Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Michał Przybycień

W księdze jest 9720 wpisów.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

5461
Wiem, wiem, mnie się po prostu teraz dopiero skojarzyło :))))) I jeszcze mi się dziwnie dzisiaj skojarzyło: "trust I seek and I find in you" ;))))))))))

II Zastępca

5460
Łatwo mówić post factum:))) Ale generalnie to jestem w nastroju UWAŻAJ:)))

Zastępca

5459
Zastępco, a wczoraj, to trzeba było powiedzieć....OBJECTION ;)))))))))))))))
II Zastępca

5458
Taaa... Wszystko jasne:)))
Zastępca

5457
++++++++++++++++|||||||++++++++++++++++
++++++++++++++++|||||||++++++++++++++++
++++++++++++++++|||||||++++++++++++++++
++++++++++++++++|||||||++++++++++++++++
++++++++++++++++|||||||++++++++++++++++
++++++++++++++++|||||||++++++++++++++++
++++++++++++++++|||||||++++++++++++++++
++++++++++++++++|||||||++++++++++++++++
++++++++++++++++|||||||++++++++++++++++
++++++++++++++++|||||||++++++++++++++++
++++++++++++++++|||||||++++++++++++++++
++++++++++++++++|||||||++++++++++++++++
++++++++++++++++|||||||++++++++++++++++
++++++++++++++++|||||||++++++++++++++++
++++++++++++++++|||||||++++++++++++++++
++++++++++++++++|||||||++++++++++++++++
+++++++|||||||||||||||||||||||||+++++++
+++++++|||||||||||||||||||||||||+++++++
+++++++|||||||||||||||||||||||||+++++++
++++++++++++++++|||||||+++++++++++++++++
++++++++++++++++|||||||++++++++++++++++
++++++++++++++++|||||||++++++++++++++++
++++++++++++++++|||||||++++++++++++++++
++++++++++++++++|||||||++++++++++++++++
++++++++++++++++|||||||++++++++++++++++
++++++++++++++++|||||||++++++++++++++++
dogma

5456
:) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :] :/ :) :> :( :]
dogma

5455
dawno mnie już tu nie było, ale i tak dużo się nie zmieniło;] pozdrawiam wszystkich. już chyba poraz ostatni w tym miesiącu:]
spaj:)

5454
.wyciągnij mnie.
pstryk

5453
Że niby moją?? A co ja napisałam?:)))
Zastępca

5452
Jestem podbudowana emalją Zastępcy!!!! A jednak duch w narodzie nie ginie :)))))))))))))
II Zastępca

5451
czesc jestem ZOSIA i mam tysiac sto szalonych pomyslow na sekunde. a pozatym lubie duzo piwa i kielbasy piszcie do mnie bo mam kryzys matrymonialny (moj chlop wyszedl po chlep i nie wrocil...a wlasciwie wrocil z limem i inna baba"kolejna", ale jest ajny bo se kupil motora i chodzi w skorach)aaaaaaaaa bardzo lubie zabijac muchy i wisiec na sluchawce telefonu . a myslovitza znam piosenke z twarza merlin monroł i mi sie podoba bo ma refren !!!!!
ZOSIA Z AUTOBUSOWIC

5450
zakręcona zapomnij o tak długich teledyskach.
emtivi

5449
"I got lost on the way
but I'm a supergirl,
and SUPERGIRLS DON'T CRY."
Polskie Radio Pr. 1

5448
No jasne, plecionka wyszła ;)))))))))
II Zastępca

5447
Czy w tym szlaeństwie poniej była metoda????
akapit
Potwierdzam termin spotkania.
Prezes

5446
...Komuś przede mną się nudziło... :]
*Megi*

5445
:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(v:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(v:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(v:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:
dogma

5444
łłłłłłłaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
łąaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
łaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁAAAAAAAAAAAAAAAAAA
ŁA

5443
...jak ktos ogladał TV o wojnie powinien znać to!... kliknij koniecznie!...
Hania

web-go.org/Pages/hcc/Viedos&Pics/cj_14439.swf

5442
Nie, wydaje mi się, że to było przy okazji JNP :)))))))
II Zastępca

5441
t e r e f e r e
Elfik

5440
Dobzie, Piegu... :*
pataTaj

5439
Chyba tak, chociaż... A czy to nie było wtedy kiedy mialyśmy "fazy"?:))) CZy to ten sam dzień???:))))
Zastępca

5438
Oj, pokonywanie wrogów o 5 rano wymaga wiele wytrwałości :))))))))) Czy to było wtedy, kiedy miałyśmy JNP???????? :)))))))))
II Zastępca

5437
Wręcz przeciwnie, II Zastępco, wróg nie śpi!!!:)))) Chociaż czasem udaje się go pokonać (tj. ok. 5 rano:)))
Zastępca

