Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Michał Przybycień

W księdze jest 9720 wpisów.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

6411
jak mnie nie bedzie na okladce to sie potne...
freak-lodz

6410
...Alex, jesteś. Szósta od góry i czwarta od lewej. Wysyłałaś mi kiedyś swoją sesję zdjęciową i wydaje mi się, że to jest to z lustrzanym odbiciem. Był tu z rana wpis o tym, że ta właściwa okładka ma zawierać więcej zdjęć, ale w południe zniknął w tajemniczych okolicznościach. ;)
Kaśka

6409
jestem na okladce..fajnie..jedyny powod do usmiechu..

Kasik dziekuje za emaila..->odpisalam..

pozdrawiam
elfik

e-lf.blog.pl

6408
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=12972503
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=13053530
:))))))))
eh

6407
Niech ktos wejdzie na czata,teraz!!!
Maja

6406
chcialabym bardzo pozdrowic emke ktora poznalam niedawno[...]milenko ucaluj siostre i przyjezdzaj..na dluzej...
koka

6405
LennyVal: hmm niepamietam, dawno wypelnialem =o]
GulasH

6404
ja oprocz siebie dostrzeglam jeszcze tylko elfika...
wiec napiszcie gdzie sie pocholwaliscie:D

PEGGY_BROWN:))))))))

6403
kierbce se kurwij
iko

6402
...I am on the okładka! Taka maleńka. ;) Musicie tak ładnie jak Peggy napisać kto siedzi w którym rządku. Sama odnalazłam tylko Dorę, Elfika i Karolinę z Gdańska. Można powiedzieć, że to nasz rodzinny album. ;)))
Kaśka

6401
Czy ci, ktorzy sa na okladce singla nie beda juz na okladce plyty czy wrecz odwrotnie?
(thanks anyway... milo zobaczyc siebie na okladce najlepszego obecnie w Polsce i bardzo waznego dla mnie zespolu)
Dora

6400
ide sie pociac...
freak-lodz

6399
Gulash, skąd miales adres mojego friendtestu?:)))))
LennyVal/DreamSeller

6398
jestes taki , taki miły


jestem taka , taka miła
.

6397
yyy...ja chciałam tylko napisać do alex (jeśli to ta alexandra o której myślę)i innych co mnie tam trochu znają, i myślą , że ta Maja co sie wpisuje to ja, to tak naprawdę nie ja:P
No... bo nie jednemu psu na imie Burek, co nie?
pozdr.
Maja 2

6396
co gorsza moze wogole nie doszlo..
freak-lodz

6395
chyba mnie nie ma...
freak-lodz

6394
a skad wy macie ta okladke...prosze mi przeslac!!!
freak-lodz

6393
a mnie nie ma :( buuuu...
Alex

6392
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA,jestem dwa razy na okladce,WOW!:))))
Maja

6391
hieh przepraszam ze zapycham ksiege ale tak faaajnie byc na okladce myslo ;)
szkoda ze sa ta zdjecia jak bylam malym dzisciaczkiem ale i tak sie ciesze;D
a gdzie wy jestescie?
:)
PEGGY_BROWN

6390
cholera jestem az dwa razy!!!
ZARAZ OBOK TEGO WCZESNIEJSNIEJSZEGO ZDJACIA JEST DRUGIE(PO LEWEJ STRONIE)
TEZ TAKIEGO MALEGO BEJBICZKA I TO TEZ JESTEM JA!
JUUUPI;)))))))
PEGGY_BROWN:))))))))

6389
ja piernicze jestem na okladce!!!!
wooooooow
ja jestem takim dwu letnim dziecieczkiem
(zdjecie siodme od gory,szoste od prawej strone)
jestem w kapelusiku;D
jeee ale fajnie:)

pozdrawiam:***
PEGGY_BROWN:))))))))

6388
Najbardziej na okłądce podoba mi się to małe bejbi w prawym górnym rogu - proszę sie zaraz przyznać - KTO TO?????:))))))
Prezes

