Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Michał Przybycień

W księdze jest 9720 wpisów.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

4870
na dworcu taki tlok
sciskamy sie oboje
splecionych tyle rak
lecz my wolimy swoje
oo spojrz mi w twarz
spojrz po raz ostatni
oo spojrz mi w twarz
spojrz i nie zapomnij

chlip,chlip,chlip...
coj na stacji

4869
Dostałam UDP. Nie zgadzam się na rozpowszechnianie wersji ze mną, ewentualnie przeżyję, jeśli się mnie wytnie.
Zastępca

4868
Oj, konspirowanie nie jest moja mocną stroną:)))
To my przechodzimy na droge mejlową a ja nic nie zauważyłam???:)) Też jakaś konspira?:))))
Zastępca

4867
Zastępco, ale się zakonspirowałaś. W ogóle nikt nie wie, o co chodzi ;))))))
Spaj, "przechodzą na drogę mejlową"???
II Zastępca

4866
bea, masz modem?? jak tak to te dwa wysłane wpisy są zupłnie uzasadnione:]
pozdrowienia dla wszystkich zastępców (czyli dwóch) i prezesa, którzy niestety przechodzą na drogę mejlową;P
spaj:)

4865
W imieniu FC DSZNPIRPP(ANZJ) pragnę podkreślić, że kochamy WP i nigdy nie przeszłoby nam przez myśl w czymkolwiek go urazić:)))
Zastępca

4864
Oczywiście, że za "Bo jesteś ty...". Piosenka roku:)))
Ja tez się boje GWP, nawet bardziej niż zastrzyków, ognia i brata II Zastępcy:)))
Zastępca

4863
"...Figi spadają z drzew
Pęka na nich skóra czerwona..."
*Megi*

4862
A ta nominacja w kategorii kompozytor roku to chyba za "Bo jesteś ty"...??? ;))))))
akapity
Najbardziej teraz boję się GWP :)))))) Mam nadzieję, że chociaż Zastępca rozszyfruje ten skrót :))))
II Zastępca wcale nie złośliwie

4861
Właściwie to nagana powinna być skierowana głównie do Prezesa. Przepraszam, Zastępco :)))))))
II Zastępca

4860
Dziewczęta!!!! A ja Wam udzielam nagany!!!! Jak to odroczona??? TO NIE JEST SPRAWA DO ODRACZANIA!!!! To ja się staram, załatwiam, a Wy nawet stempelka nie możecie przystawić???? WYYYYYYY!!!! ;)))))))
II Zastępca w bojowym nastroju

4859
nie mam pojecia jaki bedzie next singiel...na bank nie szklany...
freak

4858
Oooo, a czemu to dwa razy? Pierwsze się miało nie wysłać!
Bea

4857
Neo złota! Dzięki za pogaduszki. Jak na mój pierwszy raz (dwadzieścia parę lat...) odbyło się to dość bezboleśnie :). A nawet bym rzekła, że było przyjemnie :))). Proponuję powtórkę!
Bea

4856
Neo złota! Dzięki za pogaduszki. Jak na mój pierwszy raz (dwadzieścia kilka lat...) odbyło się to dość bezboleśnie :). A nawet było przyjemnie :))). Zgłaszam chęć na powtórkę!
Bea

4855
Prezesie, proszę mnie na przyszłość informować o Twoich podpaleniach:)))
Dołączam się do pochwał dla II ZAstępcy. Co prawda zrobiłam to już raz, ale wobec wielkości jej czynu i drugi nie zaszkodzi:)))
Rozumiem, że sprawa stempelka odroczona. CZy mam zmieniac pismo, II Zastępco???
Zastępca

4854
Prezes przed Komisją Śledczą:))))))))))))
Smarkiii

4853
Tak - D jak DSZNPIRPP(anzj).
Tak - tylko ciuchy z katalogu
Nie - nikt mi nie bedzie gratulował, bo olalam szkołę benzyną i podpaliłam
Nie - nie mam błękitu, mam ewentualnie rudy lub czerowy -może być?????:))))))))
Tak - kabelka nie ma nadal i muszę dizałać cichociemnie
Tak - Gratuluje II Zastępcy wzorowej postawy członka FC i zdolnosci podejmowania syzbkich, trafnych decyzji:)
Prezes z centrum dowodzenia

4852
Freak - a jaki miałby być nastepny singielek?:)
DreamSeller

4851
A propos - dalej nie rozumiem zaistniałej sytuacji z kabelkiem. NIECH KTOŚ MI TO WYTŁUMACZY!!! ;)))))
II Zastępca

4850
Ależ jakie zamieszanie??? Że niby my robimy zamieszanie??? A SKĄD!!!! Prezes nawet kabelka nie ma, to jak może mieszać???? A my z Zastępcą to symbolicznie :)))))
STEMPELKI!!!!
II Zastępca

4849
kurcze, zamieszanie tu straszne jest. nie ma za bardzo jak się wpisać, nie chcąc przeszkodzić FC;)
spaj:)

4848
ojj... z tego wszystkiego bym zapomniała o najważniejszym..

