| 5611 | Zastępco, ale jak to??? Przecież on nie może mieć nic na sumieniu!!! Nie pamiętasz? "Would you lie to me and call me baby?"??? :)))))))))))) II Zastępca |
| 5610 | Zarządzie, moje najgorsze podejrzenia się potwierdzają!!! Z artykułu "Co mówi jego twarz": "Jeśli zdarza mu się mrugać oczami, to znaczy, że ma coś na sumieniu":)))) Zastępca w błękitach |
| 5609 | Krótko mówiąc - Zarząd jest po prostu niezastąpiony i gdyby nas nie było, tobyście dawno z nudów pomarli:)))) Zastępca |
| 5608 | Powiedziałabym raczej:...skoro sami niczym innym się praktycznie nie zajmujecie, jak tylko NASZĄ prywatą??? Spójrzmy prawdzie w oczy: dostarczamy tutaj wszystkim stałego tematu do dyskusji :)))))) II Zastępca |
| 5607 | Poza tym, kochani, czemu walczycie z naszą prywatą, skoro sami praktycznie niczym innym sie na łamach tej ksiegi nie zajmujecie, jak tylko waszą prywatą??????????? Prezes Asystent |
| 5606 | Pozdrawiam serdecznie również Freak:) Jakby Józek miał za dużo plyt, weź też proszę dla nas:)))) Wystarczy jedna na cały FC, potem jakoś sobie poradzimy:)))))))))))))) Prezes |
| 5605 | PREZESI WRRRRRRRRRR FREAK |
| 5604 | Dziękuję za pozdrowienia:) Nawzajem, mimo wszytsko:) akapit Przyszłość jawi mi się w jasnych barwach, dziś zadecydowałam o dalszym przeviegu swojej kariery:)))))) akapit POZDRAWIAM ZASTĘPCÓW I KORESA!!!!!!!!!!:)))))) Prezes na prostej drodze do sukcesu |
| 5603 | Jak zwał tak zwał - wiadomo i tak o co chodzi:)))) a raczej jeździ:))) Zastępca |
| 5602 | My nie graliśmy, my jeździliśmy!!!!! ;)))))) Z Częstochową. To były doniesienia sportowe z Kuj-Pomu. Przechodzimy do wiadomości z kraju.... Prezes dał znak życia :)))))) II Zastępca |
| 5601 | Przepraszam cię, moja droga, a z kim graliśmy?:))))) Chyba nie jestem już prawdziwym Kuj-pomiakiem:)))) Zastępca |
| 5600 | TRZECIE???? Może od razu TRZYNASTE??? ;))))))))))) II Zastępca |
| 5599 | Pozostają trzecie zęby:)))) Zastępca |
| 5598 | Proponuję tradycyjnie pogryźć stół. No bo co innego można zrobić????? :))))))) Martwi mnie tylko, że niedługo stołów zabraknie... Albo zęby nam wypadną ;))))))) akapity Wygraliśmy. II Zastępca |
| 5597 | Poza tym nie zapominajmy o smutnej rocznicy:)))) "Czemu cieniu odjeżdżasz/ręce złamawszy na pancerz?":))))))) Zastępca |
| 5596 | No chyba będziemy musialy pogodzic się z tym, ze wszyscy nas kochają:)))) Albo pogryźć stół - jedno z dwojga w każdym razie:))) akapit Jak tam mecz??? Zastępca wrrr, a nawet grrrr:))) |
| 5595 | Zastępco, nie wiem, dlaczego nikt nie ma ochoty walczyć z nami ;)))))))))) TAK TO PRZECIEŻ LUBIMY!!!!! II Zastępca również wrrrrr.... ;) |
| 5594 | bo z prezesami wrrr:) trzaba walczyc...ja jescze nie mam skladanki sissy..wiec ie slyszalam PRZEMKA MYSZORA ( a co drukowanymi sobie napisze to bede miala plusy:)) ale w srode U-ZEK..jest w lodzi...wiec moze uda sie dostac...ja za darmo:) on tak lubi rozdawac plyty...:) kasik dzis odpisuje na list... freak |
| 5593 | A MŁODOŚĆ??? KTO ZWRÓCI NAM MŁODOŚĆ???:))))) Zastępcy |
| 5592 | Oto minęły trzy lata od jakże przelomowego wydarzenia w naszym zyciu!!! ODDAJCIE NAM NASZE PIENIĄDZE!!!!!!!:)))))) Zastępcy |
| 5591 | I to jeszcze z małej litery!!!:)))))) Zastępcy |
| 5590 | Jak to Prezesi? Jacy Prezesi? Czy kierował się Pan zasadą dadaistów "wszyscy jesteśmy prezesami"??? Niemniej dziękujemy za tę nobilitację:))) Zastępcy (Prezesi) |
| 5589 | ALARRM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 TEN PROGRAM ZIELONE DRZWI \JEST O 13:45 A NIE O 13:50!!!!!!!!!!!! FREAK |
| 5588 | :) elfik |
| 5587 | i to jeszcze z małej litery! przemekmyszor |
