| 5111 | Faktycznie - niech ma:)))))))) A jest o bardzo ważna sprawa, gdyż jak wiadomo - deser najwazniejszy - jest zwieńczeniem posiłku, i jego wyraz decyduje o całościowym wrażeniu, ocenie uczty:)))))) Obawiam sie, ze mówię jak natchniona;))))))))))))))))))))))))))))) Prezes |
| 5110 | ...walczysz' pstryk |
| 5109 | Tylko i wyłącznie wrodzona zdolność :))))))))) akapity Prezesie, wybór deseru zaproponowałam Zastępcy. Niech też ma coś z życia i z obiadu ;))))))) II Zastępca |
| 5108 | ide pupcie umyć.... Hania |
| 5107 | nie no powaga pakowal nagrode do torby:) freak |
| 5106 | ...II Zastępca jak zwykle rozszyfrował postać poniżej i rozłożył ją na części pierwsze. Czy do tego służą jakieś specjalne okulary czy to wrodzona zdolność? ;] Kaśka |
| 5105 | HALO!!! co z menu???? Jeszcze trochę i pierwsze danie z przystawką się zepsują, a deser nie bedzie nawet w powijakach:))))))))))))))) Prezes |
| 5104 | hehe II Zastępco... sądzę ze to bardzo prawdopodobne ;) justyna |
| 5103 | Mam podejrzenia, że moim przedmówcą jest sam pan Myszor, próbujący zwrócić na siebie uwagę i ukrywający się pod dziwnym nickiem :))))) II Zastępca bez cienia złośliwości ;) |
| 5102 | Pan Myszor to chyba sie ostatnio najwiecej w tym zespole udziela spostrzegawcza |
| 5101 | ...no no no...ale ja musiałam jeszcze pijanego brata do domu prowadzić...bo okazało sie, że spał na stoliku...chyba sie powtarzam...ale co tam... Hania |
| 5100 | Było prawie tak samo, z tym, że ja spędziłam ostatnie dwie godziny na powietrzu - mroźnym w dodatku. I otoczenie było niemile - wiadomo, jak wyglądają chodniki po sobotnich balach:))) Zastępca |
| 5099 | Ja powiem za Zastępcę, że z nią było prawie tak samo ;))))))) akapity Megi, a teraz 3 okrutne słowa do Ciebie: A NIE MÓWIŁAM??????? ;))))))))))) II Zastępca |
| 5098 | ...11 znaczy sie 23... Hania |
| 5097 | ...ooo!! Zastepco opowiedz mi swoją historie imprezy...prosze!...i o której wróciłaś...bo ja miałam wrócić o 1 a wróciłam 2 godziny i 40 minut po czasie... co bardzo mnie ździwiło, ze tak długo wytrzymałam...bo szczerze to o 11 mogłam tam na stoliku zasnąć... Hania |
| 5096 | ...A ja balować nie miałam jak bo przez chorobę musiałam siedzieć cały weekend w domu... :( ...A co ciekawsze znowu mnie zaczynają mięśnie i gardło boleć... :( *Megi* |
| 5095 | Hania, to co ja mam powiedzieć??? Zastępca |
| 5094 | ...boże chora jestem...zabalowałam wczoraj jak mało kto... Hania |
| 5093 | no to gratulacje.. elfik |
| 5092 | Eskowe Rybki Największe muzyczne gwiazdy zostały „ złapane w radiową sieć”. We wtorek późnym wieczorem Radio Eska wręczyło Eska Music Awards 2002. Zwycięzcy otrzymali statuetki przypomina rybę w kształcie litery „S” autorstwa łodzianki Zofii Władyki. Gala odbyła się w klubie Port West i trwała ponad 5 godzin. Jedynym laureatem, który nie pojawił się na łódzkiej gali był duet Tatu ( cóż za ogromna strata:)). Nasza kochana grupa z Mysłowic otrzymała nagrodę w kategorii Zespól roku…i pojawiła się na rozdaniu nagród w komplecie. Eskową rybkę ( Ciekawe, jakie rozdawało Radio eska…Skalry, mieczyki czy neonki…?) chłopakom szef muzyczny Radia Eska, Marcin Bisiorek. Pomysłowy Przemek i Wojtek nie chcąc się przemęczać ( statuetki były ciężkie) kazali wpakować Bisiorowi rybkę do torby:). A Przemek dodał: „ Nie będę ukrywał ta nagroda to ciężkie brzemię, ale postaramy się sprostać.” By Freak:) freak |
| 5091 | ...II Zastępco,Kaś...hyhyhy... ;]]]] ...Serdecznie chciałam pozdrowić moja Weroniczkę... :**** ...Pewien mądry człowiek jakim był Sokrates powiedział : "Wiem że nic nie wiem." Więc powtarzam jego słowa. *Megi* |
| 5090 | WRRRRRRR FORUM..TO SAMO BYLLO SA CKOD FREAK |
| 5089 | ...II Zastępca też się kiedyś szcepił na wiele różnych chorób i popatrz co teraz z niej wyrosło! Bądź czujna! ;) Kaśka |
| 5088 | Jak ktos może to na czata :)) 18:39 Master Blaster |
| 5087 | Megi, tak się zawsze wydaje :)))))) II Zastępca |
| 5086 |
| 5085 | ...II Zastepco... ja już chora nie będę ;P Jestem szczepiona dlatego u mnie krótko trwało... :P *Megi* już prawie zdrowa |