Ja również przyłączam się do wszystkich życzen dla p. Wojtka
sto lat i wszystkiego naj naj naj naj :*
justyna

4847
bronek, jak ja cie dorwe skurczybyku to rebele od razu uwierza ze to ty pisałes te bzdury!!!! a ja naiwna wpisywałam sie do ksiegi myslovitz na twoim kompie....... jezeli myslisz ze zrobisz tu powtórke z himpage to sie grubo mylisz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! juz ja tego przypilnuje!!!!!!!!!!!!!!! won pod monipola tam gdzie twoje miejsce!!!!!
kropka

4846
aaa!! mam Rojka :)
hehe
ma jakieś 2-3 miesiace... dlugi ogon i cztery łapy :)
wychudzona znajda :(
ale jest boski :)
imie mu się chyba podoba...rodzina całkowicie popiera.. mozna z resztą je zmienić..
może ktos ma pomysł? chociaż nie.. on się już przyzwyczaja :)
jeszcze nie wie skąd mu sie to wzieło.. ale muzykę myslo też przerobimy ;)
póki co... je .. sika i gryzie wszystko :P

justyna

4845
Lody i śledzie to bardzo ciekawe połączenie :)))) Takie menu dla kobiet w ciąży :))))))
II Zastępca

4844
100lat 100 lat 100 lat...niech zyje zyje nam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kochany wojetek:)
freak

4843
Całuski, cukiereczki, ciasteczka, lodziki, śledziki i inne smakołyki dla Wojtusia w dniu urodzin!
Bea

4842
te Bronek z kumplem dawoc te ziemnioki,traktor tes sie przydo czekam na odzew na czocie pod nikiem Gienek
gienek

4841
...Jakże nieprzyjemnie jest zostać obudzonym przez niegrzeczną gąsiennicę...Poszukajmy innego liścia,aby dokończyć drzemkę...
*Megi*

4840
prosze was my to ino przybyli aby ino wam powiedzieć że my ino mamy 2 wory ziemniaczków na zbyciu.....zglosil by sie może ktosik????
i jeszcze Ursus (nówka 85') na zbyciu mam........
To tyle prosze was.......
Bronek z Joziem

4839
Prezes nosi tylko ciuchy z katalogu!!!!!
Cojku ,oczywiście że chodzi mi o krokodiliiiiii.Z zielonymi gumi tworzą wspaniałego KOPMPLETA:))))))))
Smarkiii tylko w gumi

4838
wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla pana Wojtka P
Kasiula

4837
A czy Prezes posiada błękitny golfik? Bez cyferek. (Nie spoczniemy nim dojdziemy...)
Cisus

4836
To bardzo piękna inicjatywa, Prezesie, z tym reprezentowaniem ;))))))
To bardzo piękna inicjatywa, Zastępco, z tym gratulowaniem ;))))))
TYLKO PAMIĘTAJCIE O STEMPELKACH :))))))
II Zastępca

4835
Proszę, Prezes nawet ubiorem reprezentuje FC. BRAWO!!!!
Zastępca

4834
Ja to naet pogratuluję jutro osobiście:))) W imieniu 2/3 Zarządu, rzecz jasna:)))
Zastępca

4833
W imieniu 2/3 Zarządu pragnę serdecznie pogratulować Prezesowi odniesionych sukcesów :)))))
II Zastępca

4832
D??? D jak co??? Chyba tylko jak DSZNPIRPP(ANZJ) :)))))) Innych możliwości nie widzę :)))))
II Zastępca

4831
A mi się zdaje, że kiedyś widziałam Prezesa w takim sweterku. Z literką D:)))
Zastępca

4830
No bardzo mi przykro ale niestety nie;)))))) Na zamek mam tylko czerwone sweterki:))))))))) Czyżby to ta poezja????????????:)))))))))))))
Prezes

4829
Czy Prezes jest w posiadaniu białego sweterka na zamek z czerwonymi dodatkami i numerkiem w miejscach, których już nie pamiętam (zresztą było za ciemno)? Pytam w celu ustalenia tożsamości.
PS. Czy mi się zdaje, czy Ktoś ma dziś urodziny?
Cisus

4828
Mam tego więcej:)))))
Prezes

4827
JAK MŁODEJ SARNIE ŁZY Z OCZU PŁYNĄ,
TAK BARDZO ZAL JEJ WOLNOŚCI,
TAK TOBIE KIEDYŚ DROGA/I ....
ŻAL BEDZIE PIĘKNEJ, BEZTROSKIEJ MŁODOŚCI!!!!!!!!!:))))))))))))))
Z pamiętnika Prezesa:)))))))))

4826
Bo przestaliśmy wierzyć w jakiekolwiek doniesienia koncertowe :))))) Przynajmniej ja CIĄGLE W NIC NIE WIERZĘ!!!!!!!! :)))))))
Pozdrawiam wszystkich, co to WSZYSTKICH KULECZEK MAJĄ DOŚĆ!!!! ;)))))))
II Zastępca

4825
13 marca jest koncert Myslovitz w Stodole, czemu nie ma na tej stronie zadnych informacji na ten temat????
skolim

4824
...Kaś...uściskałam ją mocno za wszystkich chyba Żaganiaków... ;)
*Megi*

4823
zgłaszam się w księdze speszyl for FREAK :)
niekevin

4822
smarkulu,czy chodzilo moze o zielone kozaczki von bufflo a'la krokodił:)))?
coj

4821
BEZ KABELKA JAK BEZ RĘKI!!!!!!!
Zastępca do Prezesa

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi


Odwiedz sponsora ksiegi!
Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!