| 5261 | nadal szumi mi w uszach.... (mam nadzieje ze przestanie do nastepnego koncertu) GulasH |
| 5260 | ale grali cudo....wonderful life!!!!! ide sie pociac... Dobrze ze mickey trwal tylko 18..to mnie pociesza ze nie 30... freak |
| 5259 | ...Neo, mnie już nie przygnębiają relacje z koncertów, na których nie byłam. Do tego z czasem można się przyzwyczaić. I Całe szczęście, inaczej bym z domu nie wychodziła ani się światu na oczy nie pokazywała. ;) Choć nie ukrywam, że coś mnie delikatnie za każdym razem ściska w dołeczku. Czekam z zapartym tchem na jakieś konkretniejsze wspomnienia. ;) Kaśka |
| 5258 | Zaraz zaraz, jaki prezes?????? Mnie tam wczorja nie bylo, bvo przeprowadzlam poważne rozmowy:)) akapit Nasz cel - nigdy nie stać sie członkiniami zarządu z ryciny:))))))))))) Prezes |
| 5257 | a ja stalam tam biedna, pod tą nędzną stodołą, marzłam, kłuciłam się z ochroniarzem i powiedziałam parę słów temu całemy "prezesowi", ale mimo iż sobie "ulżyłam", że się tak wyrażę to i tak czuję się fatalnie!!!!!!!!!!!!!!!!!! ratunku....... bardzo smutna i zawiedziona....... |
| 5256 | A ja padam na twarz, nie widzę na oczy i jestem jednym wielkim objawem zmęczenia :))))))) Chciałam jeszcze napisać, że zamierzam potrenować rzuty do celu, ale obawiam się, że skutek tego mógłby być odwrotny do zamierzonego - wszak chodzi o to, aby w cel nie trafić :)))))))) Wystrzegajcie się płonących autobusów, osób nadpobudliwych i członkiń Zarządu (takich, jak na rycinie ;)))))) II Zastępca |
| 5255 | aaa... zapomniałam... chciałam powiedzieć: 'myślę sobie, że ta zima kiedyś musi minąć...'...jutro? neo |
| 5254 | ja Spaju spędziłam wczorajszy wieczór w swoim domu, do którego mogłam wejść niezależnie od wieku, jaki mam. ;) Swoją drogą nikt mnie tam o niego nie pyta, bo to w moim przypadku pytanie nietaktowne ;) Kaś... jednak teraz już wiem, co Ty czujesz czytając tu relacje z koncertów, na których nie byłaś... nie chcę żadnych relacji! a z drugiej strony bardzo chcę... ech... neo |
| 5253 | no Mickey sie zaczal psychodelicznie a skonczyl metalowo [; GulasH |
| 5252 | "Mickey" trwał 18 minut i były "Myszy i ludzie" :)))!!! A na widowni Kamiński! info koncertowe |
| 5251 | VENI VIDI VICI!!!!:))) Zastępca |
| 5250 | aaaaaaaaaaa dalej placze... freak |
| 5249 | koncert skonczyl sie ok 23:35 - a ja caly czas nic nie slysze, ale bylo warto [; GulasH |
| 5248 | no pewnie koncert sie skonczyl..23:12...ciekawe jak bylo... prezes...laczmys sie w smutku/... freak |
| 5247 | dobranoc wszystkim śpiochom;] spaj:) |
| 5246 | od 18 lat, hmmm. neo, to jak ty masz zamiar wejść?? :] pozdrowienia dla niej i całej reszty która jeszcze nie ukończyła tej granicy wieku;] spaj:) |
| 5245 | ...Wstęp od 18 lat? Eee, pewne osoby, które tej magicznej granicy wieku jeszcze nie przekroczyły teraz siedzą w stolicy. Nie wydje mi się, żeby miały zamiar postać cały wieczór pod klubem. ;))) Nie płaczcie, nie płaczcie, Freak na pocieszenie powiem Ci, że liścik doszedł i ślicznie nagram Ci płytkę, o której wspominałaś. Tylko mi się tu nie mazać! ;] Kaśka |
| 5244 | Freak, Freak, rozumiem Cię;)))))))))))) Ja w dodatku mam wspomnienia z zeszłego roku:)))) O tej porze w 2002 roku było dużo fajniej niż teraz:))))))))))))) Prezes |
| 5243 | buuuuuuuuuu dzis placze caly dzien...!!! i hate....this.... freak |