6387
Ja tez jestem na okładce :) mam nadzieje że będzie mozna gdzieś dostac ten singiel. pozdrawiam
Dominika_LV

6386
a ja jestem też :)
jest też She...
wypatrzyłam też małą Megi :)
a She rozpoznała Elfika i Dorę...
a Kaś jest?... a Bea?...
neo

6385
tylko Gulash jest na okładce? Ja nawet swojego foto nie wyslalam :/
DreamSeller

6384
...nic nie jest mnie już w stanie pocieszyć...porażka na maxa
magaw

6383
'...Ziemia krąży wciąż, nic nie zmieni się, satelity ślą 0 1 3, nie rozumiem ich, nie rozumiem nic...'
pstryk

6382
A ja byłam pewna że mnie nie wezmą na okładke i nie wysłałam wogóle:(((a okazało się że wzieli wszystkich...ale dół...
magaw

6381
JESTEM na okladce !!!!!!!!!!!!
ale dlaczego to EP ? Pewnie nigdzie nie bedzie mozna tego dostac ;/
moze LP bedzie taki sam =o]
GulasH

6380
godzina 21:55 grzeczne dzieci (czyli np. ja) idą już spać. dorej nocy wszystim życzę:]
spaj:)

6379
Hold your breath and count to 10
Then fall apart and start again
Start again

freak-lodz

6378
AAAAAACH, JAKA SZKODA. No trudno, to może zobaczymy się kiedy indziej? To i tak będzie za niedługo, bo czas jest pojęciem względnym :)))))))
II Zastępca

6377
.kołysanka nr 5.
pStRyk

6376
..spuscimy zaslone milczenia..
elfik

6375
Kto czeka nie blądzi!!!!!!:)))
akapit
No więc własnie, chyba się nie widzimy, Zarządzie:(
akapit
O tym nie pmyślałam, że może być poxno:)))))))))) A czas jest przeciez pojęciem względnyym:))))))))
Prezes

6374
dżafel powiazanie nie jest zle...tylko ze ta nowa lp linkin...
freaklodz

6373
...A Kasik żyje i jest na etapie czekania. ;)
Kaśka

6372
To może jeszcze znaczyć, że jest bardzo późno :)))))))))))
akapity
Zarządzie, czy my się kiedyś widzimy??? :)))))))))
II Zastępca

6371
Jak się komuś chce spać, to co to oznacza?????:))) Oprócz tego, że się nie wyspał:)))))))))))))
Prezes

6370
wow, co za wspaniala strona i nawet autor ma czas ja aktualizowac. przydalby sie wiekszy download, ja tez lubie myslovitz, a takze linkin park - ale powiązanie - co??
dżafeł

6369
wow, co za wspaniala strona i nawet autor ma czas ja aktualizowac. przydalby sie wiekszy download
dżafeł

6368
pewnie ze tak spaj...teraz tych co musza czekaja jeszcze ustne... a jak kasik???
freak-lodz

6367
czy maturzyści już skończyli pisać swoje duże coś, czy jeszcze nie?? pozdrawiam wszystkich!!!
spaj:)

6366
NO JAK TAK, JAK NIE??:)))))))))
Zastępca

6365
NO JAK NIE JEST, JAK JEST????? :))))))))))))))))
II Zastępca

6364
Dzieki, to teraz już wiem, gdzie uciskać:)))))
Nie jest pięknie, nie jest pięknie, kompletnie nie jest pięknie!!!!!!!!
Zastępca

6363
...ja powiem tyle...uważam że dośc łatwe było...i podobało mi sie...jestem optymistką dzisiaj...ciekawe co jutro!...
Hania

6362
AAAAAAAAAAAAAAAACH, JAK JEST PIĘKNIE :)))))))))) NO POPATRZCIE TYLKO!!!!!!!!!

Pierwszy akapit nie ma ABSOLUTNIE nic wspólnego z drugim.

wyrostek mieczykowaty - dolna, najmniejsza część mostka wyczuwalna w miejscu połączenia łuków żebrowych człowieka (może ulec złamaniu przy nieprawidłowym ułożeniu rąk podczas pośredniego masażu serca).
II Zastępca

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi



Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!