| 4970 | Konspiracja nam ostatnio wybitnie nie wychodzi ;))))) akapity Zastępco, czy wiesz, co oznacza skrót PWP????? ;))))) Jest to kolejna rzecz, której się boimy :)))))) II Zastępca |
| 4969 | Powiedziałabym, że do wytłumaczenia jest jeszcze wiele innych rzeczy :)))))) Może nawet ważniejszych :))))) ON NAS W OGÓLE NIE ROZUMIE!!!!! Oczywiście, że nie możemy być passive!!!!!! :)))))) WE WANT TO YELL OUT EVERYTHING!!!!!!! II Zastępca |
| 4968 | ZArządzie, no po prostu FRIGHT:))) Przed GWP, rzecz jasna. Jak tu mu wytłumaczyć, że we just can't be passive, not anymore???:))) Zastępca |
| 4967 | JA RÓWNIEŻ:))) Zastępca |
| 4966 | POTWIERDZAM:)))))) Prezes |
| 4965 | Michał, oczywiście OK. Z naszej strony wysyłamy wszystko (a nawet jeszcze więcej) jutro :)))))))) II Zastępca |
| 4964 | Tak, a w ostatecznosci WSNR!!!!!!:)))))))))))) Prezes |
| 4963 | No i co z tym skrótem???:)))) Ja go też nie rozumiem:) Mimo tego, ze GWP jest dla mnie jasne jak słońce:)))))) Jakby co to pamętajcie o zasadach:)))))))))) Prezes |
| 4962 | Do II Zastepcy: niestety nie jestem w stanie przegrac EP-ki bo gdzies ja stracilem i na razie nie wiem gdzie :((( Jak tylko ja znajde to przegram i ewentualnie dosle. A we wtorek wysle reszte z tego co obiecalem, OK? :) michal |
| 4961 | ...churaaaaaa, Kasiu nie mjusisz sie uczyć z geografii...pani Tworek nie ma do końca miesiąca!...jak ja sie ciesze!... Hania |
| 4960 | I WSNR!!!!!!!!!!! :)))))))))) II Zastępca |
| 4959 | Jaka to jest zasada??? Ostatnio mam poważne problemy z tymi wszystkimi skrótami :)))) Mimo to wiem, co oznacza GWP i obawiam się, że niedługo go doświadczymy. No i w ogóle smutek na twarzy. Chlip, chlip ;)))))) II Zastępca |
| 4958 | Witam serdecznie po obfitującym we wrażenia łikendzie :))))) Zarządzie, same widzicie, że sytuacja nie jest najlepsza. Cały czas czekamy, pytanie tylko, jak długo można czekać, secretly being cross ;)))))))))))))))) II Zastępca |
| 4957 | neo jak cos moge liczyc na twoja pomoc z biletami?? freak |
| 4956 | Zarządzie, OT'S OVER. CIĄGLE W NIC NIE WIERZĘ!!! Zasada DMSZŻID nie ma racji bytu, bo ILE MOZNA??? Zastępca wątpiący |
| 4955 | Żeby trzeba było własne wypowiedzi potwierdzać!!!! OCZYWIŚCIE, ŻE TO NIE JEST PLOTKA :)))))) W pełni sprawdzone info ;) info |
| 4954 | widzisz karolina trzeba dac szanse swojemu tacie freak |
| 4953 | Megi co to kogo obchodzi co Ty robiłaś? ........ |
| 4952 | pewnie nikogo to nie obchodzi ale ja wlasnie kupilam sobie scianki plytke (no niestety dopiero teraz )ale i tak slucham mickyego pozdrawiam karolinka |
| 4951 | ...She...gdzie jesteś? Gdzie Twoje wpisy? Gdzie nasze rozmowy? Gdzie maliliki? Tęsknie................... *Megi* |
| 4950 | ...Hmmmmmm...Wiecie...Tak jakoś od kilku miesięcy coraz mniej słucham Myslo...zdarza mi się to bardzo rzadko, bo poszerzam swoje horyzonty...słucham najróżniejszych zespołów...Ale...jakże miło jest wrócić do piosenek Myslo ze znajomymi przy gitarce akustycznej... Coś wspaniałego...właśnie wczoraj miałam okazję...Z Marcinem,Agatą i Moniką... śpiewaliśmy sobie i było straszliwie przyjemnie... :) *Megi* |
| 4949 | Ten koncert to kolejne potwierdzenie teorii, ze na płytach to nie Myslo, tylko zagłaskana na śmierć wersja oryginalna:)))))) CZEMU ONI NIE CHCĄ WYDAĆ PŁYTY KONCERTOWEJ??????????!!!!!!!!!!!!!!!!! Prezes |
