| 5620 | zastepcy wrrrrrrrr...sama z wami nie bede walczyc bo nie dam rady...a reszta jakos...im nie idzie...nie dlugo ja satne sie 20 zastepca wrrrrrr freak |
| 5619 | Tak, to był taki żart, żeby nie stac tak bezczynnie:)))) akapit Wytatuujmy sobie regulamin na czołach:)))) Coby pamiętać:))) Zastępca |
| 5618 | ja nic nie napisze... film tez widzialam..:) elfik |
| 5617 | Zastępca żartował :)))) akapity Zastępco, uważam, że Twoja teoria jest słuszna. Wujowa wszechobecność bez wątpienia świadczy o spisku. Zamruga, podejdzie nas i się znowu złamiemy. A TWARDYM TRZEBA BYĆ ;)))))))) II Zastępca |
| 5616 | Gdyby ocean jakowyś był blisko, to parę kandydatów do spoczywania na dnie by się znalazło...:))))) Zastępca Corleone:)))) |
| 5615 | Mafia Prezesów Wrrrrrr..... ;))) II Zastępca wrrrrrr.... ;) |
| 5614 | Freak, Ty nie mów tak, jakby tutaj jakaś mafia powstała ;))))) Bo Ci przyślemy rybę.... ;))))))))))))))))))) II Zastępca |
| 5613 | Właściwie to nie mam pojęcia, po co pisze skoro do naszej kochanej księgi praktycznie nikt nie zagląda( Myszor I Prezesi wrrrrrr zaglądają)…no, ale cóż… Wczoraj widziała m po raz pierwszy film Larsa von Trier’a „Tańcząc w ciemnościach” wstyd się przyznawać ze dopiero teraz,…ale pamiętam, iż jakaś klątwa wtedy krążyła i spowodowała to, ze nie dotarłam do kina za każdym razem, gdy chciałam…się wybrać na ten film…A potem ktoś mi powiedział, że nie wiele tracę…i szkoda kasy… Noj tak dotrwałam do wczorajszego dnia,…kiedy to dowiedziałam się ze nasza „wspaniała” TVP rzuciła się niezwykle…i wykupiła ten film…WIELKI SUKCES…!!!! Film zrobił na mnie piorunujące wrażenie, jest długi owszem, ale bardzo dobrze zrobiony, wyjątkowa ciekawe są ujęcia kamer robi niesamowite wrażenie, widać ze reżyser maił pomysł. A co najważniejsze ma sens,…bo ostatnio panuje moda na filmy bez sensu. Bohaterka kreowana przez doskonała w tej roli Bjork to niesamowicie prawdziwa i smutna postać…nie mam pojecia, czemu ale ten film…automatycznie kojarzył mi się z tym, co teraz dzieje się na świecie…z wojną w Iraku…z całym tym zamieszaniem wokół G.W Busha i jego wojny… Wiem ze możecie mieć różne zdanie na ten temat,…ale jednak coś w tym jest…choćby ta scena końcowa, kiedy główna bohaterka czeka już tylko na to aż ja powiesza a temu wszystkiemu zza szyby przyglądają się ludzie…to chore i chyba tylko w Stanach Zjednoczonych możliwe…do tego cały ten zakłamany policjant…mam wrażenie, że tam w tym kraju wszystko takie jest…chore, zakłamane, skażone odpadami i głupotą… Tak jak ta wojna zupełnie bez sensu…tylko po to, aby udowodnić, że jesteśmy…monarchiom nad monarchiami…i tylko po to, aby działać we własnym interesie…ropa, ropa, ropa…niech ich zaleje ta ropa to może będz freak |
| 5612 | Fakty mówią same za siebie. Nie wdaję się w polemiki na ten temat:))) Wszystko wskazuje na to, ze jednak jakieś przewiny są:))) Zastępca |
| 5611 | Zastępco, ale jak to??? Przecież on nie może mieć nic na sumieniu!!! Nie pamiętasz? "Would you lie to me and call me baby?"??? :)))))))))))) II Zastępca |
