Odwiedz sponsora ksiegi!
Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Michał Przybycień

W księdze jest 9720 wpisów.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

4570
...ja mam inny kłopot...bo powiedzialam że nic nie chce...i To Go denerwuje...
Hania

4569
Ja też cenie sobie naszą internetową znajomość:))))Walentynki fajnie ze są,ja wysyłam karteczke jednemu koledze ale tylko czysto przyjacielską.Ode mnie i od siostry.
magaw

4568
...Magaw ale piekne święto się zbliża, a ja mam dylemat...a karteczka z czystej przyjaźni...cenię ją sobie :D... całuski :**...
Hania

4567
dzieki Skolim! nawet bylam na wszej stronie...i jak cos zajze tam jeszcze...ja moge jedynie napisac...jak moja reakcja na koncert wyglada z perspektywy sluchacza...bo nie dotarlam tam....
freak

4566
Hania dziekuje za karteczke...naprawde nie musiałaś,nie jestem bohaterką hehe.
magaw

4565
czemu tu nikt nic nie pisze??????????
coj

4564
czesc wszystkim! Milo mi ze tak zareagowaliscie na moja propozycje. Odezwalo sie sporo osob,a ja jestem solidny czlowiek i kazdemu odpisze z osobna, wiec potrwa to do jutra pewnie. generalnie sprawa nadal aktualna - nie bede jak matrix z WOŚP. COJ i Ewo z Łodzi odpisze Wam juz jutro. Nie wiem o co chodzi z przewodnim tematem tej ksiegi, ale moze ktos tak wreszcie napisze jak tam bylo na Mysliwieckiej? pozdrawiam wszystkich
skolim

www.applepie.prv.pl

4563
wole byc ksiegowa za darmo niz klozetowa smierdzaca:))))))))
coj do Kaś

4562
...Coj, babcia klozetowa przynajmniej może zarobić, a w Twoim przypadku wszystko jest za darmo. :))) Justyna, a nie przeszkadzją Ci skoki z mono do stereo i z powrotem??? Machałam rękami przed radiem, bawiłam się antenką, ale moje próby spęzły na niczym. W każdym bądź razie starałam się uzyskać jak najlepszą jakość dźwięku!!! :)))
Kaśka

4561
Smar!!!Kocham Cie!!!!!!!!!!!!!!!!
"bo jestes tyyyyyyyy......."
:)))))))))))))))))))))))))))))
coj

4560
ale to nastapi jutro bo nikt sie nie domaga!

freak

4559
o sniegu moze byc:))))))))))
.

4558
Kaś.. kasetka już przegrana, jeszcze raz wielkie dzięki :*
Jak słodko wracać do tych wczorajszych chwil... mmmm :)
justyna

4557
Pewnie was to mało obchodzi ale zasypało całe moje miasteczko,są tylko takie tunele na chodnikach zeby przejść,ale za to fajnie robi sie orzełki na śniegu:))))Very interesting don't you think?hehehe... nie no powiało troche ironią ale to pewnie tez mało interesujące dla co poniektórych ze u mnie pada śnieg:))))
magaw

4556
...zapominamy o całej sprawie...
magaw

4555
za troche ja sie wypowiem na temet koncertu...
freak

4554
no już spokój... cicho sza:)))))
magaw-starsza siostra Hani:)))))

4553
Zapodam muze,paluszek na kierwnicy obok usiądzie Coj. Zgarniemy na stopa FC,ktory wystawiony przez okno w dachu będzie krzyczał: WSNR!!!!!!
Smarkiii

4552
...ale zastrzegam że nie było żadnego Łukasza :P to był wasz wymysł...
Hania

4551
no wlasnie hania...wpisuj sie do ksiegi ale pomijaj przy tym kilka zbednych szczegolow z twojego jakze ciekawego zycia.mnie nie interesuja jakies tam krzyski lukasze itp.wtedy i wszyscy beda szczesliwsi:)))

.....:)

4550
lepiej byc babcią ksiegową niż klozetową:))))))))))))))
coj

4549
koniec KROPKA :))))))))))))))
...............

www.welcome-in-karakule.blog.pl

4548
jestesmy skłonne (przynajmniej ja) zakonczyc to ,jezeli hanka przestanie opisywac swoje zycie tak szczegółowo... bo to naprwde WKURZA!!!!!!!!!! hanka, wierze iz jestes chociaz ciut inteligentna i masz do powiedzenia cos ciekawszego niz "był u mnie Łukasz" BO TO NIKOGO NIE INTERESUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
............

