Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Michał Przybycień

W księdze jest 9720 wpisów.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

5561
Prezesie, co u Misiów??? Niezwykle żałuję, ze nie było mi dane ich ujrzeć w tym tygodniu:))) Moze kiedy indziej:)))
Zastępca

5560
ja mam urodzinki, dzieki za zyczonka.:)
elfik

5559
to ja też składam najserdeczniejsze życzenia temu, kto ma dzisiaj urodzinki:] 'sto lat sto lat.... a kto, ????????' pozdrowiam was. wszyscy już się kierują do łużek;]
spaj:)

5558
JA SLYSZALAM KIEDYS ZE O 13:30///ALE NA 100 TO NIE JEST...
FREAK

5557
Matko to niesamowite…cudowne fenomenalne…NEGATYW będzie supporetmR.E.M!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I TO FAKT…!!!!GRATULUJE CHŁOPAKOM!!!!!!!!

FREAK

5556
o ktorej jutro final konkursu placebo przed empikiem ?
Homer's Soulm8

5555
to ja tez sie przlanaczam...:)
freak

5554
wszystkiego najlepszego dla pewnej osóbki,która ma dziś urodzinki:)
Mały

5553
*KOCHAM ARTURA*
ania

5552
..
pstryk

5551
za rok jubileuszowe Fryderyki rozdane zostaną w barze mlecznym 'Karaluch'.
news

5550
no tak fryderyki dno..

elfik

e-lf.blog.pl

5549
michal nie mam gg...bo to wcislo mi te wirusy...przynajmniej wiekszosc wiec teraz boje sie tgo sciagac...postaram sie wysalc ta plytae for w tym tyg.jak wymysle co chce//to napisze...w liscie..czy cos...moze byc...odezwij sie na mail
freak

5548
...plum.plum.plum...

*Megi*

5547
Feak, dziala Ci GG? Daj znac co z tymi singlami, czy ktores wybralas do wymiany :))
michal

5546
a dlaczemu ktoś tu wkleił teksty piosenek?? to tak bez okazyjnie;] pozdrawiam:]
spaj:)

5545
a tak byl...
freak

5544
ale było M jak Myslovitz...
:/

5543
...Fryderyki- eee tam! ;) Freak, bardzo ładne podsumowanie. Prosimy więcej nie organizować takich imprez, bo to nie wpływa korzystnie na nasz stan psychiczny. ;) A Myslo w Dwójce było, ale nie o 20, tylko dwie godziny później i w ramach Fryderyków- jedno pytanie zadano panu Rojkowi i do widzenia! 'Panorama' bodajże. ;)
Kaśka

5542
Kiedyś Artur Rojek wypowiedział takie ładne zdanie:” Play-boxy to taka sciema”…wydaje mi się ze teraz można to samo powiedzieć o Fryderykach…Fryderykach roku na rok było coraz gorzej…to samo jest na rynku muzycznym,…ale tak zwana branża powinna to ratować a nie mieszać z błotem!!!!
Mogę zrozumieć lp alternatywna…Janerka nagrał dobra płytę i należało mu się,…ale debiut…!!! Tu obstawiając nawet na sekundę nie pomyślałam o innym zespole jak o colo kids of death!!! Aprosze mi tu nie wypominać, że tak, mówie, bo lubię ich muzykę…ta grupa to REWOLUCJA na tym rynku…i nic…wygrywa Lepszy model…a właściwie to gorszy…

Następnym nie wypałem są Wilki!!!! Nominacje nominacjami, ale nagrody…to już coś wiecej!!!!!!!
Przecież ta plyta to jedna wielka komercja!!!! Piosenki do potupania…a Baśke na bank graja już na każdym weselu….
Choć i hit roku jestem wstanie zrozumieć…to tak jak wcześniej wspominałam…kompozytor…jest wybitnie nie na miejscu…to jest tragiczne…ja rozumiem gdyby to dostali kiedyś,…ale za ten album!!! Kto wypełnia te formularze?!!! Czy ci ludzie maja cos ze słuchem…oni powinni oceniać…to co dobre…a nie dawać nagrody…tak aby naszemu społeczeństwu pasowało…!
Przez pewien moment wydawało mi się ze tym nagroda wyjdzie tylko na zdrowie, jeśli przeniosą je do klubu…nie będzie tyle szumu…itk. Ale te nagrody…własnie podpisaly na siebie wyrok!!! Za rok proponuje panom i paniom nie organizować tej imprezy,…bo to będą 10 fryderyki…i szkoda psuć taką ładna liczbę…