| 5610 | Zarządzie, moje najgorsze podejrzenia się potwierdzają!!! Z artykułu "Co mówi jego twarz": "Jeśli zdarza mu się mrugać oczami, to znaczy, że ma coś na sumieniu":)))) Zastępca w błękitach |
| 5609 | Krótko mówiąc - Zarząd jest po prostu niezastąpiony i gdyby nas nie było, tobyście dawno z nudów pomarli:)))) Zastępca |
| 5608 | Powiedziałabym raczej:...skoro sami niczym innym się praktycznie nie zajmujecie, jak tylko NASZĄ prywatą??? Spójrzmy prawdzie w oczy: dostarczamy tutaj wszystkim stałego tematu do dyskusji :)))))) II Zastępca |
| 5607 | Poza tym, kochani, czemu walczycie z naszą prywatą, skoro sami praktycznie niczym innym sie na łamach tej ksiegi nie zajmujecie, jak tylko waszą prywatą??????????? Prezes Asystent |
| 5606 | Pozdrawiam serdecznie również Freak:) Jakby Józek miał za dużo plyt, weź też proszę dla nas:)))) Wystarczy jedna na cały FC, potem jakoś sobie poradzimy:)))))))))))))) Prezes |
| 5605 | PREZESI WRRRRRRRRRR FREAK |
| 5604 | Dziękuję za pozdrowienia:) Nawzajem, mimo wszytsko:) akapit Przyszłość jawi mi się w jasnych barwach, dziś zadecydowałam o dalszym przeviegu swojej kariery:)))))) akapit POZDRAWIAM ZASTĘPCÓW I KORESA!!!!!!!!!!:)))))) Prezes na prostej drodze do sukcesu |
| 5603 | Jak zwał tak zwał - wiadomo i tak o co chodzi:)))) a raczej jeździ:))) Zastępca |
| 5602 | My nie graliśmy, my jeździliśmy!!!!! ;)))))) Z Częstochową. To były doniesienia sportowe z Kuj-Pomu. Przechodzimy do wiadomości z kraju.... Prezes dał znak życia :)))))) II Zastępca |
| 5601 | Przepraszam cię, moja droga, a z kim graliśmy?:))))) Chyba nie jestem już prawdziwym Kuj-pomiakiem:)))) Zastępca |
| 5600 | TRZECIE???? Może od razu TRZYNASTE??? ;))))))))))) II Zastępca |
| 5599 | Pozostają trzecie zęby:)))) Zastępca |
| 5598 | Proponuję tradycyjnie pogryźć stół. No bo co innego można zrobić????? :))))))) Martwi mnie tylko, że niedługo stołów zabraknie... Albo zęby nam wypadną ;))))))) akapity Wygraliśmy. II Zastępca |
| 5597 | Poza tym nie zapominajmy o smutnej rocznicy:)))) "Czemu cieniu odjeżdżasz/ręce złamawszy na pancerz?":))))))) Zastępca |
| 5596 | No chyba będziemy musialy pogodzic się z tym, ze wszyscy nas kochają:)))) Albo pogryźć stół - jedno z dwojga w każdym razie:))) akapit Jak tam mecz??? Zastępca wrrr, a nawet grrrr:))) |
| 5595 | Zastępco, nie wiem, dlaczego nikt nie ma ochoty walczyć z nami ;)))))))))) TAK TO PRZECIEŻ LUBIMY!!!!! II Zastępca również wrrrrr.... ;) |
| 5594 | bo z prezesami wrrr:) trzaba walczyc...ja jescze nie mam skladanki sissy..wiec ie slyszalam PRZEMKA MYSZORA ( a co drukowanymi sobie napisze to bede miala plusy:)) ale w srode U-ZEK..jest w lodzi...wiec moze uda sie dostac...ja za darmo:) on tak lubi rozdawac plyty...:) kasik dzis odpisuje na list... freak |
| 5593 | A MŁODOŚĆ??? KTO ZWRÓCI NAM MŁODOŚĆ???:))))) Zastępcy |
| 5592 | Oto minęły trzy lata od jakże przelomowego wydarzenia w naszym zyciu!!! ODDAJCIE NAM NASZE PIENIĄDZE!!!!!!!:)))))) Zastępcy |
