| 5761 | moje- małe niewinne lenistwo tak?? w kiedy moje pujdzie?? ;] pozdrawiam was:] spaj:) |
| 5760 | dzieki za butelke Freak;( Maja |
| 5759 | Po pierwsze bardzo dziękuję Beacie za fajna fotkę…po 2 Megi za to cos śmiesznego, co trzeba odesłać:) Ale ja kasuje numer 32 bo tego nie lubie… Info dla Kasik…list dziś wysłany wielki sukces:) Do ciebie Michał paczuszka również mknie…z dwoma przegranymi singlami:) Poza tym droga Kasik z Prezesami tylko generalnie się umówiłam na butelki…bo mnie nic nie wiadomo o tym aby i „oni” byli w jeleniej na koncercie ..znaczy się będą…zreszta to moje nie jest pewne…bo będę musiała sama jechac…ale jeśli ktos z kg się wybiera to proszę dac znac…wtedy może chętniej się wybiore:) Ale to wszystko nie zmienia faktu ze… Hej, człowieku w pierwszym rzędzie, panie decydencie z agencji reklamowej Hej, panie managerze, z MTV prezenterze, słynna dziennikarko Mamy butelki z benzyną i kamienie wymierzone w ciebie Mamy butelki z benzyną i kamienie wymierzone w ciebie Wymierzone w ciebie Hej, panie redaktorze, modny aktorze, na żywo i w kolorze Hej, panie dygnitarzu, poeto, piosenkarzu, 'Idolu' na ołtarzu Mamy butelki z benzyną i kamienie wymierzone w ciebie Mamy butelki z benzyną i kamienie wymierzone w ciebie Wymierzone w ciebie Hej, człowieku w pierwszym rzędzie, panie decydencie z agencji reklamowej Hej, panie managerze, z MTV prezenterze, słynna dziennikarko Hej, panie redaktorze, modny aktorze, na żywo i w kolorze Hej, panie dygnitarzu, poeto, piosenkarzu, 'Idolu' na ołtarzu Mamy butelki z benzyną i kamienie wymierzone w ciebie Mamy butelki z benzyną i kamienie wymierzone w ciebie Wymierzone w ciebie Butelki z benzyną i kamienie Butelki z benzyną i kamienie Butelki z benzyną i kamienie Wymierzone w ciebie Wymierzone w ciebie A GŁÓWNIE WYMIERZONE W MYSLOVITZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! FREAK |
| 5758 | ...Naprawdę moje miało iść dopiero jak Twoje pójdzie? A chciałam tak ładnie, niespodziewanie wszystko zrobić. ;) Napisałam Ci krótki liścik, jest tam także o porażce naszej akcji o kryptonimie Mtv. Więcej szczegółów nie zdradzę, żebyś przynajmniej z minimalną ciekawością czytała. ;) Niespodzianka będzie, zawsze możemy poudawać, że ta rozmowa nigdy nie miała miejsca. ;] Kaśka |
| 5757 | Zastępco, zadam Ci teraz szalenie oryginalne pytanie: JAK TWOJE OKO??? Czy też może dwoje oczu? II Zastępca |
| 5756 | tzn. już nie będziesz miała niespodzianki. ;) neo |
| 5755 | Kaś, to będziesz miała niespodziankę, bo u mnie też dziś poszło to, co miało pójść już dawno temu. ;) Ale Twoje miało iść dopiero, jak moje pójdzie... A co z mtv??? neo |
| 5754 | ...Ostrożnie z tymi butelkami, ponieważ na koncercie w Jeleniej zastaniecie jedynie szczątki zespołu. ;) Neo- poszło to, co miało pójść już spory czas temu. Kaśka |
