| 4570 | ...ja mam inny kłopot...bo powiedzialam że nic nie chce...i To Go denerwuje... Hania |
| 4569 | Ja też cenie sobie naszą internetową znajomość:))))Walentynki fajnie ze są,ja wysyłam karteczke jednemu koledze ale tylko czysto przyjacielską.Ode mnie i od siostry. magaw |
| 4568 | ...Magaw ale piekne święto się zbliża, a ja mam dylemat...a karteczka z czystej przyjaźni...cenię ją sobie :D... całuski :**... Hania |
| 4567 | dzieki Skolim! nawet bylam na wszej stronie...i jak cos zajze tam jeszcze...ja moge jedynie napisac...jak moja reakcja na koncert wyglada z perspektywy sluchacza...bo nie dotarlam tam.... freak |
| 4566 | Hania dziekuje za karteczke...naprawde nie musiałaś,nie jestem bohaterką hehe. magaw |
| 4565 | czemu tu nikt nic nie pisze?????????? coj |
| 4564 | czesc wszystkim! Milo mi ze tak zareagowaliscie na moja propozycje. Odezwalo sie sporo osob,a ja jestem solidny czlowiek i kazdemu odpisze z osobna, wiec potrwa to do jutra pewnie. generalnie sprawa nadal aktualna - nie bede jak matrix z WOŚP. COJ i Ewo z Łodzi odpisze Wam juz jutro. Nie wiem o co chodzi z przewodnim tematem tej ksiegi, ale moze ktos tak wreszcie napisze jak tam bylo na Mysliwieckiej? pozdrawiam wszystkich skolim www.applepie.prv.pl |
| 4563 | wole byc ksiegowa za darmo niz klozetowa smierdzaca:)))))))) coj do Kaś |
| 4562 | ...Coj, babcia klozetowa przynajmniej może zarobić, a w Twoim przypadku wszystko jest za darmo. :))) Justyna, a nie przeszkadzją Ci skoki z mono do stereo i z powrotem??? Machałam rękami przed radiem, bawiłam się antenką, ale moje próby spęzły na niczym. W każdym bądź razie starałam się uzyskać jak najlepszą jakość dźwięku!!! :))) Kaśka |
| 4561 | Smar!!!Kocham Cie!!!!!!!!!!!!!!!! "bo jestes tyyyyyyyy......." :))))))))))))))))))))))))))))) coj |
| 4560 | ale to nastapi jutro bo nikt sie nie domaga! freak |
| 4559 | o sniegu moze byc:)))))))))) . |
| 4558 | Kaś.. kasetka już przegrana, jeszcze raz wielkie dzięki :* Jak słodko wracać do tych wczorajszych chwil... mmmm :) justyna |
| 4557 | Pewnie was to mało obchodzi ale zasypało całe moje miasteczko,są tylko takie tunele na chodnikach zeby przejść,ale za to fajnie robi sie orzełki na śniegu:))))Very interesting don't you think?hehehe... nie no powiało troche ironią ale to pewnie tez mało interesujące dla co poniektórych ze u mnie pada śnieg:)))) magaw |
| 4556 | ...zapominamy o całej sprawie... magaw |
| 4555 | za troche ja sie wypowiem na temet koncertu... freak |
| 4554 | no już spokój... cicho sza:))))) magaw-starsza siostra Hani:))))) |
| 4553 | Zapodam muze,paluszek na kierwnicy obok usiądzie Coj. Zgarniemy na stopa FC,ktory wystawiony przez okno w dachu będzie krzyczał: WSNR!!!!!! Smarkiii |
| 4552 | ...ale zastrzegam że nie było żadnego Łukasza :P to był wasz wymysł... Hania |
| 4551 | no wlasnie hania...wpisuj sie do ksiegi ale pomijaj przy tym kilka zbednych szczegolow z twojego jakze ciekawego zycia.mnie nie interesuja jakies tam krzyski lukasze itp.wtedy i wszyscy beda szczesliwsi:))) .....:) |
