| 5211 | heleodor, hmmm coś mi tam świta;] spaj:) |
| 5210 | Matematyka fe!!!!:))) II Zastępco, czego się nie robi dla urody:))) Zastępca |
| 5209 | Nie zabierać Mogwaia, mam na razie dość własnych :)))) Ćwiczyć liczenie!!!!! Matematyka to podstawa. Wyskubywane brwi - FE, NIE CIERPIĘ TEGO :))))) A panterkę, Zastępco, masz????? ;)))))) II Zastępca |
| 5208 | dzisiaj, jutro, pojutrze i popojutrze lubię szkołę. a dlaczego?? bo nie ma lekcji, są za to rekolekcje. :] pozdrawiam wszystkich. spaj:) |
| 5207 | Jejciu! Kiedy ja tu ostatni raz byłam... Czy ktoś pamieta jeszcze heledorke? heledore babe |
| 5206 | II Zastępco, mam i CUNM i Mogwaia. Czy Mogwaia zabierać???? CZy Prezes będzie jutro w szkole??? Mam do przekazania materiały audio i mikrofilmy:))) Dziś nie trenowałam, bo miałam farbowane rzęsy, wyskubywane brwi jeszcze szukałam odpowiednich butów:))) Potrenuję jutro:))) Zastępca |
| 5205 | Prezesie, jakbyś nie olewała wszystkiego benzyną i wychodziła czasem z domu, to zauważyłabyś wcześniej :)))) akapity Wiem, że ja ciągle o tym samym, ale co ze Zjazdem???? :)))))) Zwracam tylko uwagę na fakt, iż warunki i sytuacja są idealne :))))) akapity MATT KOVALSKY!!!!!!! ;))))))) akapity Zastępco, czy masz mój CUZM??? Jeśli tak, to nie bierz go w czw. Pamiętaj, że ograniczamy bagaże do minimum :))))) BTW: Czy trenowałaś liczenie???? ;))))) II Zastępca |
| 5204 | ...Wiosna, świetny wynik w szkole, rekolekcje,dzieki którym nie bedzię się trzeba uczyć...Niby pięknie...a jednak... :/ *Megi* |
| 5203 | WIOOOOOOOOOOOOSSSSSSSSSSNNNNNNNNNNNAAAAAAAAAAAAAAAAA JEST!!!!!!!!!!!!!!!:)))))))))))))) Prezes |
| 5202 | DJ MATTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!:))))))))))))))))))) Prezes |
| 5201 | "Mama please stop cryin' I can't stand the sound Your pain is painful and it's Tearing me down I hear glasses breaking As I sit up in my bed I told God you didn't mean Those nasty things you said You fight about money About me and my brother And this I come home to This is my shelter It ain't easy, growin' up in WW3 Never knowin' what love could be You'll see, I don't want love to destroy me Like it has done my family Can we work it out Can we be a family I promise I'll be better Mommy I'll do anything Can we work it out Can we be a family I promise I'll be better Daddy please don't leave...' * |
| 5200 | Cześć Ludki! ta wiadomość to właściwie jest prośba do szanownej PANI EMKI, którą chcę powiadomić o zaistniałych zminach planów. Otóż jak narazie to jestem chora i nie wiem czy mi przejdzie do czwartku, ale nawet jesli nie przejdzie to i tak pojde na TEN KONCERT!!!!!!!!!!!!!!!!!! A CO :))))))))) hmmmm a co do tego czwartku to czy SzanownA PanI EmkA może napisać mi maila z godziną naszego spotkania? bo tak mi sie zdaje ze nie naweidze chatu w najblizszych dniach (czyt. przd koncertem) i w zwiozku z tym nie mam jak sie z panią skontaktowaC! ok, koncze i wracam do łóżeczka! PaPaPaPaPaPa PS: pozdrowienia dla Owcy, Emki, Thoma, kochanej Pegg, kokainki (o ile tu czasem wpada), Alex, Lennussss itp itd papa 3majcie sie! pinka (chora jak na razie) |
| 5199 | w Radiostacji nie byłyby puszczane piosenki Myslovitz w formie albumowej.powiedziałem ich menadżerowi że dobrze byłoby zrobić parę remixów.takie nowoczesne brzemienia z zachowaniem wokalu są dużo ciekawsze i interesujące. DJ Adamus |
| 5198 | ...a ja tez wysyłam pozdrowienia!...hyhy bo w koncu mało kogo to ja pozdrawiam!... Hania |
| 5197 | uważam tak samo jak elfik, eurowizjia to będzie godzina poświęcona beztalenciom. pozdrawiam smarki które nie wiem gdzie jadą i innych również pozdrawiam:] spaj:) |
