| 5720 | ja gut inglisz und keine granze with ich inglisz:) freak |
| 5719 | Czy ten teledysk jest na MTV?,tego nie wiem.Wiem w kazdym razie ze jest on u mnie w domciu:))) ...no ja tez wole Myslovitz w Polsce,po polsku,polski ale dobra,ja sie nie wypowiadam juz na ten temat:) Maja |
| 5718 | INGLISZ YS ISI, co nie???:))))))) Prezes |
| 5717 | mni nowa fryzura rojasa kojazy sie z ostrym z ckod:)pani kasiu...czemu to tak o mnie na pani...to jak lipiec jest nasz...:)wawa w lipcu jest nasza:) freak |
| 5716 | Jest juz teledysk na MTV???? marcinek |
| 5715 | ...aaaa jednak jeszze troche szczęścia mam!...znalazłam(idąc z ciastem) 2 zł... wiem ze to 'dużo' :P ale ucieszyłam sie z tego!... hihi... Hania |
| 5714 | ...jestem wykończona... pomocy!... Hania |
| 5713 | ...Wyraz 'pani' w poprzednim wpisie dotyczy Freak, nie Maji. ;) Kaśka |
| 5712 | ...Mój angielski pozostawia wiele do życzenia, a śmiało mogę się podpisać pod zdaniem tego pana i tej pani poniżej! ;) Myslovitz- onli in polisz! ;) Kaśka |
| 5711 | To ja może powiem tak.Mnie teledysk "The Lenght Of The Solitude Sound" bardzo się podoba i to zarówno od strony artystycznej jak i tekstowej i nie mam do niego żadnych zastrzeżeń.To są moje osobiste odczucia jakie nasuwały i nasuwają mi się po jak i w czasie oglądania klipu i tylko tyle chciałam powiedzieć.A nowa fryzura Artura jest bardzo OK! Pozdrówka dla zespołu! Maja |
| 5710 | kaerka, na forum jest bartdzo nudno, nie idź tam;] spaj:) |
| 5709 | hihi marek...ja nie mieszkam w stanach ale moj angielski jest na dobrym poziomie...i stwierdzam niestety to samo co ty...choc...dlugosc dzwieku jest wykonana najlepiej...ze wszystkich anglojezycznych myslo song jakie slyszalam:) freak |
| 5708 | Bardzo lubie muzkyke Myslovitz, niestety zadko ich widuje poniewaz mieszkam w USA, ale udalo mi sie ich posluchac w klubie Cricket Club w satnie New Jersey. Grali zajebiscie. Ale postanowilem napisac tu bo ostatnio slyszalem anglo-jezyczna wersje "Dlugosc dzieku samotnosci" i bylem lekko przerazony. Zdaje mi sie ze muzyka jest zbyt za dobra zeby ja spalic na rynku zachodnim, nie gramatycznym, momentami, tekstem, zaspiewanym bardzo kiepskim angielskim. Mam nadzieje ze sie nikt nie obrazi ze to pisze, ale mieszkam w stanach od 9-tego roku zycia juz ponad 20 lat i bym sie wstydzil to puscic moim amerykanskim kolegom w pracy, bo wiem jak by zareagowali. Szkoda bo to bardzo dobra kapela i jak juz nie jedna spali sobie mosty bo nie dopracowali swojej angielszczyzny w pospiechu do zaistnienia na zachodzie. Marek W. |
| 5707 | .dobranoc.dobranoc.dobranoc.dobranoc.dobranoc.dobranoc.dobranoc. .noc.noc.noc.noc.noc.noc.noc. pstryk |
| 5706 | ...no dobra drodzy mili...Hania zaczyna przygotowywania do imprezy...12 kwietnia bedzie pamietnym dniem...zamówiłam 4 stoliki i 14 krzeseł...powinno starczyć...hehe...żeby tylko moi goście sie w tym towarzystwie dobrze czuli...bo jak nie to bania... Hania |
| 5705 | 'ostatnia piosenka?' ( ) |
| 5704 | ja protestuje wpisuje sie codzinnie@!!!!!!! freak |
| 5703 | Link do forum to ostatnia kropa w menu :) A poza tym www.myslovitz.binet.pl/forum :) michal |
| 5702 | dlaczego ja nic nie wiem? +*---- podajcie adress na forum kaerka |
| 5701 | Nie wiem czy sa jeszcze te zdjecia Placebo w Empiku na Marszalkowskiej,poniewaz nie bylo mnie tam od zeszlego piatku.A jesli chodzi o sam klip "The Lenght Of The Solitude Sound",to szczerze mówiac obejzalam go kilka razy pod rzad,dluzej jakos nie wypadalo tak stac i gapic sie w ekran tv:))) A za niecale dwa tygodnie koncert w Poznaniu!!!! I juz mam lepszy humor jak sobie o tym pomysle:))) Pozdrowka dla wszystkich!! Maja |
| 5700 | Prawem dżungli (na moich paznokciach) ;))))))))))) II Zastępca |
| 5699 | ...Księga trochę się wyludniła, ale jakoś specjalnie mi to nie przeszkadza. Grunt, żebym ja nie zaniedbywała odwiedziń! ;) Dlaczego moje GG twierdzi, że nie mam uprawnień do wysyłania smsów? Jeszcze wczoraj je miałam, więc jakim prawem mnie go pozbawiono? :) Kaśka |
