Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Michał Przybycień

W księdze jest 9720 wpisów.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

5161
ja się pod żadne dziewczynki nie podszywam, a z resztą ja wiem ile ty masz lat;] pozdrawiam:]
spaj:)

5160
UMIEEERAAAAAMMMMMM........ Na kapsloku naturalnie.
Dziś ide spac o 9 i NIC mnie nie ruszy do rana:)))))))) Jeśli dziś sie nie wyśpię, to najbliższy wolny termin za tydz w niedzielę:))))))))
Prezes

5159
...Bakterie i wirusy wiedzą kto tu rządzi. ;)
Kaśka

5158
...widac pijana jestem miałam napisać do Ciebie Bea a podpisałam się Toba przepraszam, ja chyba jakaś zakręcona jestem...
Hania

5157
...wczoraj to akurat była Ja...to ja chciałam sie tego dowiedziec...i mniej więcej wiem...pozdrawiam serdeczne...
Bea

5156
Od wczoraj dwa (DWA!!!) wpisy... Michał pogrzebie tą księgę, której śmierć czycha tuż, tuż...
Spajku, miło z Twojej strony, tylko jakoś nie możemy na siebie trafić na tym czacie... Chyba że podszywasz się pod te dziewczynki, które próbują wyciągnąć ode mnie, ile mam lat :))).
Kaś, bakterie i wirusy się wystraszyły Twoich gróźb!!!
B.e.a.

5155
...spaj od kiedy ty taki pewniacki jesteś?...
Hania

5154
bea, ja cię zapewniam że jak będziesz ze mną rozmawiać , o ile będę na dłuższą chwilkę, to na pewno z tobą pogadam i ta rozmowa składać się będzie z jednakowo długich dialogów;] pozdrowiania.
spaj:)

5153
...Zapewne osobnik z czata był pod potężnym wrażeniem Twojego dowcipnego, błyskotliwego, uroczego, zabawnego opowiadania i zmiażdżony przypływem Twojej weny nie potrafił z siebie wydobyć nic więcej oprócz krótkiego, ale za to jakże zwięzłęgo i wartościowego: 'Aha'. ;) Mnie by opadły nie tylko ręcę. Silna jesteś. ;]
Kaśka

5152
...A na czacie to ja najbardziej lubię, jak coś długo opowiadam, staram się być dowcipna, błyskotliwa, urocza, zabawna, piszę, piszę i piszę, a ktoś mi w nagrodę odpowiada jedno wielkie: "Aha". W przypływie weny i wysiłku doczekuję się: "hi, hi". Nie piszę więcej, bo ręce mi opadły.
Bea

5151
zastępco, jakiego znasz jajka, a raczej czyjego?? ;]
spaj:)

5150
Nie rozumiem, co macie przeciwko kanapkom z jajkiem!!!!! :)))))
akapity
Zastępco, sporządziłam ŚCIĄGĘ na przyszłotygodniowe wojaże :))))) Liczy ona 26 pozycji, czy to nie wynik imponujący??? :))))
II Zastępca

5149
Prezesie, zostaw Ty tę parówkę w spokoju!!!!
Znam jednego Jajka i nie będę jadła kanapek z nim. Bo go nie lubię:)))
Zastępca

5148
...a ja sobie w domku siedzie...
Hania

5147
...Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej! ;)))
Kaśka

5146
racja ewcia ta ksiega schodzi na psy. ta na prv rowniez.
kuros

5145
...spaj dziekuje odwzajemniam się :**** do zobaczenia w szkole :))...;pozdrawiam wszystkich ze szczególnoscia Spaja:), Agnieszki, Kevina,Tomka, Michała, Thoma(z którym się lekko sprzeczałam), i resze których nie wymieniłam...
Hania

5144
Widzę, że po chwilowym romansie z forum wszyscy powoli na Księgę wracają :)))) I bardzo dobrze :)
II Zastępca

5143
Spaj dziekuje za pozdrowienia i tez pozdrawiam:)

ja tam wole Księge, a na forum nawet nie wchodze...

pozdrawiam wszystkich:)
elfik

5142
romantyczni bohaterowie na dłoniach Tomasza Judyma siedzą i milczą
szym

5141
Kanapkę z jajkiem odstąpię chętnym z ważnych powodów rodzinnych:)))))))))))))))))) PARÓWY NIE RUSZAĆ!!!!!!!!!!!!!!:)))))))))))))))
Prezes

