| 4720 | ...pozdrowienia dla wszystkich od Peggy, biedna ma kłopoty z netem... Hania |
| 4719 | ...dziekuje wam wszystkim...ale jedno jest pewne walentynki sa popierdolone, większego doła chyba w życiu nie miałam... Hania |
| 4718 |
| 4717 | i jest 15 a nie 16.02..ten koncert na tvp2 freak |
| 4716 | godless, jak mogłeś mnie nie pozdrowić?? następnym razem jak będziesz pozdrawiał wszystkie dziewczyny to mnie też proszę miedzę nie wstawić;P spaj:) |
| 4715 | ...Retransmisja Paszportów koło 22:30- tak mi się przynajmniej wydaje, może trochę wcześniej się zaczyna. ;] Kaśka |
| 4714 | miłej zabawy życzę dzisiaj wszystkim bawiącym się z okazji walentynek:] spaj:) |
| 4713 | no i Peggy, bo przeoczylem" godless |
| 4712 | w niedziele 16 lutego mila byc retransmisja koncertu m.in Myslovitz na TVP2, wiecie moze o ktorej godzinie bo niestety w programie nie ma nic na ten temat, z gory dziekuje i pozdrawiam Wszystkich w tym "innym" dniu szczegolnie Myslo-Fanki. She, Magaw, Megi, Neo, Dominike i Anie S i Anie_St no i Hanie bo widze ze aktywnie dziala w ksiedze :) godless |
| 4711 | a wiec i ja podpisuje sie poz zyczeniami Hanik... freak |
| 4710 | Specjalnie taki nick dobrałam :)))) Valentino..:)))) huhuh;] dzisiaj Walentynki:) LennyVal....entino;)))) |
| 4709 | Specjalnie taki nick dobrałam :)))) Valentino..:)))) huhuh;] dzisiaj Walentynki:) LennyVal....entino;)))) |
| 4708 | Specjalnie taki nick dobrałam :)))) Valentino..:)))) huhuh;] dzisiaj Walentynki:) LennyVal....entino;)))) |
| 4707 | ...Dzień Dobry Myslofamilio!...dzis z okazji Walentynek rozsyłam wszystkim buziaczki :****** a dla ciekawostki dodam, że kiedyś w bolsce było takie swieto jak 'Kupały'...W tym czasie panny na wydaniu, aby zwrócić uwage kawalerów stosowały magoczne sposoby np. wrzucał im do herbaty kostke cukru, którą wcześniej przez 9 dni nosiły pod pachą...obrzydliwe co?...dobrze że zyje w tych czasach... Hania |
| 4706 | PREZESIE!!! TWARDY BĄDZ JAK ROMAN BRATNY!!! :))) do prezesa |
| 4705 | Ech ta podłość rzeczy martwych!!!!!!!!! A;e trzeba być DZIELNYM!!! Albo dzielnikiem, albo dzielną. Tylko te trzy opcje, nic więcej... Prezes |
| 4704 | Jestem totalnie odcięta!!!!!!! Za sekundę muszę znikać. Prezesie, nie myśl, że uciekniesz przed kisielem, moje rajstopy Szakiry czekają!!!!!!!! Zastępca |
| 4703 | ...jupii walentynki już wypisane czekaja na jutro... Hania |
| 4702 | hejka,daje sygnal ze zyje...jutro mi sie konczy szlaban(no chyba ze znowu cos przeskrobie:) emka moj mail to [email protected] pisz!!! moj tajniacki potworze(:*)ty tez cos skrobnij;P pozdrawiam:D peggy_brown |
| 4701 | co maraja ma dziwne???chyba mnie ona robi,bo nie pamietam,zeby cos zamawiala u mnie! coj do smar |