| 5753 | .sen rozbudzonego. pstryk |
| 5752 | Majcia jasne ze sie spotkamy:))))Jak dojade....(a mam taki zamiar!!!!) magaw |
| 5751 | 14 kwietnia 02:00 narodziłam się ponownie... Hania |
| 5750 | ZNACZY sie smakowitej... freak |
| 5749 | DRODZY PREZESI...NIGDY NIE MYSLALAM ZE TAK TO SIE POTOCZY...ALE SPOKOJNIE MOZEMY LACZYC SWOJE SILY!!!!!!!:) A ZEBY NAPELNIC BUTELKI BENZYNA TO TRZEBA MIEC BUTELKI PUSTE...WIEC TO OCZYWISTE ZE TRZEBA JE NAJPIERW OPROZNIC Z INNEJ SAKOWITEJ ZAWARTOSCI:) TO KIEDY JE OPROZNIAMY???:) KTOS WYBIERA SIE NA KONCERT DO JELENIEJ GORY?? FREAK |
| 5748 | Ja moge opróżnić butelki z zawartości:))) Tzn. niekoniecznie z benzyny:))) Chce MYŚ, które muszą zadziwić Wuja!!! Jeśli nie, to następnym razem przebiorę się na klałna i wejde na szczudłach:)) Swoją droga, to oni się ze Zdziwionym dobrali jak w korcu maku:))) Zastępca |
| 5747 | Już od dziś zaczynam zbierać kamienie. Butelki nabędziemy po drodze. ZASTĘPCY DO BOJU!!!!!!!:))))))))) Prezes |
| 5746 | bezsenność sennego / |
| 5745 | COS W PODOBIE:) FREAK |
| 5744 | '... to zabije..' ;] spaj:) |
| 5743 | a no tak bo bylo po moich urodzinach..thax Maja za poprawienie mnie:) tak...juz uzbrajam sie w butelki..i kamienie...niech panowie UWAZAJA BO JAK ICH SPOTKAM... FREAK |
| 5742 | Freak, no to rzucaj!!!!! Nie ma na co czekać :)))))))))) akapity Moja koszulka JYMA skryła się w kącie szafy na tyle skutecznie, że nie daje się znaleźć. Czy mogę zamiast niej spalić Marzannę? Wszak wiosna przybyła dopiero teraz... :)))))) akapity Zastępco, nie dziwisz się pominięciu Kuj-Pomu, gdyż generalnie, idąc za przykładem Wuja, nie dziwimy się już niczemu, prawda??? akapity CHCĘ MYŚ!!!!!!!! akapity EEEEEEEEEEECH, TEN 13 KWIETNIA. Patrzcie, nawet nas jeszcze trzynastka nie prześladowała. :)))))))))))) II Zastępca wzruszony ;) |
| 5741 | Magaw ale 17 maja to jest sobota,wiec jeszcze lepiej niz 15-czwartek.Mam nadzieje,ze spotkamy sie w Krakowie mimo wszystko. A jesli juz mowa o koncercie w Lodzi to Myslovitz ostatnim razem grali tu 13 pazdziernika 2002. Pozdrawiam! Maja |
| 5740 | co jest z tymi koncertami-mial byc w Krakowie 15 a nie 17?o co chodzi:))) magaw |
| 5739 | a ja kiedy ja ich mialm w lodz...wrzesien..czy jakos tak...bu...... mam butelki z benzyna i kamienie...wymierzone w myslo... freak |
| 5738 | A ja tam się nie dziwię pominieciu Kuj-Pomu:))) Te wydarzenia sprzed roku...:)))) Ach, łezka się w oku kręci... Te czasy, kiedy jeszcze miałyśmy jakiekolwiek opory:))) Maksymalny happenig:))) 13 kwietnia, piękna to data:))) Zastępca |
| 5737 | .'powracające dzieci i dusze.................' (zamazane). .przy żółtym słońcu. .nocą. pstryk |
| 5736 | ...Nad trasą koncertową trzeba się będzie porządnie zastanowić, zwłaszcza nad zachodnimi miastami. Na razie mogę na otarcie łez pokrzyczeć z Freak- w lipcu Wawa należy do nas! ;))) Kaśka |