| 4948 | hejka Ludki! ja mam pytanie do info koncertowego -> kim kolwiek jest. Czy to o tym koncercie w stodole to tylko plotka? proszę o potwierdzenie swej wypowiedzi...... qrczetak baaaaaaaaaardzo chcę isc najakiś koncert...... PS: pozdrowionka dla She, Peggy, Alex, Thomasa, msTajnej i wogole wszytskich! papapapapapapatki :********** pinka spragniona koncertu :) |
| 4947 | Witam z samego rana. Własnie przesluchałam koncert z Trójki. Z tego co pamiętam, Wasze kometarze tutaj były dosć powściągliwe. A DLA MNIE REWELACJA!!!!!!!!:))))) No naprawdę - super zestaw piosenek, super wykonanie, no może z kilkoma drobnymi wpadkami. Ale ogólnie - SUPER!!!!! Myślałam, że mam już dość, a nawet mam to gdzieś, a tu się okazało, ze jenak nie:))))) CHCE NA KONCERT!!!!!!!!!! Prezes |
| 4946 | O widzi..ino nikt sie nie zglosil po Traktora(85' nóweczka) to ja sie ino zegnam , dalej ide! AHOJ! JOzik |
| 4945 | ...dopisuje się bo spaj chciał wpisa...spaj pozdrawiam...czuje się cudownie... Hania W |
| 4944 | Pozdrawiamy serdecznie z posiedzenia Zarządu. Emalja do jedynego sympatyka naszego FC poszła, mamy nadzieję, ze go nie stracimy:))))))))) Naradzamy sie przy dźwiękach techno rodem z Mysłowic, konsumując kanapki z pomidorem. Cebulki brak. Jaka szkoda!!!!! Zarząd FC DSZNPIRPP(ANZJ) |
| 4943 | pozdrowienia dla she i farfo. dzisiaj tak dla odmiany 2 razy bo tak bardzo mi zależało na tych 4 osobach;] spaj:) |
| 4942 | kurcze, czemu tak mało wpisów na minutkę leci? szybciej troszkę muszę być 5000;] pozdrowienia dla neo i coj. mój nowy sposób pozdrawiania parami;] proszę każdego o wytrwałe czekanie na swoją kolejkę;] spaj:) |
| 4941 | No nareszcie ktoś zauważył Ścianke i Negatyw:)musza cos wygrac:))) marcinek |
| 4940 | male sporostowanie: nie w katowicach tylko z zabrzu:) goraczka robi swoje... peggy |
| 4939 | a dzis ckod graja w katowicach a mnie nie bedzie:// zawsze musze zachorowac albo miec szlaban jak sa fajne koncerty:/ pozdrawiam PEGGY:( |
| 4938 | freak poszlam na homosapiens bylo niesamowicie :)))))) karolinka |
| 4937 | "Ale się probiło" - odnosiło się do Ksiegi:) znów ktoś się kłóci:))))))))) Poza tym ALLES OKEJ:))))))) Tout est parfait!!!!!!:))))) Prezes |
| 4936 | ...witam...co ty się narobiło?..oj oj... ale ja sie w trącać nie bede...spaj, przecież Ty w tym roku za około 9 miesięcy bedziesz miec 15 lat...hyhyhy...dobra lece bo coś nie czuje się dobrze za duzo drinków wczoraj wypiłam... Hania W |
| 4935 | CO SIĘ POROBIŁO???? II Zastępca |
| 4934 | PS. Znalazłam piękną rycinę podpisaną CZŁONKINIE ZARZĄDU!!!!!!:))))))))) W programie przewidziana jest jej prezentacja:)))))))))) Prezes |
| 4933 | UUUUUUU ale sie porobiło:))))))) akapit Mityng zaplanowany, lokal Prezesa poddawany jest zabiegom mającym doprowadzić go do stanu używalnosci, CZEKAM WIEC NIECIERPLIWIE!!!!!!!!!:)))))) Przybywajcie!!!!!!!!:)))))) Prezes |
| 4932 | 13.03 Myslovitz, support Happysade - klub Stodoła Wejście od godz. 19.00 Studenci PW bilet - 25 zł Studenci bilet - 29 zł Bilet normalny - 35 zł Bilety do nabycia w : Klub Stodoła,Empik Megastore, Empik Junior info koncertowe |
| 4931 | Dziewczęta!!! Śpieszę Was poninformować, że zaginęłam w kinie ;)))), w związku z tym ustalanie terminów rozciągnęło się nam w czasie :)))) Ale czy wszystko jest już jasne??? Proszę o jakieś potwierdzenie :))))) II Zastępca |
