| 6411 | jak mnie nie bedzie na okladce to sie potne... freak-lodz |
| 6410 | ...Alex, jesteś. Szósta od góry i czwarta od lewej. Wysyłałaś mi kiedyś swoją sesję zdjęciową i wydaje mi się, że to jest to z lustrzanym odbiciem. Był tu z rana wpis o tym, że ta właściwa okładka ma zawierać więcej zdjęć, ale w południe zniknął w tajemniczych okolicznościach. ;) Kaśka |
| 6409 | jestem na okladce..fajnie..jedyny powod do usmiechu.. Kasik dziekuje za emaila..->odpisalam.. pozdrawiam elfik e-lf.blog.pl |
| 6408 | http://www.allegro.pl/show_item.php?item=12972503 http://www.allegro.pl/show_item.php?item=13053530 :)))))))) eh |
| 6407 | Niech ktos wejdzie na czata,teraz!!! Maja |
| 6406 | chcialabym bardzo pozdrowic emke ktora poznalam niedawno[...]milenko ucaluj siostre i przyjezdzaj..na dluzej... koka |
| 6405 | LennyVal: hmm niepamietam, dawno wypelnialem =o] GulasH |
| 6404 | ja oprocz siebie dostrzeglam jeszcze tylko elfika... wiec napiszcie gdzie sie pocholwaliscie:D PEGGY_BROWN:)))))))) |
| 6403 | kierbce se kurwij iko |
| 6402 | ...I am on the okładka! Taka maleńka. ;) Musicie tak ładnie jak Peggy napisać kto siedzi w którym rządku. Sama odnalazłam tylko Dorę, Elfika i Karolinę z Gdańska. Można powiedzieć, że to nasz rodzinny album. ;))) Kaśka |
| 6401 | Czy ci, ktorzy sa na okladce singla nie beda juz na okladce plyty czy wrecz odwrotnie? (thanks anyway... milo zobaczyc siebie na okladce najlepszego obecnie w Polsce i bardzo waznego dla mnie zespolu) Dora |
| 6400 | ide sie pociac... freak-lodz |
| 6399 | Gulash, skąd miales adres mojego friendtestu?:))))) LennyVal/DreamSeller |
| 6398 | jestes taki , taki miły jestem taka , taka miła . |
| 6397 | yyy...ja chciałam tylko napisać do alex (jeśli to ta alexandra o której myślę)i innych co mnie tam trochu znają, i myślą , że ta Maja co sie wpisuje to ja, to tak naprawdę nie ja:P No... bo nie jednemu psu na imie Burek, co nie? pozdr. Maja 2 |
| 6396 | co gorsza moze wogole nie doszlo.. freak-lodz |
| 6395 | chyba mnie nie ma... freak-lodz |
| 6394 | a skad wy macie ta okladke...prosze mi przeslac!!! freak-lodz |
| 6393 | a mnie nie ma :( buuuu... Alex |
| 6392 | AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA,jestem dwa razy na okladce,WOW!:)))) Maja |
| 6391 | hieh przepraszam ze zapycham ksiege ale tak faaajnie byc na okladce myslo ;) szkoda ze sa ta zdjecia jak bylam malym dzisciaczkiem ale i tak sie ciesze;D a gdzie wy jestescie? :) PEGGY_BROWN |
| 6390 | cholera jestem az dwa razy!!! ZARAZ OBOK TEGO WCZESNIEJSNIEJSZEGO ZDJACIA JEST DRUGIE(PO LEWEJ STRONIE) TEZ TAKIEGO MALEGO BEJBICZKA I TO TEZ JESTEM JA! JUUUPI;))))))) PEGGY_BROWN:)))))))) |
| 6389 | ja piernicze jestem na okladce!!!! wooooooow ja jestem takim dwu letnim dziecieczkiem (zdjecie siodme od gory,szoste od prawej strone) jestem w kapelusiku;D jeee ale fajnie:) pozdrawiam:*** PEGGY_BROWN:)))))))) |
| 6388 | Najbardziej na okłądce podoba mi się to małe bejbi w prawym górnym rogu - proszę sie zaraz przyznać - KTO TO?????:)))))) Prezes |
| 6387 | Ja tez jestem na okładce :) mam nadzieje że będzie mozna gdzieś dostac ten singiel. pozdrawiam Dominika_LV |
