Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Michał Przybycień

W księdze jest 9720 wpisów.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

5111
Faktycznie - niech ma:)))))))) A jest o bardzo ważna sprawa, gdyż jak wiadomo - deser najwazniejszy - jest zwieńczeniem posiłku, i jego wyraz decyduje o całościowym wrażeniu, ocenie uczty:)))))) Obawiam sie, ze mówię jak natchniona;)))))))))))))))))))))))))))))
Prezes

5110
...walczysz'
pstryk

5109
Tylko i wyłącznie wrodzona zdolność :)))))))))
akapity
Prezesie, wybór deseru zaproponowałam Zastępcy. Niech też ma coś z życia i z obiadu ;)))))))
II Zastępca

5108
ide pupcie umyć....
Hania

5107
nie no powaga pakowal nagrode do torby:)
freak

5106
...II Zastępca jak zwykle rozszyfrował postać poniżej i rozłożył ją na części pierwsze. Czy do tego służą jakieś specjalne okulary czy to wrodzona zdolność? ;]
Kaśka

5105
HALO!!! co z menu???? Jeszcze trochę i pierwsze danie z przystawką się zepsują, a deser nie bedzie nawet w powijakach:)))))))))))))))
Prezes

5104
hehe II Zastępco... sądzę ze to bardzo prawdopodobne ;)
justyna

5103
Mam podejrzenia, że moim przedmówcą jest sam pan Myszor, próbujący zwrócić na siebie uwagę i ukrywający się pod dziwnym nickiem :)))))
II Zastępca bez cienia złośliwości ;)

5102
Pan Myszor to chyba sie ostatnio najwiecej w tym zespole udziela
spostrzegawcza

5101
...no no no...ale ja musiałam jeszcze pijanego brata do domu prowadzić...bo okazało sie, że spał na stoliku...chyba sie powtarzam...ale co tam...
Hania

5100
Było prawie tak samo, z tym, że ja spędziłam ostatnie dwie godziny na powietrzu - mroźnym w dodatku. I otoczenie było niemile - wiadomo, jak wyglądają chodniki po sobotnich balach:)))
Zastępca

5099
Ja powiem za Zastępcę, że z nią było prawie tak samo ;)))))))
akapity
Megi, a teraz 3 okrutne słowa do Ciebie: A NIE MÓWIŁAM??????? ;)))))))))))
II Zastępca

5098
...11 znaczy sie 23...
Hania

5097
...ooo!! Zastepco opowiedz mi swoją historie imprezy...prosze!...i o której wróciłaś...bo ja miałam wrócić o 1 a wróciłam 2 godziny i 40 minut po czasie... co bardzo mnie ździwiło, ze tak długo wytrzymałam...bo szczerze to o 11 mogłam tam na stoliku zasnąć...
Hania

5096
...A ja balować nie miałam jak bo przez chorobę musiałam siedzieć cały weekend w domu... :(
...A co ciekawsze znowu mnie zaczynają mięśnie i gardło boleć... :(
*Megi*

5095
Hania, to co ja mam powiedzieć???
Zastępca

5094
...boże chora jestem...zabalowałam wczoraj jak mało kto...
Hania

5093
no to gratulacje..



elfik

5092
Eskowe Rybki

Największe muzyczne gwiazdy zostały „ złapane w radiową sieć”.


We wtorek późnym wieczorem Radio Eska wręczyło Eska Music Awards 2002. Zwycięzcy otrzymali statuetki przypomina rybę w kształcie litery „S” autorstwa łodzianki Zofii Władyki.
Gala odbyła się w klubie Port West i trwała ponad 5 godzin. Jedynym laureatem, który nie pojawił się na łódzkiej gali był duet Tatu ( cóż za ogromna strata:)).
Nasza kochana grupa z Mysłowic otrzymała nagrodę w kategorii Zespól roku…i pojawiła się na rozdaniu nagród w komplecie.
Eskową rybkę ( Ciekawe, jakie rozdawało Radio eska…Skalry, mieczyki czy neonki…?) chłopakom szef muzyczny Radia Eska, Marcin Bisiorek.
Pomysłowy Przemek i Wojtek nie chcąc się przemęczać ( statuetki były ciężkie) kazali wpakować Bisiorowi rybkę do torby:). A Przemek dodał: „ Nie będę ukrywał ta nagroda to ciężkie brzemię, ale postaramy się sprostać.”

By Freak:)

freak

5091
...II Zastępco,Kaś...hyhyhy... ;]]]]
...Serdecznie chciałam pozdrowić moja Weroniczkę... :****

...Pewien mądry człowiek jakim był Sokrates powiedział : "Wiem że nic nie wiem." Więc powtarzam jego słowa.
*Megi*

5090
WRRRRRRR FORUM..TO SAMO BYLLO SA CKOD
FREAK

5089
...II Zastępca też się kiedyś szcepił na wiele różnych chorób i popatrz co teraz z niej wyrosło! Bądź czujna! ;)
Kaśka

5088
Jak ktos może to na czata :)) 18:39
Master Blaster

5087
Megi, tak się zawsze wydaje :))))))
II Zastępca

5086
Pozdrowienia dla Wszystkich,ktorych znam:)

Agnieszka

mysloaga.blog.pl

5085
...II Zastepco... ja już chora nie będę ;P Jestem szczepiona dlatego u mnie krótko trwało... :P
*Megi* już prawie zdrowa