| 5586 | No właśnie, pozdrowienia dla prezesoow. No i kto mi tu wymyśla po nazwisku? przemekmyszor |
| 5585 | ale.......................................................................................................................czy ktoś już słyszał projekt si 031? nowe wydawnictwo sisi? Tam jest piosenka przemka myszora i Delons............................................................................Przez tych wszystkich prezesów to się trudno przebić na tej księdze.............. sasanka |
| 5584 | ...W tym momencie na czacie jestem sama, więc nie ma czego zazdrościć! ;) Kaśka |
| 5583 | ja chce na chat bo tam sa 3 osoby...:( freak |
| 5582 | ale ja sie boje sciagac poza tym michal mi mowil z czego...a ja nie pamietam... freak |
| 5581 | prezesie wrrr...program jest jutreo czyli 6 kwietnia na kanele tvn..o 13:50...:) freak |
| 5580 | ...jupii dzis dostałam płytke... przyszła cała...bo ostatnia doszła do mnie w dwóch częściach...ale ta jest w jednym nie naruzonym...achhh... cudownie...słucham i słucham...niestety mój CD-Rom jest 'brudny' i nie czyta mi płyt...dlatego byłam zmuszona zmienic cała płytke w pliki mp3...i teraz słucham z rozkoszem!... Kaś postaram Ci sie na poniedziałek nagrac...ale niestety nie mam CD w opakowaniu...przeżucilismy sie z bratem na 10 płytek w takim okragłym opakowaniu...i sama teraz jestem w kropce...musze iść kupić pudełko dla mojego Myslovitz... Hania |
| 5579 | freaku, musisz zaryzykować i ściągnąć tą javę jak chcesz na chatach ludów gnębić;] spaj:) |
| 5578 | Dzięki:) Prezes |
| 5577 |
| 5576 | Jutro tzn KIEDY?? Bardzo proszę przy tego typu wpisach umieszczać daty. Pojęcie "jutro" jest bardzo względne:)))))))))))))))))) Prezes Wrrrr (od dziś tak sie nazywam:) |
| 5575 | Michal jesli wpadasz tu od czasu do czasu,to czy moglabym prosic cie o to abys napisal do mnie maila.Nie moge za nic w swiecie dostac sie i zalogowac na forum.Prosze pomoz mi,bardzo mi na tym zalezy.Nie moge z nikim pogadac i nie moge wlasciwe zrobic nic. Maja |
| 5574 | to straszne..na ksiedze nic sie nie dzieje..nikt tu sie nie wpisuje praktycznie...a jak tak to sa to prezesi...wrrrrr freak |
| 5573 | tak...byl sforamtowany...i szlak trafil jave..siedzisz teraz na chatku...aaaa..ja boje sie sciagac ta jave z netu..a ta co mam na plycie po zainstalowaniu nie dziala freak |
| 5572 | freaku, a mówiłaś mi, że już masz wszystko zrobione z tą javą. to przez te wirusy?? spaj:) |
| 5571 | JUTRO O 13:50 W PROGRAMMIE ZIELONE DZWI NA TVN GOSCIEM GRUPA MYSLOVITZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 FREAK |
| 5570 | magda, spóźniłaś się;P spaj:) |
| 5569 | ja chce na chat a nie moge...ble... ta glupia java... jak tam bylo w empiku..bo wiem ze byli bez rojka..no tak on nawet nie ma pojecia jakie lp wydali...:) a ckod beda grali podobno na mojej uczelni koncert,....ciekawe czy ktos sobie jaj robil na forum..mam nadzieje ze nie..:) freak |
| 5568 | dziekuje za zyczonka:) a czym tu sie Spaj chwalić?ze sie jest o rok starszą..... elfis |
| 5567 | ...Elfiozo... misiu kochany... Z okazji urodzinek... życzę Ci...tego co sobie tylko zamarzysz... nie będę się rozdrabniać... SZCZERE wszystkiego NAJ. :***** ... *Megi* |
| 5566 | strach ________________________________________ see,I like the evenings like to get hidden for quite some time* za zamknietymi oczami |
| 5565 | Kto słyszał Projekt si021? sasanka |
| 5564 | elfiasta, dlaczemu nie pochwaliłaś się urodzinkami wcześniej?? pzodrawiam ja z =;] irokezem. spaj:) |
| 5563 | A czy miś 1 miał czapeczkę skejta??? Zastępca |
| 5562 | Nic się nie martw, za tydzień sobie odbijesz:)))))))))))))) Prezes |