Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Michał Przybycień

W księdze jest 9720 wpisów.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

5411
.wyciągnij mnie.
pstryk

5410
Jak doniósł dziś Prezes, Zjazdu nie będzie. Może uda się zrobić mityng albo posiedzenie.
akapity
Z przyjemnością stwierdzam, że GMN jest już w całkiem zaawansowanym stopniu realizacji :)))))
akapity
MYSIE pokryły się grubą warstwą kurzu, a zaufania jak nie było, tak nie ma ;))))))
II Zastępca

5409
Prezesie, motylki i Misie już w piątek. A co do Myś, to trzeba będzie jeszcze trochę zaczekać, gdyż, jak sama wiesz, wuj nie ma do nas ani krzty zaufania:))) Gdyby Ci się jednak udało wyrwac na zjazd, może udaloby się popchnąc trochę sprawę GMN:)))
Zastępca

5408
KOchani!!! DZisiej goście programu VIVA MAT był zespół MYSLOVITZ!!! :) CZytajcie uważnie!!! Otóż. Na płycie "Skalary, mieczyki i neonki" będą(jak już pewnie wiecie) psychodeliczne kawałki, trwające kilkanaście( a może nawet więcej) minut. Proponuję żeby jak najwięcej osób wysłało maile do programów muzycznych z propozycją o zorganizowanie na antenie takiego progaramu, żeby Myslo mógł prezentować swoje utwory(ewentualnie teledyski) do tych długich kawałków!!! ByłOby sUper!!! Liczę na waszą pomos!!! WYsyłajcie MAile!!! Duuuużo maili!!! MOże razem nam się uda!!!!!!!!!! Pozdrowionka!!! Z pytaniami dotyczącymi tej akcji proszę pisać do mnie!!!!!!!!!!!! :)))))
nakręcona

5407
Padam na twarz, potrzeba mi Misiów i motylków. Mysia tez moze byc:)
Prezes

5406
...najlepiej to chyba bedzie zasnac na jakis tydzien.....
elf

5405
nie wi(e)działaś.
( )

5404
wiedziałam



/

5403
'użyj swojej iluzji'
.
jestem złudzeniem optycznym
patrzysz na mnie i widzisz
oczy których nie mam
jesteś złudzeniem optycznym
patrzę na Ciebie i widzę
oczy których nie masz
i wszystko w nich
co jest w Tobie
w każdym słowie
nie.na.pisanym.
.
'wszystko jest iluzją'
( )

5402
krzyk.i.em

[email protected]
/

5401
krzyk.i.em

[email protected]
/

5400
krzyk.i.em

[email protected]
/

5399
dzieci budują bomby z piasku
dzieci budują bomby z piasku
pokolenie nuklearnych zabawek
dzieci nie stoją na baczność
dzieci nie znają słów hymnu
pokolenie globalnej wioski
tylko don`t panic

5398
'...Wish you were here...'
...Cudowna wiosna, cieplutko,znakomity humorek, zwolnienie z wfu na 2 tyg. ( :DDDDDDDDDDDDDDDD-radość )... nawet ból pleców tego nie zepsuje, choć przydałby się masażyk...Ale cudownie... Czy wy też tak cudownie się czujecie? :]

*Megi*

5397
thanx...za propozycje..tych wirusiatek juz nie ma...komp..jest z nich calkowicie oczyszczony...prawdopdobnie najwiecej poszlo z GG tego koszmarku..teraz jest juz o.k
freak

5396
.wyciągnij mnie.
pstryk

5395

chciałabym napisać list do Ciebie
ale mam drzewiaste palce

.
.
.
.
.
.
przepra.s.zam

[']

5394
W moim domu mieszka ktoś niepotrzebny nikomu...
magaw

5393
KTO MI MOZE POIWIEDZIEĆ GDZIE MOZNA KUPIĆ SINGLE????????????????? YYYYYYY........ PROSZE!!!
kaja

5392
wieje wiatr,pachnie wiosna i wiem,ze Ty...moj mezu,moj Skarbenku najwiekszy kochasz mnie tak samo jak ja Ciebie:)*


kiciooos

5391
freak,14 wirusów? a gdzie zone alarm,gdzie najnowsza wersja nortona,gdzie mks_vir,kasperski,etc...musisz jak najszybciej pozbyc sie ich.co to w ogole za wirusy,jak sie nazywaja?jak podasz mi ich nazwy to powiem ci co zrobic aby sie ich pozbyc,przynajmniej sprobuje.i wylacz przywracanie systemu!!!!!
kiciooos

