| 4820 | kev mam epki...ckod..ale zgubilam twoj mail freak |
| 4819 | Tak, środa, pamiętam. Dostałam dziś propozycję nie do odrzucenia jeśli chodzi o moją edukację. Prawdopodobnie w ciągu następnego miesiąca zostanie ze mnnie cień Zastępcy:))) II Zastępco - nie wiesz, co tracisz:)))) Zastępca |
| 4818 | ...Madź, ufam, że dzięki temu przynajmniej ją uściskałaś od przedstawicielek kl. III h. ;))) Kaśka |
| 4817 | Kto chce miec singiel "Chcialbym umrzec z milosci" informuje ze znalazlem go na aukcjach w allegro obecna cena chyba 42 zl i jeszcze 14 dni do konaca licytacji:) godless |
| 4816 | a ktora,panie dziejku,jest ostatnia,bo sie pogubilam w swym asortymencie:) ? coj do smar |
| 4815 | Smar zamów dla całego zarządu:) Akapit Na srode , pamietam:) Akapit Zabrali mi kabelek:(((((( Prezes |
| 4814 | Zamawiam,zamawiam,zamawiam,na maksa zamawiam!!!!!!!!! Ostatnia propozycja z katalogu musi być moja. Do tego te gumi i wszelkie ptactwo jst moje!!!! Smarkiii |
| 4813 | Prezes to ma dobrze. Tylko na Gałązkę chodzi... :)))) Stwierdzam, że bardzo ciężko znoszę powrót do rzeczywistości :))))) Zarządzie, pamiętacie, że w środę załatwiacie ważne sprawy??? ;)))) II Zastępca rozstawiający po kątach ;) |
| 4812 | Cóż, wiem już na pewno - NIE CHCĘ OGLĄDAĆ MIROSŁAWA PĘCZAKA :)))))) II Zastępca do Z-cy i Coja |
| 4811 | Coj, zapomniałaś o brzuchu wylewającym się ze spodni:))) Zastępca |
| 4810 | Pierwszy raz to zajawisko czytam i przy razie następnym będę musiała umysł sobie przestawić, to może coś zrozumiem. Fani Myslo działają na wyższym poziomie abstrakcji, wiem, ustaliłam. Proszę mi powiedzieć, gdzie ten koncert??? Cisus |
| 4809 | ...Kaś...odjechała :( ...ale dzięki temu, że pani K. nie było mogłam się jeszcze z nią zobaczyć... :) *Megi* |
| 4808 | dopiero wydali chcialbym...a wy juz o nastepnym singlu!! freak |
| 4807 | nie sciemniam: jest maly,gruby,ma wlosy tak tluste,ze az posklejane,dl.do polowy karku.pewno mu tluszcz splywa na ramiona...brrrrrrr!!! coj do z-cy II |
| 4806 | zagrali "z.z.o" bo pewnie bedzie singlem......... czy ktos wie cos na ten temet??????????? kropka |
| 4805 | Jeszcze bardziej????? Ściemniasz Coju!!!!! ;))))))))) II Zastępca |
| 4804 | peczak jest prawie tak samo przystojny jak dunin - wasowicz,a moze nawet bardziej... coj do z-cy II |
| 4803 | Zastępco, próbuj do skutku z tym czatem. Wszyscy mają dzisiaj jakieś problemy. II Zastępca |
| 4802 | No i nie porozumiemy się dzisiaj. Czat mi nie działa. Zastępca |
| 4801 | A kto poprzedniego dnia zbił fortunę na Londynie z hotelem??? To nie był podstęp, to byla ZEMSTA:)))) Zastępca |
| 4800 | Wiedeń z dwoma domami postawił mnie w na tyle poważnej sytuacji, że musiałam rzucić na szalę całe swoje uczucie do Zdziwionego!!!!!! ;))))))) To wszystko był Twój podstęp, podły Zastępco!!!!!! :)))))) Nie mam pojęcia jak wygląda Mirosław Pęczak i chyba nie chcę wiedzieć :)))))) Już zbyt dużym szokiem było dla mnie poznanie wyglądu Pawła Dunina Wąsowicza ;))))))))) II Zastępca |
| 4799 | Nie tylko foranki, ale ii tramwaje;)))))))) NIE BYŁO KOMU POWIEDZIEĆ UWAGA JEDZIE TRAMWAJ< BOŚCIE WSKOCZYŁY DO TAXI I ODJECHAŁY W SINĄ DAL!!!!!!!!!!:))))))) Prezes |
| 4798 | Wręcz przeciwnie, Zastępco!!! Nie odchodź jeszcze nigdzie, gdyż mam dla Ciebie kolejne zadanie :))))))) II Zastępca |
| 4797 | Gdybyście tylko powiedziały nam, że szukacie tej samej ulicy co my, z pewnością byśmy Wam pomogły....Ale Wy wolałyście błąkać się bez celu, narażając się na rozjechanie przez brudne firanki :))))) Wasz wybór :))))) II Zastępca |