| 5196 | notuje to sobie zeby nie zapomniec sen w moim snie ...bierzesz za rękę i prowadzisz w stronę drzwi wielkich, mam czerwone buty... / |
| 5195 | Kurczę, ale dziwne rzeczy tu wypisujeci! No cóż wolna wola! Pozdrawiam! Lenny lenny |
| 5194 | plum plum plum :) ;) |
| 5193 | Czy ktoś prócz mnie dzielnie głosuje na Myslovitz w WNI z Cegiemu? :) DreamSeller |
| 5192 | Oj, Smary, Smary - IT`S OVER, jak mawiają w niektórych kręgach....:))) No ale pamietaj, ze mozesz liczyć na wiadomosć w razie np. ślubu lub zgonu, lub innego ważnego zdarzenia:))))))))))) Prezes |
| 5191 | ...Zarządzie...a więc kanapkom z jajkiem mówimy TAK...? :D *Megi* |
| 5190 | Również machamy Smarkom, które kochamy i uwielbiamy!!! Zastępca |
| 5189 | Macham raczka wszystkim ktorych kocham i ktorych uwielbiam!!! Bedziemy w kontakcie. Jak mowia slowa piosenki- "spotkamy sie w grobie":)) Albo we wlasnych mieszkaniach:))) Smarkiii z kilkoma walizami |
| 5188 | ja nie wiem kiedy ale wiem ze to bedzie nudne...:) elfik |
| 5187 | zyje ?! pozdrowienia dla tych osob co zawsze:* PEGGY_BROWN |
| 5186 | keine grenze...:) freak |
| 5185 | czy państwo nie wiecie kiedy Oficialny finał Eurowizji?:) DreamSeller |
| 5184 | ...spaj ja sie zggadzam na wszystko...powiedz kiedy i gdzie idziemy!... Hania |
| 5183 | a nim zabijemy zorganizujmy ogólnonarodowe wagary w ramach protestu;] niech to będzie dla nich przestroga że nie oni, a uczniowie rule!!! spaj:) |
| 5182 | dobra a pózniej zabijamy w trójke pana E. od polaka!!!!!!!! kolejna osoba która ma jutro klasówke... |
| 5181 | Wiecie, ze historie CUZM zdarzają sie naprawde????? Prezes |
| 5180 | ...spaj to zabije z Tobą twoją od bioli a Ty ze mna moją od gegry...co Ty na to?... Hania |
| 5179 | kto zabije ze mną moją kobietę od biologii?? nie musiałbym się dzisiaj uczyć;] spaj:) |
| 5178 | ...Cieszę się, Haniu. ;) Kaśka |
| 5177 | hm... co chce tu wpisać? pewnie to ze myslovitz ma swietne teksty i swietna muzyke nikt |
| 5176 | :) oddalam glosy na Myslo w jakis dziwnych sondach na 30tonach:) elfik |
| 5175 | powiedzcie mi kto wymyślił szkołę?? to na pewno był jakiś debil, ale większym debilem był ten który wymyślił wywiadówki i zebrania:\ pozdrowiam:] spaj:) |
| 5174 | ...Kaś...chciałam Ci powiedziec że fotki z półmetka sa juz w moich rączkach...wyszły okropnie... Kasiu ciesz się że ich nie widziałaś!... Hania |
| 5173 | ...a ja dostałam wódke...hihi...śmiałam sie z tego sługi czas!...a dziś obchodze 15 lecie!...dokładnie 15 lat mieszkam na swoim osiedlu!...łii znowu impreza!... Hania |
| 5172 | ale swieto...dostaalm od 5 osob zyczenia... freak |
| 5171 | czy ja już dzisiaj kogoś pozdrawiamłem?? ;] chyba nieeeee, no więc pozdrawiam:] spaj:) |
| 5170 | no cóz bea.... lepsze "AHA" niz "aha, ja juz musze isc,papa".... mnie to spotkało przynajmniej 83 razy... ;)))))) cherry filarie |
| 5169 | Dzień mężczyzn! . |
| 5168 |
| 5167 | "Kobieta" (tekst i muzyka: Myslovitz) I tak jak ptak dotykasz wiatr Słodyczy smak, poranny wiatr Wołasz mnie Każdego dnia budzi mnie blask Dziś twoja twarz, kobiecy czar Wołasz mnie ( ) |
| 5166 | wielkie, wielkie, wielkie uściski, buziaki i w ogóle wszystkiego najlepszego dla wszystkich pięknych dziewczyn z naszej księgi. spaj:) |
| 5165 | ...z okazji 8 marca, sobie i innym Panią i Panną z księgi życze wszystkiego najlepszego!... Hania |
| 5164 | nikt nie pogrzebie ksiegi..tak poprostu sie nie da..!!! pozdrawiam elfik |
| 5163 | Podpisuję się obiema rękoma pod tym, co napisał Prezes. Z tym że ja mogę jeszcze wyspać się w niedzielę. :) II Zastępca |
| 5162 |