| 5161 | ja się pod żadne dziewczynki nie podszywam, a z resztą ja wiem ile ty masz lat;] pozdrawiam:] spaj:) |
| 5160 | UMIEEERAAAAAMMMMMM........ Na kapsloku naturalnie. Dziś ide spac o 9 i NIC mnie nie ruszy do rana:)))))))) Jeśli dziś sie nie wyśpię, to najbliższy wolny termin za tydz w niedzielę:)))))))) Prezes |
| 5159 | ...Bakterie i wirusy wiedzą kto tu rządzi. ;) Kaśka |
| 5158 | ...widac pijana jestem miałam napisać do Ciebie Bea a podpisałam się Toba przepraszam, ja chyba jakaś zakręcona jestem... Hania |
| 5157 | ...wczoraj to akurat była Ja...to ja chciałam sie tego dowiedziec...i mniej więcej wiem...pozdrawiam serdeczne... Bea |
| 5156 | Od wczoraj dwa (DWA!!!) wpisy... Michał pogrzebie tą księgę, której śmierć czycha tuż, tuż... Spajku, miło z Twojej strony, tylko jakoś nie możemy na siebie trafić na tym czacie... Chyba że podszywasz się pod te dziewczynki, które próbują wyciągnąć ode mnie, ile mam lat :))). Kaś, bakterie i wirusy się wystraszyły Twoich gróźb!!! B.e.a. |
| 5155 | ...spaj od kiedy ty taki pewniacki jesteś?... Hania |
| 5154 | bea, ja cię zapewniam że jak będziesz ze mną rozmawiać , o ile będę na dłuższą chwilkę, to na pewno z tobą pogadam i ta rozmowa składać się będzie z jednakowo długich dialogów;] pozdrowiania. spaj:) |
| 5153 | ...Zapewne osobnik z czata był pod potężnym wrażeniem Twojego dowcipnego, błyskotliwego, uroczego, zabawnego opowiadania i zmiażdżony przypływem Twojej weny nie potrafił z siebie wydobyć nic więcej oprócz krótkiego, ale za to jakże zwięzłęgo i wartościowego: 'Aha'. ;) Mnie by opadły nie tylko ręcę. Silna jesteś. ;] Kaśka |
| 5152 | ...A na czacie to ja najbardziej lubię, jak coś długo opowiadam, staram się być dowcipna, błyskotliwa, urocza, zabawna, piszę, piszę i piszę, a ktoś mi w nagrodę odpowiada jedno wielkie: "Aha". W przypływie weny i wysiłku doczekuję się: "hi, hi". Nie piszę więcej, bo ręce mi opadły. Bea |
| 5151 | zastępco, jakiego znasz jajka, a raczej czyjego?? ;] spaj:) |
| 5150 | Nie rozumiem, co macie przeciwko kanapkom z jajkiem!!!!! :))))) akapity Zastępco, sporządziłam ŚCIĄGĘ na przyszłotygodniowe wojaże :))))) Liczy ona 26 pozycji, czy to nie wynik imponujący??? :)))) II Zastępca |
| 5149 | Prezesie, zostaw Ty tę parówkę w spokoju!!!! Znam jednego Jajka i nie będę jadła kanapek z nim. Bo go nie lubię:))) Zastępca |
| 5148 | ...a ja sobie w domku siedzie... Hania |
| 5147 | ...Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej! ;))) Kaśka |
| 5146 | racja ewcia ta ksiega schodzi na psy. ta na prv rowniez. kuros |
| 5145 | ...spaj dziekuje odwzajemniam się :**** do zobaczenia w szkole :))...;pozdrawiam wszystkich ze szczególnoscia Spaja:), Agnieszki, Kevina,Tomka, Michała, Thoma(z którym się lekko sprzeczałam), i resze których nie wymieniłam... Hania |
| 5144 | Widzę, że po chwilowym romansie z forum wszyscy powoli na Księgę wracają :)))) I bardzo dobrze :) II Zastępca |
| 5143 | Spaj dziekuje za pozdrowienia i tez pozdrawiam:) ja tam wole Księge, a na forum nawet nie wchodze... pozdrawiam wszystkich:) elfik |
| 5142 | romantyczni bohaterowie na dłoniach Tomasza Judyma siedzą i milczą szym |
| 5141 | Kanapkę z jajkiem odstąpię chętnym z ważnych powodów rodzinnych:)))))))))))))))))) PARÓWY NIE RUSZAĆ!!!!!!!!!!!!!!:))))))))))))))) Prezes |
| 5140 | a gdzie myslovitz na tej liście?? ;] spaj:) |
