| 5411 | .wyciągnij mnie. pstryk |
| 5410 | Jak doniósł dziś Prezes, Zjazdu nie będzie. Może uda się zrobić mityng albo posiedzenie. akapity Z przyjemnością stwierdzam, że GMN jest już w całkiem zaawansowanym stopniu realizacji :))))) akapity MYSIE pokryły się grubą warstwą kurzu, a zaufania jak nie było, tak nie ma ;)))))) II Zastępca |
| 5409 | Prezesie, motylki i Misie już w piątek. A co do Myś, to trzeba będzie jeszcze trochę zaczekać, gdyż, jak sama wiesz, wuj nie ma do nas ani krzty zaufania:))) Gdyby Ci się jednak udało wyrwac na zjazd, może udaloby się popchnąc trochę sprawę GMN:))) Zastępca |
| 5408 | KOchani!!! DZisiej goście programu VIVA MAT był zespół MYSLOVITZ!!! :) CZytajcie uważnie!!! Otóż. Na płycie "Skalary, mieczyki i neonki" będą(jak już pewnie wiecie) psychodeliczne kawałki, trwające kilkanaście( a może nawet więcej) minut. Proponuję żeby jak najwięcej osób wysłało maile do programów muzycznych z propozycją o zorganizowanie na antenie takiego progaramu, żeby Myslo mógł prezentować swoje utwory(ewentualnie teledyski) do tych długich kawałków!!! ByłOby sUper!!! Liczę na waszą pomos!!! WYsyłajcie MAile!!! Duuuużo maili!!! MOże razem nam się uda!!!!!!!!!! Pozdrowionka!!! Z pytaniami dotyczącymi tej akcji proszę pisać do mnie!!!!!!!!!!!! :))))) nakręcona |
| 5407 | Padam na twarz, potrzeba mi Misiów i motylków. Mysia tez moze byc:) Prezes |
| 5406 | ...najlepiej to chyba bedzie zasnac na jakis tydzien..... elf |
| 5405 | nie wi(e)działaś. ( ) |
| 5404 | wiedziałam / |
| 5403 | 'użyj swojej iluzji' . jestem złudzeniem optycznym patrzysz na mnie i widzisz oczy których nie mam jesteś złudzeniem optycznym patrzę na Ciebie i widzę oczy których nie masz i wszystko w nich co jest w Tobie w każdym słowie nie.na.pisanym. . 'wszystko jest iluzją' ( ) |
| 5402 |
| 5401 |
| 5400 |
| 5399 | dzieci budują bomby z piasku dzieci budują bomby z piasku pokolenie nuklearnych zabawek dzieci nie stoją na baczność dzieci nie znają słów hymnu pokolenie globalnej wioski tylko don`t panic |
| 5398 | '...Wish you were here...' ...Cudowna wiosna, cieplutko,znakomity humorek, zwolnienie z wfu na 2 tyg. ( :DDDDDDDDDDDDDDDD-radość )... nawet ból pleców tego nie zepsuje, choć przydałby się masażyk...Ale cudownie... Czy wy też tak cudownie się czujecie? :] *Megi* |
| 5397 | thanx...za propozycje..tych wirusiatek juz nie ma...komp..jest z nich calkowicie oczyszczony...prawdopdobnie najwiecej poszlo z GG tego koszmarku..teraz jest juz o.k freak |
| 5396 | .wyciągnij mnie. pstryk |
| 5395 | chciałabym napisać list do Ciebie ale mam drzewiaste palce . . . . . . przepra.s.zam ['] |
| 5394 | W moim domu mieszka ktoś niepotrzebny nikomu... magaw |
| 5393 | KTO MI MOZE POIWIEDZIEĆ GDZIE MOZNA KUPIĆ SINGLE????????????????? YYYYYYY........ PROSZE!!! kaja |
| 5392 | wieje wiatr,pachnie wiosna i wiem,ze Ty...moj mezu,moj Skarbenku najwiekszy kochasz mnie tak samo jak ja Ciebie:)* kiciooos |
| 5391 | freak,14 wirusów? a gdzie zone alarm,gdzie najnowsza wersja nortona,gdzie mks_vir,kasperski,etc...musisz jak najszybciej pozbyc sie ich.co to w ogole za wirusy,jak sie nazywaja?jak podasz mi ich nazwy to powiem ci co zrobic aby sie ich pozbyc,przynajmniej sprobuje.i wylacz przywracanie systemu!!!!! kiciooos |
| 5390 | "kocham ciebie i patrzę na ręce..." * |
| 5389 | mimo, że mógłbym, mimo, że próbuję, nie mogę mimo, że mógłbym, mimo, że próbuję, nie mogę mimo, że mógłbym, mimo, że próbuję, nie mogę i nie patrz mi na rece / |
