Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Michał Przybycień

W księdze jest 9720 wpisów.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

5611
Zastępco, ale jak to??? Przecież on nie może mieć nic na sumieniu!!! Nie pamiętasz? "Would you lie to me and call me baby?"??? :))))))))))))
II Zastępca

5610
Zarządzie, moje najgorsze podejrzenia się potwierdzają!!! Z artykułu "Co mówi jego twarz": "Jeśli zdarza mu się mrugać oczami, to znaczy, że ma coś na sumieniu":))))
Zastępca w błękitach

5609
Krótko mówiąc - Zarząd jest po prostu niezastąpiony i gdyby nas nie było, tobyście dawno z nudów pomarli:))))
Zastępca

5608
Powiedziałabym raczej:...skoro sami niczym innym się praktycznie nie zajmujecie, jak tylko NASZĄ prywatą??? Spójrzmy prawdzie w oczy: dostarczamy tutaj wszystkim stałego tematu do dyskusji :))))))
II Zastępca

5607
Poza tym, kochani, czemu walczycie z naszą prywatą, skoro sami praktycznie niczym innym sie na łamach tej ksiegi nie zajmujecie, jak tylko waszą prywatą???????????
Prezes Asystent

5606
Pozdrawiam serdecznie również Freak:) Jakby Józek miał za dużo plyt, weź też proszę dla nas:)))) Wystarczy jedna na cały FC, potem jakoś sobie poradzimy:))))))))))))))
Prezes

5605
PREZESI WRRRRRRRRRR
FREAK

5604
Dziękuję za pozdrowienia:) Nawzajem, mimo wszytsko:)
akapit
Przyszłość jawi mi się w jasnych barwach, dziś zadecydowałam o dalszym przeviegu swojej kariery:))))))
akapit
POZDRAWIAM ZASTĘPCÓW I KORESA!!!!!!!!!!:))))))
Prezes na prostej drodze do sukcesu

5603
Jak zwał tak zwał - wiadomo i tak o co chodzi:)))) a raczej jeździ:)))
Zastępca

5602
My nie graliśmy, my jeździliśmy!!!!! ;)))))) Z Częstochową. To były doniesienia sportowe z Kuj-Pomu. Przechodzimy do wiadomości z kraju.... Prezes dał znak życia :))))))
II Zastępca

5601
Przepraszam cię, moja droga, a z kim graliśmy?:)))))
Chyba nie jestem już prawdziwym Kuj-pomiakiem:))))
Zastępca

5600
TRZECIE???? Może od razu TRZYNASTE??? ;)))))))))))
II Zastępca

5599
Pozostają trzecie zęby:))))
Zastępca

5598
Proponuję tradycyjnie pogryźć stół. No bo co innego można zrobić????? :))))))) Martwi mnie tylko, że niedługo stołów zabraknie... Albo zęby nam wypadną ;)))))))
akapity
Wygraliśmy.
II Zastępca

5597
Poza tym nie zapominajmy o smutnej rocznicy:))))
"Czemu cieniu odjeżdżasz/ręce złamawszy na pancerz?":)))))))
Zastępca

5596
No chyba będziemy musialy pogodzic się z tym, ze wszyscy nas kochają:)))) Albo pogryźć stół - jedno z dwojga w każdym razie:)))
akapit
Jak tam mecz???
Zastępca wrrr, a nawet grrrr:)))

5595
Zastępco, nie wiem, dlaczego nikt nie ma ochoty walczyć z nami ;)))))))))) TAK TO PRZECIEŻ LUBIMY!!!!!
II Zastępca również wrrrrr.... ;)

5594
bo z prezesami wrrr:) trzaba walczyc...ja jescze nie mam skladanki sissy..wiec ie slyszalam PRZEMKA MYSZORA ( a co drukowanymi sobie napisze to bede miala plusy:)) ale w srode U-ZEK..jest w lodzi...wiec moze uda sie dostac...ja za darmo:)
on tak lubi rozdawac plyty...:)
kasik dzis odpisuje na list...
freak

5593
A MŁODOŚĆ??? KTO ZWRÓCI NAM MŁODOŚĆ???:)))))
Zastępcy

5592
Oto minęły trzy lata od jakże przelomowego wydarzenia w naszym zyciu!!! ODDAJCIE NAM NASZE PIENIĄDZE!!!!!!!:))))))
Zastępcy

5591
I to jeszcze z małej litery!!!:))))))
Zastępcy

5590
Jak to Prezesi? Jacy Prezesi? Czy kierował się Pan zasadą dadaistów "wszyscy jesteśmy prezesami"??? Niemniej dziękujemy za tę nobilitację:)))
Zastępcy (Prezesi)

5589
ALARRM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
TEN PROGRAM ZIELONE DRZWI \JEST O 13:45 A NIE O 13:50!!!!!!!!!!!!