| 4700 | Kasia Kowalska pięknie wysmarowała się smarami w ostatnim klipie.Bardzo apetycznie to wygląda:)))Fuuuuuuuuuujjjjjjjjjj A Maraja ma w nowym klipe takie fajne,dziwne na siebie:))))) Z katalogu???? Smarkiii |
| 4699 |
| 4698 | No i Zastępcę odcięło od świata..... Jednak podłośc ludzka nie ma granic!!!!:) A ja tyle się nagotowałam!!!!!!!!!!!:))))))))) Prezes |
| 4697 | to dobrze...niezle co... freak |
| 4696 | nie ma sprawy:PPPPP...buzkaaaaaaa magaw |
| 4695 | ...Magaw thc, ale jak cos to zgłosze się do Ciebie...pozdrawiam myslosiostre :***... Hania |
| 4694 | Hanka ciesze sie ze sobie poradziłas!!! magaw |
| 4693 | Ewcia dostałam :))))hehe magaw |
| 4692 | ...Dzień Dobry...godzina 8:55 wstałam pełna szczęscia i radosci...achh...dzień wolny...wczorajsze pisanie o paraboli w świecie przedstawionym i o prawdach morlanych mnie wykończyło...teraz czekaja mnie moje wypracowanka... ...Kasiu o 13:30 wyjde pod szkołe i dasz mi CDRW...pozdrawiam... Hania |
| 4691 | ma ktos moze "czerwony notes" na mp3???jesli tak to prosze o kontakt :) majkel |
| 4690 | ...Rzadko na czacie siedzę, zwłaszcza w dni szkoły. ;))) Kaśka |
| 4689 | 'I'm born again' pstryk |
| 4688 | ...Freak nie no co Ty :P Ja nigdy... Spaj pozdrowienia zawsze miło usłyszec, wyczytac czy tam inaczej...do piatku... Hania |
| 4687 | ladnie hanik od nauki sie ucieka.. freak |
| 4686 | pozdrowienia dla wszystkich!!! [mam nadzieję że to się niegdy nie znudzi];) spaj:) |
| 4685 | ...Magaw słonko dziękuje...ale byłam dziś w miescie i rozwiazałam już problem...teraz patrze w jedno zdjęcie i nie moge przestać...pozdrawiam...Acha Kasiu mnie jutro w szkole nie będzie... mama powiedziała, że nie musze iśc do szkoły na jedna lekcje...ale nie wie że mamy spr :P ale to szczegół... Hania |
| 4684 | magaw wlasnie wystylam ci cos bardzo glupiego...dostalam to dzis od znajomej... freak |
| 4683 | spaj:) |
| 4682 | Chce na koncert!!!!! magaw |
| 4681 | Zdałam informatyke na 4-więc sesja za mną jejeje...a od poniedziałku nowy semestr... i znowu sie zacznie...balangowanie:PPPP magaw |
| 4680 | Hanka ja Ci pomoge:)))) magaw |
| 4679 | Jak to jaki???????? Eeeeeeeeeee...WISNIOWY!!!!!!:))))) Chyba:) Prezes |
| 4678 | wiem............ to był żart dlatego zrobiłam tą bużkę ;) ............. |
| 4677 | ...potrzebuje rady...kto mi pomoze?... Hania |
| 4676 | och i ach, pół ksiązki do przeczytania ;<<<< fantastycznie po prostu ;P DreamSeller |
| 4675 | och i ach, pół ksiązki do przeczytania ;<<<< fantastycznie po prostu:P Dreamseller |
| 4674 | jaki smak??? coj do prezesa |
| 4673 | Zastępca w drodze do Kuj-pomu, nareszcie sytuacja choć w częsci sie unormuje:))))))))))) Ugotowałam cały garnek Kisielku:)))))))))) Prezes |
| 4672 | kaska nie moge cie dorwac na chatku... freak |
| 4671 | NIektórzy bardzo łatwo ulegają szokom:))) I generlanie się boją:) O JAKIEGO SPRZEDAWCĘ CHODZI???:))))) Prezes |