| 5139 | a mi się już forum znudziło i wracam do podtrzymywania tradyscji księgowania ;] pozdrowienia dla neośki, cojka, shesusa, karoliny, megi, elfika, bambam, bimbim, bumbum, farfo, hani, magaw, alexanderki, dominiczki, fraczke, kajaczka, lennyval, spinusi. no to chyba wszyscy:) tych co niepozdrowiłem tez pozdrawiam ;] aha, jeszcze jedno, walcie to forum w cholere i wracajcie tutaj;] spaj:) |
| 5138 | 1. The Stone Roses - The Stone Roses 2. Pixies - Doolittle 3. The Beach Boys - Pet Sounds 4. Television - Marquee Moon 5. The Beatles - Revolver 6. Love - Forever Changes 7. The Strokes - Is This It 8. The Smiths - The Queen Is Dead 9. The Velvet Underground - The Velvet Underground & Nico 10. The Sex Pistols - Never Mind The Bollocks 11. My Bloody Valentine - Loveless 12. The Clash - London Calling 13. Oasis - Definitely Maybe 14. Joy Division - Closer 15. Nirvana - In Utero 16. Radiohead - OK Computer 17. Spiritualized - Ladies And Gentlemen We Are Floating In Space 18. Blondie - Parallel Lines 19. Nirvana - Nevermind 20. The White Stripes - White Blood Cells 21. The Velvet Underground - The Velvet Underground 22. New Order - Technique 23. Primal Scream - Screamadelica 24. The Beatles - The Beatles (AKA The White Album) 25. The Smiths - Strangeways, Here We Come 26. David Bowie - Low 27. Marvin Gaye - What's Going On 28. The Verve - A Northern Soul 29. Public Enemy - It Takes A Nation Of Millions To Hold Us Back 30. Massive Attack - Blue Lines 31. Pixies - Surfer Rosa 32. The Byrds - The Notorious Byrd Brothers 33. Eminem - The Marshall Mathers LP 34. Patti Smith - Horses 35. Jeff Buckley - Grace 36. Kraftwerk - Trans-Europe Express 37. Oasis - (What's The Story) Morning Glory 38. Scott Walker - Scott 4 39. Ramones - Ramones 40. Coldplay - A Rush Of Blood To The Head 41. Joy Division - Unknown Pleasures 42. The Stooges - Fun House 43. David Bowie - Hunky Dory 44. Radiohead - The Bends 45. Led Zeppelin - Led Zeppelin IV 46. The Streets - Original Pirate Material 47. Bob Dylan - Blood On The Track Dziennikarze tygodnika 'New Musical Expr |
| 5137 | O kanapkach z jajkiem??? Osobiście bardzo je lubię :))))) Co o tym sądzicie, Zarządzie???? II Zastępca |
| 5136 | ...I co zrobimy w związku z zaistniałą sytuacją? Nic! Wszyscy ładnie wzdychamy i uciekamy zajrzeć na Forum. ;))) Fakt, wszystkich wywiało- określenie, że przeminęli z wiatrem wyjątkwo mnie poruszyło. Robię się sentymantalna. :))) Karolina i Freak, dziękuję bardzo, zaczynam wypatrywać listonosza! ;) Kaśka |
| 5135 | Ahoj! Zapraszam na strone mojego zespolu Blizzard - do posluchania na razie jeden kawalek: "Bol i smutek koncem, a poczatkiem czego". Wkrotce pojawia sie kolejne 4 piosenki. Czekam na opinie :)) Tom www.blizzard.z.pl |
| 5134 | ...zgadzam sie z freak...ja teraz coraz mniej czasu mam na internet...księge czytam 2 razy dziennie po szkole i na noc jak kłade sie spac...chyba nawet na forum jestem częsciej...ale wagary robia swoje... Hania |
| 5133 | tak jest nudno i zaczyna mnie to wkurzac...moze to tez zasluga forum..choc musze sie prztznac ze ta kg schodzi na psy od paru dobrych miesiecy... prezesowo sie zrobilo..i nie obarczam wina prezesow...ale reszte wywialo..przemineli z wiatrem... kasik list dzis zostal wyslany... i zalujcie ci co nie byli wczoraj przed 24 na chatku..tam tez ostatnio nuda..ale nie wczoraj...wczoraj byla prawdziwa dyskusja..i mogloby sie ciagnac i ciagnac...bylo siwetnie... \pozdrwaiam tych co wczoraj byli... freak |