FREAK

5588
:)

elfik

5587
i to jeszcze z małej litery!
przemekmyszor

5586
No właśnie, pozdrowienia dla prezesoow. No i kto mi tu wymyśla po nazwisku?
przemekmyszor

5585
ale.......................................................................................................................czy ktoś już słyszał projekt si 031? nowe wydawnictwo sisi? Tam jest piosenka przemka myszora i Delons............................................................................Przez tych wszystkich prezesów to się trudno przebić na tej księdze..............
sasanka

5584
...W tym momencie na czacie jestem sama, więc nie ma czego zazdrościć! ;)
Kaśka

5583
ja chce na chat bo tam sa 3 osoby...:(
freak

5582
ale ja sie boje sciagac poza tym michal mi mowil z czego...a ja nie pamietam...
freak

5581
prezesie wrrr...program jest jutreo czyli 6 kwietnia na kanele tvn..o 13:50...:)
freak

5580
...jupii dzis dostałam płytke... przyszła cała...bo ostatnia doszła do mnie w dwóch częściach...ale ta jest w jednym nie naruzonym...achhh... cudownie...słucham i słucham...niestety mój CD-Rom jest 'brudny' i nie czyta mi płyt...dlatego byłam zmuszona zmienic cała płytke w pliki mp3...i teraz słucham z rozkoszem!... Kaś postaram Ci sie na poniedziałek nagrac...ale niestety nie mam CD w opakowaniu...przeżucilismy sie z bratem na 10 płytek w takim okragłym opakowaniu...i sama teraz jestem w kropce...musze iść kupić pudełko dla mojego Myslovitz...
Hania

5579
freaku, musisz zaryzykować i ściągnąć tą javę jak chcesz na chatach ludów gnębić;]
spaj:)

5578
Dzięki:)
Prezes

5577
jutro tzn w niedziele..:)

po burzy swieci slonko...
elfik

e-lf.blog.pl

5576
Jutro tzn KIEDY?? Bardzo proszę przy tego typu wpisach umieszczać daty. Pojęcie "jutro" jest bardzo względne:))))))))))))))))))

Prezes Wrrrr (od dziś tak sie nazywam:)

5575
Michal jesli wpadasz tu od czasu do czasu,to czy moglabym prosic cie o to abys napisal do mnie maila.Nie moge za nic w swiecie dostac sie i zalogowac na forum.Prosze pomoz mi,bardzo mi na tym zalezy.Nie moge z nikim pogadac i nie moge wlasciwe zrobic nic.
Maja

5574
to straszne..na ksiedze nic sie nie dzieje..nikt tu sie nie wpisuje praktycznie...a jak tak to sa to prezesi...wrrrrr
freak

5573
tak...byl sforamtowany...i szlak trafil jave..siedzisz teraz na chatku...aaaa..ja boje sie sciagac ta jave z netu..a ta co mam na plycie po zainstalowaniu nie dziala
freak

5572
freaku, a mówiłaś mi, że już masz wszystko zrobione z tą javą. to przez te wirusy??
spaj:)

5571
JUTRO O 13:50 W PROGRAMMIE ZIELONE DZWI NA TVN GOSCIEM GRUPA MYSLOVITZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
FREAK

5570
magda, spóźniłaś się;P
spaj:)

5569
ja chce na chat a nie moge...ble...
ta glupia java...
jak tam bylo w empiku..bo wiem ze byli bez rojka..no tak on nawet nie ma pojecia jakie lp wydali...:)
a ckod beda grali podobno na mojej uczelni koncert,....ciekawe czy ktos sobie jaj robil na forum..mam nadzieje ze nie..:)
freak

5568
dziekuje za zyczonka:)

a czym tu sie Spaj chwalić?ze sie jest o rok starszą.....
elfis

5567
...Elfiozo... misiu kochany... Z okazji urodzinek... życzę Ci...tego co sobie tylko zamarzysz... nie będę się rozdrabniać... SZCZERE wszystkiego NAJ. :***** ...
*Megi*

5566
strach
________________________________________
see,I like the evenings like to get hidden for quite some time*


za zamknietymi oczami

5565
Kto słyszał Projekt si021?
sasanka

5564
elfiasta, dlaczemu nie pochwaliłaś się urodzinkami wcześniej?? pzodrawiam ja z =;] irokezem.
spaj:)

5563
A czy miś 1 miał czapeczkę skejta???
Zastępca

5562
Nic się nie martw, za tydzień sobie odbijesz:))))))))))))))
Prezes

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi



Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!