4547
fajny koncert w trójce byl. ciekawa jak jest nowa plyta, ktora juz sie miksuje podobno - tak mi napisal miesiac temu P.Myszor, ktory bardzo polepszyl sie w graniu na klawiszach. szczegolnie slyszalne bylo to w mowych utworach. a myslovitz to mówia mi w dzielnicy miasta(Ruda Śląska - Halemba) gdzie mieszkam ludzie, ktorzy mnie nie znają, bo mam wlosy dluzsze niz 0,5 cm i nie używam żelu. oczywiscie bardzo mi miło. ale moglbym miec ksywe: dandy warhols lub black rebel motorcycle club. ciekawe czemu mnie tak nie nazywają?
myslovitz

4546
...mylisz się jesli ie chce to nie czytasz idziesz dalej...chcesz to czytasz...ale problemy macie...
Hania

4545
...Służby drogowe z woj. lubuskiego zostały usunięte, nie ma także ani śladu strajkujących rolników. Droga wolna i bezpieczna!!! :))) Szkoda tylko, że Zastępca nie będzie w mojej części lubuskiego, która jak ogólnie wiadomo należy do najładniejszych części w tym województwie. :))) No, tak, kto może wiedzieć więcej o sklerozie jak nie osoba w podeszłym wieku??? :))) Coj, Ty nie rób z siebie takiej staruszki, bo miano Babci przpypadnie Ci na stałe. A chciałabym się jeszcze Ciocią nacieszyć. :))) Miałam listę utworów z koncertu w Trójce, ale kasetę chwilowo pożyczyłam i nie mogę się podzielić tytułami. :]
Kaśka

4544
to nie jest sprawa hanki,co pisze,bo wszyscy to, chcac niechcac, musza czytac.a jesli ona jest ekshibicjonistka,to niech stoi w krzakach a nie nudzi ludzi!
.

4543
...Do Marcina...dziękuje widze mądre słowa z Twojej głowy...pozdrawiam...
Hania

4542
Magaw jestes tutaj chyba najstarsza i najmądrzejsza:)))))))
marcinek

4541
Uwazam ze Magaw ma racje...Hanki sprawa co pisze,nic wam do tego.Pozdrawiam wesołą rodzinke Myslovitzowa:))))
Marcinek

4540
...Magaw moja Ty kochana :** jesteś WIELKA:))...
Hania

4539
Co do "Czerwonego notesu.." to jeśli pojawi się sam tekst też będzie całkiem fajnie(jak dla mnie). Może ktoś nagrał wczorajszy koncert i jest w stanie go spisać? Dzięki.
Ambicja

4538
sorki, Czerwony notes, błękitny prochowiec ;P
DreamSeller

4537
Czy ktoś mógłby mi skombinować "Czerwony notes,blekitny rochowiec" w wersji mp3? :)) Będę wdzięczna:)
Prosze o kontakt:
GG - 3239643
e-mail: [email protected] :)
DreamSeller

4536
Ello, jaki byl repertura koncertu? bo nie moglem sluchac :((((((((((((((((((((((((((((( co grali?
Anthony Niegdys

4535
Dla wszystkich z woj. lubuskiego!!!! Zastępca Prezesa FC DSZNPIRPP(ANZJ) będzie się u was w najbliższym czasie pałętał z pelnym fotograficznym archiwum FC!!! Prosimy o poniechanie blokad, gdyż Zastępcy zależy na czasie!!!
Służby drogowe

