| 5661 | Szanowny Zarządzie, Chyba nadszedł już najwyższy czas rozliczyć się ze swojej działalności.Oczekujemy raportu sprawozdań finansowych i takich tam do końca miesiąca.Ja Was nie chcę straszyć ale sami widzicie co się w kraju dzieje.Część z Was przydało by się wymienić(bo chyba wszyscy jesteście z klucza partyjnego).A drugą część wyślemy na przesłuchania do Komisji Śledczej.Przynajmniej pokażecie się w telewizji.No a teraz do roboty. Ps.Rada Nadzorcza Rulez! Prezes Rady Nadzorczej |
| 5660 | tylko . niesamowicie wyraźne . tylko troskliwe . tylko dla mnie . tylko tu i tylko teraz . naprawdę uważasz że 'tylko'?! czy młodsza o dwa miesiące ? |
| 5659 | Zarządzie!!! Odbieram dzisiaj zapomniane foty z ostatnich podróży na wschód ;))))) Niestety, nie można chyba liczyć na kolejne kompromitujące zdjęcia typu "wielka głowa" :))))))))) akapity Trzeba było GMN słać do Zdziwionego. Teraz byłby odzew :)))))))) II Zastępca |
| 5658 | (b)oję się że wiatr i śnieg zgu(b)iły list.ostatni.podo(b)nie jak pierwszy.(b)o to (b)yły 'tylko słowa'. pstryk/ dwa miesiące starszy |
| 5657 | Już niedługo koncerty jejejejeje!!!! magaw |
| 5656 | oczywiscie pozdrawiam wszystkich "starych znajomych":))))) magaw |
| 5655 | Wpadłam tylko na chwilke żeby pozdrowic Majke którą znalazłam po trzech latach poszukiwań.Poznałam ją na koncercie w Krakowie...ale kontakt sie urwał a teraz...znowu razem:)))) magaw |
| 5654 | kropki, gwiazdeczki, ukośniki i nawiasiki- who are you?? spaj:) |
| 5653 | coz to za ciekawe wpisy...tajemnicze...ana chaku 3 osby..chyba sami prezesi:)wrr freak |
| 5652 | sen myśl(i)ał ze księzyc jest deszczem p a r a d o k s / |
| 5651 | niewiele śniegu wystarczy by przysypać ślady ( ) |
| 5650 | ale jutro wygram ta walke...:)na poczte...nawet bez powagi na twarzy:) jutro wieczor z sissy...:) freak |
| 5649 | ...Wpisy, będące skutkiem powagi na twarzy, też mogą być wspaniałą dawką humoru! Serio, serio! Wiem z doświadczenia! ;) Freak, rozumiem. Mnie też by się nie chciało walczyć z zaspami śnieżnymi, żeby dostać się na Pocztę. ;) Kaśka |
| 5648 | 'śpij mój śnie' * |
| 5647 | To się nazywa ból istnienia :)))))))))) II Zastępca |
| 5646 | Nic, moja droga, wystarczy, że istnieje:))))) Zastępca |
| 5645 | Kto ma znowu powagę na twarzy???? :))))))) I co tym razem zrobiła Kluseczka??? II Zastępca |
| 5644 | A nasze wpisy są zawsze poważne jak samo życie:)))))) Dziewczęta, zmieniam front: CHCĘ PARÓWKI!!!!!!!! Zastępca |
| 5643 | Naszego miejsca w Księdze nikt nie jest w stanie nam odebrac, bo panujemy niepodzielnie i bezwzględnie, krwawo tłumiąc bunty:))) To był kolejny żart w stylu Kluchy:))) Prezesie, olej go, pomyśl o Wuju:))) Zastępca |
| 5642 | Powage macie na twarzach no ladnie..:) prosze o wybaczenie ale ladnie brzmi nick z perezesem:)poza tym to chyba w chyba jest w modzie:) drodzy prezesi wrrrr...nie zabiore wam waszego miejsaca w kg:) freak |