| 6386 | a ja jestem też :) jest też She... wypatrzyłam też małą Megi :) a She rozpoznała Elfika i Dorę... a Kaś jest?... a Bea?... neo |
| 6385 | tylko Gulash jest na okładce? Ja nawet swojego foto nie wyslalam :/ DreamSeller |
| 6384 | ...nic nie jest mnie już w stanie pocieszyć...porażka na maxa magaw |
| 6383 | '...Ziemia krąży wciąż, nic nie zmieni się, satelity ślą 0 1 3, nie rozumiem ich, nie rozumiem nic...' pstryk |
| 6382 | A ja byłam pewna że mnie nie wezmą na okładke i nie wysłałam wogóle:(((a okazało się że wzieli wszystkich...ale dół... magaw |
| 6381 | JESTEM na okladce !!!!!!!!!!!! ale dlaczego to EP ? Pewnie nigdzie nie bedzie mozna tego dostac ;/ moze LP bedzie taki sam =o] GulasH |
| 6380 | godzina 21:55 grzeczne dzieci (czyli np. ja) idą już spać. dorej nocy wszystim życzę:] spaj:) |
| 6379 | Hold your breath and count to 10 Then fall apart and start again Start again freak-lodz |
| 6378 | AAAAAACH, JAKA SZKODA. No trudno, to może zobaczymy się kiedy indziej? To i tak będzie za niedługo, bo czas jest pojęciem względnym :))))))) II Zastępca |
| 6377 | .kołysanka nr 5. pStRyk |
| 6376 | ..spuscimy zaslone milczenia.. elfik |
| 6375 | Kto czeka nie blądzi!!!!!!:))) akapit No więc własnie, chyba się nie widzimy, Zarządzie:( akapit O tym nie pmyślałam, że może być poxno:)))))))))) A czas jest przeciez pojęciem względnyym:)))))))) Prezes |
| 6374 | dżafel powiazanie nie jest zle...tylko ze ta nowa lp linkin... freaklodz |
| 6373 | ...A Kasik żyje i jest na etapie czekania. ;) Kaśka |
| 6372 | To może jeszcze znaczyć, że jest bardzo późno :))))))))))) akapity Zarządzie, czy my się kiedyś widzimy??? :))))))))) II Zastępca |
| 6371 | Jak się komuś chce spać, to co to oznacza?????:))) Oprócz tego, że się nie wyspał:))))))))))))) Prezes |
| 6370 | wow, co za wspaniala strona i nawet autor ma czas ja aktualizowac. przydalby sie wiekszy download, ja tez lubie myslovitz, a takze linkin park - ale powiązanie - co?? dżafeł |
| 6369 | wow, co za wspaniala strona i nawet autor ma czas ja aktualizowac. przydalby sie wiekszy download dżafeł |
| 6368 | pewnie ze tak spaj...teraz tych co musza czekaja jeszcze ustne... a jak kasik??? freak-lodz |
| 6367 | czy maturzyści już skończyli pisać swoje duże coś, czy jeszcze nie?? pozdrawiam wszystkich!!! spaj:) |
| 6366 | NO JAK TAK, JAK NIE??:))))))))) Zastępca |
| 6365 | NO JAK NIE JEST, JAK JEST????? :)))))))))))))))) II Zastępca |
| 6364 | Dzieki, to teraz już wiem, gdzie uciskać:))))) Nie jest pięknie, nie jest pięknie, kompletnie nie jest pięknie!!!!!!!! Zastępca |
| 6363 | ...ja powiem tyle...uważam że dośc łatwe było...i podobało mi sie...jestem optymistką dzisiaj...ciekawe co jutro!... Hania |
| 6362 | AAAAAAAAAAAAAAAACH, JAK JEST PIĘKNIE :)))))))))) NO POPATRZCIE TYLKO!!!!!!!!! Pierwszy akapit nie ma ABSOLUTNIE nic wspólnego z drugim. wyrostek mieczykowaty - dolna, najmniejsza część mostka wyczuwalna w miejscu połączenia łuków żebrowych człowieka (może ulec złamaniu przy nieprawidłowym ułożeniu rąk podczas pośredniego masażu serca). II Zastępca |