Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Michał Przybycień

W księdze jest 9720 wpisów.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

4770
Pomysły na akcje fanklubowe przyjmuję ja mejlem lub każdą inną drogą. Mogą być one składane wyłącznie przez członków Zarządu. Dziękuję za uwagę :)))))
II Zastępca

4769
Nie wiesz, ze miłosc uszlachetnia??????:))))))) Także w kwestii urody:))))))) A w rozłace uczucie się tylko potęguje:)))))))))
Prezes

4768
Sprawdzone źródła donoszą, że Zdziwiony wygląda rewelacyjnie. Nie wiem, czy cieszyć się czy martwić. Czyżby rozłąka ze mną w ogóle go nie ruszyła????? Czyżby Zastępca maczał w tym palce???? BYŁA UMOWA :))))))
II Zastępca

4767
NINIEJSZYM CHCIAŁAM WYRAZIĆ OGROMNĄ RADOSĆ Z FAKTU, IŻ ZARZĄD ANRESZCIE ZNÓW W KOMPLECIE!!!!!!!!:)))))
Prezes

4766
Kurcze, napisałam "kąt" przez "on" ;))))))) Jestem zmęczona, przez tydzień nie widziałam komputera na oczy, sorry :)))))) INTERNET OGŁUPIA, PAMIĘTAJCIE!!!!
II Zastępca

4765
WITAM SERDECZNIE!!!! :)))))) Nareszcie Zarząd w komplecie :))))) Czas na akcje, czas na Zjazd, czas na jakieś działanie, dziewczęta!!!!!! :))))))
(akapity)
Zastępca zeznał, że FC przez cały tydzień był na urlopie. CO ZA LENISTWO!!!!! Mam na myśli zwłaszcza Prezesa, któremu urlop przysługiwał we wcześniejszym tygodniu, a nie teraz :))))))
(akapity)
Zastępco, czy dobrze zauważyłam kontem oka, że nazwałaś mnie "Drugą"????? Tyyyyyyyyyyyyyyyyy!
II Zastępca

4764
...Wiecie...wreszcie dziś widziałam nowy teledysk Myslo, który tak Was oburzył...Co w tym obrzydliwego i oburzającego? Przecież oni się tylko całowali...Hmmm...nie wiem o co Wam chodzi no ale...cóż aż bywa...
...A tak na marginesie dredki jednej z par były fenomenalne... :)
*Megi*

4763
dzieki dudasowi wiem ze najblizszy koncert myslo jest 21.03!!!
freak

4762
prosze cie bardzo aga..szkoda tyko ze to byla 1 song
freak

4761
'..zespół mysłowic zapraszam';P
spaj:)

4760
'..zespół mysłowic zapraszam';P
spaj:)

4759
...hmmm...nie widziała tego...chybla lepiej dla mnie...bo byłabym pewnie tak samo oburzona jak wy...zamiat tego poszła na impreze gdzie mój kochany kolega puscił mi 'kaczuchy'...i bawiłam sie świetnie z koleżankami z klasy...(oczywiscie bez Kaś, ona to ogladała)...
Hania

4758
Myslovitz byli spoko...a Kayah znowu zaspiewała to samo...jejq czy ona nie ma innych piosenek:))))
marcinek

4757
...Dołączam się do okrzyków: Skandal!!!Powinno być mniej gadania, a więcej grania. Największą wczorajszego wieczoru była Pani zapowiadająca zespół. :))) Taki wstyd!!!
Kaśka

4756
...Hyhyhy.ja obejrzałam HEYa i zapomniałam o Myslo ;P...
...Szczerze mówiąc nie wiem jak ja to zrobiłam... ;P Chyba przełączyłam kanał... ;P
*Megi*

4755
Freak bardzo Tobie dzięuję za informację:) pozdrowienia:)
Aga

4754
ja nagrałam sobie paszprorty, ale jak sie nagrywało, to spałam:)
DreamSellerowa

4753
zaje...c tvp 2!!!
TO SKANDAL!
freak

4752
...Tyle czekania dla jednej song. ;)
Kaśka

4751
No to będe musiała obejść się SMAKIEM...
(akapity)
A ja polecam wszystkim galaretkę z truskawkami!!!!! I budyń z sokiem malinowym.
Zastępca

4750
za 3 min paszporty:)
taj:***
kasik dzieki za smska:)
PEGGY

4749
...Kropka... :))))))

...Jednak wytrzymałam...jeszcze troszkę...jeszcze 35 minut...
*Megi*

4748
...Freak, chwalę Cię publicznie za udzieloną informację odnośnie Paszportów. :))) Czekam przed TV, arsenał smsów wysłany. ;]
Kaśka

4747
sorry ze tak tak pózno "po obiecaniu" ;)))) ale mój komputer był chwilowo niedysponowany....
kropka do megi