| 5641 | w głębokim głębokim śnie niewinnych rodzę się ponownie w świetle neonu migoczącego w górę i w dół rodzę się ponownie [27 września 2002 12:08] |
| 5640 | Padam na twarz, już jest mi wsyztsko jedno. Prezes |
| 5639 | Kasiu mylisz się!!! W naszych wpisach nie ma ani grama humoru, co spowodowane jest tym, ze wsyztskie mamy nieustannie powage na twarzy. Bywa to powodem drobnych spięc na łonie naszego FC:)Ale jakoś staramy sie sobie z tym radzić... Prezes |
| 5638 | Witam, nie było mnie przez chwilę, chciałam tylko powiedzieć, że nie czuję się MONARCHIOM:))))))))))) akapit Freak, pamietaj - dzieczyny nie płaczą!!!:) akapit Mam dosć Kluski!!! Prezes |
| 5637 | Obwołanie się Prezesem nie czyni z ciebie Prezesa. To było ludowe przysłowie :))))))))))) II Zastępca |
| 5636 | milej nocki Myslofani... Prezesowa Freak:) |
| 5635 | noc idzie czarna już słońce w chmurach śpi niewinnych sen przygarnia więc sobie śnij i Ty śnij i Ty (26 września 2002 22:30) |
| 5634 | w srode wysylam...bo jutro nie bede miala kiedy...czekaj cierpliwie...:) freak |
| 5633 | ...Freak, zaglądam do Księgi! Nawet częściej niż Ci się wydaje, kilkanaście razy w przeciągu dnia! ;) Tekst o filmie czytałam na Forum, masz tam mój komentarz. Nie chce mi się go tutaj powtarzać, więc jesteś skazana na zajrzenie w to miejsce. ;) Czekam na wizytę pana listonosza... A FC- cóż, można przywyknąć. ;] Broń Boże walczyć z nimi! Dziewczęta są momentami wspaniałą dawką humoru, zwłaszcza, kiedy nie ma się zielonego pojęcia o jakim składniku kuchennym będzie jeszcze mowa! Ta niepewność i odrobina emocji. ;))) Kaśka |
| 5632 | W ogóle to ja nie wierzę w te 3 płyty :))))))))))))) II Zastępca |
| 5631 | Zespół, który w najbliższym czasie wydaje 3 płyty, można jeszcze zapytać, czy jeździ na nartach... ;))))))))) II Zastępca |
| 5630 | Może 21:30??? Niestety czeka mnie jutro widzenie z panią P. (bądź A.) i myślę, że powinnam poświęcić teraz chwilę na przygotowanie do kolejnego starcia :))))))) 21:30 byłaby najodopowiedniejsza. II Zastępca |
| 5629 | ten program na tvn był wspaniały.............. o co pyta sie zespół który w najbliższym czasie nagra 3 płyty.... oczywiście ze pyta sie: CZY RYSUJECIE SOBIE PO GODZINACH??????????????????????????????????????????????????????????????? bez komentarza |
| 5628 | Powiedz tylkko kiedy:))) Albo dźwięknij do mnie na kom:))) Zastępca |
| 5627 | A może by tak dzisiaj jakiś krótki mityng na czacie? Co o tym myślisz, Zastępco? Niestety bez udziału Prezesa, który zapowiedział, że będzie dzisiaj nieobecny w wirtualu. II Zastępca |
| 5626 | Kluseczka to wtedy po prostu chciała zabłysnąć swoim intelektem, taktem i poczuciem humoru:))) Jedno trzeba Klusce oddać - mało kto jest w stanie wymyślić żart, który będzie zapamiętany na tak długo:))) Zastępca |
| 5625 | nie stane sie:) freak |
| 5624 | potne sie... freak |
| 5623 | "satne sie"???? A co to znaczy? II Zastępca |
| 5622 | NIE DAM SOBIE WYTATUOWAĆ REGULAMINU :))))) NIE NIE NIE!!!! :)))))) akapity Ech, te żarty... :))))) KLuseczka po prostu nie mogła być wtedy passive, not any more!!! :)))) II Zastępca wrrrrrr... :))) |
