Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Michał Przybycień

W księdze jest 9720 wpisów.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

5261
nadal szumi mi w uszach.... (mam nadzieje ze przestanie do nastepnego koncertu)
GulasH

5260
ale grali cudo....wonderful life!!!!!
ide sie pociac...
Dobrze ze mickey trwal tylko 18..to mnie pociesza ze nie 30...
freak

5259
...Neo, mnie już nie przygnębiają relacje z koncertów, na których nie byłam. Do tego z czasem można się przyzwyczaić. I Całe szczęście, inaczej bym z domu nie wychodziła ani się światu na oczy nie pokazywała. ;) Choć nie ukrywam, że coś mnie delikatnie za każdym razem ściska w dołeczku. Czekam z zapartym tchem na jakieś konkretniejsze wspomnienia. ;)
Kaśka

5258
Zaraz zaraz, jaki prezes?????? Mnie tam wczorja nie bylo, bvo przeprowadzlam poważne rozmowy:))
akapit
Nasz cel - nigdy nie stać sie członkiniami zarządu z ryciny:)))))))))))
Prezes

5257
a ja stalam tam biedna, pod tą nędzną stodołą, marzłam, kłuciłam się z ochroniarzem i powiedziałam parę słów temu całemy "prezesowi", ale mimo iż sobie "ulżyłam", że się tak wyrażę to i tak czuję się fatalnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ratunku.......
bardzo smutna i zawiedziona.......

5256
A ja padam na twarz, nie widzę na oczy i jestem jednym wielkim objawem zmęczenia :))))))) Chciałam jeszcze napisać, że zamierzam potrenować rzuty do celu, ale obawiam się, że skutek tego mógłby być odwrotny do zamierzonego - wszak chodzi o to, aby w cel nie trafić :))))))))
Wystrzegajcie się płonących autobusów, osób nadpobudliwych i członkiń Zarządu (takich, jak na rycinie ;))))))
II Zastępca

5255
aaa... zapomniałam...
chciałam powiedzieć: 'myślę sobie, że ta zima kiedyś musi minąć...'...jutro?
neo

5254
ja Spaju spędziłam wczorajszy wieczór w swoim domu, do którego mogłam wejść niezależnie od wieku, jaki mam. ;) Swoją drogą nikt mnie tam o niego nie pyta, bo to w moim przypadku pytanie nietaktowne ;)
Kaś... jednak teraz już wiem, co Ty czujesz czytając tu relacje z koncertów, na których nie byłaś...
nie chcę żadnych relacji! a z drugiej strony bardzo chcę... ech...
neo

5253
no Mickey sie zaczal psychodelicznie a skonczyl metalowo [;
GulasH

5252
"Mickey" trwał 18 minut i były "Myszy i ludzie" :)))!!! A na widowni Kamiński!
info koncertowe

5251
VENI VIDI VICI!!!!:)))

Zastępca

5250
aaaaaaaaaaa dalej placze...
freak

5249
koncert skonczyl sie ok 23:35 - a ja caly czas nic nie slysze, ale bylo warto [;
GulasH

5248
no pewnie koncert sie skonczyl..23:12...ciekawe jak bylo...
prezes...laczmys sie w smutku/...
freak

5247
dobranoc wszystkim śpiochom;]
spaj:)

5246
od 18 lat, hmmm. neo, to jak ty masz zamiar wejść?? :] pozdrowienia dla niej i całej reszty która jeszcze nie ukończyła tej granicy wieku;]
spaj:)

5245
...Wstęp od 18 lat? Eee, pewne osoby, które tej magicznej granicy wieku jeszcze nie przekroczyły teraz siedzą w stolicy. Nie wydje mi się, żeby miały zamiar postać cały wieczór pod klubem. ;))) Nie płaczcie, nie płaczcie, Freak na pocieszenie powiem Ci, że liścik doszedł i ślicznie nagram Ci płytkę, o której wspominałaś. Tylko mi się tu nie mazać! ;]
Kaśka

5244
Freak, Freak, rozumiem Cię;)))))))))))) Ja w dodatku mam wspomnienia z zeszłego roku:)))) O tej porze w 2002 roku było dużo fajniej niż teraz:)))))))))))))
Prezes

5243
buuuuuuuuuu dzis placze caly dzien...!!!
i hate....this....
freak

5242
:)))))
czesc wszytkim!
juz za dwie godziny wsiadam w pociąg i jadę do WAWY:)))) jupiiiiiiiii
gosh, juz nie moge sie doczekać, ale mam dziwne przeczucie, że jednak nie wejde na ten koncert, bo wstęp od 18 lat........
co za debile to wymyslili!!!!!!!!!!!!!!
ale, cóż pożyjemy, zobaczymy, trzymajcie za mnie kciuki!!!!!!!!!
papatki
i pozdrowionka dla wszystkich kochanych myslofanoludków!
:*******************
pinka

