Odwiedz sponsora ksiegi!
Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Michał Przybycień

W księdze jest 9720 wpisów.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

4670
...Kasiu...dzis Ci nie nagram teledysków...wybacz ale byłam z Krzyśkiem w Żarach....potem znowu u mnie i potem znowu pojechalismy...mówiąc krótko nie miałam czasu...ciagle w trasie byłam...jak cos jutro rano nagram...jak bym nie dała rady to w czwartek na 100%...pozdrawiam...
Hania

4669
...wow...pener wrócił...jak fajnie...C.D Nastąpił Sekta działa :D...
Hania

4668
tak to ja podpisuje sie pod tym mickey caly koncert...a w przerwie...myszy i ludzie..
freak

4667
UWAGA!!!!! Darmowa reklama:
http://penera.blog.pl
http://penera.blog.pl
http://penera.blog.pl
http://penera.blog.pl
http://penera.blog.pl
http://penera.blog.pl




zgadnijcie kto to????????????

penera.blog.pl

4666
Ojej to było dla tego kogoś SZOKIEM:))))))))
Smar

4665
a pamietasz to przerazenie na twarzy czyjejs,kiedy to stwierdzilam,ze nie mam jak wrocic do domu:)))))))))))))
???????????????????????????????????
coj do smar

4664
...test z nimca zaliczony...praca grupowa zrobiła swoje...pozdrowienia dla kasika...
Hania

4663
kropki sie wstydza;)))
przynajmniej ta co to pisze,hehe:)
.....:)

4662
Pamiętam i kobietę panterę i makaron nitki i "wieŻą mi" i nawet panią z Przytul mnie oraz szympansia w dopasowanej bluzce:))))))))
A Prezesowi mowi coś sprzedawca w rozmiarze kobiecym?:)))) Dodam ,że umierający:)
Smarkiii

4661
pozdrowienia dla wszystkich MEGAFANOW MYSLOVITZA :)))
coolerkkaa

4660
...Kropki...i gdzie ten mail?...
*Megi*

4659
np.szklane szpile dla sniezki - dobre dla szklanego czlowieka(oczywiscie z katalogu).
smar,pamietasz pania ze stodoly w rajtuzach w pantere i wszystkim w pantere???
a pamietasz te wspaniala rozmowe z przemszorem po:)))???
coj

4658
Koncert marzeń:
Wieczny Miki !!!
I abym mogła mieć na sobie podczas niego cos z katalogu
Smarkiii

4657
A chyba że żona:))))))))))) Tu się kłócić nie będę:))))))
Podoba mi się ten koncert marzeń!!!!!!!:))))) JESTEM ZA!!!!:)) To kiedy???????:))
Prezes

4656
kasik list dzis dotarl...listonosz przytachal...godz 11:23.
ide na poprawke...
freak

4655
zapewniam,ze jest ktos kto go przebija:jego zona jest jeszcze lepsza:)))))))))))))))))))))
coj do prezesa

4654
koncert życzeń[marzeń]:
intro.siódmy koktajl.nienawiść.gdzieś.uciekinier.peggy brown.zgon.wieża.za zamkniętymi oczami.kraków.do utraty tchu.myszy.długość(sp.ver.).noc.chciałbym.szklany.zamiana.james.good day my angel.M.
( )

4653
Coj warunki stawiasz zaporowe - nikt nie przebije PANA MARKA:)))))))
Prezes

4652
grag ja sama bym na to nie wpadla...:)
freak

4651
cienie moge wam odsprzedac po promocyjnej cenie,jak napiszecie list lepszy niz pan marek;)))))))))))
coj do zarzadu

4650
Jeśli kogoś interesuje, co konkretnie Myslovitz zagrał w Trójce, to mogę podać cały program koncertu:
1. Sprzedawcy marzeń; 2. Z rozmyślań przy śniadaniu (!); 3. Polowanie na wielbłąda (!); 4. Bar mleczny Korova; 5. Chłopcy; 6. Dla ciebie; 7. Chciałbym umrzeć z miłości; 8. Długość dźwięku samotności; 9. My; 10. Przemijania (!); 11. Wonderful Life (!); 12. Za zamkniętymi oczami; 13. Szklany człowiek; 14. Pocztówka z lotniska; 15. To nie był film; 16. Moving Revolution; 17. Czerwony notes, niebieski prochowiec (!).
Wykrzyknikiem oznaczyłem utwory premierowe lub rzadko grane na koncertach.
Greg F.

4649
jo jo jo ;P
she

4648
tekst do notesu..myszor...
freak

4647
...spaj zauwazyłam...

