| 5561 | Prezesie, co u Misiów??? Niezwykle żałuję, ze nie było mi dane ich ujrzeć w tym tygodniu:))) Moze kiedy indziej:))) Zastępca |
| 5560 | ja mam urodzinki, dzieki za zyczonka.:) elfik |
| 5559 | to ja też składam najserdeczniejsze życzenia temu, kto ma dzisiaj urodzinki:] 'sto lat sto lat.... a kto, ????????' pozdrowiam was. wszyscy już się kierują do łużek;] spaj:) |
| 5558 | JA SLYSZALAM KIEDYS ZE O 13:30///ALE NA 100 TO NIE JEST... FREAK |
| 5557 | Matko to niesamowite…cudowne fenomenalne…NEGATYW będzie supporetmR.E.M!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I TO FAKT…!!!!GRATULUJE CHŁOPAKOM!!!!!!!! FREAK |
| 5556 | o ktorej jutro final konkursu placebo przed empikiem ? Homer's Soulm8 |
| 5555 | to ja tez sie przlanaczam...:) freak |
| 5554 | wszystkiego najlepszego dla pewnej osóbki,która ma dziś urodzinki:) Mały |
| 5553 | *KOCHAM ARTURA* ania |
| 5552 | .. pstryk |
| 5551 | za rok jubileuszowe Fryderyki rozdane zostaną w barze mlecznym 'Karaluch'. news |
| 5550 |
| 5549 | michal nie mam gg...bo to wcislo mi te wirusy...przynajmniej wiekszosc wiec teraz boje sie tgo sciagac...postaram sie wysalc ta plytae for w tym tyg.jak wymysle co chce//to napisze...w liscie..czy cos...moze byc...odezwij sie na mail freak |
| 5548 |
| 5547 | Feak, dziala Ci GG? Daj znac co z tymi singlami, czy ktores wybralas do wymiany :)) michal |
| 5546 | a dlaczemu ktoś tu wkleił teksty piosenek?? to tak bez okazyjnie;] pozdrawiam:] spaj:) |
| 5545 | a tak byl... freak |
| 5544 | ale było M jak Myslovitz... :/ |
| 5543 | ...Fryderyki- eee tam! ;) Freak, bardzo ładne podsumowanie. Prosimy więcej nie organizować takich imprez, bo to nie wpływa korzystnie na nasz stan psychiczny. ;) A Myslo w Dwójce było, ale nie o 20, tylko dwie godziny później i w ramach Fryderyków- jedno pytanie zadano panu Rojkowi i do widzenia! 'Panorama' bodajże. ;) Kaśka |
| 5542 | Kiedyś Artur Rojek wypowiedział takie ładne zdanie:” Play-boxy to taka sciema”…wydaje mi się ze teraz można to samo powiedzieć o Fryderykach…Fryderykach roku na rok było coraz gorzej…to samo jest na rynku muzycznym,…ale tak zwana branża powinna to ratować a nie mieszać z błotem!!!! Mogę zrozumieć lp alternatywna…Janerka nagrał dobra płytę i należało mu się,…ale debiut…!!! Tu obstawiając nawet na sekundę nie pomyślałam o innym zespole jak o colo kids of death!!! Aprosze mi tu nie wypominać, że tak, mówie, bo lubię ich muzykę…ta grupa to REWOLUCJA na tym rynku…i nic…wygrywa Lepszy model…a właściwie to gorszy… Następnym nie wypałem są Wilki!!!! Nominacje nominacjami, ale nagrody…to już coś wiecej!!!!!!! Przecież ta plyta to jedna wielka komercja!!!! Piosenki do potupania…a Baśke na bank graja już na każdym weselu…. Choć i hit roku jestem wstanie zrozumieć…to tak jak wcześniej wspominałam…kompozytor…jest wybitnie nie na miejscu…to jest tragiczne…ja rozumiem gdyby to dostali kiedyś,…ale za ten album!!! Kto wypełnia te formularze?!!! Czy ci ludzie maja cos ze słuchem…oni powinni oceniać…to co dobre…a nie dawać nagrody…tak aby naszemu społeczeństwu pasowało…! Przez