5241
:((((((
PEGGY:(

5240
...Ciekawe ile osób w tym momencie siedzi w wagonie pociągu mknącego do stolicy? Potem będą wspomnienia! Czekam, czekam, czekam! W Księdze zrobi się koncertowo. ;)
Kaśka

5239
Prezesie, jak Zastępca to przeczyta, to nasza wspólna podróż zakończy się krwawo :))))))
akapity
I potem się dziwić, że w Polsce jest tyle skrzywień :))))))
II Zastępca

5238
NIEDŁUGO OSZALEJEEEEEEE................
Prezes

5237
JEJEJEJEJ ale się porobiło, chyba mnie skrzywi na amen...
akapit
Zastępco, dlaczego Ty nie doceniasz tego, ze nie jestś mną???????????II Zatsepca wszystko mi powiedział:)))))))))))))))))
Prezes

5236
a ja 'siedzę sobie niec nie robię..' więc postanowiłem wejść do neta. myślę że ktoś rozmowny będzie na czacie:] pozdrowienia:]
spaj:)

5235
kurcze kocham rekolekcjie, dzisiejszy dzień był zajebisty. odwiedziłym kolegę w żarach w szkole i w ogóle było zajebiście. pozdrawiam wszystkich. hań, sms będą szły:] sorx za nadużycie słowa 'zajebiście' ale na prwadę było zajebiście;]
spaj:)

5234
II Zastępco: WSZYSTKO DLA DOBRA OJCZYZNY:)))

Zastępca

5233
Mam na myśli dowcip o zaczepianiu i skrzywieniach w związku z tym występujących.
II Zastępca

5232
Zarządzie, czy ktoś właściwie zrozumiał ten dowcip, czy był on z cyklu tych, które mówi się, żeby nie stać bezczynnie??? ;)))))))
II Zastępca

5231
Zastępco, serio?????? To się nazywa poświęcenie :)))))))
II Zastępca

5230
...ludzie tu jest internet...czuje sie dobrze...Gunn na wspanialy dom...jest cudnie!...
Hania

5229
'Ukryjemy się gdzieś daleko na bagnach
Ja będę miał na imię Ptak
A na ciebie będą wołać Sarna'
heledore babe

5228
II Zstępco, zwagarowałam ze szkoły, zwiedziłam peron, policzyłam ludzi w wagonach i w hali biletowej. Jest okej:))))
Zastępca

5227
Prezesie, odnajde Cię jutro:))))
Niektórzy to ponoć od zaczepiania nie moga chodzić prosto, ale dokładnie nie wiem, jak to się dzieje:)))
Zastępca

5226
kasik gdyby to bylo takie proste..ale nie...
freak

5225
...Tak, tak, tak, rozruszajmy Księgę, bo i ona jakiegoś skrzywienia w niedługim czasie dostanie. ;))) Absolutnie wszystkim twarzą, które udają się dnia jutrzejszego na koncert Myslo do Wawki życze wyśmienitej zabawy. Proszę się na miejscu nawzajem ode mnie wyściskać i porządnie się wyszaleć. Freak, gratuluję singla i rozkazuję jutro z rana wskoczyć w pociąg, kierunek- stolica! ;)))
Kaśka

5224
jest 9:47 a ja siedze w bibliotece
freak

5223
Dzisiaj zamiast wiosny przyszedł deszcz.
akapity
Zapobiegajmy skrzywieniom!!!!!!!! :)))))

II Zastępca

5222
Jeja, jest 9 a ja od półtorej godziny na nogach!!!! Jak ja to wytrzymuję???:))) Idę spać:)

Prezes

5221
Nadal olewam szkołę benzyna, ale i tak mozna mnie mniej wiecej dwa razy dziennie zobaczyć na mieście, jak przemykam cichociemnie;)))))))))
A wiosna przyszła wczoraj, wcale nie wcześniej:))))))))
akapit
Zastępco, czy mogłabyś przytaszczyć jutro (czw) wszystkie mikrofilmy itp do szkoły????? Tylko nie mó,z e CIę nie ma!!!!:)
akapit
Coraz bardziej dochodzę do przekonania, że bez zjazdu ostatecznie mnie SKRZYWI i będę taka skrzywiona, ze ani ze mną pogadać, ani nic:))))))))))))
Prezes

