| 4870 | na dworcu taki tlok sciskamy sie oboje splecionych tyle rak lecz my wolimy swoje oo spojrz mi w twarz spojrz po raz ostatni oo spojrz mi w twarz spojrz i nie zapomnij chlip,chlip,chlip... coj na stacji |
| 4869 | Dostałam UDP. Nie zgadzam się na rozpowszechnianie wersji ze mną, ewentualnie przeżyję, jeśli się mnie wytnie. Zastępca |
| 4868 | Oj, konspirowanie nie jest moja mocną stroną:))) To my przechodzimy na droge mejlową a ja nic nie zauważyłam???:)) Też jakaś konspira?:)))) Zastępca |
| 4867 | Zastępco, ale się zakonspirowałaś. W ogóle nikt nie wie, o co chodzi ;)))))) Spaj, "przechodzą na drogę mejlową"??? II Zastępca |
| 4866 | bea, masz modem?? jak tak to te dwa wysłane wpisy są zupłnie uzasadnione:] pozdrowienia dla wszystkich zastępców (czyli dwóch) i prezesa, którzy niestety przechodzą na drogę mejlową;P spaj:) |
| 4865 | W imieniu FC DSZNPIRPP(ANZJ) pragnę podkreślić, że kochamy WP i nigdy nie przeszłoby nam przez myśl w czymkolwiek go urazić:))) Zastępca |
| 4864 | Oczywiście, że za "Bo jesteś ty...". Piosenka roku:))) Ja tez się boje GWP, nawet bardziej niż zastrzyków, ognia i brata II Zastępcy:))) Zastępca |
| 4863 |
| 4862 | A ta nominacja w kategorii kompozytor roku to chyba za "Bo jesteś ty"...??? ;)))))) akapity Najbardziej teraz boję się GWP :)))))) Mam nadzieję, że chociaż Zastępca rozszyfruje ten skrót :)))) II Zastępca wcale nie złośliwie |
| 4861 | Właściwie to nagana powinna być skierowana głównie do Prezesa. Przepraszam, Zastępco :))))))) II Zastępca |
| 4860 | Dziewczęta!!!! A ja Wam udzielam nagany!!!! Jak to odroczona??? TO NIE JEST SPRAWA DO ODRACZANIA!!!! To ja się staram, załatwiam, a Wy nawet stempelka nie możecie przystawić???? WYYYYYYY!!!! ;))))))) II Zastępca w bojowym nastroju |
| 4859 | nie mam pojecia jaki bedzie next singiel...na bank nie szklany... freak |
| 4858 | Oooo, a czemu to dwa razy? Pierwsze się miało nie wysłać! Bea |
| 4857 | Neo złota! Dzięki za pogaduszki. Jak na mój pierwszy raz (dwadzieścia parę lat...) odbyło się to dość bezboleśnie :). A nawet bym rzekła, że było przyjemnie :))). Proponuję powtórkę! Bea |
| 4856 | Neo złota! Dzięki za pogaduszki. Jak na mój pierwszy raz (dwadzieścia kilka lat...) odbyło się to dość bezboleśnie :). A nawet było przyjemnie :))). Zgłaszam chęć na powtórkę! Bea |
| 4855 | Prezesie, proszę mnie na przyszłość informować o Twoich podpaleniach:))) Dołączam się do pochwał dla II ZAstępcy. Co prawda zrobiłam to już raz, ale wobec wielkości jej czynu i drugi nie zaszkodzi:))) Rozumiem, że sprawa stempelka odroczona. CZy mam zmieniac pismo, II Zastępco??? Zastępca |
| 4854 | Prezes przed Komisją Śledczą:)))))))))))) Smarkiii |
| 4853 | Tak - D jak DSZNPIRPP(anzj). Tak - tylko ciuchy z katalogu Nie - nikt mi nie bedzie gratulował, bo olalam szkołę benzyną i podpaliłam Nie - nie mam błękitu, mam ewentualnie rudy lub czerowy -może być?????:)))))))) Tak - kabelka nie ma nadal i muszę dizałać cichociemnie Tak - Gratuluje II Zastępcy wzorowej postawy członka FC i zdolnosci podejmowania syzbkich, trafnych decyzji:) Prezes z centrum dowodzenia |
| 4852 | Freak - a jaki miałby być nastepny singielek?:) DreamSeller |
| 4851 | A propos - dalej nie rozumiem zaistniałej sytuacji z kabelkiem. NIECH KTOŚ MI TO WYTŁUMACZY!!! ;))))) II Zastępca |
| 4850 | Ależ jakie zamieszanie??? Że niby my robimy zamieszanie??? A SKĄD!!!! Prezes nawet kabelka nie ma, to jak może mieszać???? A my z Zastępcą to symbolicznie :))))) STEMPELKI!!!! II Zastępca |
| 4849 | kurcze, zamieszanie tu straszne jest. nie ma za bardzo jak się wpisać, nie chcąc przeszkodzić FC;) spaj:) |
| 4848 | ojj... z tego wszystkiego bym zapomniała o najważniejszym.. Ja również przyłączam się do wszystkich życzen dla p. Wojtka sto lat i wszystkiego naj naj naj naj :* justyna |