| 5132 | ...Zarządzie...tylko parówki i parówki...a co sądzicie o kanapkach z jajkiem...? *Megi* |
| 5131 | ...Masz racje Kaś. To wina tego forum, którego tak nie chcieliście, a chyba tylko ja tam nie byłam... *Megi* |
| 5130 | ...II Zastępco... :DDDDDDDDDDd *Megi* |
| 5129 | rodzinko pewnie juz dawno o tym wiecie ale ja tak dla przypomnienia URODZENI MORDERCY dzisiaj ok 22-23 na dwojce obecnosc przed telewizorem obowiazkowa!pozdrawiam kasiu wyslalam list! karolinka |
| 5128 | rzeczywiście coś mało tych wpisów... DreamSeller |
| 5127 | NIE, NIE CHCĘ!!! Parówka jest moja - tak będzie i koniec!!!!!!!!!!! Zastępca |
| 5126 | Z przykrością stwierdzam, że zauważyłam to samo. akapity ZASTĘPCO, A WŁAŚNIE, ŻE CHCESZ!!!!!! :)))))) II Zastępca |
| 5125 | ...Szkoda, że Wrocek nie jest nieco bliżej. Muszę to powiedzieć: W Księdze zapdła nuda! Wpisy sączą się wyjątkowo powoli! Wszystko jest winą Forum! ;))) Kaśka |
| 5124 | ALE JA GO NIE CHCĘ!!!!:))) Zastępca |
| 5123 | Z wielką radością wszystkich zapraszam na koncert do Wrocławia do klubu ALIBI. Koncert odbędzie się 19 marca o godz. 20.30, zagrają zespoły Pro Nihilo i Sugar Free, a całkowity dochód będzie przeznaczony na pomoc i rehabilitację dla mojego kolegi Darka (po wypadku - w czasie burzy spadło na niego drzewo - jest sparaliżowany, nie może chodzić). SERDECZNIE WSZYSTKICH ZAPRASZAM! Nie zawiedźcie go, przyjdźcie - wstęp to tylko 5 zł! Alicja Ciura |
| 5122 | Tak, tak, bedzie bardzo fjanie, ja już mam przyobiecane jedno życzenie od złotej rybki:))))))) akapit Jak to niechacianych, jak to niechcianych???:)))) Proponowany Ci towar jest pelnowartościowy, sympatyczny, wrażliwy, czego chciec jesczze?????:)))))))))) A to co chcesz nam zabrać, to NIC w porównaniu z tym, co Ci oferujemy:)))))))))) Zresztą moja Babcia chyba jasno dała do zrozumienia, że ine warto sie zadawać z Ćpunami i Parówkami:)))))))))))))))) Prezes |
| 5121 | ...chciałam tu oficjalnie podziekować pewnemu chłopcu...Kev dziekuje Ci bardzo...wiesz za co...jesteś wspaniały!... Hania |
| 5120 | Prawda, cała prawda i tylko prawda!!!!! Znowu będzie GOING NOWHERE ON THE TRAIN, ale będzie fajnie!!!!!!! :)))))))))) II Zastępca |
| 5119 | Ja wam dam "niech ma"!!! A Prezes to niech mi nie próbuje wciskać towarów przez nikogo nie chcianych i nie zabiera tego, co moje od dawna:))) (akapity) II Zastępco, czy to prawda i czy możesz mnie uszczypnąć??? Zastępca |
| 5118 | ...Kasiu możesz mi napisac co w szkole się działo... Hania |
| 5117 | Cieszę się, Megi, ja też nie :)))))) II Zastępca |
| 5116 | ...II Zastepco... Jesteś okrutna... :P ...Ale to było tylko chwilowe... :P ...Nie jestem chora... :P *Megi* |
| 5115 | Tak, tak, natchniony Prezesie, żeby sprowadzić Cię trochę na ziemię dodam, że nie dokończyłyśmy jeszcze drugiego dania :)))))) Wybadaj dzisiaj Zastępcę w sprawie deseru, a potem zajmiemy się kolacją - wszak spotkanie będzie długie i obfitujące w liczne posiłki :)))))) II Zastępca |
| 5114 | ...pisze się 'mało ta Hani'... Hanna W |
| 5113 | sorry mało to Haniów na tym świecie? nie mysl sobie że ktoś by chciał.... Hania |
| 5112 | ...no prosze ktoś mnie podrabia...widać nie skutecznie!... Hanna W |