5220
do zobaczenia Haniu ;(
DreamSeller

5219
...no to nadszedł ten czas...oficjalnie żegnam się z krajem i z wami na 5 dni...szczerze bardzo sie boje...zwłaszcza tego dogadania sie... Kaś miałabym prośbe...mogłabyś mi od czasu do czasu sesemesa wysłać co się w szkole dzieje?...a jak nie Kas to Spaja prosze...ogólnie rekolekcje i wszystko...bo ja jestem bardzo sentymentalna...i cholera juz tęsknie!... z góry pozdrawiam wszystkich...nie chce wymieniac bo jak kogos pominę i ten ktoś nie przeczyta swojego imienia(ksywy) to moze sie obrazic...
...To chyba wszystko...więc do Niedzieli!...goraco pozdrawiam i całuje!... jak sie uda to wejde na gg pod numer 3213266 i jak cos to napsize co tam jest ciekawego w tym Chemitz... Paaaaa moje ludki kochane!...
Hania

5218
Witajcie!!!

Dziś już sama nie mam pojęcia, jaki jest ten mój dzień…po części mam niesamowite szczęście…a z drugiej strony gorzej być nie mogło!!!
Co do tragedii to zalicza się tu czwartkowy koncert mysio…w Wawie…który to coraz bardziej oddala się z mojego repertuaru…
Jeśli chodzi o druga tragedie dostałam dziś maila od Osadnika, który dobił mnie faktem, iż pojeby z radia Łódź rezygnują z koncerty negatywu w lodzi…i will kill them…
Ale wydarzyło się tez cos niesamowitego…miałam takiego farta, że nadal nie mogę w to uwierzyć…dziś czekałam na moja kumpele z nudów wparowałam do mojego kochanego sklepu muzycznego…nie zamierzałam niczego kupić,…ale…ponieważ…zawsze mam słabość do pułki z płytami myslo…( szczególnie, że Miłość…mi ktoś zwinął) i zawsze lubię na nią popatrzeć,…bo jakoś nie mogę się zebrać, aby ją znowu kupić zawsze…mam jakieś inne lp do kupienia…a kasa nie spada z nieba:(
Noj tak sobie przestawiam…jedna plyta mysio, druga…singile chłopcy 2 razy…Sun machine…i co…biały kruczek!!!!
BLUE VELVET…piękny trochę zniszczona okładka, ale kto by się tym przejmował…z tego, co wiem ten single nie był w sprzedaży… a nawet, jeśli to ile osob może go mieć…na nim 3 pozycje,…blue velvet…2:53, Good day my Angel 7:41wersja koncertowa…blue velvet wersja koncertowa…zapłaciłam za to smieszne pieniadze…17,90…boskie…
Facetka ze sklepu mówiła ze dostali ten singiel z jakiegoś innego miasta od znajomego, który likwidował…swój sklep muzyczny i cos takiego mu zostało!!! Kochany!!! Druga fajna rzecz to składanka sissy stuff, która dostałam od kumpeli…dzięki KUROŚ…
Noj to tyle…pozdrawiam was mysloludki…dawno tak długo do was nie pisałam ale ktoś musi zacząć ożywiać ta księgę…


freak

5217
Wszystko się robi, Zastępco, wszystko ;))))))))))))))
II Zastępca

5216
Czy ktoś wie co się dzieje z penerem??? Jeśli macie jakieś informacje albo namiary na niego to prześlijcie mi je!!! LIcZe Na wAS :)))
nakrecona

5215
POZDRAWIAM WSZYSTKICH TYCH, KTÓRZY ODWIEDZAJĄ NASZĄ KSIĘGĘ I KOCHAJĄ MYSLO :)))
nakrecona

5214
Demonstracja przeciw wojnie w Iraku

Gdzie? - KATOWICE, dworzec PKP
Kiedy? - 14.03.03 (Piątek)
O której? - 15.00
Po co? - PRZECIW WOJNIE W IRAKU

PRZYJEDZ sam lub z przyjaciółmi (mile widziane gwizdki, bębny itd.)

Żadnej krwi za ropę !
.

5213
...heledore babe...
...Jak cudownie jest Cię widzieć...
...Pośpiewajmy proszę...

"W miasteczku X zagrzmiało gdy
władze uchwaliły że
Każdej osobie bez względu na wiek
Mózgu pół należy się..."
*Megi*

5212
Ja pamietam:)

a tak poza tym to przydalby sie koncert Myslo, a narazie to pojde na koncert Negatywu...:)

pozdrawiam tych co mnie pozdrawiaja i innych tez:)
elfik

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi


Odwiedz sponsora ksiegi!
Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!