Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Michał Przybycień

W księdze jest 9720 wpisów.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

5711
To ja może powiem tak.Mnie teledysk "The Lenght Of The Solitude Sound" bardzo się podoba i to zarówno od strony artystycznej jak i tekstowej i nie mam do niego żadnych zastrzeżeń.To są moje osobiste odczucia jakie nasuwały i nasuwają mi się po jak i w czasie oglądania klipu i tylko tyle chciałam powiedzieć.A nowa fryzura Artura jest bardzo OK!

Pozdrówka dla zespołu!
Maja

5710
kaerka, na forum jest bartdzo nudno, nie idź tam;]
spaj:)

5709
hihi marek...ja nie mieszkam w stanach ale moj angielski jest na dobrym poziomie...i stwierdzam niestety to samo co ty...choc...dlugosc dzwieku jest wykonana najlepiej...ze wszystkich anglojezycznych myslo song jakie slyszalam:)
freak

5708
Bardzo lubie muzkyke Myslovitz, niestety zadko ich widuje poniewaz mieszkam w USA, ale udalo mi sie ich posluchac w klubie Cricket Club w satnie New Jersey. Grali zajebiscie. Ale postanowilem napisac tu bo ostatnio slyszalem anglo-jezyczna wersje "Dlugosc dzieku samotnosci" i bylem lekko przerazony. Zdaje mi sie ze muzyka jest zbyt za dobra zeby ja spalic na rynku zachodnim, nie gramatycznym, momentami, tekstem, zaspiewanym bardzo kiepskim angielskim. Mam nadzieje ze sie nikt nie obrazi ze to pisze, ale mieszkam w stanach od 9-tego roku zycia juz ponad 20 lat i bym sie wstydzil to puscic moim amerykanskim kolegom w pracy, bo wiem jak by zareagowali. Szkoda bo to bardzo dobra kapela i jak juz nie jedna spali sobie mosty bo nie dopracowali swojej angielszczyzny w pospiechu do zaistnienia na zachodzie.
Marek W.

5707
.dobranoc.dobranoc.dobranoc.dobranoc.dobranoc.dobranoc.dobranoc.
.noc.noc.noc.noc.noc.noc.noc.
pstryk

5706
...no dobra drodzy mili...Hania zaczyna przygotowywania do imprezy...12 kwietnia bedzie pamietnym dniem...zamówiłam 4 stoliki i 14 krzeseł...powinno starczyć...hehe...żeby tylko moi goście sie w tym towarzystwie dobrze czuli...bo jak nie to bania...
Hania

5705
'ostatnia piosenka?'
( )

5704
ja protestuje wpisuje sie codzinnie@!!!!!!!
freak

5703
Link do forum to ostatnia kropa w menu :) A poza tym www.myslovitz.binet.pl/forum :)
michal

5702
dlaczego ja nic nie wiem?

+*----
podajcie adress na forum
kaerka

5701
Nie wiem czy sa jeszcze te zdjecia Placebo w Empiku na Marszalkowskiej,poniewaz nie bylo mnie tam od zeszlego piatku.A jesli chodzi o sam klip "The Lenght Of The Solitude Sound",to szczerze mówiac obejzalam go kilka razy pod rzad,dluzej jakos nie wypadalo tak stac i gapic sie w ekran tv:)))

A za niecale dwa tygodnie koncert w Poznaniu!!!! I juz mam lepszy humor jak sobie o tym pomysle:)))

Pozdrowka dla wszystkich!!
Maja

5700
Prawem dżungli (na moich paznokciach) ;)))))))))))
II Zastępca

5699
...Księga trochę się wyludniła, ale jakoś specjalnie mi to nie przeszkadza. Grunt, żebym ja nie zaniedbywała odwiedziń! ;) Dlaczego moje GG twierdzi, że nie mam uprawnień do wysyłania smsów? Jeszcze wczoraj je miałam, więc jakim prawem mnie go pozbawiono? :)
Kaśka

5698
Przepraszam, ze trochę sie spóźniłam, ale zapewniam,m ze moje zeznania bedą szczere. Chciałam tylko zauważyć, ze niesety nic nie pamietam, prześwietna komisjo, przykro mi!!! Naturalnie również nie posiadam telefonu.Billingi kłamią.
Prezes

5697
*Wad = Was
*Megi*

5696
...Kochana(?) Myslorodzino...
...Stwierdzam, że zdradziliście księgę, która kiedyś dla Wad tyle znaczyła... Tak bardzo nie chcieliście forum, a teraz ją Wam zastąpiło...
*Megi*

5695
...to ja cos tu skrobnę...więc yy...czuje sie dobrze żyje sobie radościa...i narazie jest ok...gdyby nie te egzaminy...
Hania

5694
jade do wawy...na jakies targi z rozlinkami w wawie...z ojcem...moze ktos maochote sie styknac???dzis...piatek:)maja jest nadal ta wystawa w empiku ..nie?
freak

5693
'mnie tu nie ma
to się nie dzieje
mnie tu nie ma
mnie tu nie ma'
*
'wszystko na swoim miejscu'
pstryk

5692
krew krwawa rana
/

5691
'śnieg tak parzy źrenice
łakomym wzrokiem swego poprzednika'
tęsknię

5690
'ostatnia piosenka?'
( )