...Kev thc, jestes naj najwspanialszym facetam na Tym czacie jakiego znam...
Hania

4646
peja, myslovitz, the cure, buckley:) tego się nasłuchałem:]
spaj:)

4645
ja! ja! ja! chcę :)
Haniu wyślij mi linka na Gadulca...
z góry wielka buźka :*
bo ja biedna sierotka jeszcze tego teledysku nie widziałam :(
a fe! wstyd... ja wiem..
justyna

4644
...spaj czegos Ty sie nasłuchał?...
Hania

4643
'..ciemno już..', '..stoję i nudzę się, stoję i nudzę się..', '.. boys don't cry..' '..hallelujah..'!!!

pozdrowienia dla wszystkich:]
spaj:)

4642
...Magaw zbieg okolicznosci czy co?...za mnie i kasika tez by sie o 9 przydało trzymac kciuki...piszemy test z Zielonej Góry z jezyka...pooomocy!...
Hania

4641
Smar, prosze na dywanik do dyrektorki interesu!!!
coj do smar

4640
3majcie kciuki jutro o 9.00
magaw

4639
...prosze odebrac mejla :)) pozdrawiam...
Hania do coj

4638
aha,zapomnialam o mailu:)
coj do hani

4637
ja chce to zobaczyc!!!
coj do hani

4636
...drodzy odwiedzający ksiege...wielu z wam teledys 'Chciałbym umrzeć z...' sie nie podobał...ale jesli kto by chciał mieć Go na kompie może mi powiedzieć...ja podesli mu linka i sobie ściagnie :P pozdrawiam...
Hania

4635
"Świat wypadł mi z moich rąk
Jakoś tak nie jest mi nawet żal..."
Pozdrawian wszystkich, którzy mnie znają bądź też nie...
Lenny

4634
noj widze klip myslo..bedzie cenzura...news z cgm...:)
freak

4633
...Kropko spod wpisu numer 4625.Ja jej nie słucham i nie lubię.Ale ta piosenka zwala mnie z nóg.tekst mi się podoba... :)
*Megi*

4632
Aha i denrwuje mnie ze nie mogę niczego zapisać w moim panterkowym notesie. SKANDAL!!!!!!! Niech no tylko Zastępcy wrócą...:))) Wtedy sie zabierzemy za planowanie AKCJI!!!!!!!:)))))))))
Prezes

4631
Zastępco -niehc Ci będzie - KSIEL SIE POLEJE:))))))))) Kiedy wracasz?????? Ja chcę na saneczki!!!!!!!
Prezes w podartych rajstopach

4630
Drogi Coju - PARDONNEZ-MOI!!!! Nie wiedziałam, ze obuwie też jets z Twojego katalogu:))))))Z tego co wiem możemy rónież u Ciebie pozamawiać szałowe cienie do powiek:)))) Kupno w drodze licytacji, naturalnie:)))))))
Prezes w tym stylu

4629
Bez rozlewu krwi się obędzie, bez kisielu - nie:))) Niech no tylko wrócę do Kuj-Pomu:))) Niemniej cieszę się z przybucia Prezesa, panterkę już mam wypraną i wyprasowaną, buty z czerwonym futerkiem wyszczotkowane i czerwone rajstopy SZAKIRY zakupione i podarte:)))
Zastępca

4628
co wy tak gnacie z tymi wpisami? ;) nie nadązam za wami ;)
DreamSeller ;)

4627
oj kasik...
freak

4626
...Freak, wywiad tylko do przeczytania??? :))) Ja miałam możliwość wysłuchania go. Czuję się wyjątkowo!!! ;]
Kaśka

4625
CHCIALEM CI SERDECZNIE PODZIEKOWAC ZA UDOSTEPNIENIE MATERIALOW DO TWORZENIA MOJEJ STRONY
krzuchu_kh

strony.wp.pl/wp/krzychu_kh

4624
Megi... mimo że słuchasz Christiny Aguilery ;)))))))))) to od dzis jestem twoją FANKĄ!!!!!!!!!!!!!!! czekaj na meila!!!
............

4623
wydaje mi sie,ze zarzad nie jest mi wrogiem(to do spaja).
jesli chodzi o katalog panterek,to on moja wlasnoscia jest,a nie Smar(to do prezesa albo kogos w tym stylu).
coj

4622
Aha i jesczze chciałam powiedzieć, ze ciągle nie rozumiem, dlaczego Pan Myszor tak nerwowo reaguje na wszelką dyskusję odnośnie nowego klipu??? Po co ten stres jak mówią słowa pewnej piosenki...:))))))))
Prezes

4621
kto jest chetny na przeczytanie jesiennego wywiadu z lala niech da zanac? na moj mail...kaisk nie bo go ma...
freak

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi



Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!