| 5670 | dobijaj mnie dalej...nie dotaralam..a wczoraj podobno w rowerze pokazywali to!!!! Maja ja tez cie sciskam... freak |
| 5669 | Moze to juz niezbyt aktualne ale tak tylko chcialam zapytac sie kto z was byl w piatek w empiku na finale konkursu?????Please!!!! Pozdrowienia dla Megaw,Freak:)) Maja |
| 5668 | ja chce na koncert i nic z tego...siedze w bibliotece bo tram mi uciekl...ale zaraz z ta spadam..na chatku nikogo nie ma... freak |
| 5667 | Składam oświadczenie o treści: Nie rozkradłyśmy Polski. :)))))))))) II Zastępca |
| 5666 | Pieniędzy tez nie mam:))) Zastępca |
| 5665 | Zastępco, dodaj "prześwietna Komisjo" albo "Panie Ministrze" - to teraz modne i w dobrym tonie ;)))))))))))))) II Zastępca |
| 5664 | A ja w ogóle nie mam telefonu, nie mam notesu i w ogóle nie uważam się za osobę. Odmawiam składania zeznań. Zastępca |
| 5663 | Z góry zaznaczam: WSZYSTKIE BILLINGI KŁAMIĄ!!!!!!!!!! Wcale nie rozmawiałam z Prezesem przez dwie godziny!!!!! A z Zastępcą nigdy w ogóle nie rozmawiałam!!!!! Nawet jej na oczy nie widziałam. A mój notes nie jest ani czerwony ani czarny. Uchylam się od odpowiedzi na inne pytania, prześwietna Komisjo!!! ;))))))))))))))))))))) II Zastępca |
| 5662 | Magda,dzieki za pozdrowienia.Ciebie rowniez pozdrawiam i do zobaczenia na jakims koncercie:))) _______________________________________ *see,I like the evenings like to get hidden for quite some time* Maja |
| 5661 | Szanowny Zarządzie, Chyba nadszedł już najwyższy czas rozliczyć się ze swojej działalności.Oczekujemy raportu sprawozdań finansowych i takich tam do końca miesiąca.Ja Was nie chcę straszyć ale sami widzicie co się w kraju dzieje.Część z Was przydało by się wymienić(bo chyba wszyscy jesteście z klucza partyjnego).A drugą część wyślemy na przesłuchania do Komisji Śledczej.Przynajmniej pokażecie się w telewizji.No a teraz do roboty. Ps.Rada Nadzorcza Rulez! Prezes Rady Nadzorczej |
| 5660 | tylko . niesamowicie wyraźne . tylko troskliwe . tylko dla mnie . tylko tu i tylko teraz . naprawdę uważasz że 'tylko'?! czy młodsza o dwa miesiące ? |
| 5659 | Zarządzie!!! Odbieram dzisiaj zapomniane foty z ostatnich podróży na wschód ;))))) Niestety, nie można chyba liczyć na kolejne kompromitujące zdjęcia typu "wielka głowa" :))))))))) akapity Trzeba było GMN słać do Zdziwionego. Teraz byłby odzew :)))))))) II Zastępca |
| 5658 | (b)oję się że wiatr i śnieg zgu(b)iły list.ostatni.podo(b)nie jak pierwszy.(b)o to (b)yły 'tylko słowa'. pstryk/ dwa miesiące starszy |
| 5657 | Już niedługo koncerty jejejejeje!!!! magaw |
| 5656 | oczywiscie pozdrawiam wszystkich "starych znajomych":))))) magaw |
| 5655 | Wpadłam tylko na chwilke żeby pozdrowic Majke którą znalazłam po trzech latach poszukiwań.Poznałam ją na koncercie w Krakowie...ale kontakt sie urwał a teraz...znowu razem:)))) magaw |
| 5654 | kropki, gwiazdeczki, ukośniki i nawiasiki- who are you?? spaj:) |
| 5653 | coz to za ciekawe wpisy...tajemnicze...ana chaku 3 osby..chyba sami prezesi:)wrr freak |
| 5652 | sen myśl(i)ał ze księzyc jest deszczem p a r a d o k s / |
| 5651 | niewiele śniegu wystarczy by przysypać ślady ( ) |
| 5650 | ale jutro wygram ta walke...:)na poczte...nawet bez powagi na twarzy:) jutro wieczor z sissy...:) freak |
| 5649 | ...Wpisy, będące skutkiem powagi na twarzy, też mogą być wspaniałą dawką humoru! Serio, serio! Wiem z doświadczenia! ;) Freak, rozumiem. Mnie też by się nie chciało walczyć z zaspami śnieżnymi, żeby dostać się na Pocztę. ;) Kaśka |
| 5648 | 'śpij mój śnie' * |
| 5647 | To się nazywa ból istnienia :)))))))))) II Zastępca |
| 5646 | Nic, moja droga, wystarczy, że istnieje:))))) Zastępca |
| 5645 | Kto ma znowu powagę na twarzy???? :))))))) I co tym razem zrobiła Kluseczka??? II Zastępca |