| 5735 | kim jesteś? paraliżem moich myśli i słów? ( ) |
| 5734 | Freak nie denerwuj sie:)))Na pocieszenie powiem moze tyle, że Kuj-Pom został w ramach trasy olany benzyną i podpalony:)))))) JAK TAK MOŻNA BYŁO ZROBIĆ?????????????:))))))))))))) Prezes |
| 5733 | Naszym ulubionym fragmentem, takim fanklubowym, moznaby rzec, jest tekst FRANKLY I`M EXHAUSTED w wykonaniu pana R.:))))))))) Prezes |
| 5732 | Freak - ja też uważam, ze keine Grenzen dla ich inglisz;))))))))))))))))))))))) Prezes |
| 5731 | Pamietam, pamiętam, to już rok:) Trzeba jakieś ognisko urządzić, albo coś innego z nimi zrobić, po co się mają w kącie szafy kryć:))))))) Prezes |
| 5730 | dlaczego nie moge wejsc na strone online ani na forum??? elfik |
| 5729 | MYSLO SOBIE W KULKI LECA CZY JAK...TRASA KONCERTOWA NIE OBEJMUJE LODZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JELENIA JEST A LODZI NIE MA...PRZEGIECIE...CHYBA DO NICH NAPISZE...JA PIERDZIELE TAKIE AKCJE! FREAK |
| 5728 | dźwiękoszczelne palców odciski depesza stop / |
| 5727 | .... jakos bezsensu ostatnio... .... elf |
| 5726 | JYMA, moje drogie koleżanki z Zarządu:))) Przypominam o koszulkach JYMA:))) Zastepca |
| 5725 | Mam wielka proźbe czy te osoby które mialy ze mna kontakt mailowy od czasu do czasu mogą sie do mnie odezwac..bo ja nie mam ich namiarow w mojej skrzynce…wiec potrzebuje waszych adresow …z gory dziekuje!!! freak |
| 5724 | ty ja chce kopie telewizorka:) jestes na chatku???...a ja nadal nie moge...buuu... freak |
| 5723 | No zwyczajnie Freak.Bedac w Empiku wynioslam z niego telewizor wraz z tym teledyskiem,wiec mam...i ogladam teraz przez caly czas:)))) Maja |
| 5722 | maja jak to u ciebie w domciu???????? freak |
| 5721 | lizał ja pizde w nocy trak |
| 5720 | ja gut inglisz und keine granze with ich inglisz:) freak |
| 5719 | Czy ten teledysk jest na MTV?,tego nie wiem.Wiem w kazdym razie ze jest on u mnie w domciu:))) ...no ja tez wole Myslovitz w Polsce,po polsku,polski ale dobra,ja sie nie wypowiadam juz na ten temat:) Maja |
| 5718 | INGLISZ YS ISI, co nie???:))))))) Prezes |
| 5717 | mni nowa fryzura rojasa kojazy sie z ostrym z ckod:)pani kasiu...czemu to tak o mnie na pani...to jak lipiec jest nasz...:)wawa w lipcu jest nasza:) freak |
| 5716 | Jest juz teledysk na MTV???? marcinek |
| 5715 | ...aaaa jednak jeszze troche szczęścia mam!...znalazłam(idąc z ciastem) 2 zł... wiem ze to 'dużo' :P ale ucieszyłam sie z tego!... hihi... Hania |
| 5714 | ...jestem wykończona... pomocy!... Hania |
| 5713 | ...Wyraz 'pani' w poprzednim wpisie dotyczy Freak, nie Maji. ;) Kaśka |
| 5712 | ...Mój angielski pozostawia wiele do życzenia, a śmiało mogę się podpisać pod zdaniem tego pana i tej pani poniżej! ;) Myslovitz- onli in polisz! ;) Kaśka |