Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Michał Przybycień

W księdze jest 9720 wpisów.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

5211
heleodor, hmmm coś mi tam świta;]
spaj:)

5210
Matematyka fe!!!!:)))
II Zastępco, czego się nie robi dla urody:)))
Zastępca

5209
Nie zabierać Mogwaia, mam na razie dość własnych :)))) Ćwiczyć liczenie!!!!! Matematyka to podstawa. Wyskubywane brwi - FE, NIE CIERPIĘ TEGO :)))))
A panterkę, Zastępco, masz????? ;))))))
II Zastępca

5208
dzisiaj, jutro, pojutrze i popojutrze lubię szkołę. a dlaczego?? bo nie ma lekcji, są za to rekolekcje. :] pozdrawiam wszystkich.
spaj:)

5207
Jejciu! Kiedy ja tu ostatni raz byłam... Czy ktoś pamieta jeszcze heledorke?
heledore babe

5206
II Zastępco, mam i CUNM i Mogwaia. Czy Mogwaia zabierać????
CZy Prezes będzie jutro w szkole??? Mam do przekazania materiały audio i mikrofilmy:)))
Dziś nie trenowałam, bo miałam farbowane rzęsy, wyskubywane brwi jeszcze szukałam odpowiednich butów:))) Potrenuję jutro:)))
Zastępca

5205
Prezesie, jakbyś nie olewała wszystkiego benzyną i wychodziła czasem z domu, to zauważyłabyś wcześniej :))))
akapity
Wiem, że ja ciągle o tym samym, ale co ze Zjazdem???? :)))))) Zwracam tylko uwagę na fakt, iż warunki i sytuacja są idealne :)))))
akapity
MATT KOVALSKY!!!!!!! ;)))))))
akapity
Zastępco, czy masz mój CUZM??? Jeśli tak, to nie bierz go w czw. Pamiętaj, że ograniczamy bagaże do minimum :))))) BTW: Czy trenowałaś liczenie???? ;)))))
II Zastępca

5204
...Wiosna, świetny wynik w szkole, rekolekcje,dzieki którym nie bedzię się trzeba uczyć...Niby pięknie...a jednak... :/
*Megi*

5203
WIOOOOOOOOOOOOSSSSSSSSSSNNNNNNNNNNNAAAAAAAAAAAAAAAAA JEST!!!!!!!!!!!!!!!:))))))))))))))
Prezes

5202
DJ MATTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!:)))))))))))))))))))
Prezes

5201
"Mama please stop cryin'
I can't stand the sound
Your pain is painful and it's
Tearing me down

I hear glasses breaking
As I sit up in my bed
I told God you didn't mean
Those nasty things you said
You fight about money
About me and my brother
And this I come home to
This is my shelter

It ain't easy, growin' up in WW3
Never knowin' what love could be
You'll see, I don't want love to destroy me
Like it has done my family

Can we work it out
Can we be a family
I promise I'll be better
Mommy I'll do anything
Can we work it out
Can we be a family
I promise I'll be better
Daddy please don't leave...'
*

5200
Cześć Ludki!
ta wiadomość to właściwie jest prośba do szanownej PANI EMKI, którą chcę powiadomić o zaistniałych zminach planów.
Otóż jak narazie to jestem chora i nie wiem czy mi przejdzie do czwartku, ale nawet jesli nie przejdzie to i tak pojde na TEN KONCERT!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A CO :)))))))))
hmmmm
a co do tego czwartku to czy SzanownA PanI EmkA może napisać mi maila z godziną naszego spotkania?
bo tak mi sie zdaje ze nie naweidze chatu w najblizszych dniach (czyt. przd koncertem) i w zwiozku z tym nie mam jak sie z panią skontaktowaC!
ok, koncze i wracam do łóżeczka!
PaPaPaPaPaPa
PS: pozdrowienia dla Owcy, Emki, Thoma, kochanej Pegg, kokainki (o ile tu czasem wpada), Alex, Lennussss itp itd
papa
3majcie sie!

pinka (chora jak na razie)

5199
w Radiostacji nie byłyby puszczane piosenki Myslovitz w formie albumowej.powiedziałem ich menadżerowi że dobrze byłoby zrobić parę remixów.takie nowoczesne brzemienia z zachowaniem wokalu są dużo ciekawsze i interesujące.
DJ Adamus

5198
...a ja tez wysyłam pozdrowienia!...hyhy bo w koncu mało kogo to ja pozdrawiam!...
Hania

5197
uważam tak samo jak elfik, eurowizjia to będzie godzina poświęcona beztalenciom. pozdrawiam smarki które nie wiem gdzie jadą i innych również pozdrawiam:]
spaj:)

5196
notuje to sobie zeby nie zapomniec
sen w moim snie
...bierzesz za rękę i prowadzisz w stronę drzwi wielkich,
mam czerwone buty...