5084
Witamy w miesiącu marcu!
Master Blaster

5083
Dzisiaj grono sympatyków bądź też wrogów AAFC DSZNPIRPP(ANZJ) powiększy się!!! Nareszcie publiczne media dowiedzą się o naszym istnieniu:)))
Zastępca

5082
witam wszystkich again:]
spaj:)

5081
Wybaczam, bo wiem, jaki jest Twój aktualny stan zdrowia:))) Chwilowo także nie pamiętam:)))
Zastępca

5080
Zajrzała w głąb pokoju. Jego łóżko było zaścielone, a zasłony rozsunięte. Odwróciła się i powoli zeszła na dół. Portier siedział za kontuarem w recepcji .Zażenowany jej obecnością , ledwie skinął głową. Udawała , że ogląda widokówki na obrotowym stojaku, ale ukradkiem spoglądała na kontuar. Na rogu blatu zauważyła kilka kopert zaadresowanych jego ręką. Portier dostrzegł jej spojrzenie i sięgnął po listy.
Na każdym jest uwaga „polecony”- powiedział. – Dlatego ich jeszcze nie wysłano Goniec zaniesie je na pocztę.
Popatrzył na nią , spodziewając się jakiejś uwagi. Gdy nie odpowiadała , przerzucił listy. Zauważyła , że niektóre zaadresowane są do banków , inne do firm prawniczych. Portier odłożył listy na bok.

-Ten pan odjechał dziś rano- dodał. – Zostawił tylko te listy, pieniądze i kilka poleceń. Powiedział , że nie wróci.
-Zawahał się , po czym zapytał: - Czy pani zostanie tutaj sama?
-Nie wiem – odparła – Jeszcze nie wiem.

/

5079
Przede wszystkim chciałam podzielić się z Megi dobrą radą starszej i bardziej doświadczonej w zakresie chorowania koleżanki - nie fikaj chwilowo, bo znowu będziesz chora. To była mądrość ludowa na dziś :)))))
akapity
Zastępco, mam problem. Wiem, że miałam tu coś ogłosić wszem i wobec, ale zapomniałam co. Serio! Słoniocy! ;)
II Zastępca

5078
...A ja forum nie odwiedze...!
...Jeśli to kogoś ciekawi chciałam tylko poinformować,że już jestem prawie zdrowa... :))
*Megi* już prawie zdrowa

5077
a ja zmieniam :))
Master Blaster

5076
te twoje wszystkie imiona
z piosenek o uciekaniu
przypominają że jeszcze jesteś

ta twoja liczba
która nikomu nic nie mówi
nie pozwala zapomnieć że jeszcze jesteś

ten twój pusty nawias
pozbawiony nawet pierwszej litery samotności
przypomina że jeszcze...
( )

5075
...witam na mojej inforatyce...
Hania

5074
A ja to jak przystało na prawdziwego harlejowca mam wszystko w tyłku:)))
Zastępca

5073
Bardzo prawidłowa reakcja ze strony Pezesa :))))))))
II Zastępca

5072
POSZŁYBYŚMY SIĘ ZABIĆ!!!!!!!!!!!!:))))))))))))
Prezes

5071
Zarządzie, CO WY BYŚCIE BEZE MNIE ZROBIŁY???? ;))))))))
II Zastępca

5070
NIEEEE no co to jets, tpo forum:) Ja jestem z poprzedniego pokolenia, które się nie orientuje w tego typu wynalazkach, w zwiazku z czym ja sie tam po prostu GUBIE!!!!!!!!!:))))))))))))
Prezes

5069
...buuuuu odwołali mi mecz i nie zobacze Wisły Kraków!...
Hania

5068
...zaproponowano mi dzis coś cudownego co dotyczy końca mojej edukacji w gimnazjum Keplera...to może być wspaniały dzień...
Hania

5067
pozdrowienia dla ☺♀i ☻♂
spaj:)

5066
Neo - jesteś?
Bea

5065
...Uwielbiam Forum! Jest fantyastyczne, tylko Kolor nie pasuje! II Zastępco, właź, urządzimy prywatę i znajdzie się miejsce dla radosnej twórczości! Zabawa dopiero się rozkręca. ;))) Freak, moja bramka wciąż nie działa. Nie wiem z jakiej przyczyny. Głuchy był from Spaj. ;)
Kaśka

5064
Nie wiem skąd jesteś ale jeśli cię to interesuje to wczoraj w katowickim wydaniu wyborczej ukazał się mini artykuł o Myslovitz mają kręcić teledysk do piosenki "The Length Of The Sliutude Sound" a reżyserem ma być najprawdopodobniej Janusz Kamiński jeśli cię to interesuje napisz na mój mail a ja przyśle ci ten artykuł
korova_velvet

www.korova.blog.pl

5063
zobaczyłam.. zwiedziłam.... łeee tam jest jakos dziwnie :|
proponuję przenieść trochę mebli..(grafikę ).. bo nie czuję się tam jak w domku :P

i moja skromna osóbka też dzisiaj dołączyła do grona osób chorych na grypę... ehh
justyna

5062
...Na forum nawet nie mam zamiaru wchodzić...
*Megi* chora

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi



Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!