| 6461 | ...Freak, mówiłam, że będziesz na właściwej okładce?! Mówiłam! Pełna satysfakcja. :) Kaśka |
| 6460 | Wszyscy chcieliby miec EPke... Maja |
| 6459 | O na płytce tez jest moja fotka :)) Ale ja i tak chce mieć EPke :(( Panie Przemku ratujcie fanów ;) Dominika_LV |
| 6458 | jak to nie będzie można kupić EPki?? nawet nei żartujcie :((((((((((((( Dominika_LV |
| 6457 | http://stereo.pl/jpg/300/122121.jpg A w piątek jak nie o 21 przed klubem to w środku z pewnością się zobaczymy:) Miłego dzionka!:) Maja |
| 6456 | skad o tym Maja wiesz????jak sie umawiamy na piatek??? freak |
| 6455 | Na okladce LP tez jestem,dwa zdjecia:) Ciesze sie bardzo bardzo:)) Maja |
| 6454 | wreszcie dziala...siedze w cafe i sie nudze...moze ktos wpadnie na chat?? f |
| 6453 | Cieszy mnie bardzo, że nie zaszła potrzeba zmian personalnych w FC i że do długiej listy okazji do świętowania możemy dopisać kolejną :)))))) II Zastępca |
| 6452 | &^$#%^&*((*&^%$%##$%^&**^%$## II Zastępca |
| 6451 | ej no przeciez tak pzreaznie jest z singlami w pollsce ze sa nie dostepne...kasia zobacze czy uda mi siew pomoc...a jak nie to mam takiego pana ktory z obsuwa moze bedzie mogl zalatiwc...ale za 30zl freak-lodz |
| 6450 | to po co wysylalismy zdjecia skoro sobie nawet tego nie mozemy kupic??? to jest bez sensu..panie Przemku prosze cos z tym zrobic.... elfik |
| 6449 | WIADOMO JUŻ CZEMU PREZES ZOSTAŁ PREZESEM:)))))))))))))) Zastępca |
| 6448 | ...Łiii... :) No więc jestem na płycie 2 razy... :))) Rzeczywiście... :) Słodko... :) ...Aż mi się lepiej zrobiło w ten smutny dzionek... *Megi* |
| 6447 | Neo, też jestem! Takie zdjęcie, gdzie nic nie widać :). O to mi chodziło! Bea |
| 6446 | CzEśĆ kOcHaNi!!! SiEdZę SoBiE w DoMkU cHoRA i NiC nIe RoBiĘ. cHcĘ pOzOsTaWiĆ pO sObIe JaKiŚ śLaD, wIęC sIę WpIsUjĘ. POZDRAWIAM: Rojasa, Przema, Wojtka, Lale, Jace, thoma, she, hannah, Brombe, freak, Prezesa, Zastepce, gulasha, Bruma, DreamSeller oraz wSzYsTkIcH iNnYcH fAnÓw MYSLOVITZ, którzy kochają ten zespół tak jak MY!!! :))) nakrecona |
| 6445 | ...EPki ponoć wyłącznie dla radia. Zróbcie/my something! ;) Kaśka |
| 6444 | pozdro dla wszystkich szczególnie dla Zmory z Proborów;) w końcu w jakimś stopniu sie ruszyliście. w końcu jest co poczytać EZG59GG |
| 6443 | Kto niecierpliwy, ten niecierpliwy:))) Ja z niecierpliwosci chyba zaraz przez okno wyskoczę:))))))))) Poza tym spać mi się chce:)) To dlatego, że późno już - 10.19:))))))))))))) Prezes |
| 6442 | ...[Wciąż przed dziewiątą] W drodze będę dopiero za godzinę. Z pewnością moim kierunkiem nie będzie szkoła. ;) Kaśka |
| 6441 | 8:42 powoinnam byc w drodze na uzelnie...no nic nie wyszlo...ale zaraz mam tram...wiec tylko witam was:) freak-lodz |
| 6440 | 08:29 dzien dobry.. jak tu spokojnie bylo przez noc elfik |
| 6439 | 00:03 dobranoc:) elfik |
| 6438 | Uroczystości dotyczą rodziny mojej prywatnej ;)))))))) akapity Ale guma do żucia czy guma taka FUJ? ;))))))) akapity Zastępco, apeluję o więcej cierpliwości :)))))))) II Zastępca |
| 6437 | II Zastępco, ale uroczystości której rodziny dotyczą?:))))))) Zastępca |
| 6436 | II Zastępco, a moja siostra twierdzi, ze to nie owoce, tylko guma:))) Popatrz, jak różnić się moga ludzkie receptory węchu:))))) akapit NIE MAM DO CIEBIE CIERPLIWOŚCI TO PEWNE ŻE JUŻ NIE BĘDĘ MIEĆ...:))))))))) Zastępca |
| 6435 | Od połowy lipca odbijamy sobie wszystkie zaległe okazje, których nie świętowałyśmy w należyty sposób :)))))))) Co do soboty to jeszcze zobaczymy, bo chyba szykują mi się uroczystości rodzinne do przeświętowania :))))))) II Zastępca |
| 6434 | Obawiam sie, że obchody będzie trzeba skumulować maksymalnie, lub przełożyć na dogodny termin w połowie lipca;))))))))) Myśle o takich obchodach z prawdziwego zdarzenia:)))))) Bo kleine mityng może się odbyć w najbliższą sobotę np w naszym ulubionym miejscu - pod fontanną;))))))) Prezes |
