Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Michał Przybycień

W księdze jest 9720 wpisów.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

5361
NA LP3 dzis na pierwszym bedzie Placebo lub Myslo >> glosowalem 6 razy [;
GulasH

5360
bierz tych których pragniesz brać
/

5359
Proponuję jednak nie zmieniac adresata, bo... no same wiecie... te oczka mrugające:))))
Kocham Misie nasze najdroższe, pomachałam im na pożegnanie:))) Są tacy rozbrajający:)))
Ech, jak mnie jednak łatwo rozczulić:)))
Zastępca

5358
Nie natykaj się na nią, tylko strzeż jej jak oka w głowie. Pierwotny adresat nie zasłużył wprawdzie na jej otrzymanie, ale może znajdziemy godnego następcę??? ;)))))
II Zastępca

5357
KOCHAM KOCHAM KOCHAM MISIE:)))))))
Zapomniałam uściskać, uściskam za tydzień:))))))))
akapit
Mysia jest u mnie:))))) Ostatnio sie na nią natknęłam:))))
Prezes

5356
Zarządzie, podoba mi się Wasza postawa! Macie rację, II Zastępca musi być o wszystkim informowany, dużą czcionką oczywiście, taką, na jaką zasługują Misie ;))))))) Co u nich? Oprócz czapeczek? ;))))
II Zastępca

5355
Zastępco, czy uściskałyście ode mnie Misie??? :)))))
akapity
A która z Was ma MYSIE??????
akapity
Zbieżność jest całkowicie przypadkowa. :)
II Zastępca

5354
już się stało
/

5353
POZDRAWIAM MISIE!!!!
Zastępca

5352
"Idą wystraszone łyse pały
chłopcy idą na wojnę..."

To smutne...
War is not the answer! Make Love not War!
*Megi*

5351
Jeśli muszę i wybrać będę mógł jak odejść
To przecież dobrze, dobrze o tym wiem
Chciałbym umrzeć przy Tobie...

kiciooos

5350
'wieje wiatr.pachnie wiosną i wiem że Ty...'
( )

5349
so take my on your war
i'd like to die of hate
or love
where it is the same...
( )

5348
pada śnieg.gdzieś na wojnę idzie się.
( )

5347
ehhhhh..."wieje wiosną i wiem..."
a dzisiaj nici z wczorajszej piknej pogodny, a na poprawe się nie zanosi:(
ehmmm...
dziadek mróz

5346
'...czy ty wiesz jak chciałbyś żyć?...'
pstryk

5345
No i jeboza Bush ze swoja fryzurą na rozpiżony ząbek czosnku pokazał głupote zbiorową systemów środków kultury
piżmak

5344
...Jest tak cudownie...
*Megi*

5343
hmm myslow studio...a co ze skalarami...ja chce najpierw skalary potem the best...!!!co to ma znaczyc!
freak

5342
pinka gratuluje ja ude dzis na ckod!!!!o 18 zaczyna sie!!!i bedzie andy...i jeszcze pare innych zespolow!!super!!!
ciekawe o ktorej bede w domu...
chwilowo dorwlaam sie do kompa w bibliotece bo moj niestety jest w naprawie...:(
wroci do mnie moje malenstwo..w sobote!!!
freak

5341
Grechuta zrobi 'Kraków'.czekam aż Myslo zrobi 'Korowód'.
www.cgm.pl

5340
No to przygotowałyśmy grunt pod GMN :))))))))
II Zastępca

5339
ja tylko tak wpadam zeby bylo widac ze tu bywam
BARDZO LUBIE MYSLOVITZ
Szamara

5338
...ja daje tylko znak życia...bo normalnie nie mam czasu na nic...kurde no... troche chyba przychamuje!...narazie robie przemeblowywanie w pokju... bo jakos mi się znudził!...
Hania

5337
Na czacie znów pustki...kiedy ja Was poznam osobiście .???
koktail

5336
cześć!
jezzzzzzu nio nie moge! dzis sie dowiedzialam, ze w tym samym kochanym, malutkim klubie będzie NEGATYW!!!!!!!!
poprostu nieslychane.......
:)

pinka

5335
pinka, to się śpiesz bo ci jeszcze wykupią wszystki bileciki i co w tedy?? płacz;]
spaj:)

5334
Czesc wam:)
Chyba znów powoli rusza lennyval.blog.pl
Prosze nie zwracac uwagi na to notkę, co tam jest napisana :)
Przypominam, to bedzie chyba blog o Myslovitz znów...a moze i nie..:) No niz, zachęcam do wpadnięcia:)
DreamSeller

sonica.blog.pl

5333
pffff
-

5332
czesc ludzie!
gosh! jaka niespodzianka mnie dzis spotkała, taka że nawet postanowiłam się ją z Wami podzielić :))))))
otóż w moim maleńkim miasteczku - tj. Otwocku będzie koncert CKOD:))))))
ale najlepsze jest to, że ten koncert będzie w klubie w którym zmieści się max. 50 - 100 osób!
poprostu lepiej być nie mogło! (niom mogło, mógłby to być myslo....... :) )
papa
pozdrowionka dla wszystkich ludków :)
:************
pinka

