| 4920 | A ty,ostatni wpis przede mną/nie wiem kto to bo stać go było tylko na zostawienie gwiazdek po sobie..../za przeproszeniem/albo i bez/ jakim prawem nazywasz nas niedojrzałymo smarkami??????Sorki, ale to chyba ty jesteś niedojrzały skoro piszesz takie PIERDOŁY na temat ludzi, których nie znasz , i którzy niczym się nie różnią od ciebie/ no może poza tym że nie są takimi chamami jak ty/skoro ty nie grasz tej muzy to nie oceniaj kto ma jej słuchać a kto nie!!!to szczyt chamstwa, wiesz?????sorki, może jestem niedojrzała-szkoda tylko że człowiek dojrzały, jakim się nazywasz, rozumie że muzyka Myslo może być słuchana przez każdego kto się z nią utożsamia...a skoro jesteś TAKI dojrzały to sobie posłuchaj Beatelsów-to jest dopiero odpowiednia muza dla takich jak ty!!! i nie pozwolę żebyś obrażał mnie i tylko wspaniałych ludzi w moim wieku którzy słuchają Myslovitz/a co za tym idzie-rozumieją to, bo po co słuchać czegoś czegoś się nie rozumie???/ty lepiej spytaj Rojasa ilu zna piętnastolatków, którzy rozumieją Go lepiej niż trzydziestolatki, to się dowiesz co On sądzi na ten temat....i radzę ci-ZAMKNIJ SIĘ, zanim chcesz napis coś głupiego... Monika.....OBURZONA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! |
| 4919 | uuuuuuuu zawialo chlodem... ale to prawda ta kg..ostatnio...cienko sie kreci... krecimy sie w kolko nic z tego nie bedzie// freak |
| 4918 | Ale sie narobilo tutaj!Ludzie czy Wy nie widzicie,ze to jest srona o Myslovitz a nie o pierdolach jakimi sie zajmujecie?Myslovitz to muzyka dla dojrzalych ludzi a nie dla 15 letnich smarkow!!!!!!!!! ** |
| 4917 | dla czego non stop ktoś wchodzi na czata, ja mu mówię cześć i on nawet nie odpowiada i idzie?? który/która tak dzisiaj zrobił/zrobiła?? spaj:) |
| 4916 | bea, popieram to że neo nie powinna siedzieć tyle w pracy. ale gdyby nie ten fakt, to chyba nigdy bym jej nie poznał. przy okazji pozdrowienia dla neo i bea:] no i całej reszty bachorni z she na czele;P spaj:) |
| 4915 | Nie, u nas nie ma wody. akapit Dlaczego Zarząd zaginął w akcji???:))))) Czas ustalać termin Mityngu!!!!!!:))))))) Prezes |
| 4914 | Piątek, 21 lutego 2003 godz. 13:09 Dwóch debiutantów w kadrze Kenii na spotkanie z Mauretanią Nairobi - Dwóch debiutantów zostało powołanych do reprezentacji Kenii na mecz eliminacyjny Pucharu Narodów Afryki przeciwko Mauretanii. Trener Jacob Mulee powołał obrońcę Coast Stars Mohammeda Masouda i Macdonalda Marigę, pomocnika reprezentacji Kenii do lat 17, rozwiązanej w ubiegłym tygodniu z powodu podejrzeń o grę zawodników, którzy przekroczyli wymagany wiek. Wspomniana dwójka zastąpi kontuzjowanego kapitana reprezentacji Nicholasa Muyotiego i obrońcę Philipa Opiyo, który pauzuje za czerwoną kartkę z październikowego meczu eliminacji PNA z Wyspami Zielonego Przylądka. Kenia wygrała dwa pierwsze mecze eliminacyjne. Z Mauretanią zmierzy się 29. marca w Nairobi. Kadra Kenii: Bramkarze: Willice Ochieng (Mumias Sugar). Victor Onyango (Tusker), Francis Onyiso (Ulinzi) Obrońcy: Daniel Agina (Tusker), Issa Kassim (Mumias Sugar), Mohammed Masoud (Coast Stars), Anthony Mathenge (Thika United), Pascal Ochieng (Gor Mahia), Francis Odhiambo (Nzoia Sugar), Musa Otieno (Santos), Adam Shaaban (Mathare United), George Waweru (Tusker) Pomocnicy: Ramadhan Balala (AFC Leopards), Hillary Echesa (Nzoia Sugar), Edward Karanja (Tusker), Robert Mambo (Coast Stars), Macdonald Mariga (Kenya Pipeline), Bonaventure Maruti (Orebro), Titus Mulama (Mathare United), John Muiruri (Ghent), Walter Odede (Mathare United), Paul Oyuga (Orebro), Godfrey Osama (Pipeline) Napastnicy: John Baraza (Nzoia Sugar), Francis Chinjili (St.George), Bernard Mwalala (Nzoia Sugar), Dennis Oliech (Mathare United). A CZY U WAS JEST WODA? |
| 4913 | do gienka..........pan Bronisław i pan Józef są osobami niezwykle zajętymi, gdyż działalność którą się zajmują jest b.b.b. absorbująca- trzeba jej poświęcać dużo czasu i uwagi... dlatego w sprawie irgi prosimy się skontaktować pod niżej wymienionym adresem e-mailowym......... impresario bronka i jozika |
| 4912 | dzieki kev za plyty..jestes wielki!!! a ty dostales? freak |
| 4911 | ...Ogromne, bolące migdały atakują!!!... ;] *Megi* |
| 4910 | Klip do anglojęzycznej "Długości..." będzie kręcił mistrz Kamiński! No, no. Będąca pod wrażeniem |
| 4909 | jeeeee przed chwilka dokonalam jednego z najwazniejszych zakupow w moim zyciu:) kupilam sobie ksiazke 'RADIOHEAD,NA KRAWĘDZI' zaraz ją przeczytam:D a nie wie ktos moze kiedy ma sie ukazac owa ksiazka o myslovitz? :)pa PEGGY_BROWN trujace-kwiaty.blog.pl |
| 4908 | ...mam niemiecki a siedze w domu...jak fajnie...zaraz się zmywam na w-f...pozdrawiam myslofamilie... Hania |
| 4907 | Bylem! nie moja wina ze Bronek z Jozikiem po godzinach pracy z gnojem po wsi jezdzą.Nie przehandlujcie ziemniokow bo bylem pierwszy Gienek Hojzel |
| 4906 | Zarząd nadrobił z nawiązką:))))) akapit W sprawie spotkań NADLA NIC NIE WIADOMO!!! ja nie wiem cz tą panią wcięło czy co????? akapit Pozdro dla AZJI i reszty swiata!!!!:) Prezes |
| 4905 | kto jedzie do 3 na ckod? freak |
| 4904 | W końcu coś do mnie! :)))) Całuski również. Neo, Ty tyle nie pracuj, bo to może zaszkodzić :). Frycki w tym roku zdominuje AM Czopek, jak to ktoś powiedział. Co nieszczególnie mnie martwi. Bea niezmartwiona |
| 4903 | Bea...przepraszam. (monologi...:( ) neo |
| 4902 | Dzieki Bea za fotki są śliczne:)))))Pozdrawiam,meila dostaniesz jutro bo mam malo czasu(jestem w kafejce)... magaw |
| 4901 | ...Spaj, ślicznie dziękuje za pozdrowienia...również gorąco pozdrawiam... Hania W |
| 4900 | Myslovitz,Fryderyki jejeje. magaw |
| 4899 | pozdrowienia dla bea:] spaj:) |
| 4898 | Widać, że smary mają za dużo czasu, bo się wieloma różnymi rzeczami interesują :))))) I bardzo dobrze, ktoś powinien :))))) Prezesie, albo Ciebie albo mnie dopadły bóle współczujące ;))))) Też mnie głowa boli. II Zastępca |
| 4897 | A ja Spaja poznałam przed trzema minutami :))). To może za jakieś 300 wpisów też mnie pozdrowi :))). Bea |
| 4896 | Mnie też lody śledziowe absolutnie nie przekonują :)))) Same śledzie zresztą też nie :)))))) akapity Prezesie, cały czas czekam na info w sprawie dnia jutrzejszego i ew. spotkań, jakie mi zaplanujesz :)))))) akapity Powinnam jeszcze napisać do Zastępcy, coby było równo i sprawiedliwie (skąd my to znamy :)))))), ale nie mam specjalnie o czym ;))))) MYSIĘ ;))))) II Zastępca |
