Odwiedz sponsora ksiegi!
Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Michał Przybycień

W księdze jest 9720 wpisów.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

5311
Fanklubowa legitymacja pokazuje bowiem dokładnie takie informacje, jakie okazujący chciałby na niej widzieć :))))))))
akapity
No tak, PO CO TEN STRES???? :))))))) Tylko że takie ciągłe czekanie po kątach cudzych szaf staje się powoli nudne :))))))
II Zastępca

5310
Ale ja JUŻ NIE MOGĘ DŁUŻEJ PATRZEĆ I STAĆ!!!!!
Legitymacja musi być przy tym wystawiona przez sklerotyka:)))
Zastępca

5309
Wąsy to bardzp dobru pomysł, prawie tak dobry, jak zabranieze sobą fanklubowej legitymacji:)))))))))))
Prezes

5308
HAŁ DU JU DU????????:))))))))
akapit
No stress!!!!:)))) Czekamy już tyle, ze możemy jesczze troche;))))))))))
Prezes

5307
To do Zastępcy dotyczyło dzwonienia do tego obok Pawła ;))))))))
II Zastępca

5306
Zastępco, śmiej się, śmiej ;)))))))
akapity
Rozumiem, że DMSZŻID, że bieganie po sklepach w celu skompletowania nowej kolekcji WIOSNA 2003 zajmuje dużo czasu, i że kurteczki z futerkiem są już passe... Naprawdę wszystko rozumiem. Ale ILE MOŻNA?????? ;))))))))))))))
II Zastępca

5305
Wszystkim, którzy nie weszli: na następny raz doklejcie sobie wąsy, to zawsze postarza:)))
Zastępca

5304
II Zastępco, albo może zadzwoń do tego obok Pawła:))) Bo Człowiek-Małpa może byc bardzo chory i nie ma mu nawet kto podać telefonu:))))
Zastępca

5303
Tych, którzy nie zostali wpuszczeni na koncert z powodu niedostatecznej ilości lat, chciałam pocieszyć: stał obok mnie pan grubo po czterdziestce i też nie został wpuszczony, bo nie był w stanie - z powodu braku odpowiednich dokumentów - potwierdzić swojej pełnoletności!!!
B.

5302
i wiem a własciwie wcale nie wiem
/

5301
a jednak jest..a ja slepa...ominelam jakos pare zdejc tych 1 bo tylko na nich jest:)sorry!
freak

5300
Fantastyczny pomysł!!!!!! :))))))))))
II Zastępca

5299
Zadzwoń i spytaj!!!:))))))))))))))
Prezes

5298
Bardziej martwi mnie absencja Człowieka-Małpy!!!!! Co się dzieje??? Bez niego się przecież nic nie uda ;))))))
II Zastępca

5297
Freak jak to nie ma Wojtka Powagi jak jest????????Ja tam widzę go na każdym zdjęciu.Może mówimy o innych zdjęciach ale nie sądzę,piszesz przecież wyraźnie że na CGM,więc...
kiciooos

5296
Zastępco, podpisuję się pod Twoim pytaniem :)))))) Wszędzie poznam ten nos ;)))))))
II Zastępca

5295
witam wszystkich którzy w ostatnim czasie wrócili do polski;) pzodrowienia też dla całej reszty:]
spaj:)

5294
...Nie bawię się nigdy w internetowe konkursy i sondy, nawet jeśli gdzieś przewija się Myslo. Odnośnie CGM- czy jest możliwość ściągnięcia teledysków, fragmentów live itp. czy one są tylko do wzglądu na tej stronie i na dysku za żadną cenę się ich nie zapisze?!
Kaśka

5293
A ja to bym chciała, żeby wujcio dał znak życia.
Zastępca

5292
No jak nie jak tak????
Zastępca

5291
na CGM sa fajne foty z planu zdjeciowego dlugosci...nowej..ale nawet na 1 nie ma Powagi!!!
co jest???
nie bylo go????????
freak

5290
pewnie wygra ich troje..glosowalam 2 razy na myslo...do d..y z takimi nagrodami...
freak

5289
Moze jesczez kiedyś się uda, drodzy Zastępcy:))))))) MUSI SIĘ UDAĆ:)))))))))))))))
akapit
Przypomniało mi się, jak wczoraj Zastępca milcząco manifestował podział stanowisk w fc:))))))))))))))))) POŁ KROKU!!!!!!!!:))))))))))))))
Prezes