5390
"kocham ciebie i patrzę na ręce..."
*

5389
mimo, że mógłbym, mimo, że próbuję, nie mogę
mimo, że mógłbym, mimo, że próbuję, nie mogę
mimo, że mógłbym, mimo, że próbuję, nie mogę





i nie patrz mi na rece /

5388
buuuu i chat mi nie dziala..a gg mam nie sciagac..bo to mi najbardziej nabroilo!!!!
freak

5387
/cd.
'wyciągnij mnie . z katastrofy . wyciągnij z jeziora . bo jestem twoim super bohaterem'

tylkopstrykiniema

5386
pachnie . moją miłością . taktaktak .
gdzietawiosna

5385
...Karmienie komputera wirusami chyba nie wychodzi mu na dobre. Freak, zmień menu! ;)
Kaśka

5384
freezing cold and empty...
fuck!!!java mi nie dziala...!!!
komp mam po calkowitym sformatowaniu...mialam 14 wirusiatek!!


freak

5383
.wyciągnij mnie.
pstryk

5382
freaku, nie poznaję cię. zacinasz tym angielskim, że aż się boję spotkania z tobą na czacie;] pozdrowienia dla wszystkich:]
spaj:)

5381
Z motylami to nie tylko wujowie, ale i cały świat ległby nam u stóp:))))))))))))))))))
Prezes

5380
protect me from what i want...
freak

5379
...Tak dawno nie byłam na czacie...mam ostatnio wielką ochotę na rozmowy tam,a nikogo nie mogę zastać... :/
...Posiedzę teraz troszkę i poczekam...
*Megi*

5378
Jeden motylek wiosny nie czyni, ale jakbyśmy się wszystkie w motylki odziały, to juz by nam nikt nie stanął na przeszkodzie:))) I wujów marnotrawnych byśmy miały w kieszeni:))) A brokat pięknie by świecił:)))
Zastępca

5377
i'm back!!!!!!!
freak

5376
Przyjadę, ale nie wiem, czy znajdę czas na motylki. :)))))))))
II Zastępca

5375
koncert w poznaniu,mruuu:)))
kiciooos

5374
a promyczki wiosennego słoneczka wdzieraja sie do mojego pokoju...

pozdrawiam:)
elfik

5373
...Plum.plum.plum...
*Megi* chora

5372
II Zastępco, przyjedź do Bydzi, pojedziemy przymierzyć kostium Motylek:)))
Zastosowalam się do poleceń. Spis sporządzony. Ominęlam co bardziej wstydliwe pozycje, troszkę ponaciągałam - wyglada imponująco:))))
Zastępca

5371
Kostium MOTYLEK????? Jezuuuu :)))))))
akapity
Proponuję rozbić talerze z zaskoczenia, zanim oczka zamrugają :))))))) W ten sposób unikniemy rozterek :)))))
akapity
Zastępcę proszę o zastosowanie się do zaleceń zawartych w emalji, jeśli jeszcze nie jest za późno ;)))))))
II Zastępca

5370
Motylek jest nie do opisania!!!!!:))) ale, oczywiście, przekażę.
Zastępca

5369
Mysia jest bezpieczna, nic się nie bójcie;)) Ja wiem, że to zawsze ja zapominam i w ogóle sklerotyczka jestem, ale w tym wypadku PANUJĘ NAD SYTUACJĄ:)))))))))
akapit
Zastępco - przekazałaś II Zastępcy newsy dotyczące fanklubowego uniformu?????? Mam na myśli naturalnie kostium MOTYLEK:)))))))))
Prezes

5368
...ach jak przyjemnie być pijanym a potem... ekhem... dzień wiosny zaliczony!...czekamy na następny!...
Hania

5367
"Bush or Saddam?" "Oh, my God! Satan!":)))) Tak mi się to przypomnialo, a propos niczego:)))
II Zastępco, teraz tak mówisz, ale jak oczka zamrugają, to nawet Ty wuja nie zmasakrujesz:)))))))
Zastępca

5366
a co mówimy saddamowi?? :P ja wciąż o was pamiętam;]
spaj:)

5365
porazka - Bitter End na szarym koncu na liscie ( 2.miejsce znow ;/ )
GulasH

5364
chcialabym umrzec... ze smiechu,smutny ten swiat ze az smieszne
Paulina

5363
MISIOM MÓWIMY TAK!!!!!! Niezmiennie na capsie ;)))))))
II Zastępca

5362
Zastępco, nie daj się nabrać na mrugające oczka!!!!!! DOŚĆ JUŻ TEGO!!!!! :))))))))) Mrugającym oczkom mówimy NIE!!! Wyrodnym wujkom mówimy NIE!!!!!! :))))))))))
II Zastępca

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi



Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!