Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Michał Przybycień

W księdze jest 9720 wpisów.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

6361
Jak nikt inny się nie wpisuje, to trudno, zeby nasze wpisy nie były widoczne.
Zastępca

6360
ale musisz przyznac, że wasz fanklub też zapycha księgę ;)
LenyVal

6359
..dalam rade..
elfik

6358
Witajcie !!!
Jak sie cieszę, że znowu Was zobaczę już 24 maja w tym dniu mam ustny anglik ale napewno się zjawie.Aby wczuć się w rytm muzyki. Pozdrowionka papap
czarna wdowa

6357
Wszystkim dizękuję raz jesczze !!!
akapit
Lenny - narzekałaś, że od ostatnieg swojego wpisu nie mogłaś się przebić przez nasze fanklubowe wpisy. Dlatego zaproponowałam Ci czytanie podpisów - akurat we fragmencie o którym wspomniałaś najwięcej miejsca zajmowała Freak, Ola, Przemek Myszor i przemekmyszor;)))) To tyle w kwestii niejasnosci;))))))))
Prezes

6356
grube palce u dłoni już od czasu jakiegoś zaciśnięte:] pozdrawiam wszystkich piszących i nie piszących również.
spaj:)

6355
kasia elfik, megi ,hania...i reszta 3mac sie tam jutro...powodzenia:)
freak-lodz

6354
...to juz jutro o 9:00 wybije godzina ..
elfik zestresowany

6353
Pytanie do pani prezes:

O co chodziło z tymi podpisami?
LennyVal

6352
maturka junior nadchodzi. 3 kl gim strzeżcie się;] melduję, że trzymałem kciukasy za wszystkich maturzystów tego rocku:]
spaj:)

6351
upsssssss
zdaje mi sie ze pozjadalam pare slowek, wybaczcie, to z nerwow ;)
papa
pinka......

6350
Czesc Ludki!
dawno mnie tu nie bylo, a chcialam wiedziec co sie dzialo wiec przeczytalam kilka stronnic KG i tak:
panu/pani Prezes udanej maturki :) przylaczam sie do zyczen dla rojasa (duzo malych rojaskow) i teraz apel: do tych wszystkich ktorzy maja pretensje albo do hanki, albo do zarzadu, kochane mysloludki nie mozecie rozkazywac komus, panowac nad kims, to w koncu wolny kraj :) a poza tym ksiega jest dla wszystkich - nie tylko dla "wybranych".
eh, to chyba juz wszystko co chcialam powiedziec, tzn wiecej nie jestem juz w stanie bo trzesa mi sie rece przed jutrzejszym egzaminem :) wiem, ze tego nie mozna porownywac z matura, ale ja i tak juz od tygodnia spac nie moge!
tak wiec 3majcie za mnie kciuki...... prosze :)
a Prezesom i innym zycze powodzenia na ustnych!
papapapapapa
PS:
pozdrowionka dla (jak go ktos ladnie nazwal) Big Myszorka :)
papapapapa
caluski 102!

pinka......

6349
Ja chciałam się tylko przywitać :)

Ps. Smarkii wariatko!!! :)
fefe

6348
BYŚ
FREAK

6347
maja jak byc sie ze mna podzielila to by cie tak glowa nie bolala:)
troche sie dzialo...
freak-lodz

6346
__________________________________________________________
___________________________6666___________________________
___________________________6666___________________________
___________________________6666___________________________
___________________________6666___________________________
___________________________6666___________________________
___________________________6666___________________________
___________________________6666___________________________
___________________________6666___________________________
___________________________6666___________________________
___________________________6666___________________________
___________________________6666___________________________
___________________________6666___________________________
___________________________6666___________________________
___________________________6666___________________________
___________________________6666___________________________
___________________________6666___________________________
___________________________6666___________________________
___________________________6666___________________________
___________________________6666___________________________
______________666666666666666666666666666666______________
______________666666666666666666666666666666______________
___________________________6666___________________________
___________________________6666___________________________
___________________________6666___________________________
___________________________6666___________________________
___________________________6666___________________________
___________________________6666___________________________
___________________________6666___________________________
__________________________________________________________
__________________________________________________________
__________________________________________________________
_________666__6_
.

6345
...slonko swieci..
elfik

6344
A najbardziej cieszy mnie to, że dziś mogłam sobie pospać do oporu i nie muszę siedzieć kolejnych pięciu godzin w zamkniętym pomieszczeniu:))))))))))
Prezes

6343
...prawie nic nie pamietam,co za okropne przebudzenie,mam dola przez to bo nie wiem co sie dzialo ani co mowilam...
Maja

6342
Freak,co sie wczoraj dzialo na czatku tak w ogole??:))
Maja

6341
aaaaa to ja barzdo przepraszam....ale 100 lat...dla Artura:)
i gratuluje udanej maturki z polaka:)
freak-lodz

6340
...Miałam dziś ograniczoną możliwość manewrowania rękami. Wszystko przez mocno zaciśnięte kciuki. Mam nadzieję, że poszło bardzo gładko i sprawnie. ;)
Kaśka

6339
Dla siebie, dla nas no i dla Wujka!!!!!!!!!!!! :))))))))
Zastępcy

6338
Nie, tę myśl zachowałam tylko dla siebie i dla Was moje drogie:))))))))))
Prezes

6337
Jaca nie mógł skońcyzć, płakał mi w słuchawkę, żal było przerywać, mam takie miękkie serce, jak wielbłąd ma długie rzęsy:))))))
Prezes

6336
No to mamy tylko nadzieję, że nie dzieliłaś się tą myślą w swojej pracy maturalnej :))))))) Chociaż to prawdziwe SZCZĘŚCIE mieć takiego Wujka :))))))))))