5288
...serdeczni witam...jestem już w polsce!...a gdzie chleb i sół?...co, kto mnie przywita po staropolsku?...
Hania

5287
II Zastępco, you can't have all of that!!!:)))

Zastępca

5286
taaaj;***
emka:***
thom;***
maile beda dzis wieczorem;)
piegi;P

http//:trujace-kwiaty.blog.pl

5285
Ale daliśmy plame w głosowaniu Codziennej Gazety Muzycznej!Myslovitz nawet do finału sie nie zakwalifikowało:(.Ale ja sie nie poddaje bede głosowała na Ire i Artura Gadowskiego też ich lubie a w końcu trzeba bronic dobrej,rockowej i pozbawionej tego strasnego kiczu(który ostatnio niestety swięci triumfy)muzyki.Obudźcie się i zajżyjcie na www.cgm.pl
Ania

5284
W takim razie dla mnie zostaje brat Zdziwionego :))))) Nie martwi mnie to zupełnie :))))) Również mi się podobało, żałuję, że nie występujemy całym Zarządem na koncertach The Unkles :)))))
II Zastępca

5283
Kochany Prezesie, równiez jestem zadowolona. Mina pt. "i żeby niebo nie zawaliło nam sie na głowy" powaliła mnie na kolana. Ja zaklepuję sobie fryzurę Parówki!!!
Zastępca

5282
Statystyki jak an razie fatalne, ale wstawki o autobusie płonącym - FANTASYCZNE:)))))))))))))
Prezes

5281
No mi się wczoraj bardzo podobało, a Wam, Dziwczęta??????;)))))) Nawet mimo powagi na twarzach wokół i za bębenkami:))))))))) Tak , jak już mówiłam, Gallagher jest mój:))))))))))
Prezes

5280
och i ach po prostu. DreamSeller ma grypę:( Tak, tak a ja miałam jutro pojechać do teatru...Może sie wykuruję. Od wczoraj łeb mi tak nawala jakbym miała kaca ;P Gardzieł mnie boli, dzisiaj w nocy nie spałam...Wczoraj miałam gorączke - 38 stopni...Na szczeście aspirynka zrobiła swoje i po męczącej nocy już mi mineła :)
Tak więc kochani księgowicze ja idę do swojego łóżeczka...bedę sie rozkoszować lenistwem...oglądać TV i czytac książke...;) Więc pozdrawiam wszystkich, co przezywają ten sam dramat co ja...:)
DreamSeller ;(

5279
dziewczynko spod wpisu 5269 i 5270... proponuje jeszcze dopisac: pOzDroOofFKa dLa aRturkA I reSZty cHloPakuuuuffff z MYslofiTS!!!!!!!!!!!!!
cherry filarie

5278
czerwona koperta.błękitna statua.
( )

5277
pozdrawiam:)
elfik

5276
„ W zeszłym roku jeździłem po Polsce i jak przyjechałem do Warszawy, jeździłem z Kinga Jakubowską i słuchaliśmy muzyki. I ona właśnie zagrała ten zespół, ja nawet nie wiedziałem, co to było. A ja pytam się, co to było? To jest taki polski zespól Myslovitz. Ja nawet nie wiedziałem, że to był polski zespól. Po prostu piękna muzyka była. Narodowość nie miała żadnego znaczenia, ponieważ piękna była muzyka.
I tak zaczęliśmy rozmawiać i ona mówi: Chciałbyś zrobić music video z tym zespołem? Ja mowie no wiesz zaszczycony bym był. I wtedy ona zadzwonila do Maćka, który jest managerem i tak wszystko jakoś na telefon się załatwiło. Taki ciekawy materiał, że troszeczkę człowiek, mysli…oo byłoby fajnie żeby to gdzieś na wielkim ekranie pokazać, żeby ludzie mieli przyjemność obejrzenia zespołu tak jak na koncercie. To nie znaczy, że ten musci viedo jest jak koncert bo to zupełnie inna forma. Doskonała muzyka i słowa są piękne i chłopcy są niesamowitymi muzykami. Jeżeli będą chcieli grać to można zrobić film. Muzycy jako muzycy, którzy grają doskonałą muzykę bez żadnej opowieści. Tak jest najlepiej, zrobic w tej chwili żeby wrócić do takiej konwencji żeby zaprezentować zespól i pokazać ich jako muzyków a nie bawić się w wielkie opowieści.”
Tak Janusz Kamieński mówił o współpracy z Myslovitz na wczorajszej konferencji prasowej…cytat zaczerpnięty z nagrania Dominiki Zielińskiej dla Programu 3 Polskiego Radia.