4534
Ja także pragnę się już pożegnać. Paputki wszystkim, niewykluczone, że wkrótce was tu odwiedze, prosze zatem zbytnio nie rozrabiać, albo... STRZEŻCIE SIĘ KARMAZYNOWEGO CLOWNA!!!!
Zastępca

4533
...a i pozdrawiam SIEDLCE:PPPPP
magaw

4532
Pozdrawiam Hanie i kropki które chwilowo zbłądziły:))))))
magaw

4531
OK zgodze sie ze to jest mało ważne,ale inni też piszą różne rzeczy nie związane z Muzyką Myslovitz,ale trzeba przymknąć oko na pewne sprawy.Ja tylko nie rozumie dlaczego najeżdżacie na Hanke.Dajcie sobie spokój.Tak będzie lepiej dla wszystkich...
magaw

4530
dzien 6 luty byl piekny... piekny byl ten koncert, widzialem Ich tyle razy, a zawsze uslysze w muzyce cos nowego, innego. Pieknie zabrzmial Z ROZMYSLAN PRZY SNIADANIU ale i cala reszta, koncerty w TROJCE zawsze Im dobrze wychodzily. SLUCHAJCIE WSZYSCY!!!!!! jestem tu pierwszy raz i podoba mi sie, tylko czemu w Ksiedze gosci nie ma dat? I TU WAZNA INFORMACJA!!! MAM NAGRANY CALY TROJKOWY KONCERT(6 LUTY) NA PLYCIE CD I JESLI KTOS CHCE, POTZREBUJE, CHCIALBY BARDZO MIEC TAKOWA PLYTE ODE MNIE TO CHETNIE POMOGE I MU JA WYSLE. MOJ MAIL PODALEM, PRZY OKAZJI PODAJE STRONE ZESPOLU W KTORYM SAM GRAM I SPIEWAM, ZAPRASZAM SERDECZNIE, BEDZIE NAM MILO... MAM TEZ WIELE INNYCH CIEKAWYCH NAGRAN Z PRZESZLOSCI. MAM NADZIEJE ZE KTOS SIE ODEZWIE...
skolim

www.applepie.prv.pl

4529
czesc, Siedlce pozdrawiaja!!
skolim

www.applepie.prv.pl

4528
Chciałam się już pożegnać. Bądźcie grzeczni, nie rozwalcie pod moją nieobecność Księgi, a Zarząd niech dba o FC. :))))))
II Zastępca

4527
A coj jest taka zorientowana, bo zna to z autopsji :)))))) Należy bowiem do grona księgowych babć :))))))
II Zastępca

4526
bo pan rojo jest juz stary i sklerotyczny jak adam slodowy,wiec nie dziw sie Kas,kazdego to w pewnym momencie dopada:))))))))))))))))))
coj

4525
neo i reszta która była na koncercie w 3, może co nieco napisać jak tam było i w ogóle. pozdorwienia dla wszystkich:)
spaj:)

4524
Z tych samych zapewne powodów, dla których 4 razy z rzędu śpiewał jedną zwrotkę w Wielbłądzie :))))) Pan Rojo tak ma :))))
II Zastępca

4523
...Pani na poczcie od małej awantury nic się nie stanie, wyjdzie jej na dobre, gorzej z drzwiami. :))) Jucha, oczywiście, że koncert nagrałam, zmieścił się na jednej kasecie, druga okazała się zbędna. :))) Tylko jakość mnie dobija, skacze dźwięk ze stero do mono i z powrotem. :))) A dlaczego pan Rojo zmienił nazwę 'Skalarom...', dlaczego nie słyszłałam Mieczyków, tylko Neonki w podwójnej wersji??? :)))
Kaśka

4522
"CZERWONY NOTES,BŁĘKITNY PROCHOWIEC"
cholera jestem pod wrażeniem!!!


PEGGY_BROWN

4521
pozdrawiam dzis nowo poznanych fanow..jacee...łba...i husky...
freak

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi



Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!