Na wszystkie cztery strony, ten świat popierdolony!
Na wszystkie cztery strony, ten świat popierdolony!
Na wszystkie cztery strony, ten świat popierdolony!
Na wszystkie cztery strony, ten świat popierdolony! jak to ckod śpiewają...


freak

5541
tak to teraz wszyscy maja teksty myslo:)
kasik list jest thanx...

freak

5540
Prezesie, Ty nawet nie probuj, bo to są takie czterometrowe myśli:)))
Zastępca

5539
A te teksty poniżej co mają oznaczać??? Czasem nie chwytam głębszych znaczeń, bo jestem bardzo płytka:) Mogą to potwierdzić Zastępcy:)
akapit
NR CZTERY I TAK JEST NAJLEPSZY!!!!!
Prezes

5538
ja podpisuje sie pod numerem 3 BAR MLECZNY KOROVA
czerwony_notes

5537
SPRZEDAWCY MARZEŃ

Jaki piękny jest ten świat, tylko czarne białe. To jest proste, widzę - wiem
Już tu siedzę jakiś czas, lubię dużo wiedzieć i nie wzrusza mnie już nic

Ty widzisz we mnie coś, nie ma ideału a miłość ślepa jest
I chyba nie wiesz, że telewizja kłamie - nie wszystko możesz mieć

Nie mogę zrobić nic, sterowany jestem wciąż
Nie musisz starać się, przecież jesteś też jak ja...

Powiedzieć coś bym chciał, mam pustke w głowie, zgubiłem znowu się
I nie chce mi się nic, jestem już zmęczony. To nie był dobry dzień

Nie mogę zrobić nic, sterowany jestem wciąż
Nie musisz starać się, przecież jesteś też jak ja...



ACIDLAND

Nie poddaj się, Bierz życie jakim jest
I pomyśl, że na drugie nie masz szans

Po co ten stres. Myślisz, że nie masz nic
Każdy ma - nawet ty. Czasem trzeba to po prostu znaleźć
Miłość, noc i deszcz, życie też. Dlatego warto starać się
Powiedz, czy naprawdę nic nie jesteś wart
Znajdź to w sobie. Tak

Nie poddaj się. Bierz życie jakim jest
I pomyśl, że na drugie nie masz szans

Ten kraj jest jak psychodeliczny lot. Czujesz, że nie zmienisz nic...
Spróbuj wziąć z tego coś. To przecież twoje życie jest
Popelniaj błędy i naprawiaj je
Gdy dotkniesz dna, odbijaj się
Wykorzystaj czas. Drugiego już nie będziesz miał

Nie poddaj się. Bierz życie jakim jest
I pomyśl, że na drugie nie masz szans

Odetchnij więc, zastanów się, znajdź jego sens
Bierz życie takim jakie jest
I ciągle szarp i zmieniaj je, przed siebie idź
Bierz życie takim jakie jest. I zmieniaj je i ciągle walcz.
Przed siebie idź...



BAR MLECZNY KOROVA

Praca szkoła śmierć zaraz wpadne w szał
Obrzydliwy dzień nie wytrzymam tak
Czuję się jak smieć jak nic jak nikt bez szans
Jestem jakoś tak jak coś na prąd

Wreszcie matka noc korova mleczny bar
Piję koktajl z traw ciepła chemia w drzwiach
I otwieram się na czas n
Marcin Pryma

5536
Emmanuel Olisadebe mógł być bohaterem meczu z Węgrami. Polski napastnik nie wykorzystał jednak ani jednej dogodnej sytuacji. Po meczu płakał w szatni. Dzisiaj ma jednak szansę na rehabilitację w meczu z San Marino (godz. 20.00).