| 4796 | Przez to wsyztsko poprzypominało mi sie jak z Koresem nie mogłyśmy znaleźć ulicy...:))))) To były czasy:))) A Auta jeźdizły to w tą, to w tamtą;))))))))) Prezes |
| 4795 | A co z jedną czwartą??? CO zostawiłaś Zastępco?????:)))) (akapit) Pewno ze się da:))))))))) Dla chcącego nic trudnego:))) Prezes |
| 4794 | II Zastępco, czy Ty wiedziałaś jak wygląda Mirosław Pęczak??? Ja nie miałam pojęcia, że nazwisko tak trafnie go opisuje:))) Zastępca |
| 4793 | Co do MARATONU MUZYCZNEGO:)))) Proponowałabym wymienić trzy czwarte artystów na jedno Myslo:))) Dziewczęta, jak myślicie, czy dałoby się to jeszcze zrobić?:))))) Zastępca |
| 4792 | II Zastępco, czy Zdziwiony znaczy dla ciebie mniej niż Wiedeń z dwoma domami???:)))) Proponuję walki kisielowe, które są daleko bardziej romantyczne:))) Bo ja się tu nie mogę doczekać:))) Zastępca |
| 4791 | NO TAK!!!!! Planujcie sobie, planujcie bez uzgodnień z Zastępcą!!! Zastępca zrobił swoje, Zastępca może odejść, taaaak??? JA WIEDZIAŁAM, ZE TAK BĘDZIE:))) Zastępca |
| 4790 | A czemóż by nie???????:)))))))))) Uważam ze to świetna okazja:)))))) Prezes |
| 4789 | Czy to znaczy, Prezesie, że chcesz połączyć oba wydarzenia??? Tzn. Łuczniczkę i Zjazd? No nie wiem, czy to przejdzie, szczegóły są jeszcze do ustalenia :)))))) Nie chciałabym za dużo marudzić o tych firankach, ale od października do stycznia nic się w tej materii nie zmieniło :))))) II Zastępca |
| 4788 | A autko ma brudne firanki, skad myto znamy...:) Węc to już za dwa tyg??? No to uważam ze termin idealny:))) Prezes |
| 4787 | Zastępco, odczep się, bardzo Cię proszę, od zdziwionych nosów :)))))) I TY ZOSTANIESZ MILIONEREM :))))))))) II Zastępca |
| 4786 | Zastępco - dopadnę CIę jutro o 8.50 lub 9.40 - potem mnie nie ma, bo jestem chora i ide do domu. I tak sie poświęcam dla nauki:) Prezes |
| 4785 | Jak to za dwa tygodnie? Przecież miał być za tydzień? Miejsce ustalajcie same, ja się dostosuję. Pragnę tylko zauważyć, że za dwa tygodnie idziemy do naszej ulubionej hali, przy której ciężko znaleźć ulicę :)))))) Można zostać przy tym szukaniu rozjechanym przez autko :))))) II Zastępca |
| 4784 | Zdziwiony rzeczywiście wygląda rewelacyjnie, zwłaszcza jego nos:))) Z nosem nie miałam nic wspólnego. Co do resty - nie potwierdzam, nie zaprzeczam...:))) Proszę nie wierzyć w umowy zawierane w trakcie gier hazardowych:))) Zastępca |
| 4783 | Zjazd moze być albo w połowie drogi albo u mnie:) WYBIERAJCIE:)))))))) Termin - za dwa tyg lub do ustalenia:) Prezes |
| 4782 | Koncepcja jest taka, żeby w pierwszej kolejności zająć się MYSIAMI, Zastępco :)))))) Niech Prezes Ci jutro wszystko powie, jak będziecie załatwiać swoje porachunki :))))))) II Zastępca |
| 4781 | O, i Zastępca się objawił :))))) II Zastępca |
| 4780 | I niech świat przed nami drży!!!!!! Zastępca |
| 4779 | Zarządzie, czas na Zjazd!!!!!!!!!!!!! Zastępca |
| 4778 | Sklonowana owieczka Dolly uśpiona, raczej przepadło... II Zastępca |
| 4777 | A MOZE ATAK KLONOW..? FREAK |
| 4776 | cholera czat mi nie dziala:( PEGGY |
| 4775 | Wojowniczy Zarząd Ninja :)))))))) II Zastępca |
| 4774 | To było nieuchronne, Freak:)))))) Prezes |
| 4773 | Tak, Prezesie, ktoś musi, skoro Wy tutaj się obijacie :))))))))) II Zastępca |
| 4772 | I ATAK ZASTEPCOW....PREZESA...NADSZEDL... freak |
| 4771 | Dobrze, dobrze;))))) Ledwo przyjechała i już planuje:)))))))))) Prezes |