| 5242 | :))))) czesc wszytkim! juz za dwie godziny wsiadam w pociąg i jadę do WAWY:)))) jupiiiiiiiii gosh, juz nie moge sie doczekać, ale mam dziwne przeczucie, że jednak nie wejde na ten koncert, bo wstęp od 18 lat........ co za debile to wymyslili!!!!!!!!!!!!!! ale, cóż pożyjemy, zobaczymy, trzymajcie za mnie kciuki!!!!!!!!! papatki i pozdrowionka dla wszystkich kochanych myslofanoludków! :******************* pinka |
| 5241 | :(((((( PEGGY:( |
| 5240 | ...Ciekawe ile osób w tym momencie siedzi w wagonie pociągu mknącego do stolicy? Potem będą wspomnienia! Czekam, czekam, czekam! W Księdze zrobi się koncertowo. ;) Kaśka |
| 5239 | Prezesie, jak Zastępca to przeczyta, to nasza wspólna podróż zakończy się krwawo :)))))) akapity I potem się dziwić, że w Polsce jest tyle skrzywień :)))))) II Zastępca |
| 5238 | NIEDŁUGO OSZALEJEEEEEEE................ Prezes |
| 5237 | JEJEJEJEJ ale się porobiło, chyba mnie skrzywi na amen... akapit Zastępco, dlaczego Ty nie doceniasz tego, ze nie jestś mną???????????II Zatsepca wszystko mi powiedział:))))))))))))))))) Prezes |
| 5236 | a ja 'siedzę sobie niec nie robię..' więc postanowiłem wejść do neta. myślę że ktoś rozmowny będzie na czacie:] pozdrowienia:] spaj:) |
| 5235 | kurcze kocham rekolekcjie, dzisiejszy dzień był zajebisty. odwiedziłym kolegę w żarach w szkole i w ogóle było zajebiście. pozdrawiam wszystkich. hań, sms będą szły:] sorx za nadużycie słowa 'zajebiście' ale na prwadę było zajebiście;] spaj:) |
| 5234 | II Zastępco: WSZYSTKO DLA DOBRA OJCZYZNY:))) Zastępca |
| 5233 | Mam na myśli dowcip o zaczepianiu i skrzywieniach w związku z tym występujących. II Zastępca |
| 5232 | Zarządzie, czy ktoś właściwie zrozumiał ten dowcip, czy był on z cyklu tych, które mówi się, żeby nie stać bezczynnie??? ;))))))) II Zastępca |
| 5231 | Zastępco, serio?????? To się nazywa poświęcenie :))))))) II Zastępca |
| 5230 | ...ludzie tu jest internet...czuje sie dobrze...Gunn na wspanialy dom...jest cudnie!... Hania |
| 5229 | 'Ukryjemy się gdzieś daleko na bagnach Ja będę miał na imię Ptak A na ciebie będą wołać Sarna' heledore babe |
| 5228 | II Zstępco, zwagarowałam ze szkoły, zwiedziłam peron, policzyłam ludzi w wagonach i w hali biletowej. Jest okej:)))) Zastępca |
| 5227 | Prezesie, odnajde Cię jutro:)))) Niektórzy to ponoć od zaczepiania nie moga chodzić prosto, ale dokładnie nie wiem, jak to się dzieje:))) Zastępca |
| 5226 | kasik gdyby to bylo takie proste..ale nie... freak |
| 5225 | ...Tak, tak, tak, rozruszajmy Księgę, bo i ona jakiegoś skrzywienia w niedługim czasie dostanie. ;))) Absolutnie wszystkim twarzą, które udają się dnia jutrzejszego na koncert Myslo do Wawki życze wyśmienitej zabawy. Proszę się na miejscu nawzajem ode mnie wyściskać i porządnie się wyszaleć. Freak, gratuluję singla i rozkazuję jutro z rana wskoczyć w pociąg, kierunek- stolica! ;))) Kaśka |
| 5224 | jest 9:47 a ja siedze w bibliotece freak |
| 5223 | Dzisiaj zamiast wiosny przyszedł deszcz. akapity Zapobiegajmy skrzywieniom!!!!!!!! :))))) II Zastępca |
| 5222 | Jeja, jest 9 a ja od półtorej godziny na nogach!!!! Jak ja to wytrzymuję???:))) Idę spać:) Prezes |
| 5221 | Nadal olewam szkołę benzyna, ale i tak mozna mnie mniej wiecej dwa razy dziennie zobaczyć na mieście, jak przemykam cichociemnie;))))))))) A wiosna przyszła wczoraj, wcale nie wcześniej:)))))))) akapit Zastępco, czy mogłabyś przytaszczyć jutro (czw) wszystkie mikrofilmy itp do szkoły????? Tylko nie mó,z e CIę nie ma!!!!:) akapit Coraz bardziej dochodzę do przekonania, że bez zjazdu ostatecznie mnie SKRZYWI i będę taka skrzywiona, ze ani ze mną pogadać, ani nic:)))))))))))) Prezes |