| 4895 | jaki temat przewodni, bo go wyłąpać nie mogę;] pozdrowienia dla: neo, coj, she, alex, magaw, lenny, hań, meg, pegg, elfika, bam, bim, bum, farfo, freak, carolinki, dominiki, kajak, spinki, smarków, justyny. no to już chyba wszystkie znajome mi mordki:] z płci pięknej (uświadomiła mnie o tym pierwsza osoba z lity);] spaj:) |
| 4894 | Do Zastepcy II sod wpisu 4846 - Ale jak ktoś nie może jeść tłuściutkich śledzików, bo chce hóść na przykład, a MUSI, to może zjeść loda śledziowego... W gruncie rzeczy sama nie jestem do tego pomysłu przekonana... Bea (z alergią na lody) |
| 4893 | Jak to się nikt Prezesem nie interesuje??? A ja? Mnie zawsze interesują ludzie, których nie znam. Czyli te kilka miliardów nie licząc Azji... :))) Bea zainteresowana |
| 4892 | Żegnaj coju, co my zrobimy bez Ciebie i Katalogu!!!!!!!!!:))))))))))))))) Życie stanie się nieznosnie monotonne:))))))))) akapit Niech się do mnie Zarząd odzywa bo ja siedzę w domu i nikt się mną nie intersuje!!!!!!!:))))) CO TO MA ZNACZYĆ???:)))))))) akapit no poza smarami:)))))))) Prezes z bólem głowy |
| 4891 | Spaj, ja to nie wiem, czy mam modem. Ja jak Sokrates - nic nie wiem. I nic nie mam - świat wypadł mi z moich rąk :). Magaw - wysłałam Ci emalią zdjęcia Rojcia w boskim błękicie. Biegnij oglądać! Bea |
| 4890 | No, no, tylko bez konfliktów w Zarządzie!!! GWP kiedyś nadejdzie, obojętnie, czy Prezes wie, co oznacza skrót:))) Może nawet lepiej nie wiedzieć...:))) Zastępca |
| 4889 | gienek oszukańcu!!!!!!!!!!!!!!!! wcale cię nie było!!!!!!!!!! impresario bronka i jozika |
| 4888 | :)..jestem ciekawa kiedy be3dzie jakas trasa koncertowa...:) pozdrawiam elfik:) |
| 4887 | uf wreszcie znowu mam dostep do neta:D emka,taj,thomash napiszcie jakiegos maila dajcie znak zycia;PPP papapa:*** PEGGY_BROWN |
| 4886 |
| 4885 | CHCIAŁAM WSZYSTKIM POLECIĆ NOWA STRONĘ MYSLOVITZ.OTO ADRES: www.myslovitz.republika.pl Karolina |
| 4884 |
| 4883 | ostatecznie zegnam wsjech!!! zwlaszcza Smara i Thoma! no i Zarzad:))) wracam do kraju,gdzie odcietam od techniki:((( coj na stacji |
| 4882 | wrazenia czesto bywaj mylne:))) coj |
| 4881 | ...justynko popieram Cie... ja narazie cierpie na brak czasu... Hania |
| 4880 | ja odnoszę wrazenie.. że tutaj każdy własny monolog prowadzi.. no moze poza Zarządem :) justyna |
| 4879 | JASNE:))))))))))) Prezes |
| 4878 | TO CHYBA JACYŚ INNI PREZESI!!!!!!!!! Będziemy tak na siebie krzyczeć???? ;))))))) II Zastępca |
| 4877 | WSZYTSKO PAMIĘTAM BO JESTEM PREZESEM!!!!!!!:))))))))))) PREZES WSYZTSKO PAMIĘTAJĄ:))))))) Prezes |
| 4876 | OCZYWIŚCIE ZE PAMIETAM!! JA WsYZTSKO PAMIETAM< BO JESTEM PREZESEM:)))))))))))))))) Prezes |
| 4875 | WIEDZIAŁAM, WIEDZIAŁAM, ŻE NIE PAMIĘTA!!!!!! :)))))))))) II Zastępca |
| 4874 | Prezesie, NIEMOŻLIWE!!!! Pamiętasz, co to był GWP ;)))))) NIE WIERZĘ :))))) Jak to z jakiego powodu? A czy musi być powód??? Przeważnie występuje on niespodziewanie :))))) II Zastępca |
| 4873 | No niezmiernie mi przykro:) Akapit A z jakiego powodu miałby wystąpić GWP????? Prezes |
| 4872 | Też nie zauważyłam, żeby jakoś nagle więcej mejli zaczęło przychodzić od FC. Powiedziałabym nawet, że przychodzi mniej, bo Prezes jest bez kabelka. II Zastępca |
| 4871 | :))))))))))))))))))))))))))))))))) coj |