| 5084 | Witamy w miesiącu marcu! Master Blaster |
| 5083 | Dzisiaj grono sympatyków bądź też wrogów AAFC DSZNPIRPP(ANZJ) powiększy się!!! Nareszcie publiczne media dowiedzą się o naszym istnieniu:))) Zastępca |
| 5082 | witam wszystkich again:] spaj:) |
| 5081 | Wybaczam, bo wiem, jaki jest Twój aktualny stan zdrowia:))) Chwilowo także nie pamiętam:))) Zastępca |
| 5080 | Zajrzała w głąb pokoju. Jego łóżko było zaścielone, a zasłony rozsunięte. Odwróciła się i powoli zeszła na dół. Portier siedział za kontuarem w recepcji .Zażenowany jej obecnością , ledwie skinął głową. Udawała , że ogląda widokówki na obrotowym stojaku, ale ukradkiem spoglądała na kontuar. Na rogu blatu zauważyła kilka kopert zaadresowanych jego ręką. Portier dostrzegł jej spojrzenie i sięgnął po listy. Na każdym jest uwaga „polecony”- powiedział. – Dlatego ich jeszcze nie wysłano Goniec zaniesie je na pocztę. Popatrzył na nią , spodziewając się jakiejś uwagi. Gdy nie odpowiadała , przerzucił listy. Zauważyła , że niektóre zaadresowane są do banków , inne do firm prawniczych. Portier odłożył listy na bok. -Ten pan odjechał dziś rano- dodał. – Zostawił tylko te listy, pieniądze i kilka poleceń. Powiedział , że nie wróci. -Zawahał się , po czym zapytał: - Czy pani zostanie tutaj sama? -Nie wiem – odparła – Jeszcze nie wiem. / |
| 5079 | Przede wszystkim chciałam podzielić się z Megi dobrą radą starszej i bardziej doświadczonej w zakresie chorowania koleżanki - nie fikaj chwilowo, bo znowu będziesz chora. To była mądrość ludowa na dziś :))))) akapity Zastępco, mam problem. Wiem, że miałam tu coś ogłosić wszem i wobec, ale zapomniałam co. Serio! Słoniocy! ;) II Zastępca |
| 5078 | ...A ja forum nie odwiedze...! ...Jeśli to kogoś ciekawi chciałam tylko poinformować,że już jestem prawie zdrowa... :)) *Megi* już prawie zdrowa |
| 5077 | a ja zmieniam :)) Master Blaster |
| 5076 | te twoje wszystkie imiona z piosenek o uciekaniu przypominają że jeszcze jesteś ta twoja liczba która nikomu nic nie mówi nie pozwala zapomnieć że jeszcze jesteś ten twój pusty nawias pozbawiony nawet pierwszej litery samotności przypomina że jeszcze... ( ) |
| 5075 | ...witam na mojej inforatyce... Hania |
| 5074 | A ja to jak przystało na prawdziwego harlejowca mam wszystko w tyłku:))) Zastępca |
| 5073 | Bardzo prawidłowa reakcja ze strony Pezesa :)))))))) II Zastępca |
| 5072 | POSZŁYBYŚMY SIĘ ZABIĆ!!!!!!!!!!!!:)))))))))))) Prezes |
| 5071 | Zarządzie, CO WY BYŚCIE BEZE MNIE ZROBIŁY???? ;)))))))) II Zastępca |
| 5070 | NIEEEE no co to jets, tpo forum:) Ja jestem z poprzedniego pokolenia, które się nie orientuje w tego typu wynalazkach, w zwiazku z czym ja sie tam po prostu GUBIE!!!!!!!!!:)))))))))))) Prezes |
| 5069 | ...buuuuu odwołali mi mecz i nie zobacze Wisły Kraków!... Hania |
| 5068 | ...zaproponowano mi dzis coś cudownego co dotyczy końca mojej edukacji w gimnazjum Keplera...to może być wspaniały dzień... Hania |
| 5067 | pozdrowienia dla ☺♀i ☻♂ spaj:) |
| 5066 | Neo - jesteś? Bea |
| 5065 | ...Uwielbiam Forum! Jest fantyastyczne, tylko Kolor nie pasuje! II Zastępco, właź, urządzimy prywatę i znajdzie się miejsce dla radosnej twórczości! Zabawa dopiero się rozkręca. ;))) Freak, moja bramka wciąż nie działa. Nie wiem z jakiej przyczyny. Głuchy był from Spaj. ;) Kaśka |
| 5064 | Nie wiem skąd jesteś ale jeśli cię to interesuje to wczoraj w katowickim wydaniu wyborczej ukazał się mini artykuł o Myslovitz mają kręcić teledysk do piosenki "The Length Of The Sliutude Sound" a reżyserem ma być najprawdopodobniej Janusz Kamiński jeśli cię to interesuje napisz na mój mail a ja przyśle ci ten artykuł korova_velvet www.korova.blog.pl |
| 5063 | zobaczyłam.. zwiedziłam.... łeee tam jest jakos dziwnie :| proponuję przenieść trochę mebli..(grafikę ).. bo nie czuję się tam jak w domku :P i moja skromna osóbka też dzisiaj dołączyła do grona osób chorych na grypę... ehh justyna |
| 5062 | ...Na forum nawet nie mam zamiaru wchodzić... *Megi* chora |