| 5591 | I to jeszcze z małej litery!!!:)))))) Zastępcy |
| 5590 | Jak to Prezesi? Jacy Prezesi? Czy kierował się Pan zasadą dadaistów "wszyscy jesteśmy prezesami"??? Niemniej dziękujemy za tę nobilitację:))) Zastępcy (Prezesi) |
| 5589 | ALARRM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 TEN PROGRAM ZIELONE DRZWI \JEST O 13:45 A NIE O 13:50!!!!!!!!!!!! FREAK |
| 5588 | :) elfik |
| 5587 | i to jeszcze z małej litery! przemekmyszor |
| 5586 | No właśnie, pozdrowienia dla prezesoow. No i kto mi tu wymyśla po nazwisku? przemekmyszor |
| 5585 | ale.......................................................................................................................czy ktoś już słyszał projekt si 031? nowe wydawnictwo sisi? Tam jest piosenka przemka myszora i Delons............................................................................Przez tych wszystkich prezesów to się trudno przebić na tej księdze.............. sasanka |
| 5584 | ...W tym momencie na czacie jestem sama, więc nie ma czego zazdrościć! ;) Kaśka |
| 5583 | ja chce na chat bo tam sa 3 osoby...:( freak |
| 5582 | ale ja sie boje sciagac poza tym michal mi mowil z czego...a ja nie pamietam... freak |
| 5581 | prezesie wrrr...program jest jutreo czyli 6 kwietnia na kanele tvn..o 13:50...:) freak |
| 5580 | ...jupii dzis dostałam płytke... przyszła cała...bo ostatnia doszła do mnie w dwóch częściach...ale ta jest w jednym nie naruzonym...achhh... cudownie...słucham i słucham...niestety mój CD-Rom jest 'brudny' i nie czyta mi płyt...dlatego byłam zmuszona zmienic cała płytke w pliki mp3...i teraz słucham z rozkoszem!... Kaś postaram Ci sie na poniedziałek nagrac...ale niestety nie mam CD w opakowaniu...przeżucilismy sie z bratem na 10 płytek w takim okragłym opakowaniu...i sama teraz jestem w kropce...musze iść kupić pudełko dla mojego Myslovitz... Hania |
| 5579 | freaku, musisz zaryzykować i ściągnąć tą javę jak chcesz na chatach ludów gnębić;] spaj:) |
| 5578 | Dzięki:) Prezes |
| 5577 |
| 5576 | Jutro tzn KIEDY?? Bardzo proszę przy tego typu wpisach umieszczać daty. Pojęcie "jutro" jest bardzo względne:)))))))))))))))))) Prezes Wrrrr (od dziś tak sie nazywam:) |
| 5575 | Michal jesli wpadasz tu od czasu do czasu,to czy moglabym prosic cie o to abys napisal do mnie maila.Nie moge za nic w swiecie dostac sie i zalogowac na forum.Prosze pomoz mi,bardzo mi na tym zalezy.Nie moge z nikim pogadac i nie moge wlasciwe zrobic nic. Maja |
| 5574 | to straszne..na ksiedze nic sie nie dzieje..nikt tu sie nie wpisuje praktycznie...a jak tak to sa to prezesi...wrrrrr freak |
| 5573 | tak...byl sforamtowany...i szlak trafil jave..siedzisz teraz na chatku...aaaa..ja boje sie sciagac ta jave z netu..a ta co mam na plycie po zainstalowaniu nie dziala freak |
| 5572 | freaku, a mówiłaś mi, że już masz wszystko zrobione z tą javą. to przez te wirusy?? spaj:) |
| 5571 | JUTRO O 13:50 W PROGRAMMIE ZIELONE DZWI NA TVN GOSCIEM GRUPA MYSLOVITZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 FREAK |