5140
a gdzie myslovitz na tej liście?? ;]
spaj:)

5139
a mi się już forum znudziło i wracam do podtrzymywania tradyscji księgowania ;] pozdrowienia dla neośki, cojka, shesusa, karoliny, megi, elfika, bambam, bimbim, bumbum, farfo, hani, magaw, alexanderki, dominiczki, fraczke, kajaczka, lennyval, spinusi. no to chyba wszyscy:) tych co niepozdrowiłem tez pozdrawiam ;] aha, jeszcze jedno, walcie to forum w cholere i wracajcie tutaj;]
spaj:)

5138


1. The Stone Roses - The Stone Roses

2. Pixies - Doolittle

3. The Beach Boys - Pet Sounds

4. Television - Marquee Moon

5. The Beatles - Revolver

6. Love - Forever Changes

7. The Strokes - Is This It

8. The Smiths - The Queen Is Dead

9. The Velvet Underground - The Velvet Underground & Nico

10. The Sex Pistols - Never Mind The Bollocks

11. My Bloody Valentine - Loveless

12. The Clash - London Calling

13. Oasis - Definitely Maybe

14. Joy Division - Closer

15. Nirvana - In Utero

16. Radiohead - OK Computer

17. Spiritualized - Ladies And Gentlemen We Are Floating In Space

18. Blondie - Parallel Lines

19. Nirvana - Nevermind

20. The White Stripes - White Blood Cells

21. The Velvet Underground - The Velvet Underground

22. New Order - Technique

23. Primal Scream - Screamadelica

24. The Beatles - The Beatles (AKA The White Album)

25. The Smiths - Strangeways, Here We Come

26. David Bowie - Low

27. Marvin Gaye - What's Going On

28. The Verve - A Northern Soul

29. Public Enemy - It Takes A Nation Of Millions To Hold Us Back

30. Massive Attack - Blue Lines

31. Pixies - Surfer Rosa

32. The Byrds - The Notorious Byrd Brothers

33. Eminem - The Marshall Mathers LP

34. Patti Smith - Horses

35. Jeff Buckley - Grace

36. Kraftwerk - Trans-Europe Express

37. Oasis - (What's The Story) Morning Glory

38. Scott Walker - Scott 4

39. Ramones - Ramones

40. Coldplay - A Rush Of Blood To The Head

41. Joy Division - Unknown Pleasures

42. The Stooges - Fun House

43. David Bowie - Hunky Dory

44. Radiohead - The Bends

45. Led Zeppelin - Led Zeppelin IV

46. The Streets - Original Pirate Material

47. Bob Dylan - Blood On The Track
Dziennikarze tygodnika 'New Musical Expr

5137
O kanapkach z jajkiem??? Osobiście bardzo je lubię :))))) Co o tym sądzicie, Zarządzie????
II Zastępca

5136
...I co zrobimy w związku z zaistniałą sytuacją? Nic! Wszyscy ładnie wzdychamy i uciekamy zajrzeć na Forum. ;))) Fakt, wszystkich wywiało- określenie, że przeminęli z wiatrem wyjątkwo mnie poruszyło. Robię się sentymantalna. :))) Karolina i Freak, dziękuję bardzo, zaczynam wypatrywać listonosza! ;)
Kaśka

5135
Ahoj! Zapraszam na strone mojego zespolu Blizzard - do posluchania na razie jeden kawalek: "Bol i smutek koncem, a poczatkiem czego". Wkrotce pojawia sie kolejne 4 piosenki. Czekam na opinie :))
Tom

www.blizzard.z.pl

5134
...zgadzam sie z freak...ja teraz coraz mniej czasu mam na internet...księge czytam 2 razy dziennie po szkole i na noc jak kłade sie spac...chyba nawet na forum jestem częsciej...ale wagary robia swoje...
Hania

5133
tak jest nudno i zaczyna mnie to wkurzac...moze to tez zasluga forum..choc musze sie prztznac ze ta kg schodzi na psy od paru dobrych miesiecy...
prezesowo sie zrobilo..i nie obarczam wina prezesow...ale reszte wywialo..przemineli z wiatrem...
kasik list dzis zostal wyslany...
i zalujcie ci co nie byli wczoraj przed 24 na chatku..tam tez ostatnio nuda..ale nie wczoraj...wczoraj byla prawdziwa dyskusja..i mogloby sie ciagnac i ciagnac...bylo siwetnie...
\pozdrwaiam tych co wczoraj byli...

