Odwiedz sponsora ksiegi!
Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Michał Przybycień

W księdze jest 9720 wpisów.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

5661
Szanowny Zarządzie,
Chyba nadszedł już najwyższy czas rozliczyć się ze swojej działalności.Oczekujemy raportu sprawozdań finansowych i takich tam do końca miesiąca.Ja Was nie chcę straszyć ale sami widzicie co się w kraju dzieje.Część z Was przydało by się wymienić(bo chyba wszyscy jesteście z klucza partyjnego).A drugą część wyślemy na przesłuchania do Komisji Śledczej.Przynajmniej pokażecie się w telewizji.No a teraz do roboty.

Ps.Rada Nadzorcza Rulez!
Prezes Rady Nadzorczej

5660
tylko . niesamowicie wyraźne . tylko troskliwe . tylko dla mnie . tylko tu i tylko teraz . naprawdę uważasz że 'tylko'?!

czy młodsza o dwa miesiące ?

5659
Zarządzie!!! Odbieram dzisiaj zapomniane foty z ostatnich podróży na wschód ;))))) Niestety, nie można chyba liczyć na kolejne kompromitujące zdjęcia typu "wielka głowa" :)))))))))
akapity
Trzeba było GMN słać do Zdziwionego. Teraz byłby odzew :))))))))
II Zastępca

5658
(b)oję się że wiatr i śnieg zgu(b)iły list.ostatni.podo(b)nie jak pierwszy.(b)o to (b)yły 'tylko słowa'.
pstryk/ dwa miesiące starszy

5657
Już niedługo koncerty jejejejeje!!!!
magaw

5656
oczywiscie pozdrawiam wszystkich "starych znajomych":)))))
magaw

5655
Wpadłam tylko na chwilke żeby pozdrowic Majke którą znalazłam po trzech latach poszukiwań.Poznałam ją na koncercie w Krakowie...ale kontakt sie urwał a teraz...znowu razem:))))
magaw

5654
kropki, gwiazdeczki, ukośniki i nawiasiki- who are you??
spaj:)

5653
coz to za ciekawe wpisy...tajemnicze...ana chaku 3 osby..chyba sami prezesi:)wrr
freak

5652
sen myśl(i)ał ze księzyc jest deszczem

p a r a d o k s
/

5651
niewiele śniegu wystarczy by przysypać ślady
( )

5650
ale jutro wygram ta walke...:)na poczte...nawet bez powagi na twarzy:)
jutro wieczor z sissy...:)
freak

5649
...Wpisy, będące skutkiem powagi na twarzy, też mogą być wspaniałą dawką humoru! Serio, serio! Wiem z doświadczenia! ;) Freak, rozumiem. Mnie też by się nie chciało walczyć z zaspami śnieżnymi, żeby dostać się na Pocztę. ;)
Kaśka

5648
'śpij
mój
śnie'
*

5647
To się nazywa ból istnienia :))))))))))
II Zastępca

5646
Nic, moja droga, wystarczy, że istnieje:)))))
Zastępca

5645
Kto ma znowu powagę na twarzy???? :))))))) I co tym razem zrobiła Kluseczka???
II Zastępca

5644
A nasze wpisy są zawsze poważne jak samo życie:))))))
Dziewczęta, zmieniam front: CHCĘ PARÓWKI!!!!!!!!
Zastępca

5643
Naszego miejsca w Księdze nikt nie jest w stanie nam odebrac, bo panujemy niepodzielnie i bezwzględnie, krwawo tłumiąc bunty:)))
To był kolejny żart w stylu Kluchy:))) Prezesie, olej go, pomyśl o Wuju:)))
Zastępca

5642
Powage macie na twarzach no ladnie..:)

prosze o wybaczenie ale ladnie brzmi nick z perezesem:)poza tym to chyba w chyba jest w modzie:)

drodzy prezesi wrrrr...nie zabiore wam waszego miejsaca w kg:)
freak

5641
w głębokim głębokim śnie niewinnych rodzę się ponownie
w świetle neonu migoczącego w górę i w dół rodzę się ponownie