/

5195
Kurczę, ale dziwne rzeczy tu wypisujeci! No cóż wolna wola! Pozdrawiam!
Lenny
lenny

5194
plum plum plum :)
;)

5193
Czy ktoś prócz mnie dzielnie głosuje na Myslovitz w WNI z Cegiemu? :)
DreamSeller

5192
Oj, Smary, Smary - IT`S OVER, jak mawiają w niektórych kręgach....:)))
No ale pamietaj, ze mozesz liczyć na wiadomosć w razie np. ślubu lub zgonu, lub innego ważnego zdarzenia:)))))))))))
Prezes

5191
...Zarządzie...a więc kanapkom z jajkiem mówimy TAK...? :D
*Megi*

5190
Również machamy Smarkom, które kochamy i uwielbiamy!!!
Zastępca

5189
Macham raczka wszystkim ktorych kocham i ktorych uwielbiam!!! Bedziemy w kontakcie. Jak mowia slowa piosenki- "spotkamy sie w grobie":)) Albo we wlasnych mieszkaniach:)))
Smarkiii z kilkoma walizami

5188
ja nie wiem kiedy ale wiem ze to bedzie nudne...:)
elfik

5187
zyje ?!

pozdrowienia dla tych osob co zawsze:*
PEGGY_BROWN

5186
keine grenze...:)
freak

5185
czy państwo nie wiecie kiedy Oficialny finał Eurowizji?:)
DreamSeller

5184
...spaj ja sie zggadzam na wszystko...powiedz kiedy i gdzie idziemy!...
Hania

5183
a nim zabijemy zorganizujmy ogólnonarodowe wagary w ramach protestu;] niech to będzie dla nich przestroga że nie oni, a uczniowie rule!!!
spaj:)

5182
dobra a pózniej zabijamy w trójke pana E. od polaka!!!!!!!!
kolejna osoba która ma jutro klasówke...

5181
Wiecie, ze historie CUZM zdarzają sie naprawde?????
Prezes

5180
...spaj to zabije z Tobą twoją od bioli a Ty ze mna moją od gegry...co Ty na to?...
Hania

5179
kto zabije ze mną moją kobietę od biologii?? nie musiałbym się dzisiaj uczyć;]
spaj:)

5178
...Cieszę się, Haniu. ;)
Kaśka

5177
hm... co chce tu wpisać? pewnie to ze myslovitz ma swietne teksty i swietna muzyke
nikt

5176
:)
oddalam glosy na Myslo w jakis dziwnych sondach na 30tonach:)
elfik

5175
powiedzcie mi kto wymyślił szkołę?? to na pewno był jakiś debil, ale większym debilem był ten który wymyślił wywiadówki i zebrania:\ pozdrowiam:]
spaj:)

5174
...Kaś...chciałam Ci powiedziec że fotki z półmetka sa juz w moich rączkach...wyszły okropnie... Kasiu ciesz się że ich nie widziałaś!...
Hania

5173
...a ja dostałam wódke...hihi...śmiałam sie z tego sługi czas!...a dziś obchodze 15 lecie!...dokładnie 15 lat mieszkam na swoim osiedlu!...łii znowu impreza!...
Hania

5172
ale swieto...dostaalm od 5 osob zyczenia...
freak

5171
czy ja już dzisiaj kogoś pozdrawiamłem?? ;] chyba nieeeee, no więc pozdrawiam:]
spaj:)

5170
no cóz bea.... lepsze "AHA" niz "aha, ja juz musze isc,papa".... mnie to spotkało przynajmniej 83 razy... ;))))))
cherry filarie

5169
Dzień mężczyzn!
.

5168
coż my dzisiaj za święto mamy?..
DreamSeller ;)

sonica.blog.pl

5167
"Kobieta"
(tekst i muzyka: Myslovitz)


I tak jak ptak dotykasz wiatr
Słodyczy smak, poranny wiatr
Wołasz mnie

Każdego dnia budzi mnie blask
Dziś twoja twarz, kobiecy czar
Wołasz mnie

( )

5166
wielkie, wielkie, wielkie uściski, buziaki i w ogóle wszystkiego najlepszego dla wszystkich pięknych dziewczyn z naszej księgi.
spaj:)

5165
...z okazji 8 marca, sobie i innym Panią i Panną z księgi życze wszystkiego najlepszego!...
Hania

5164
nikt nie pogrzebie ksiegi..tak poprostu sie nie da..!!!
pozdrawiam
elfik

5163
Podpisuję się obiema rękoma pod tym, co napisał Prezes. Z tym że ja mogę jeszcze wyspać się w niedzielę. :)
II Zastępca

5162
http://vatican.rotten.com/fecaljapan/
cos obrzydliwego

vatican.rotten.com/fecaljapan/

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi



Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!