5689
ja sie nie udzielam!!!!!ja probuje was ozywic lae nic na was nie dziela...tak jak na prezydenta miasta lodzi w kwestii TEATRU NOWEGO...dzisiejsza sprawa dla reportera byla swietna..jak mozna nominowac na dyrektora teatru czlowieka ktory mowi o aktrorach z ktorymi ma pracowac ze to cyt:" Ludzie przegrani politycznie."!!!!!!

freak

5688
...Nikt nie pisze? Na moje oko spore grono osób znacznie się udziela i to w jakim stylu! ;) Freak, to lepiej, że nikt nie wspominał o klipie puszczanym podczas Placebokonkursu- mniej żalu, że nas tam nie było. ;)
Kaśka

5687
tu ostatnio nikt nie pisze...
elf

5686
wiecie ze tam w empiku jak bylo myslo na tej wystawie placebo to podobno puszczali klip kaminskego11!!!!!!!!!!
a nikt tu o tym nie pisal1
freak

5685
ach jak wczoraj bylo fajnie...na u-zkowym wieczorku..z sissy:)
plty nie mam(chyba)plakatu tez (chyba)ale mam plakieteke- I HATE CKOD:)od qbx
freak

5684
*see,I like the evenings like to get hidden for quite some time*
________________________________________

5683

















kim dzis jestem i nie potrafie juz odnalezc siebie w tym
a wlasciwie wcale nie wiem

5682
'to wszystko (...) co kochasz zasypie śnieg'

zasyp i mnie.blisko tego co kocham.
pstryk

5681
jestem obok
/

5680
schowam imaginacje. pstryk.został uwikłany.ps.
widzę . rozumiem.
BOJE SIę
paraliz

5679
niewyrażalne myśli.*pstryk*.myśl.*pstryk*.słowo.*pstryk*.nie to słowo.*pstryk*.

'żywe słowo
wysłane daleko

jak kropla krwi
odnajdzie drogę
do Twojego serca
zapuka
cichym uderzeniem
popłynie
dalej
głębiej

nie zgubisz go
wiem'

słowo.wysłane.nim dotrze.może zaginąć.
ktoś może czekać pod innym adresem.
wiatr i śnieg.mogą zgubić.
'a mail. zaiste. nie dotarł.'
(...(b)oję się, że zgu(b)iły.kroplę.żywą.tylko tyle.(b)oję się...)
pstryk w tonacji mol

5678
nie moge wejsc na stronke..czy ktos wiec, co sie z nia dzieje?
Elfik

5677
'ostatnia piosenka?'
( )

5676
oto kim jesteśmy



spy machine
( )

5675
Parówka w ogóle jest niewidoczna, nie mówiąc o Rozwrzeszczanej Fryzurze :))))))
II Zastępca

5674
Zresztą nie dziwota, ze zdjęcia dobrze wyszły, skoro stałyśmy im prawie na głowach:))))
Zastępca

5673
Zupełnie zapomniałam, ze foty z Mózgu tez tam były:))) Czy Rozwrzeszczana Fryzura Parówki jest dobrze widoczna???:)))
Zastępca

5672
Tylko podziękowania, za to co tworzycie,za genialną pracę...dzięki
Kaśka A.

5671
Zarządzie, odebrałam foty. Okazały się one należeć do gatunku "krew, POT i łzy" :)))))))) Generalnie ból egzystencji na twarzach, mało Parówki, Zdziwiony zasłonięty przez Kluskę, jak zawsze dużo Maleństwa i Wuja. Za to fantastyczne są zdjęcia z MÓZGU!!! Trochę mało widać perkusję, ale jest Galager i rozwrzeszczany pan na wokalu :))))))))
II Zastępca

5670
dobijaj mnie dalej...nie dotaralam..a wczoraj podobno w rowerze pokazywali to!!!!
Maja ja tez cie sciskam...
freak

5669
Moze to juz niezbyt aktualne ale tak tylko chcialam zapytac sie kto z was byl w piatek w empiku na finale konkursu?????Please!!!!



Pozdrowienia dla Megaw,Freak:))



Maja

5668
ja chce na koncert i nic z tego...siedze w bibliotece bo tram mi uciekl...ale zaraz z ta spadam..na chatku nikogo nie ma...
freak

5667
Składam oświadczenie o treści: Nie rozkradłyśmy Polski. :))))))))))
II Zastępca

5666
Pieniędzy tez nie mam:)))
Zastępca

5665
Zastępco, dodaj "prześwietna Komisjo" albo "Panie Ministrze" - to teraz modne i w dobrym tonie ;))))))))))))))
II Zastępca

5664
A ja w ogóle nie mam telefonu, nie mam notesu i w ogóle nie uważam się za osobę. Odmawiam składania zeznań.
Zastępca

5663
Z góry zaznaczam: WSZYSTKIE BILLINGI KŁAMIĄ!!!!!!!!!! Wcale nie rozmawiałam z Prezesem przez dwie godziny!!!!! A z Zastępcą nigdy w ogóle nie rozmawiałam!!!!! Nawet jej na oczy nie widziałam. A mój notes nie jest ani czerwony ani czarny. Uchylam się od odpowiedzi na inne pytania, prześwietna Komisjo!!! ;)))))))))))))))))))))
II Zastępca

5662
Magda,dzieki za pozdrowienia.Ciebie rowniez pozdrawiam i do zobaczenia na jakims koncercie:)))

_______________________________________
*see,I like the evenings like to get hidden for quite some time*
Maja

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi



Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!