"Nie mogę sobie darować, że nie strzeliłem chociaż jednego gola z Węgrami, ale bramkarz był bardzo dobry. Słyszałem, że dziennikarze wiedzą lepiej ode mnie, z kim mi się gra dobrze, a z kim źle. Tak naprawdę jest mi to obojętne. Może być Żurawski lub Kuźba, tak, jak był Kryszałowicz. Mam zdobyć bramkę, a kto mi poda, to bez znaczenia. Nie udało się w Chorzowie, uda się w Ostrowcu" - powiedział Olisadebe na łamach "Rzeczpospolitej".

OLI OLI OLI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

5535
...wszystkie te moje czarne mysli,gdzie on dzis jest...

I wiem,a wlasciwie wcale nie wiem kim dzis jestem...
czerwony_notes_w ktorym_trzymalam...

5534
Wilki mieli 6 nominacji i zebrali cała szóstkę nagrod ; /// ...ale ja i tak wierze w Myslovitz:)
DreamSeller ;)

5533
.mnie.
pstryk

5532
Nie no to jakaą parodia…idiotyzm!!!!!!!!
Myslo dostali tylko za plyte roku…co jeszcze śmieszniejsze…autor roku to Gawliński…za tą pomyłke..hit to Baśka… zespół Wilki…
Debiut…nie mam pojecia…co…ale nie ckod..ani negatyw!!!!!!!!!!!!
A płyta..janerka!

CYRK NA KÓŁKACH!!!!!!!!!!!!


freak

5531
Płyta rockowa roku 2002-KOROVA MILKY BAR!!!! jejejeje.
Szkoda tylko ,ze Artur nie dostał Fryderyka w kategori wokalist roku ;/ ,a Przemek autor...może za rok;)

Misia

5530
nie bylo ich na tvp..kill you news!
freak

5529
myslo plyta roku rock!!!!to fakt!!!fryderyk!
freak

5528
myslo w trójce jako dżingiel
:P

5527
myslo u mnie w domu..:)
neo...w empiku jjest wystawa placebo a myslo na jej finale w piate sa..w juniorku..tylko nie mam pojecia o ktorej...
freak

5526
A to dzisiaj mamy Dzień Miłośników Mysłowickich Dowcipów, tak???:))))
Zastępca

5525
Wiadomość o relacji w TV pisana była wczoraj,więc jutro to znaczy dziś. czyli 1.04.2003r. Chyba, że ktoś zrobił sobie już dzień wcześniej żart prima-aprilisowy.
Freak. Najprawdopodobniej bedę w pracy w piątek. A co jest w EMPIK-u? Znów coś przegapiłam?
neo

5524
jutro tzn kiedy?

pozdrowionka
elf

5523
dobra tepce - jak mozlie jest powracanie do wryzury - chyba ze fryzura ma status ontologiczny? bo ja nie wiem
OTOCZONY GŁUPOTĄ

5522
a wiecie, że rojek powrócił do starej fryzury. znowu łysy. pozdrawiam wszystkich w nowym miesiącu:]
spaj:)

5521
Jeszcze jedno.Dzis wreczenie Fryderyków-a kiedy bedzie transmisja telewizyjna z tej gali?

Misia

5520
A o której jutro myslo na tvp bedzie??


Misia

5519
lolek - prima aprilis;) - kiepski zart
.

5518
"...Nawet gdyby świat miał się skończyć dziś,
proszę mnie nie budzić..."
*Megi*

www.3miasto.net/~kzyhu/93.jpg

5517
dzis na katowickim rynku o 20.00 zagra negatyw i myslo.
lolek

5516
EEE jutro tzn kiedy??? Dziś czy jutro???:)))) Dziś jest wtorek, dodam dla ułatwienia:)
Prezes

5515
Greetings from Lądek, we love you Smary!!!!:))))))
J&W&O

5514
no wreszcie..!!!megi moj szbieg potwierdza:)
myslo jutro na tvp!!!!!!hurra
freak

5513
.wyciągnij mnie.
pstryk

5512
jutro o 20 w dwójce Myslovitz o współpracy z Kamińskim i albumie zagranicznym.fragment teledysku nowego
news

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi



Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!