5436
Zarządzie, oficjalnie ogłaszam: jutro telekonferencja o 21 tam gdzie zwykle. No, mam nadzieję, że odstraszyłam wszystkich :)))))))
II Zastępca

5435
Zastępco, co stało się Prezesowi, że fika na obcasach i w garsonkach??? ;))))))))
II Zastępca

5434
Zastępco - żebyś wiedziała - jutro fikam do skzoły na obcasach:0 Co prawda z założenia nie dla misia, alemoze da się upiec drugą pienczeń pryz jednym ogiu:)
Prezes

5433
taj,emka,thom,pinka!
przepraszam ze nie odpowiedzialam dzis na maile...(slowo bylej harcerki zostalo zlamane...):(
uwierzcie mi,to naprawde nie moja wina
zreszta sami wiecie jak mi zalezy na utrzymywaniu kontaktu z wami...
postaram sie odpisac jak najwczesniej,moze jutro...?ale nie obiecuje bo lamanie obietnic to nic przyjemnego...
papa multum calusow i jeszcze raz przepraszam.

PEGGY_BROWN

trujace-kwiaty.blog.pl

5432
Proponuję wysokie obcasy i spódniczkę mini dla Misia 1:)))
Zastępca

5431
A jak...:))))
Prezes na wysokich obsasach

5430
.wyciągnij mnie.
pstryk

5429
...magaw...przepraszam...nie mam natchnienia na NIC...
*Megi*

5428
Przysłowia mądrością narodu :)))))
akapity
Prezesie, pamiętaj, że do garsonki nieodzowne są wysokie obcasy :)))))
II Zastępca

5427
...Freak, list w trakcie tworzenia. Czekam teraz na ruch osóbki, która obiecała mi dwa Mysloklipy z 'Korovy...', żeby płytkę zapełnić jak najbardziej się da! ;) Jakiś Pan z Nowej Soli zgarnął mi nową Placebkę sprzed nosa! Za grosz kultury! ;]
Kaśka

5426
A wykańczajcie sobie i GMN i obiekt naszych uczuć:))) Wszystko to może być wirtualnie:))) Ja padam na twarz.
Zastępca wieczorem

5425
Rekolekcje to dobry pomysl, choc wydaje mi sie, ze GMN trzba wykończyć wirtualnie.
TRUDNO SIĘ MÓWI I KOCHA SIĘ DALEJ, jak zauważa ludowe przysłowie
Prezes w garsonce

5424
Megi co z listem do mnie...czekam i czekam...
magaw

5423
gulash zazdroszcze...
Ale ja za to wczoraj bylam na niesamowitym koncercie negatywu..2h!!!
bylo świetnie@!!1

kasik co z listem?
freak

5422
nakrecona bardzo dobry pomysl..ale na jakie adresy mamy pisac to wszystko/..?
freak

5421
...Peggy...to cholernie wesoło tam macie...Pewnie jakiś uczeń nie nauczył się na sprawdzian i zrobił sobie żart...zawsze tak jest... ;]
*Megi*

5420
Przyszły łikend też odpada, bo mam uroczystości rodzinne zaplanowane :)))) To proste: NIE SPOTKAMY SIĘ JUŻ NIGDY :)))))))))))))))) Jakie to dramatyczne :))))))))))))))))))))))
II Zastępca

5419
No to KAPLICA.
A przyszły łikend????
Zastępca

5418
a ja jestem juz w domu:)...bo w mojej szkole podobno jest bomba...
PEGGY_BROWN

5417
Nie, nie chodzi o tydzień szkolny. Tydzień to minimum, powinnam siedzieć w domu nawet dłużej.
akapity
Zastępco, nie mam pojęcia, kiedy mamy rekolekcje. Zresztą na Zjazd i tak nie ma szans, z tego co mówi Prezes.
II Zastępca

5416
Ale na pewno??? Nie da rady wcześniej??? Może chodzio o tydzień szkolny???
A w rekolekcje??? Może mityng w rekolekcje???
Zastępca

5415
Niestety, żadnego posiedzenia nie będzie. Muszę siedzieć w domu co najmniej do końca tego tygodnia, no a Wy nie możecie do mnie przyjechać. BEZ SENSU. Całkowicie zniechęca mnie to do realizacji GMN.
II Zastępca

5414
Posiedzenie może być u mnie - this weekend only in kuj-pom:)))))))))
akapit
GMN pchnięty rzczywiscie, ale wymaga dopracowania;))))
Prezes

5413
Ejże, także chcę byc zaangażowana w przygotowanie GMN!!!!!
A gdzie to posiedzenie? Mityng wykuczam - Pan Kelner może okazać się szpiegiem obcego wywiadu:)))
Zastępca

5412
WYGRAŁEM SINGLA PLACEBO !!!! (zamowilem ich nowa plykte na stereo.pl i wygraleeem )
GulasH

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi



Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!