5331
Wiem, że podpalanie może się źle skończyć, ale czynię to z pełną premedytacją :))))))))
II Zastępca

5330
hmmmmm, chyba nie wiem co mam wam tu mądrego napisać, więc tylko pozdrawiam wszystkich:]
spaj:)

5329
Pamietaj, że podpalanie może się źle skończyć:)
akapit
Akceptuję jutrzejszy termin.
akapit
UŚCISKI DLA SMARÓW!!!!:))))))
Prezes

5328
Ale przecież ten czat to jutro ma być, a nie dzisiaj :)))) I już wcale nie pytam, czy możesz, czy nie, tylko to jest rozporządzenie urzędowe, a ponieważ ostatnio szłaś pół kroku za mną, czuję się całkowicie upoważniona do wydawania tego typu rozporządzeń :)))))) Zresztą jestem do nich upoważniona tak czy owak :))))))
akapity
A co Zastępca robi na ulicy Dworcowej???? Poza przemykaniem??? ;)))))))
II Zastępca

5327
...Chora...5 dni w łóżku... :////
*Megi* chora

5326
Trupy w szafie??? W szafie kiedys miałam Kazika, ale żeby zaraz trupa???:)))
Przykro mi, ze mną można się spotkac jedynie kiedy jako niewyspany cien Zastępcy przemykam ulicą Dworcową:))) Z czatu wspólnego nici na dzisiaj:)))
Zastępca

5325
Uściski dla Smarów ;))))))
akapity
Zastępco, Twoja emalja dała mi dużo do myślenia. Najwyraźniej myśli, że go nie dopadniemy!!!!! W jakim jest błędzie!!!!! To, że raz mu się udało, jeszcze o niczym nie świadczy :)))))) Teraz dopiero zadziałamy ze zdwojoną siłą :))))))
akapity
Jutro? No jutro też chyba może być. To może umówmy się jakoś konkretnie. Środa, 21?????
akapity
Trupy w szafie trzyma Zastępca, nie ja :))))))
akapity
Olewam szkołę benzyną i podpalam :))))))) NIECH WSZYSTKO SPŁONIE!!!!!!! ;))))))))
II Zastępca

5324
Witam wszystkich moich ukochanych. Adolf jest ze mna. Machamy do was:)Piszta mi co jest grane i co sie dzieje w wielkim swiecie,bo ja na wsi jezdem:)
Z kozy nikt sie nie smieje i to mi sie tu podoba.Recycling trzeba robic i to mi sie nie podoba:)
Calusy jakie tylko chcecie. Maly Hausik jest bardzo pocieszny;)
Coju napisz jaki masz plan w stosunku do FR.
buzki
Smarkiii

5323
Ja też nie moge. Moge jutro.
akapit
eeeeeeeeeeeee..... Haj!!!!.....eeeeee
akapit
Szafę zostaw na powieszone trupy, sama idź w miedzyczasie na spacer:)
akapit
Jaki sklerotyk, jaki sklerotyk?????:))))))))) Wybitny matematyk:))))))))))
Prezes

5322
Myslovitz to wyrąbista grupa słucham jej od trzech lat i zakochałem się w niej po uszy wole ta muzyke nisz swoją dziewczyne
Marek Henel

5321
Uprzejmie wszystkim przypominam, a tych, co nie wiedzą, to zawiadamiam, że jutro, czyli w środę, 19 marca, we wrocławskim klubie ALIBI odbędzie się koncert charytatywny dla Darka, mojego sparaliżowanego po wypadku kolegi. Zapraszam wszystkich serdecznie i gorąco, Wrocław, ALIBI (Pl. Grunwaldzki), godz. 20.30, wstęp 5 zł. Grają Pro Nihilo (www.pronihilo.prv.pl) i Sugar Free (strony niet). Przyjdźcie i weźcie ze sobą znajomych!!! ZAPRASZAM!
Ala Ciura

5320
Pozdrawiam całą Familie,Myslofamilie:))))
Magaw

5319
pustki na chatku
freak

5318
...Łeee. Duszności,kaszel, jutro do lekarza... Znowu? :(((
*Megi*

5317
Co za nie mogę???? CO ZA NIE MOGĘ???? TYYYYYYY ;)))))))
II Zastępca

5316
Ja nie mogę.
Yyyyyyyyyyyy aj baj diz beg in... yyyyyy:))))
Zastępca

5315
Zarządzie, może by tak dzisiaj telekonferencja na czacie??? Spokojnie, żadnych chlipań, w ogóle tematyka dowolna, po prostu sobie pogadamy :))))) Co Wy na to??? Jak już teraz to napisałam, to na pewno czat będzie świecił dzisiaj pustkami, bo PRZECIEŻ JESTEŚMY TAKIE OKROPNE ;))))))
II Zastępca

5314
ZDEJMOWANIU OKULARÓW I MRUGANIU OCZKAMI MÓWIMY NIE!!!!!!!! :))))))
akapity
So what d'you have in this bag??? ;))))))
II Zastępca

5313
Ćwiczmy angielski, II Zastępco, slusznie!!!:)))
SO, YOU'RE FROM ENGLAND, RIGHT????:))))))
Zastępca

5312
Po prostu WE JUST CAN'T BE PASSIVE, NOT ANY MORE!!!!!! ;))))))) Jakbyśmy kiedykolwiek były... ;))))))))
II Zastępca

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi


Odwiedz sponsora ksiegi!
Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!