freak

5132
...Zarządzie...tylko parówki i parówki...a co sądzicie o kanapkach z jajkiem...?
*Megi*

5131
...Masz racje Kaś. To wina tego forum, którego tak nie chcieliście, a chyba tylko ja tam nie byłam...
*Megi*

5130
...II Zastępco... :DDDDDDDDDDd
*Megi*

5129
rodzinko pewnie juz dawno o tym wiecie ale ja tak dla przypomnienia
URODZENI MORDERCY dzisiaj ok 22-23 na dwojce obecnosc przed telewizorem obowiazkowa!pozdrawiam kasiu wyslalam list!
karolinka

5128
rzeczywiście coś mało tych wpisów...
DreamSeller

5127
NIE, NIE CHCĘ!!! Parówka jest moja - tak będzie i koniec!!!!!!!!!!!
Zastępca

5126
Z przykrością stwierdzam, że zauważyłam to samo.
akapity
ZASTĘPCO, A WŁAŚNIE, ŻE CHCESZ!!!!!! :))))))
II Zastępca

5125
...Szkoda, że Wrocek nie jest nieco bliżej. Muszę to powiedzieć: W Księdze zapdła nuda! Wpisy sączą się wyjątkowo powoli! Wszystko jest winą Forum! ;)))
Kaśka

5124
ALE JA GO NIE CHCĘ!!!!:)))

Zastępca

5123
Z wielką radością wszystkich zapraszam na koncert do Wrocławia do klubu ALIBI. Koncert odbędzie się 19 marca o godz. 20.30, zagrają zespoły Pro Nihilo i Sugar Free, a całkowity dochód będzie przeznaczony na pomoc i rehabilitację dla mojego kolegi Darka (po wypadku - w czasie burzy spadło na niego drzewo - jest sparaliżowany, nie może chodzić).
SERDECZNIE WSZYSTKICH ZAPRASZAM! Nie zawiedźcie go, przyjdźcie - wstęp to tylko 5 zł!
Alicja Ciura

5122
Tak, tak, bedzie bardzo fjanie, ja już mam przyobiecane jedno życzenie od złotej rybki:)))))))
akapit
Jak to niechacianych, jak to niechcianych???:)))) Proponowany Ci towar jest pelnowartościowy, sympatyczny, wrażliwy, czego chciec jesczze?????:)))))))))) A to co chcesz nam zabrać, to NIC w porównaniu z tym, co Ci oferujemy:)))))))))) Zresztą moja Babcia chyba jasno dała do zrozumienia, że ine warto sie zadawać z Ćpunami i Parówkami:))))))))))))))))
Prezes

5121
...chciałam tu oficjalnie podziekować pewnemu chłopcu...Kev dziekuje Ci bardzo...wiesz za co...jesteś wspaniały!...
Hania

5120
Prawda, cała prawda i tylko prawda!!!!! Znowu będzie GOING NOWHERE ON THE TRAIN, ale będzie fajnie!!!!!!! :))))))))))
II Zastępca

5119
Ja wam dam "niech ma"!!! A Prezes to niech mi nie próbuje wciskać towarów przez nikogo nie chcianych i nie zabiera tego, co moje od dawna:)))
(akapity)
II Zastępco, czy to prawda i czy możesz mnie uszczypnąć???
Zastępca

5118
...Kasiu możesz mi napisac co w szkole się działo...
Hania

5117
Cieszę się, Megi, ja też nie :))))))
II Zastępca

5116
...II Zastepco... Jesteś okrutna... :P
...Ale to było tylko chwilowe... :P
...Nie jestem chora... :P
*Megi*

5115
Tak, tak, natchniony Prezesie, żeby sprowadzić Cię trochę na ziemię dodam, że nie dokończyłyśmy jeszcze drugiego dania :)))))) Wybadaj dzisiaj Zastępcę w sprawie deseru, a potem zajmiemy się kolacją - wszak spotkanie będzie długie i obfitujące w liczne posiłki :))))))
II Zastępca

5114
...pisze się 'mało ta Hani'...
Hanna W

5113
sorry mało to Haniów na tym świecie?
nie mysl sobie że ktoś by chciał....
Hania

5112
...no prosze ktoś mnie podrabia...widać nie skutecznie!...
Hanna W

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi


Odwiedz sponsora ksiegi!
Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!