| 4930 | >>>GÓRNIK 09 MYSŁOWICE<< Jo |
| 4929 | moze sie wymiencie numerami telefonow bo nas w oczy kłuje ta wasza debilna forma wypowiedzi Cezar z brygadą |
| 4928 | Tralalala>>>MYSŁOWICE PANY<< Jo |
| 4927 | ty monika oburzona,ty sie odczep od gwiazdek,bo zachowujesz sie w tym momencie naprawde jak niedojzala pietnastolatka-smark.wiesz takimi haslami jak spytaj rojasa...to ty sobie mozesz.i odstaw sie od beatlesow,bo sadze,ze w zyciu nie slyszlas ani jednego ich utworu,bo jesli by tak bylo to twoja wypowiedz na temat ich i ich muzyki bylaby zupelnie inna-DOJZALSZA,a nie taka smarkata.i to prawda,ze czasem wypowiedzi tu na tej stronie sa na poziomie podstawowki,jakies glupie glupoty doslownie.czasem jest naprawde zalosnie,az zle sie czyta i niedobrze sie robi jak sie tutaj wchodzi na te strone.wez monika ^^^idz i sie zabij^^^,przy. c.k.o.d a jak nadal masz zamiar tak honorowo bronic tyh glupich glupot.i tylko nie mow mi,ze ja mam stad spadac bo nie jestem prawdziwa fanka myslovitz tylko dlatego,ze nie pisze takich bzdur jak wy czasem.bo to jest zalosne i ty jestes zalosna.wielka banda,za wyjatkiem kilku osob,pojebow.muzyki myslovitz sluchaja ludzie w kazdym wieku i ja tez ale nie bede udzielac sie tu w tej glupiej ksiedze i prowadzic z toba takich dyskusji.a gwiazdki i tak maja racje.i nie badz taka oburzona tylko dlatego,ze ktos mowi dobrze i ma racje.gwiazdki sa z pewnoscia od ciebie troche starsze wiec wiecej tez szacunku dla osob majacych wiecej lat od ciebie smarkulo.i bez pozdrowien. ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ |
| 4926 | ale ulgam to czepianie się było zaadresowane do pietnastolatek i pietnasltolatkówm czyli nie do mnie, jak pięknie być 14-latkiem, nie neo? ;] spaj:) |
| 4925 | neo czy ja moge na ciebie liczyc..w kwestii bileto jak cos..?dam znac next week/...ale raczej sie skusze freak |
| 4924 | zaiste, pomarańczowe plakaty zostały przeze mnie dziś wypatrzone. na pewno można na nich dostrzec litery układające się w wyraz: ‘Myslovitz’ oraz cyfry w następującej kolejności: ’13.03.2003’. więcej na razie nie zobaczyłam; z dwóch powodów – mijałam owe plakaty z zawrotną szybkością, z jaką może poruszać się miejski autobus linii przyspieszonej – to po pierwsze; a po drugie za oknem panowały już ciemności wielkie i ja moimi oczami (a można powiedzieć, że posiadam ich 4 szt. ;) ) niestety nie mogłam dostrzec nic poza tym, co najważniejsze. jutro zagłębię się w resztę. (a komuś, kto rozlepiał te plakaty, chyba bardzo zależało na tym, aby zainteresowani mieli jak największe problemy z zapoznaniem się z ich treścią) ;) PS. spaj...dziękuję za pozdrowienia ;) neo |
| 4923 | ...Freak droga! List zostanie oddany w ręce Poczty Polskiej dopiero w poniedziałek, ale czas ten zostanie solidnie wynagrodzony. Będzie mała niespodzianka! :))) I masz rację- to kręcenie i mnie nie kręci. :))) Kaśka |
| 4922 | Są tu Smarki, ale juz dawno nie pietnastoletnie:))) (akapit) Zarządzie, to jak z mityngiem??? Nd jest dla mnie dużo dogodniejsze. Jutro musiałoby być bardzo późne popołudnie. Zastępca |
| 4921 | bedzie wojna...bedzie ciekwiej..:) kasik co z listem... i co z tym koncertem myslo 13.03? freak |