| 4847 | bronek, jak ja cie dorwe skurczybyku to rebele od razu uwierza ze to ty pisałes te bzdury!!!! a ja naiwna wpisywałam sie do ksiegi myslovitz na twoim kompie....... jezeli myslisz ze zrobisz tu powtórke z himpage to sie grubo mylisz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! juz ja tego przypilnuje!!!!!!!!!!!!!!! won pod monipola tam gdzie twoje miejsce!!!!! kropka |
| 4846 | aaa!! mam Rojka :) hehe ma jakieś 2-3 miesiace... dlugi ogon i cztery łapy :) wychudzona znajda :( ale jest boski :) imie mu się chyba podoba...rodzina całkowicie popiera.. mozna z resztą je zmienić.. może ktos ma pomysł? chociaż nie.. on się już przyzwyczaja :) jeszcze nie wie skąd mu sie to wzieło.. ale muzykę myslo też przerobimy ;) póki co... je .. sika i gryzie wszystko :P justyna |
| 4845 | Lody i śledzie to bardzo ciekawe połączenie :)))) Takie menu dla kobiet w ciąży :)))))) II Zastępca |
| 4844 | 100lat 100 lat 100 lat...niech zyje zyje nam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kochany wojetek:) freak |
| 4843 | Całuski, cukiereczki, ciasteczka, lodziki, śledziki i inne smakołyki dla Wojtusia w dniu urodzin! Bea |
| 4842 | te Bronek z kumplem dawoc te ziemnioki,traktor tes sie przydo czekam na odzew na czocie pod nikiem Gienek gienek |
| 4841 | ...Jakże nieprzyjemnie jest zostać obudzonym przez niegrzeczną gąsiennicę...Poszukajmy innego liścia,aby dokończyć drzemkę... *Megi* |
| 4840 | prosze was my to ino przybyli aby ino wam powiedzieć że my ino mamy 2 wory ziemniaczków na zbyciu.....zglosil by sie może ktosik???? i jeszcze Ursus (nówka 85') na zbyciu mam........ To tyle prosze was....... Bronek z Joziem |
| 4839 | Prezes nosi tylko ciuchy z katalogu!!!!! Cojku ,oczywiście że chodzi mi o krokodiliiiiii.Z zielonymi gumi tworzą wspaniałego KOPMPLETA:)))))))) Smarkiii tylko w gumi |
| 4838 | wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla pana Wojtka P Kasiula |
| 4837 | A czy Prezes posiada błękitny golfik? Bez cyferek. (Nie spoczniemy nim dojdziemy...) Cisus |
| 4836 | To bardzo piękna inicjatywa, Prezesie, z tym reprezentowaniem ;)))))) To bardzo piękna inicjatywa, Zastępco, z tym gratulowaniem ;)))))) TYLKO PAMIĘTAJCIE O STEMPELKACH :)))))) II Zastępca |
| 4835 | Proszę, Prezes nawet ubiorem reprezentuje FC. BRAWO!!!! Zastępca |
| 4834 | Ja to naet pogratuluję jutro osobiście:))) W imieniu 2/3 Zarządu, rzecz jasna:))) Zastępca |
| 4833 | W imieniu 2/3 Zarządu pragnę serdecznie pogratulować Prezesowi odniesionych sukcesów :))))) II Zastępca |
| 4832 | D??? D jak co??? Chyba tylko jak DSZNPIRPP(ANZJ) :)))))) Innych możliwości nie widzę :))))) II Zastępca |
| 4831 | A mi się zdaje, że kiedyś widziałam Prezesa w takim sweterku. Z literką D:))) Zastępca |
| 4830 | No bardzo mi przykro ale niestety nie;)))))) Na zamek mam tylko czerwone sweterki:))))))))) Czyżby to ta poezja????????????:))))))))))))) Prezes |
| 4829 | Czy Prezes jest w posiadaniu białego sweterka na zamek z czerwonymi dodatkami i numerkiem w miejscach, których już nie pamiętam (zresztą było za ciemno)? Pytam w celu ustalenia tożsamości. PS. Czy mi się zdaje, czy Ktoś ma dziś urodziny? Cisus |
| 4828 | Mam tego więcej:))))) Prezes |
| 4827 | JAK MŁODEJ SARNIE ŁZY Z OCZU PŁYNĄ, TAK BARDZO ZAL JEJ WOLNOŚCI, TAK TOBIE KIEDYŚ DROGA/I .... ŻAL BEDZIE PIĘKNEJ, BEZTROSKIEJ MŁODOŚCI!!!!!!!!!:)))))))))))))) Z pamiętnika Prezesa:))))))))) |
| 4826 | Bo przestaliśmy wierzyć w jakiekolwiek doniesienia koncertowe :))))) Przynajmniej ja CIĄGLE W NIC NIE WIERZĘ!!!!!!!! :))))))) Pozdrawiam wszystkich, co to WSZYSTKICH KULECZEK MAJĄ DOŚĆ!!!! ;))))))) II Zastępca |
| 4825 | 13 marca jest koncert Myslovitz w Stodole, czemu nie ma na tej stronie zadnych informacji na ten temat???? skolim |
| 4824 | ...Kaś...uściskałam ją mocno za wszystkich chyba Żaganiaków... ;) *Megi* |
| 4823 | zgłaszam się w księdze speszyl for FREAK :) niekevin |
| 4822 | smarkulu,czy chodzilo moze o zielone kozaczki von bufflo a'la krokodił:)))? coj |
| 4821 | BEZ KABELKA JAK BEZ RĘKI!!!!!!! Zastępca do Prezesa |