| 5388 | buuuu i chat mi nie dziala..a gg mam nie sciagac..bo to mi najbardziej nabroilo!!!! freak |
| 5387 | /cd. 'wyciągnij mnie . z katastrofy . wyciągnij z jeziora . bo jestem twoim super bohaterem' tylkopstrykiniema |
| 5386 | pachnie . moją miłością . taktaktak . gdzietawiosna |
| 5385 | ...Karmienie komputera wirusami chyba nie wychodzi mu na dobre. Freak, zmień menu! ;) Kaśka |
| 5384 | freezing cold and empty... fuck!!!java mi nie dziala...!!! komp mam po calkowitym sformatowaniu...mialam 14 wirusiatek!! freak |
| 5383 | .wyciągnij mnie. pstryk |
| 5382 | freaku, nie poznaję cię. zacinasz tym angielskim, że aż się boję spotkania z tobą na czacie;] pozdrowienia dla wszystkich:] spaj:) |
| 5381 | Z motylami to nie tylko wujowie, ale i cały świat ległby nam u stóp:)))))))))))))))))) Prezes |
| 5380 | protect me from what i want... freak |
| 5379 | ...Tak dawno nie byłam na czacie...mam ostatnio wielką ochotę na rozmowy tam,a nikogo nie mogę zastać... :/ ...Posiedzę teraz troszkę i poczekam... *Megi* |
| 5378 | Jeden motylek wiosny nie czyni, ale jakbyśmy się wszystkie w motylki odziały, to juz by nam nikt nie stanął na przeszkodzie:))) I wujów marnotrawnych byśmy miały w kieszeni:))) A brokat pięknie by świecił:))) Zastępca |
| 5377 | i'm back!!!!!!! freak |
| 5376 | Przyjadę, ale nie wiem, czy znajdę czas na motylki. :))))))))) II Zastępca |
| 5375 | koncert w poznaniu,mruuu:))) kiciooos |
| 5374 | a promyczki wiosennego słoneczka wdzieraja sie do mojego pokoju... pozdrawiam:) elfik |
| 5373 | ...Plum.plum.plum... *Megi* chora |
| 5372 | II Zastępco, przyjedź do Bydzi, pojedziemy przymierzyć kostium Motylek:))) Zastosowalam się do poleceń. Spis sporządzony. Ominęlam co bardziej wstydliwe pozycje, troszkę ponaciągałam - wyglada imponująco:)))) Zastępca |
| 5371 | Kostium MOTYLEK????? Jezuuuu :))))))) akapity Proponuję rozbić talerze z zaskoczenia, zanim oczka zamrugają :))))))) W ten sposób unikniemy rozterek :))))) akapity Zastępcę proszę o zastosowanie się do zaleceń zawartych w emalji, jeśli jeszcze nie jest za późno ;))))))) II Zastępca |
| 5370 | Motylek jest nie do opisania!!!!!:))) ale, oczywiście, przekażę. Zastępca |
| 5369 | Mysia jest bezpieczna, nic się nie bójcie;)) Ja wiem, że to zawsze ja zapominam i w ogóle sklerotyczka jestem, ale w tym wypadku PANUJĘ NAD SYTUACJĄ:))))))))) akapit Zastępco - przekazałaś II Zastępcy newsy dotyczące fanklubowego uniformu?????? Mam na myśli naturalnie kostium MOTYLEK:))))))))) Prezes |
| 5368 | ...ach jak przyjemnie być pijanym a potem... ekhem... dzień wiosny zaliczony!...czekamy na następny!... Hania |
| 5367 | "Bush or Saddam?" "Oh, my God! Satan!":)))) Tak mi się to przypomnialo, a propos niczego:))) II Zastępco, teraz tak mówisz, ale jak oczka zamrugają, to nawet Ty wuja nie zmasakrujesz:))))))) Zastępca |
| 5366 | a co mówimy saddamowi?? :P ja wciąż o was pamiętam;] spaj:) |
| 5365 | porazka - Bitter End na szarym koncu na liscie ( 2.miejsce znow ;/ ) GulasH |
| 5364 | chcialabym umrzec... ze smiechu,smutny ten swiat ze az smieszne Paulina |
| 5363 | MISIOM MÓWIMY TAK!!!!!! Niezmiennie na capsie ;))))))) II Zastępca |
| 5362 | Zastępco, nie daj się nabrać na mrugające oczka!!!!!! DOŚĆ JUŻ TEGO!!!!! :))))))))) Mrugającym oczkom mówimy NIE!!! Wyrodnym wujkom mówimy NIE!!!!!! :)))))))))) II Zastępca |