| 4550 | lepiej byc babcią ksiegową niż klozetową:)))))))))))))) coj |
| 4549 |
| 4548 | jestesmy skłonne (przynajmniej ja) zakonczyc to ,jezeli hanka przestanie opisywac swoje zycie tak szczegółowo... bo to naprwde WKURZA!!!!!!!!!! hanka, wierze iz jestes chociaz ciut inteligentna i masz do powiedzenia cos ciekawszego niz "był u mnie Łukasz" BO TO NIKOGO NIE INTERESUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ............ |
| 4547 | fajny koncert w trójce byl. ciekawa jak jest nowa plyta, ktora juz sie miksuje podobno - tak mi napisal miesiac temu P.Myszor, ktory bardzo polepszyl sie w graniu na klawiszach. szczegolnie slyszalne bylo to w mowych utworach. a myslovitz to mówia mi w dzielnicy miasta(Ruda Śląska - Halemba) gdzie mieszkam ludzie, ktorzy mnie nie znają, bo mam wlosy dluzsze niz 0,5 cm i nie używam żelu. oczywiscie bardzo mi miło. ale moglbym miec ksywe: dandy warhols lub black rebel motorcycle club. ciekawe czemu mnie tak nie nazywają? myslovitz |
| 4546 | ...mylisz się jesli ie chce to nie czytasz idziesz dalej...chcesz to czytasz...ale problemy macie... Hania |
| 4545 | ...Służby drogowe z woj. lubuskiego zostały usunięte, nie ma także ani śladu strajkujących rolników. Droga wolna i bezpieczna!!! :))) Szkoda tylko, że Zastępca nie będzie w mojej części lubuskiego, która jak ogólnie wiadomo należy do najładniejszych części w tym województwie. :))) No, tak, kto może wiedzieć więcej o sklerozie jak nie osoba w podeszłym wieku??? :))) Coj, Ty nie rób z siebie takiej staruszki, bo miano Babci przpypadnie Ci na stałe. A chciałabym się jeszcze Ciocią nacieszyć. :))) Miałam listę utworów z koncertu w Trójce, ale kasetę chwilowo pożyczyłam i nie mogę się podzielić tytułami. :] Kaśka |
| 4544 | to nie jest sprawa hanki,co pisze,bo wszyscy to, chcac niechcac, musza czytac.a jesli ona jest ekshibicjonistka,to niech stoi w krzakach a nie nudzi ludzi! . |
| 4543 | ...Do Marcina...dziękuje widze mądre słowa z Twojej głowy...pozdrawiam... Hania |
| 4542 | Magaw jestes tutaj chyba najstarsza i najmądrzejsza:))))))) marcinek |
| 4541 | Uwazam ze Magaw ma racje...Hanki sprawa co pisze,nic wam do tego.Pozdrawiam wesołą rodzinke Myslovitzowa:)))) Marcinek |
| 4540 | ...Magaw moja Ty kochana :** jesteś WIELKA:))... Hania |
| 4539 | Co do "Czerwonego notesu.." to jeśli pojawi się sam tekst też będzie całkiem fajnie(jak dla mnie). Może ktoś nagrał wczorajszy koncert i jest w stanie go spisać? Dzięki. Ambicja |
| 4538 | sorki, Czerwony notes, błękitny prochowiec ;P DreamSeller |
| 4537 | Czy ktoś mógłby mi skombinować "Czerwony notes,blekitny rochowiec" w wersji mp3? :)) Będę wdzięczna:) Prosze o kontakt: GG - 3239643 e-mail: [email protected] :) DreamSeller |
| 4536 | Ello, jaki byl repertura koncertu? bo nie moglem sluchac :((((((((((((((((((((((((((((( co grali? Anthony Niegdys |