pewien moment wydawało mi się ze tym nagroda wyjdzie tylko na zdrowie, jeśli przeniosą je do klubu…nie będzie tyle szumu…itk. Ale te nagrody…własnie podpisaly na siebie wyrok!!! Za rok proponuje panom i paniom nie organizować tej imprezy,…bo to będą 10 fryderyki…i szkoda psuć taką ładna liczbę… Na wszystkie cztery strony, ten świat popierdolony! Na wszystkie cztery strony, ten świat popierdolony! Na wszystkie cztery strony, ten świat popierdolony! Na wszystkie cztery strony, ten świat popierdolony! jak to ckod śpiewają... freak |
| 5541 | tak to teraz wszyscy maja teksty myslo:) kasik list jest thanx... freak |
| 5540 | Prezesie, Ty nawet nie probuj, bo to są takie czterometrowe myśli:))) Zastępca |
| 5539 | A te teksty poniżej co mają oznaczać??? Czasem nie chwytam głębszych znaczeń, bo jestem bardzo płytka:) Mogą to potwierdzić Zastępcy:) akapit NR CZTERY I TAK JEST NAJLEPSZY!!!!! Prezes |
| 5538 | ja podpisuje sie pod numerem 3 BAR MLECZNY KOROVA czerwony_notes |
| 5537 | SPRZEDAWCY MARZEŃ Jaki piękny jest ten świat, tylko czarne białe. To jest proste, widzę - wiem Już tu siedzę jakiś czas, lubię dużo wiedzieć i nie wzrusza mnie już nic Ty widzisz we mnie coś, nie ma ideału a miłość ślepa jest I chyba nie wiesz, że telewizja kłamie - nie wszystko możesz mieć Nie mogę zrobić nic, sterowany jestem wciąż Nie musisz starać się, przecież jesteś też jak ja... Powiedzieć coś bym chciał, mam pustke w głowie, zgubiłem znowu się I nie chce mi się nic, jestem już zmęczony. To nie był dobry dzień Nie mogę zrobić nic, sterowany jestem wciąż Nie musisz starać się, przecież jesteś też jak ja... ACIDLAND Nie poddaj się, Bierz życie jakim jest I pomyśl, że na drugie nie masz szans Po co ten stres. Myślisz, że nie masz nic Każdy ma - nawet ty. Czasem trzeba to po prostu znaleźć Miłość, noc i deszcz, życie też. Dlatego warto starać się Powiedz, czy naprawdę nic nie jesteś wart Znajdź to w sobie. Tak Nie poddaj się. Bierz życie jakim jest I pomyśl, że na drugie nie masz szans Ten kraj jest jak psychodeliczny lot. Czujesz, że nie zmienisz nic... Spróbuj wziąć z tego coś. To przecież twoje życie jest Popelniaj błędy i naprawiaj je Gdy dotkniesz dna, odbijaj się Wykorzystaj czas. Drugiego już nie będziesz miał Nie poddaj się. Bierz życie jakim jest I pomyśl, że na drugie nie masz szans Odetchnij więc, zastanów się, znajdź jego sens Bierz życie takim jakie jest I ciągle szarp i zmieniaj je, przed siebie idź Bierz życie takim jakie jest. I zmieniaj je i ciągle walcz. Przed siebie idź... BAR MLECZNY KOROVA Praca szkoła śmierć zaraz wpadne w szał Obrzydliwy dzień nie wytrzymam tak Czuję się jak smieć jak nic jak nikt bez szans Jestem jakoś tak jak coś na prąd Wreszcie matka noc korova mleczny bar Piję koktajl z traw ciepła chemia w drzwiach I otwieram się na czas n Marcin Pryma |