To cudowne ze w tak spontaniczny sposób powstają tak niesamowite projekty…i popieram pomysł pana Kamińskiego…najlepsze teledyski to proste teledyski…a ten film to nie jest głupi pomysł…:)



freak

5275
...witam...opowiem co dzieje sie w niemczech...a wiec dzis bylam w Lipzig i normalnie na dworcu jakis kolo do mnie "czesc laska" ja sie obracam i do kolegi czy on mowi po polsku czy mi sie wydaje...okazalo sie ze to dwaj polacy z Poznania...byli zajebisci...ale szybko musieli isc bo mieli kolejny pociag do Drezna...hehe...bylo zajebiscie...dzis o 19 ide na bal z okazji 10 szkoly w Chemitz...a wczoraj bylam w takeij fajnej knajpie gdzie byla super muzyka...ja i Dominika dawalysmy czadu...nom to chyba wszystko...wracam jutro...i wieczorkiem wstapie na gg...pozdrawiam wszystkich...
Hania

5274
"...myślisz mój Boże jakie to drzewo piękne
mężczyzna z psem zdaje się nie zauważać urody drzewa..."
*Megi*

5273
premiera czwartej plyty - count to ten - czyja to plytka [; ?
GulasH

5272
DZIEKI NEWS BY SLEJW
FREAK

5271
kiedyś,ktoś powiedział,że czytanie,to umiejętność odnajdywania własnych myśli,przy pomocy czyichś słów...(swolą drogą ciekawe czy miał też na myśli teksty piosenek-zresztą nieważne)Artur,dzięki za pomoc w kilku kwestiach....za możliwość "spojrzenia"na siebie z innej perspektywy....dzięki...
sad_boy

5270
W
ZWIĄZKU ZE ZBLIŻAJĄCĄ SIĘ WIELKIMI KROKAMI PREMIERĄ CZWARTEJ PŁYTY (COUNT
TO TEN) W WARSZAWSKIM EMPIKU WYSTAWA PLACEBOWYCH ZDJĘĆ, A 4 KWIETNIA FINAŁ
Z UDZIAŁEM MYSLOVITZ I KONKURSAMI, WIĘCEJ NA TRÓJKOWYCH STRONACH:trojki
freak

5269
ups zapomniałam "z" ale zskorzystam z okazji i jeszcze raz dopisze ze kocham ArTUrA
Asia Gołębiowska

5268
Jezu jakie to WOLNE ale warto!Kocham całe Myslovit a szczególnie Rojasa
Aska 12 lat
Asia Gołębiowska

5267
POSZŁO!!! Drżę na samą myśl:)))
Zastępca

5266
II Zastępco, pamiętaj, że WRÓG NIE ŚPI:)))
Zastępca

5265
Potwierdzam - Zastępca został zaatakowany przez nadpobudliwe dziewczę obok. Mamy nieprzeciętny talent do przebywania w pobliżu takich istot ;)))))) "Ja się wcale nie śmieję" :)))))
akapity
Nie będę niczego trenować, BĘDĘ SPAĆ!!!! :))))))
II Zastępca

5264
...spaj dzieki za sms jednego dostalam w operze na miusicalu! jest super. poza tym dostalam mejla od SUMPTUASTIC! jak ja sie ciesze!...zaraz ide na dyskoteke jakas...wiecej postaram sie napisac kiedy indziej!...pozdrawiam...
Hania

5263
A może to nie o Prezesa tylko o mnnie chodzi?:))) Wszak ja tam byłam obiektem brutalnej napaści:)))
II Zastępco - potrenuj podrzucanie:)))
Zastępca

5262
5258- pokażesz mi niedługo kto to nie chciał cię wpuścić do tego klubu a ja mu pokażę;]
spaj:)

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi



Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!