[27 września 2002 12:08]

5640
Padam na twarz, już jest mi wsyztsko jedno.
Prezes

5639
Kasiu mylisz się!!! W naszych wpisach nie ma ani grama humoru, co spowodowane jest tym, ze wsyztskie mamy nieustannie powage na twarzy. Bywa to powodem drobnych spięc na łonie naszego FC:)Ale jakoś staramy sie sobie z tym radzić...
Prezes

5638
Witam, nie było mnie przez chwilę, chciałam tylko powiedzieć, że nie czuję się MONARCHIOM:)))))))))))
akapit
Freak, pamietaj - dzieczyny nie płaczą!!!:)
akapit
Mam dosć Kluski!!!
Prezes

5637
Obwołanie się Prezesem nie czyni z ciebie Prezesa. To było ludowe przysłowie :)))))))))))
II Zastępca

5636
milej nocki Myslofani...
Prezesowa Freak:)

5635
noc idzie czarna
już słońce w chmurach śpi
niewinnych sen przygarnia
więc sobie śnij i Ty
śnij i Ty

(26 września 2002 22:30)

5634
w srode wysylam...bo jutro nie bede miala kiedy...czekaj cierpliwie...:)
freak

5633
...Freak, zaglądam do Księgi! Nawet częściej niż Ci się wydaje, kilkanaście razy w przeciągu dnia! ;) Tekst o filmie czytałam na Forum, masz tam mój komentarz. Nie chce mi się go tutaj powtarzać, więc jesteś skazana na zajrzenie w to miejsce. ;) Czekam na wizytę pana listonosza... A FC- cóż, można przywyknąć. ;] Broń Boże walczyć z nimi! Dziewczęta są momentami wspaniałą dawką humoru, zwłaszcza, kiedy nie ma się zielonego pojęcia o jakim składniku kuchennym będzie jeszcze mowa! Ta niepewność i odrobina emocji. ;)))
Kaśka

5632
W ogóle to ja nie wierzę w te 3 płyty :)))))))))))))
II Zastępca

5631
Zespół, który w najbliższym czasie wydaje 3 płyty, można jeszcze zapytać, czy jeździ na nartach... ;)))))))))
II Zastępca

5630
Może 21:30??? Niestety czeka mnie jutro widzenie z panią P. (bądź A.) i myślę, że powinnam poświęcić teraz chwilę na przygotowanie do kolejnego starcia :))))))) 21:30 byłaby najodopowiedniejsza.
II Zastępca

5629
ten program na tvn był wspaniały..............

o co pyta sie zespół który w najbliższym czasie nagra 3 płyty....
oczywiście ze pyta sie: CZY RYSUJECIE SOBIE PO GODZINACH???????????????????????????????????????????????????????????????
bez komentarza

5628
Powiedz tylkko kiedy:))) Albo dźwięknij do mnie na kom:)))
Zastępca

5627
A może by tak dzisiaj jakiś krótki mityng na czacie? Co o tym myślisz, Zastępco? Niestety bez udziału Prezesa, który zapowiedział, że będzie dzisiaj nieobecny w wirtualu.
II Zastępca

5626
Kluseczka to wtedy po prostu chciała zabłysnąć swoim intelektem, taktem i poczuciem humoru:))) Jedno trzeba Klusce oddać - mało kto jest w stanie wymyślić żart, który będzie zapamiętany na tak długo:)))
Zastępca

5625
nie stane sie:)
freak

5624
potne sie...
freak

5623
"satne sie"???? A co to znaczy?
II Zastępca

5622
NIE DAM SOBIE WYTATUOWAĆ REGULAMINU :))))) NIE NIE NIE!!!! :))))))
akapity
Ech, te żarty... :))))) KLuseczka po prostu nie mogła być wtedy passive, not any more!!! :))))
II Zastępca wrrrrrr... :)))