4746
Jak walka, jaka walka?????????:)Kisiel turbo wiśniowy zjedzony w całości, nic nie zostało!!!!!:)))
(akapity)
Polecam wszystkim gorąco (kisiel Turbo wiśniowy:)))!!!!!!!!
Prezes

4745
Prezesie, ja tez się cieszę, gdyż władza uderzyła mi do głowy i z niecierpliwością czekam na zapowiadaą walkę.
(akapity)
Chyba nie będziesz musiała długo czekać. Niestety:)))
Zastępca

4744
pozdrawiam wszystkich, standar:)
spaj:)

4743
...Pozdrowienia dla Kropki.Dziękuję za maila... :)
*Megi*

4742
...Ooooo...i Hey na paszportach...Chciałabym obejrzeć,ale znam swą śpiochowatą naturę i pewnie nie doczekam...
*Megi* zmęczona...

4741
No nareszcie, Zastępco!!!!!!!!!:))) Już myślałam, że pocieło Ci sprzęt agenta na dobre;))))))
(akapit)
Jasne że nie byłam w Empiku, czekam na rozp. szkoły:))))))

Prezes

4740
ladnie i nikt mnie nie pochwalil za udzielenie info!!!
freak

4739
witam po dwutygodniowej przerwie spowodowanej feriami...mam nadzieje ze o mnie nie zapomnieliscie:)
elfik

4738
uff...wreszcie komp mi dziala...:)
pozdrawiam:D
peggy_brown

4737
WSZYSTKO JASNE...I HOPE?!
FREAK

4736
sobota, 15.02.2003
22.35 MUZYCZNE PASZPORTY POLITYKI
KONCERT GWIAZD

Program artystyczny, 50 min, Polska 2003
Reżyseria: Jacek Dybowski

Od dziesięciu już lat redakcja tygodnika "Polityka" wręcza
swoje kulturalne "paszporty". Nagrodzono w tym czasie artystów
oryginalnych, poszukujących i odważnych w dziedzinach muzyki,
literatury, filmu, teatru, plastyki i estrady.
Z okazji jubileuszu 8 lutego w Teatrze Muzycznym Roma odbył
się Koncert Gwiazd - artystów-muzyków nagrodzonych w ostatniej
dekadzie. W koncercie udział wzięli: Kasia Nosowska z zespołem
Hey, zespół Voo Voo, Kayah, Tymon Tymański, zespół Myslovitz
oraz Agnieszka Chylińska z zespołem O.N.A.

FREAK

4735
koncert TVP2 O 22:35:)
AGA MAM NADZIEJE ZE TERAZ WIESZ JUZ WSZYSTKO:)
FREAK

4734
to ja witam Radka...i pozdrawiam..spaja...co wysyla smsy..:)
freak

4733
Czy Prezes był już w naszym Empiku??? W dziale "empik poleca"????
Zastępca

4732
...witam Radka...spaj thc...
Hania

4731
Czy ktoś mógbym mi powiedzieć o której jutro jest koncert w TVP?
Aga

4730
Witam, witam!!!!!!!!!!!! Nareszcie!!! Dzielność się opłaciła!!!! FC znowu odzyska dominującą pozycję, zwłaszcza, że jutro wraca Drugi:)))
Zastępca

4729
no powitajcie wszystcy ładnie radka. ja mu powiedziałem żeby się tu wpisał bo go tu wszyscy ładnie powitają a wy nic, coś będzie trzeba z wami zrobić;]
... a ja właśnie zjadłem prince pollo siostrze, ona to ma ze mną dobrze, she też by pewnie chciałaby takiego brata żeby niepotrzebnego mięska nie mieć;P
spaj:)

4728
No właśnie widziałam takie śliczne pomarańczowe plakaty na mieście:) ale nigdzie to się nie potwierdziło, więc nie wiem.
Natalia

republika.pl/kasiakowalskafan

4727
...jak ktos lubi bawic się, i stworzyc ładna buźke niech kliknie i wybiera oczy, noc, usta, brwi i inne takie...
Hania

www.ngceurope.com/jom/uk.htm

4726
Thomash to najlepsze stworzenie pod Sloncem!!!On o tym wie,ale pisze na wypadek gdyby ktos nie wiedzial:)))
coj

4725
witam serdecznie ty fan Myslovitz ale nowy na stronie (jest super) bardzo chcialbym poznac ludzi ze strony-innych fanow prosze o kontakt pozdrawiam
Radek

4724
a ja dzisiaj pegg na gg widziałem.
spaj:)

4723
chyba nie serio bo przemas nic o nim ni wie
freak

4722
myslo koncertw wawie>>>>>???????serio??????

freak

4721
Ja Walentynki spędzam na dyskotece ze znajomymi bo jestem sama ale nie"samotna"...co nie znaczy że nie zabujana po uszy:)))ale o tym cicho sza...
magaw

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi


Odwiedz sponsora ksiegi!
Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!