| 5644 | A nasze wpisy są zawsze poważne jak samo życie:)))))) Dziewczęta, zmieniam front: CHCĘ PARÓWKI!!!!!!!! Zastępca |
| 5643 | Naszego miejsca w Księdze nikt nie jest w stanie nam odebrac, bo panujemy niepodzielnie i bezwzględnie, krwawo tłumiąc bunty:))) To był kolejny żart w stylu Kluchy:))) Prezesie, olej go, pomyśl o Wuju:))) Zastępca |
| 5642 | Powage macie na twarzach no ladnie..:) prosze o wybaczenie ale ladnie brzmi nick z perezesem:)poza tym to chyba w chyba jest w modzie:) drodzy prezesi wrrrr...nie zabiore wam waszego miejsaca w kg:) freak |
| 5641 | w głębokim głębokim śnie niewinnych rodzę się ponownie w świetle neonu migoczącego w górę i w dół rodzę się ponownie [27 września 2002 12:08] |
| 5640 | Padam na twarz, już jest mi wsyztsko jedno. Prezes |
| 5639 | Kasiu mylisz się!!! W naszych wpisach nie ma ani grama humoru, co spowodowane jest tym, ze wsyztskie mamy nieustannie powage na twarzy. Bywa to powodem drobnych spięc na łonie naszego FC:)Ale jakoś staramy sie sobie z tym radzić... Prezes |
| 5638 | Witam, nie było mnie przez chwilę, chciałam tylko powiedzieć, że nie czuję się MONARCHIOM:))))))))))) akapit Freak, pamietaj - dzieczyny nie płaczą!!!:) akapit Mam dosć Kluski!!! Prezes |
| 5637 | Obwołanie się Prezesem nie czyni z ciebie Prezesa. To było ludowe przysłowie :))))))))))) II Zastępca |
| 5636 | milej nocki Myslofani... Prezesowa Freak:) |
| 5635 | noc idzie czarna już słońce w chmurach śpi niewinnych sen przygarnia więc sobie śnij i Ty śnij i Ty (26 września 2002 22:30) |
| 5634 | w srode wysylam...bo jutro nie bede miala kiedy...czekaj cierpliwie...:) freak |
| 5633 | ...Freak, zaglądam do Księgi! Nawet częściej niż Ci się wydaje, kilkanaście razy w przeciągu dnia! ;) Tekst o filmie czytałam na Forum, masz tam mój komentarz. Nie chce mi się go tutaj powtarzać, więc jesteś skazana na zajrzenie w to miejsce. ;) Czekam na wizytę pana listonosza... A FC- cóż, można przywyknąć. ;] Broń Boże walczyć z nimi! Dziewczęta są momentami wspaniałą dawką humoru, zwłaszcza, kiedy nie ma się zielonego pojęcia o jakim składniku kuchennym będzie jeszcze mowa! Ta niepewność i odrobina emocji. ;))) Kaśka |
| 5632 | W ogóle to ja nie wierzę w te 3 płyty :))))))))))))) II Zastępca |
| 5631 | Zespół, który w najbliższym czasie wydaje 3 płyty, można jeszcze zapytać, czy jeździ na nartach... ;))))))))) II Zastępca |
| 5630 | Może 21:30??? Niestety czeka mnie jutro widzenie z panią P. (bądź A.) i myślę, że powinnam poświęcić teraz chwilę na przygotowanie do kolejnego starcia :))))))) 21:30 byłaby najodopowiedniejsza. II Zastępca |
| 5629 | ten program na tvn był wspaniały.............. o co pyta sie zespół który w najbliższym czasie nagra 3 płyty.... oczywiście ze pyta sie: CZY RYSUJECIE SOBIE PO GODZINACH??????????????????????????????????????????????????????????????? bez komentarza |
| 5628 | Powiedz tylkko kiedy:))) Albo dźwięknij do mnie na kom:))) Zastępca |
| 5627 | A może by tak dzisiaj jakiś krótki mityng na czacie? Co o tym myślisz, Zastępco? Niestety bez udziału Prezesa, który zapowiedział, że będzie dzisiaj nieobecny w wirtualu. II Zastępca |
| 5626 | Kluseczka to wtedy po prostu chciała zabłysnąć swoim intelektem, taktem i poczuciem humoru:))) Jedno trzeba Klusce oddać - mało kto jest w stanie wymyślić żart, który będzie zapamiętany na tak długo:))) Zastępca |
| 5625 | nie stane sie:) freak |
| 5624 | potne sie... freak |
| 5623 | "satne sie"???? A co to znaczy? II Zastępca |
| 5622 | NIE DAM SOBIE WYTATUOWAĆ REGULAMINU :))))) NIE NIE NIE!!!! :)))))) akapity Ech, te żarty... :))))) KLuseczka po prostu nie mogła być wtedy passive, not any more!!! :)))) II Zastępca wrrrrrr... :))) |
| 5621 | satne sie:) freak |