5621
satne sie:)
freak

5620
zastepcy wrrrrrrrr...sama z wami nie bede walczyc bo nie dam rady...a reszta jakos...im nie idzie...nie dlugo ja satne sie 20 zastepca wrrrrrr
freak

5619
Tak, to był taki żart, żeby nie stac tak bezczynnie:))))
akapit
Wytatuujmy sobie regulamin na czołach:)))) Coby pamiętać:)))
Zastępca

5618
ja nic nie napisze...
film tez widzialam..:)
elfik

5617
Zastępca żartował :))))
akapity
Zastępco, uważam, że Twoja teoria jest słuszna. Wujowa wszechobecność bez wątpienia świadczy o spisku. Zamruga, podejdzie nas i się znowu złamiemy. A TWARDYM TRZEBA BYĆ ;))))))))
II Zastępca

5616
Gdyby ocean jakowyś był blisko, to parę kandydatów do spoczywania na dnie by się znalazło...:)))))
Zastępca Corleone:))))

5615
Mafia Prezesów Wrrrrrr..... ;)))
II Zastępca wrrrrrr.... ;)

5614
Freak, Ty nie mów tak, jakby tutaj jakaś mafia powstała ;))))) Bo Ci przyślemy rybę.... ;)))))))))))))))))))

II Zastępca

5613
Właściwie to nie mam pojęcia, po co pisze skoro do naszej kochanej księgi praktycznie nikt nie zagląda( Myszor I Prezesi wrrrrrr zaglądają)…no, ale cóż…
Wczoraj widziała m po raz pierwszy film Larsa von Trier’a „Tańcząc w ciemnościach” wstyd się przyznawać ze dopiero teraz,…ale pamiętam, iż jakaś klątwa wtedy krążyła i spowodowała to, ze nie dotarłam do kina za każdym razem, gdy chciałam…się wybrać na ten film…A potem ktoś mi powiedział, że nie wiele tracę…i szkoda kasy…
Noj tak dotrwałam do wczorajszego dnia,…kiedy to dowiedziałam się ze nasza „wspaniała” TVP rzuciła się niezwykle…i wykupiła ten film…WIELKI SUKCES…!!!!
Film zrobił na mnie piorunujące wrażenie, jest długi owszem, ale bardzo dobrze zrobiony, wyjątkowa ciekawe są ujęcia kamer robi niesamowite wrażenie, widać ze reżyser maił pomysł. A co najważniejsze ma sens,…bo ostatnio panuje moda na filmy bez sensu.
Bohaterka kreowana przez doskonała w tej roli Bjork to niesamowicie prawdziwa i smutna postać…nie mam pojecia, czemu ale ten film…automatycznie kojarzył mi się z tym, co teraz dzieje się na świecie…z wojną w Iraku…z całym tym zamieszaniem wokół G.W Busha i jego wojny…
Wiem ze możecie mieć różne zdanie na ten temat,…ale jednak coś w tym jest…choćby ta scena końcowa, kiedy główna bohaterka czeka już tylko na to aż ja powiesza a temu wszystkiemu zza szyby przyglądają się ludzie…to chore i chyba tylko w Stanach Zjednoczonych możliwe…do tego cały ten zakłamany policjant…mam wrażenie, że tam w tym kraju wszystko takie jest…chore, zakłamane, skażone odpadami i głupotą…
Tak jak ta wojna zupełnie bez sensu…tylko po to, aby udowodnić, że jesteśmy…monarchiom nad monarchiami…i tylko po to, aby działać we własnym interesie…ropa, ropa, ropa…niech ich zaleje ta ropa to może będz
freak

5612
Fakty mówią same za siebie. Nie wdaję się w polemiki na ten temat:))) Wszystko wskazuje na to, ze jednak jakieś przewiny są:)))
Zastępca

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi



Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!