| 5698 | Przepraszam, ze trochę sie spóźniłam, ale zapewniam,m ze moje zeznania bedą szczere. Chciałam tylko zauważyć, ze niesety nic nie pamietam, prześwietna komisjo, przykro mi!!! Naturalnie również nie posiadam telefonu.Billingi kłamią. Prezes |
| 5697 | *Wad = Was *Megi* |
| 5696 | ...Kochana(?) Myslorodzino... ...Stwierdzam, że zdradziliście księgę, która kiedyś dla Wad tyle znaczyła... Tak bardzo nie chcieliście forum, a teraz ją Wam zastąpiło... *Megi* |
| 5695 | ...to ja cos tu skrobnę...więc yy...czuje sie dobrze żyje sobie radościa...i narazie jest ok...gdyby nie te egzaminy... Hania |
| 5694 | jade do wawy...na jakies targi z rozlinkami w wawie...z ojcem...moze ktos maochote sie styknac???dzis...piatek:)maja jest nadal ta wystawa w empiku ..nie? freak |
| 5693 | 'mnie tu nie ma to się nie dzieje mnie tu nie ma mnie tu nie ma' * 'wszystko na swoim miejscu' pstryk |
| 5692 | krew krwawa rana / |
| 5691 | 'śnieg tak parzy źrenice łakomym wzrokiem swego poprzednika' tęsknię |
| 5690 | 'ostatnia piosenka?' ( ) |
| 5689 | ja sie nie udzielam!!!!!ja probuje was ozywic lae nic na was nie dziela...tak jak na prezydenta miasta lodzi w kwestii TEATRU NOWEGO...dzisiejsza sprawa dla reportera byla swietna..jak mozna nominowac na dyrektora teatru czlowieka ktory mowi o aktrorach z ktorymi ma pracowac ze to cyt:" Ludzie przegrani politycznie."!!!!!! freak |
| 5688 | ...Nikt nie pisze? Na moje oko spore grono osób znacznie się udziela i to w jakim stylu! ;) Freak, to lepiej, że nikt nie wspominał o klipie puszczanym podczas Placebokonkursu- mniej żalu, że nas tam nie było. ;) Kaśka |
| 5687 | tu ostatnio nikt nie pisze... elf |
| 5686 | wiecie ze tam w empiku jak bylo myslo na tej wystawie placebo to podobno puszczali klip kaminskego11!!!!!!!!!! a nikt tu o tym nie pisal1 freak |
| 5685 | ach jak wczoraj bylo fajnie...na u-zkowym wieczorku..z sissy:) plty nie mam(chyba)plakatu tez (chyba)ale mam plakieteke- I HATE CKOD:)od qbx freak |
| 5684 | *see,I like the evenings like to get hidden for quite some time* ________________________________________ |
| 5683 | kim dzis jestem i nie potrafie juz odnalezc siebie w tym a wlasciwie wcale nie wiem |
| 5682 | 'to wszystko (...) co kochasz zasypie śnieg' zasyp i mnie.blisko tego co kocham. pstryk |
| 5681 | jestem obok / |
| 5680 | schowam imaginacje. pstryk.został uwikłany.ps. widzę . rozumiem. BOJE SIę paraliz |
| 5679 | niewyrażalne myśli.*pstryk*.myśl.*pstryk*.słowo.*pstryk*.nie to słowo.*pstryk*. 'żywe słowo wysłane daleko jak kropla krwi odnajdzie drogę do Twojego serca zapuka cichym uderzeniem popłynie dalej głębiej nie zgubisz go wiem' słowo.wysłane.nim dotrze.może zaginąć. ktoś może czekać pod innym adresem. wiatr i śnieg.mogą zgubić. 'a mail. zaiste. nie dotarł.' (...(b)oję się, że zgu(b)iły.kroplę.żywą.tylko tyle.(b)oję się...) pstryk w tonacji mol |
| 5678 | nie moge wejsc na stronke..czy ktos wiec, co sie z nia dzieje? Elfik |
| 5677 | 'ostatnia piosenka?' ( ) |
| 5676 | oto kim jesteśmy spy machine ( ) |
| 5675 | Parówka w ogóle jest niewidoczna, nie mówiąc o Rozwrzeszczanej Fryzurze :)))))) II Zastępca |
| 5674 | Zresztą nie dziwota, ze zdjęcia dobrze wyszły, skoro stałyśmy im prawie na głowach:)))) Zastępca |
| 5673 | Zupełnie zapomniałam, ze foty z Mózgu tez tam były:))) Czy Rozwrzeszczana Fryzura Parówki jest dobrze widoczna???:))) Zastępca |
| 5672 | Tylko podziękowania, za to co tworzycie,za genialną pracę...dzięki Kaśka A. |
| 5671 | Zarządzie, odebrałam foty. Okazały się one należeć do gatunku "krew, POT i łzy" :)))))))) Generalnie ból egzystencji na twarzach, mało Parówki, Zdziwiony zasłonięty przez Kluskę, jak zawsze dużo Maleństwa i Wuja. Za to fantastyczne są zdjęcia z MÓZGU!!! Trochę mało widać perkusję, ale jest Galager i rozwrzeszczany pan na wokalu :)))))))) II Zastępca |