| 4535 | Dla wszystkich z woj. lubuskiego!!!! Zastępca Prezesa FC DSZNPIRPP(ANZJ) będzie się u was w najbliższym czasie pałętał z pelnym fotograficznym archiwum FC!!! Prosimy o poniechanie blokad, gdyż Zastępcy zależy na czasie!!! Służby drogowe |
| 4534 | Ja także pragnę się już pożegnać. Paputki wszystkim, niewykluczone, że wkrótce was tu odwiedze, prosze zatem zbytnio nie rozrabiać, albo... STRZEŻCIE SIĘ KARMAZYNOWEGO CLOWNA!!!! Zastępca |
| 4533 | ...a i pozdrawiam SIEDLCE:PPPPP magaw |
| 4532 | Pozdrawiam Hanie i kropki które chwilowo zbłądziły:)))))) magaw |
| 4531 | OK zgodze sie ze to jest mało ważne,ale inni też piszą różne rzeczy nie związane z Muzyką Myslovitz,ale trzeba przymknąć oko na pewne sprawy.Ja tylko nie rozumie dlaczego najeżdżacie na Hanke.Dajcie sobie spokój.Tak będzie lepiej dla wszystkich... magaw |
| 4530 | dzien 6 luty byl piekny... piekny byl ten koncert, widzialem Ich tyle razy, a zawsze uslysze w muzyce cos nowego, innego. Pieknie zabrzmial Z ROZMYSLAN PRZY SNIADANIU ale i cala reszta, koncerty w TROJCE zawsze Im dobrze wychodzily. SLUCHAJCIE WSZYSCY!!!!!! jestem tu pierwszy raz i podoba mi sie, tylko czemu w Ksiedze gosci nie ma dat? I TU WAZNA INFORMACJA!!! MAM NAGRANY CALY TROJKOWY KONCERT(6 LUTY) NA PLYCIE CD I JESLI KTOS CHCE, POTZREBUJE, CHCIALBY BARDZO MIEC TAKOWA PLYTE ODE MNIE TO CHETNIE POMOGE I MU JA WYSLE. MOJ MAIL PODALEM, PRZY OKAZJI PODAJE STRONE ZESPOLU W KTORYM SAM GRAM I SPIEWAM, ZAPRASZAM SERDECZNIE, BEDZIE NAM MILO... MAM TEZ WIELE INNYCH CIEKAWYCH NAGRAN Z PRZESZLOSCI. MAM NADZIEJE ZE KTOS SIE ODEZWIE... skolim www.applepie.prv.pl |
| 4529 |
| 4528 | Chciałam się już pożegnać. Bądźcie grzeczni, nie rozwalcie pod moją nieobecność Księgi, a Zarząd niech dba o FC. :)))))) II Zastępca |
| 4527 | A coj jest taka zorientowana, bo zna to z autopsji :)))))) Należy bowiem do grona księgowych babć :)))))) II Zastępca |
| 4526 | bo pan rojo jest juz stary i sklerotyczny jak adam slodowy,wiec nie dziw sie Kas,kazdego to w pewnym momencie dopada:)))))))))))))))))) coj |
| 4525 | neo i reszta która była na koncercie w 3, może co nieco napisać jak tam było i w ogóle. pozdorwienia dla wszystkich:) spaj:) |
| 4524 | Z tych samych zapewne powodów, dla których 4 razy z rzędu śpiewał jedną zwrotkę w Wielbłądzie :))))) Pan Rojo tak ma :)))) II Zastępca |
| 4523 | ...Pani na poczcie od małej awantury nic się nie stanie, wyjdzie jej na dobre, gorzej z drzwiami. :))) Jucha, oczywiście, że koncert nagrałam, zmieścił się na jednej kasecie, druga okazała się zbędna. :))) Tylko jakość mnie dobija, skacze dźwięk ze stero do mono i z powrotem. :))) A dlaczego pan Rojo zmienił nazwę 'Skalarom...', dlaczego nie słyszłałam Mieczyków, tylko Neonki w podwójnej wersji??? :))) Kaśka |
| 4522 | "CZERWONY NOTES,BŁĘKITNY PROCHOWIEC" cholera jestem pod wrażeniem!!! PEGGY_BROWN |
| 4521 | pozdrawiam dzis nowo poznanych fanow..jacee...łba...i husky... freak |