Zastępcy

6335
Tak, jak w życiu każdego wujka ważne są siostrzenice, tak w życiu każdej siostrzenicy wazne miejsce zajmuje wujek:))))))) To jets moja myśl dnia na dziś;))))))))))))
akapit
To dobrze, ze do Was też dzwonił, bo ja nie mogłam z nim długo rozmawiać, wiecie, zabrali mi telefon...ten zespołowy:)))
Prezes

6334
Prezesie, kończ rozmowę z Jacą i wracaj do nas!!!!!!!! Zapłaci majątek za telefon! ;)))))))))
Zastępcy

6333
ja sie przylaczam do zyczonek:)

pozdrawiam..:)
elfik

6332
Cieszymy się Twoim SZCZĘŚCIEM, Prezesie :)))))) Byłyśmy zupełnie spokojne, gdyż Artur dzwonił do nas również (w sprawie urodzin) i powiedział, że dzielnie się trzymasz :)))))))))
Zastępcy

6331
Bardzo podobają nam się życzenia "dużo dzieci" :))))) Kierujemy je (te życzenia) do absolutnie wszystkich, równocześnie życząc dużo siostrzenic :)))))))
Zastępcy

6330
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN ARTUR!DUZO ZDROWKA,SZCZESCIA,DUZO DZIECI,PIENIEDZY,JESZCZE WIEKSZEJ SLAWY,WSZYSTKIEGO TYLKO CZEGO ZAPRAGNIESZ ZEBY SIE SPELNILO!

P.S.A sobie tylko male skromne zyczenie: zeby sie znalesc na okladce:)))

Sekret...

6329
SMARY WY MOJE KOCHANE!!!!!!!! Zrobię wszystko co w mojej mocy:)))))))
Prezes

6328
Pomogły, pomogły, szególnie pomógł mi telefon od Artura, akurat zadzownił, jak otwierali kopertę i powiedział OLA ŻYCZĘ SZCZESCIA, no wiec wybrałam, dwójkę, tak dwójkę i napisała, napisalam 10 stron o sczesciu:))))) W Kuj-Pomie tematy były super. Dziękuję moje Wy małpki za wszystkie kciuki. Pomogło naprawdę;)))))))))
Prezes

6327
No co Ty, freak? Wszyscy już wiedzą!!!! Artur dzwonił, zapraszał na urodziny i przy okazji się wygadał :))))))))
Zastępcy

6326
skad wiesz wiesz ze jestes na okladace...???jak sie mozna dowiedziec...
jak matury???
bo w lodzi tematy byly straszne...gadam teraz ze znajoma jest zalamana...

freak-lodz

6325
Wypijamy dla Smarków kilka wielkich wód mineralnych :))))))))) Bo jak powszechnie wiadomo mamy 14 lat, a Zastępca to nawet 8, tylko tak staro wygląda :))))))))))))))))))))
akapity
A jak 13,5-letniemu Prezesowi poszło???????? Czy życzenia od VIP-ów pomogły????? ;))))))))
Zastępcy imprezowo

6324
...co tu sie stało...o kurde...i w doatku 31 stoni w cieniu u mnie :/...ale co tam spódniaca na egzamin juz jest!...
Hania

6323
Coju Coju jodluje kazdego ranka dla Ciebie!!!!
Pozdrawiam rowniez Ta co bedzie niedlugo pisac jakas mature czy cos:)
A dla Zastepcow wypijam kilka wiekich piw:) Ale takich na maksa ogromnych:)
Poza tym bede na tej okladce-BEDE
Smarkiii -Think Tank

6322
pozdrowienia dla moich ulubiencow:)))

szczegolne dla spaja:))))

najszczegolniejsze ze szczegolnych pozdrowienia dla henia!!!!


pozdrawiam tez OCZYWISCIE zarzad:)))

pozdrawiam jodlujace i zielone smarki:***
coj

6321
Neo, nie przesadź aby z tym złotem i odezwij się czasem drogą emaliową, bo mam dużo opowieści do opowiedzenia. A poza tym osobiście przepadam za tytanem.
Bea

6320
jednak milczenie jest złotem...
neo

6319
Najlepsze zyczenia urodzinowe dla Artura!:)


a Prezesa czegos tam,najzwyczajniej w swiecie olewam:)


Maja

6318
'Maju,Pani jest zerem.'
Prezes Rady Nadzorczej

6317
Myślę, że Pan Kierowca zatrzyma się mimo wszystko i jeszcze będzie na Ciebie krzyczał: "KTO KUPOWAŁ BILET...?" ;))))
II Zastępca

6316
Małpki spakowane. Przybywam w stroju bardzo letnim i skąpym - mam nadzieje, ze Pan kierowca nie zagapi się na moje piękne cialo i nie przegapi przystanku:)))
Zastępca

6315
Zastępco, uważaj, bo ćwiczenie czyni mistrza - to w charakterze przestrogi na temat postaw prowojennych ;))))) I nie zapomnij przywieźć małpek w komplecie!!!!!
II Zastępca pokojowo

6314
Ja mam jutro speaking o wojnie i zamierzam manifestować postawę prowojenną:))) Sorry, na kimś musiałam ją przećwiczyć. A na kim, jak nie na moich kochanych małpkach?:))))
Zastępca

6313
Gdybym wiedziała do jakiej gazetki, pardon, gazety, Pani Redaktor pisuje wysłałabym jej pozdrowienia:))) I podziękowania za wspaniałą wspólną zabawe:))))
Zastępca

6312
NIECH MOC BEDZIE Z WAMI:)
freak-lodz

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi



Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!