| 5621 | satne sie:) freak |
| 5620 | zastepcy wrrrrrrrr...sama z wami nie bede walczyc bo nie dam rady...a reszta jakos...im nie idzie...nie dlugo ja satne sie 20 zastepca wrrrrrr freak |
| 5619 | Tak, to był taki żart, żeby nie stac tak bezczynnie:)))) akapit Wytatuujmy sobie regulamin na czołach:)))) Coby pamiętać:))) Zastępca |
| 5618 | ja nic nie napisze... film tez widzialam..:) elfik |
| 5617 | Zastępca żartował :)))) akapity Zastępco, uważam, że Twoja teoria jest słuszna. Wujowa wszechobecność bez wątpienia świadczy o spisku. Zamruga, podejdzie nas i się znowu złamiemy. A TWARDYM TRZEBA BYĆ ;)))))))) II Zastępca |
| 5616 | Gdyby ocean jakowyś był blisko, to parę kandydatów do spoczywania na dnie by się znalazło...:))))) Zastępca Corleone:)))) |
| 5615 | Mafia Prezesów Wrrrrrr..... ;))) II Zastępca wrrrrrr.... ;) |
| 5614 | Freak, Ty nie mów tak, jakby tutaj jakaś mafia powstała ;))))) Bo Ci przyślemy rybę.... ;))))))))))))))))))) II Zastępca |
| 5613 | Właściwie to nie mam pojęcia, po co pisze skoro do naszej kochanej księgi praktycznie nikt nie zagląda( Myszor I Prezesi wrrrrrr zaglądają)…no, ale cóż… Wczoraj widziała m po raz pierwszy film Larsa von Trier’a „Tańcząc w ciemnościach” wstyd się przyznawać ze dopiero teraz,…ale pamiętam, iż jakaś klątwa wtedy krążyła i spowodowała to, ze nie dotarłam do kina za każdym razem, gdy chciałam…się wybrać na ten film…A potem ktoś mi powiedział, że nie wiele tracę…i szkoda kasy… Noj tak dotrwałam do wczorajszego dnia,…kiedy to dowiedziałam się ze nasza „wspaniała” TVP rzuciła się niezwykle…i wykupiła ten film…WIELKI SUKCES…!!!! Film zrobił na mnie piorunujące wrażenie, jest długi owszem, ale bardzo dobrze zrobiony, wyjątkowa ciekawe są ujęcia kamer robi niesamowite wrażenie, widać ze reżyser maił pomysł. A co najważniejsze ma sens,…bo ostatnio panuje moda na filmy bez sensu. Bohaterka kreowana przez doskonała w tej roli Bjork to niesamowicie prawdziwa i smutna postać…nie mam pojecia, czemu ale ten film…automatycznie kojarzył mi się z tym, co teraz dzieje się na świecie…z wojną w Iraku…z całym tym zamieszaniem wokół G.W Busha i jego wojny… Wiem ze możecie mieć różne zdanie na ten temat,…ale jednak coś w tym jest…choćby ta scena końcowa, kiedy główna bohaterka czeka już tylko na to aż ja powiesza a temu wszystkiemu zza szyby przyglądają się ludzie…to chore i chyba tylko w Stanach Zjednoczonych możliwe…do tego cały ten zakłamany policjant…mam wrażenie, że tam w tym kraju wszystko takie jest…chore, zakłamane, skażone odpadami i głupotą… Tak jak ta wojna zupełnie bez sensu…tylko po to, aby udowodnić, że jesteśmy…monarchiom nad monarchiami…i tylko po to, aby działać we własnym interesie…ropa, ropa, ropa…niech ich zaleje ta ropa to może będz freak |
| 5612 | Fakty mówią same za siebie. Nie wdaję się w polemiki na ten temat:))) Wszystko wskazuje na to, ze jednak jakieś przewiny są:))) Zastępca |