| 5536 | Emmanuel Olisadebe mógł być bohaterem meczu z Węgrami. Polski napastnik nie wykorzystał jednak ani jednej dogodnej sytuacji. Po meczu płakał w szatni. Dzisiaj ma jednak szansę na rehabilitację w meczu z San Marino (godz. 20.00). "Nie mogę sobie darować, że nie strzeliłem chociaż jednego gola z Węgrami, ale bramkarz był bardzo dobry. Słyszałem, że dziennikarze wiedzą lepiej ode mnie, z kim mi się gra dobrze, a z kim źle. Tak naprawdę jest mi to obojętne. Może być Żurawski lub Kuźba, tak, jak był Kryszałowicz. Mam zdobyć bramkę, a kto mi poda, to bez znaczenia. Nie udało się w Chorzowie, uda się w Ostrowcu" - powiedział Olisadebe na łamach "Rzeczpospolitej". OLI OLI OLI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! |
| 5535 | ...wszystkie te moje czarne mysli,gdzie on dzis jest... I wiem,a wlasciwie wcale nie wiem kim dzis jestem... czerwony_notes_w ktorym_trzymalam... |
| 5534 | Wilki mieli 6 nominacji i zebrali cała szóstkę nagrod ; /// ...ale ja i tak wierze w Myslovitz:) DreamSeller ;) |
| 5533 | .mnie. pstryk |
| 5532 | Nie no to jakaą parodia…idiotyzm!!!!!!!! Myslo dostali tylko za plyte roku…co jeszcze śmieszniejsze…autor roku to Gawliński…za tą pomyłke..hit to Baśka… zespół Wilki… Debiut…nie mam pojecia…co…ale nie ckod..ani negatyw!!!!!!!!!!!! A płyta..janerka! CYRK NA KÓŁKACH!!!!!!!!!!!! freak |
| 5531 | Płyta rockowa roku 2002-KOROVA MILKY BAR!!!! jejejeje. Szkoda tylko ,ze Artur nie dostał Fryderyka w kategori wokalist roku ;/ ,a Przemek autor...może za rok;) Misia |
| 5530 | nie bylo ich na tvp..kill you news! freak |
| 5529 | myslo plyta roku rock!!!!to fakt!!!fryderyk! freak |
| 5528 | myslo w trójce jako dżingiel :P |
| 5527 | myslo u mnie w domu..:) neo...w empiku jjest wystawa placebo a myslo na jej finale w piate sa..w juniorku..tylko nie mam pojecia o ktorej... freak |
| 5526 | A to dzisiaj mamy Dzień Miłośników Mysłowickich Dowcipów, tak???:)))) Zastępca |
| 5525 | Wiadomość o relacji w TV pisana była wczoraj,więc jutro to znaczy dziś. czyli 1.04.2003r. Chyba, że ktoś zrobił sobie już dzień wcześniej żart prima-aprilisowy. Freak. Najprawdopodobniej bedę w pracy w piątek. A co jest w EMPIK-u? Znów coś przegapiłam? neo |
| 5524 | jutro tzn kiedy? pozdrowionka elf |
| 5523 | dobra tepce - jak mozlie jest powracanie do wryzury - chyba ze fryzura ma status ontologiczny? bo ja nie wiem OTOCZONY GŁUPOTĄ |
| 5522 | a wiecie, że rojek powrócił do starej fryzury. znowu łysy. pozdrawiam wszystkich w nowym miesiącu:] spaj:) |
| 5521 | Jeszcze jedno.Dzis wreczenie Fryderyków-a kiedy bedzie transmisja telewizyjna z tej gali? Misia |
| 5520 | A o której jutro myslo na tvp bedzie?? Misia |
| 5519 | lolek - prima aprilis;) - kiepski zart . |
| 5518 | "...Nawet gdyby świat miał się skończyć dziś, proszę mnie nie budzić..." *Megi* www.3miasto.net/~kzyhu/93.jpg |
| 5517 | dzis na katowickim rynku o 20.00 zagra negatyw i myslo. lolek |
| 5516 | EEE jutro tzn kiedy??? Dziś czy jutro???:)))) Dziś jest wtorek, dodam dla ułatwienia:) Prezes |
| 5515 | Greetings from Lądek, we love you Smary!!!!:)))))) J&W&O |
| 5514 | no wreszcie..!!!megi moj szbieg potwierdza:) myslo jutro na tvp!!!!!!hurra freak |
| 5513 | .wyciągnij mnie. pstryk |
| 5512 | jutro o 20 w dwójce Myslovitz o współpracy z Kamińskim i albumie zagranicznym.fragment teledysku nowego news |