| 5220 | do zobaczenia Haniu ;( DreamSeller |
| 5219 | ...no to nadszedł ten czas...oficjalnie żegnam się z krajem i z wami na 5 dni...szczerze bardzo sie boje...zwłaszcza tego dogadania sie... Kaś miałabym prośbe...mogłabyś mi od czasu do czasu sesemesa wysłać co się w szkole dzieje?...a jak nie Kas to Spaja prosze...ogólnie rekolekcje i wszystko...bo ja jestem bardzo sentymentalna...i cholera juz tęsknie!... z góry pozdrawiam wszystkich...nie chce wymieniac bo jak kogos pominę i ten ktoś nie przeczyta swojego imienia(ksywy) to moze sie obrazic... ...To chyba wszystko...więc do Niedzieli!...goraco pozdrawiam i całuje!... jak sie uda to wejde na gg pod numer 3213266 i jak cos to napsize co tam jest ciekawego w tym Chemitz... Paaaaa moje ludki kochane!... Hania |
| 5218 | Witajcie!!! Dziś już sama nie mam pojęcia, jaki jest ten mój dzień…po części mam niesamowite szczęście…a z drugiej strony gorzej być nie mogło!!! Co do tragedii to zalicza się tu czwartkowy koncert mysio…w Wawie…który to coraz bardziej oddala się z mojego repertuaru… Jeśli chodzi o druga tragedie dostałam dziś maila od Osadnika, który dobił mnie faktem, iż pojeby z radia Łódź rezygnują z koncerty negatywu w lodzi…i will kill them… Ale wydarzyło się tez cos niesamowitego…miałam takiego farta, że nadal nie mogę w to uwierzyć…dziś czekałam na moja kumpele z nudów wparowałam do mojego kochanego sklepu muzycznego…nie zamierzałam niczego kupić,…ale…ponieważ…zawsze mam słabość do pułki z płytami myslo…( szczególnie, że Miłość…mi ktoś zwinął) i zawsze lubię na nią popatrzeć,…bo jakoś nie mogę się zebrać, aby ją znowu kupić zawsze…mam jakieś inne lp do kupienia…a kasa nie spada z nieba:( Noj tak sobie przestawiam…jedna plyta mysio, druga…singile chłopcy 2 razy…Sun machine…i co…biały kruczek!!!! BLUE VELVET…piękny trochę zniszczona okładka, ale kto by się tym przejmował…z tego, co wiem ten single nie był w sprzedaży… a nawet, jeśli to ile osob może go mieć…na nim 3 pozycje,…blue velvet…2:53, Good day my Angel 7:41wersja koncertowa…blue velvet wersja koncertowa…zapłaciłam za to smieszne pieniadze…17,90…boskie… Facetka ze sklepu mówiła ze dostali ten singiel z jakiegoś innego miasta od znajomego, który likwidował…swój sklep muzyczny i cos takiego mu zostało!!! Kochany!!! Druga fajna rzecz to składanka sissy stuff, która dostałam od kumpeli…dzięki KUROŚ… Noj to tyle…pozdrawiam was mysloludki…dawno tak długo do was nie pisałam ale ktoś musi zacząć ożywiać ta księgę… freak |
| 5217 | Wszystko się robi, Zastępco, wszystko ;)))))))))))))) II Zastępca |
| 5216 | Czy ktoś wie co się dzieje z penerem??? Jeśli macie jakieś informacje albo namiary na niego to prześlijcie mi je!!! LIcZe Na wAS :))) nakrecona |
| 5215 | POZDRAWIAM WSZYSTKICH TYCH, KTÓRZY ODWIEDZAJĄ NASZĄ KSIĘGĘ I KOCHAJĄ MYSLO :))) nakrecona |
| 5214 | Demonstracja przeciw wojnie w Iraku Gdzie? - KATOWICE, dworzec PKP Kiedy? - 14.03.03 (Piątek) O której? - 15.00 Po co? - PRZECIW WOJNIE W IRAKU PRZYJEDZ sam lub z przyjaciółmi (mile widziane gwizdki, bębny itd.) Żadnej krwi za ropę ! . |
| 5213 | ...heledore babe... ...Jak cudownie jest Cię widzieć... ...Pośpiewajmy proszę... "W miasteczku X zagrzmiało gdy władze uchwaliły że Każdej osobie bez względu na wiek Mózgu pół należy się..." *Megi* |
| 5212 | Ja pamietam:) a tak poza tym to przydalby sie koncert Myslo, a narazie to pojde na koncert Negatywu...:) pozdrawiam tych co mnie pozdrawiaja i innych tez:) elfik |