoba to niech spada.Nie każdy musi nas lubieć,każdy jest inny i to jest cały urok:)))A co z tolerancją...jejq ale mnie to zdenerwowało.Włączcie sobie lepiej Trójke,zapalcie papieroska,WHATEVER:))))
magaw

4498
CZEMU MNIE TAM NIE MAAAAAAAAAAAAAAAAA ;(
Dzrewo Jezozwierza

4497
Dawno mnie nie było
ale z okazji koncertu powróciłam :))
i pomyśleć że miałam tam być... :(
Dominika

4496
i siem koncert zaczął:D
jaaaa

4495
Kaś,dziekuje,ze doceniasz moje zaangazowanie w sprawe!Ja codziennie wysylam po kilka paczek i mam spore doswiadczenie w tej dziedzinie:)))Stad moj zywy udzial w dyskusji:)))))))))))
coj do Kaś

4494
Korespondenta,to ja tez pozdrawiam!!!
I to bardzo!!!
Soczyscie:))))))))))))))
coj

4493
A co was w tej Hani tak wkurwia?
bo nie moge zrozumiec tego dogryzania z waszej strony. Prawda jest taka ze rzutujecie na innych te cechy ktorych nie akceptujecie u siebie
wstydzcie sie bo jest czego
Agata

4492
...Odwołuję wszystkie akcje przeciwko PPP!!! Dziś poczmajster złożył mi wizytę i bardzo skruszony przyniósł pakę. Na kolanach błagał o przebaczenie związane z czasem dostarczenia przesyłki. :))) Wszystkim osobom, a w szczególności Cojowi dziękujemy za aktywny udział w debacie antypocztowej, na pewno doświadczenia z tych rozmów przydadzą się w przyszłości. Z tego szczęścia nie przesłuchałam jeszcze żandego z materiałów AUDIO. :))) Ach, i te pieczątki- świetna sprawa!!! :))) Freak, liścidło dziś pofrunęło do Ciebie, ufam, że nie bedziesz przeżywać takich stresów związanych z funkcjonowaniem PPP jak ja. :))) Miłej zabawy wszystkim, którzy udają się do studia im. Agnieszki Osieckiej, będę nasłuchiwała pozdrowień dla siebie w radiu. :))) Kaseta przygotowana, akcję nagrywania zaczynamy po 19. :)))
Kaśka

4491
Żadnych rozłamów!!!!! MYSIĘ:))))
Niech żyje przestępczość zorganizowana!!!!
Zastępca

4490
Jakie HAHAHAHAHA???????? Rozłam w FC???? (czytam, drogi II Zastępco, naszą ulubioną książkę z lat młodości:)))
Kaziu szalał od rana:)))))
Na temat Telekomunikacji mamy takie samo zdanie jak na temat PPP i piosenka pana RTT doskonale opisuje jedno i drugie:)))
Zastępca

4489
hehe ja tam uwrzam ze wszystkie kropki sa wspaniale wiec prosze nie dzielic sie na najlepsze:P:)
co do piosenki to bardzo udana:)
......:)

4488
pozdrowienia dla wszystkich fanów myslovitz
Krzychu

4487
...ciekawa jestem kropko jak Ty to zrobisz...buhahaha...
Hania

4486
tzn. czekam do 18:00.
neo

4485
ja też mam jedną wejściówkę na dzisiejszy koncert do odstąpienia.
czekam jeszcze 20 minut. Jeśli ktoś miałby ochotę... :)
neo

4484
*instytucji.
...Zjadłam literkę... ;P
*Megi*

4483
my kropki tak szybko nie odejdziemy.wszystkie hankopodobne z powierzchni ziemi osuniemy.
"nie poddaj sie
bierz kropke jaka jest
i pomysl ze dla hanki nie ma szans"
..............ta najwspanialsza:)

4482
...Drogie FC...jest taka piosenka...Nazywa się "Telekomunikacja"... Teledysk mógłby wam pomóc...Tylko,że wasza akcja dotyczyłaby nie telekomunikacji, a istytucji zwanej PPP... :)
*Megi*

4481
:)))))))

....:)

4480
Gdyby w miejsce słowa "akapity" powstawiać STOP, to byłby telegram :))))))
II Zastępca

4479
"FC zarządzam doskonale"...HAHAHAHAHAHA :)))))))))
(akapity)
Bomba pikała nam nawet w autobusie, ku przerażeniu współtowarzyszy podróży :))))))
(akapity)
Gość Specjalny FC wyjechał pozdrawiając cały świat. :))))))
(akapity)
MYSIĘ :)))))))))
II Zastępca

4478
Pragnę wysunąć hipotezę, iż być może Zastępca nie interweniuje w sprawie kropek, ponieważ
a) woli przecinki
b) ma tendencje do przygarniania KROPKA
c) Kaziu szaleje.
Zastępco, jak to z Tobą jest??? Którą odpowiedź mam zaznaczyć? ;)))))
II Zastępca

4477
FC i tak będzie czuwał. Pozostawiamy na miejscu szpiegów, agentów i Korespondenta z licznym obuwiem :)))))))
II Zastępca

4476
emka nie mogl;as tak wczesniej...a zreszta potrzebne byly mi dwa..
freak

4475
hehe w sumie to nie wazne:)
.....:)

4474
mam do odsapienia bilet na koncert myslo dzis do trojki, jak ktos chce to niech da mi szybko znac, pozdr.
emka

4473
a czy to wazne ile:)???????????

.

4472
qucze ale wiecie ci kropki,ja sie pogubilam i juz nie wiem ile osob kropkuje...
.....:)

4471
jedna z kropek(pozdrawiajaca hanke:P)
melduje sie ze zyje:)
....

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi



Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!