| 6433 | JUZ DOSTALAS LIST?????????? WOW NASZA POCZTA ...MNIE ZADZIWIA...NO JAKOS MI BYLO TRUDNO ODKLEIC...ALE MOGE DOPISAC W NASTEPNYM JAK COS:) freak-lodz |
| 6432 | ...Freak, jednak obeszło się bez rozklejania koperty. ;) Kaśka |
| 6431 | Hmm...ja dosłałam swoje zdjęcie, moze zamieszczą:) Wymiary chyba w sam raz, ze nie trzeba zmiejszac:) Lennuś Valentuś ;)) |
| 6430 | LEPSZY CHYBA NIE MOZE BYC OD ORGINALU:) freak-lodz |
| 6429 | 1. Sen został mi przypomniany przez obie szanowne koleżanki z Zarządu, więc pamiętam go już bardzo dobrze :))))))) 2. Statystyki nie tyle nawet można, co TRZEBA poprawić :)))))) Jestem pełna zapału do wszelkich akcji, uważam, że podczas obchodów skumulowanych okazji należy koniecznie coś zaplanować. KO! ;)))))) 3. Cóż, wiem, że zaraz mi tu Zastępca nawrzuca, że jak kieruje pytanie do ogółu, to nie do mnie, ale JA WIDZIAŁAM PŁYTĘ PACHNĄCĄ OWOCAMI :)))))))))) Teraz proponuję zadumać się przez chwilę nad postępem technicznym naszej cywilizacji :)))))))))) 4. Cytując freak - "Specjalny model" - a to jest MODEL 01 czy też może LEPSZY MODEL????? ;))))))))))))) II Zastępca |
| 6428 | Kaś,masz rację :) Siostra mi to wczoraj pokazała.Nie wiem,jak mogłam nie zauważyć!Po prostu nie chciałam się już później chwalić,ale i tak wyszło ;) Alex |
| 6427 | o znowu specjanly model Myszora:) dzieki :)wam wszystkim za pocieswzenie...przynajmniej was moge moge obejzec:) a z outlookiem ostatnio mi sie cos kosa wiec moze stad te moje obawy... freak-lodz |
| 6426 | hmhmhm dostanie po...pupie(?!) panie przemku? ;) Przemysław Myszor |
| 6425 | ...Meg, to nie jedyne foto, na którym jesteś. Poszukaj też tego together. Ono jest schowane w dolnych rządkach. Głowa malucha w prawnym, górynym rogu uparcie przypomina mojego kuzyna- potwora sprzed dwóch lat. Wyraz 'potwór' tyczy się charakteru, a nie wyglądu. Za Zarządem rozgląm się od trzech dni i odnaleźć nikogo nie jestem w stanie. Za to widziałam pachąne płyty- płynem po goleniu. ;) ...Freak, dlaczego myślisz, że Twoje foto w ogóle mogło nie dojść? Na właściwej płycie na pewno Cię zamieszczą. Jak nie na okładce, to w środku. Kaśka |
| 6424 | Ja nie widziałam, a Ty??????:)))))))))))))) Prezes |
| 6423 | ...Dawno mnie tu nie było...Stwierdzam, że jestem niewdzięcznica, bo tak po prostu potrafię zaniedbać tylu ludzi... księgowiczów... Poprawię się... :P ...Poza tym jakoś mi się Myslorodzinko urwały kontakty z Wami...muszę to nadrobić... JESTEM NA OKŁADCE :DDD Takie czarno-białe maleństwo w łóżeczku. Czwarty rząd od góry,licząc to ucięte zdjęcie jestem szósta... :D Troszku małe, ale jest :))) Miałam wtedy 3 dni... :P ...Kiedyś zgadamy się na czacie i pokażemy sobie siebie wzajemnie... :))) Pozdrawiam Was wszystkich serdelecznie... ;] *Megi* |
| 6422 | Chciałam zdać pytanie do ogółu: czy ktoś z was widział płytę cd pachnącą owocami???:))))))) Wiem, ze od kiedy są cd-romy to wszystkim żyje się łatwiej, ale aż takich luksusów to ja się nie spodziewałam:))))))) Zastępca |
| 6421 | Okaleczone i to jak boleśnie...:))))) Zastępca |
| 6420 | BLUE VELVET CZEKA, CZEKA CIERPLIWIE:)))))))) Prezes |
| 6419 | II Zastępco - pozwól, że Ci przypomnę - sen proroczy Koresa odnosił się do mojej osoby, oraz do osoby Elvisa, a rozgrywał się w scenerii imrezy noworocznej:))) Już lepiej??????:)))) akapit Statystyki, jak statystyki:))) Zawsze można poprawić:))) akapit Freak - Ciało Zarządu jets na okładce singla, ale jest to ciało nie do rozpoznania, jak mawiają specjaliści;))))))))) W dodatku ciało okaleczone:))))))))) Prezes |
| 6418 | freaku, ale jak cię nie ma na okładce to może będziesz na wkładce. i z resztą strona przednia okładki na płycie ma się jeszcze zmienić:] czekam na twoją mordkę;] spaj:) |
| 6417 | dzieki Prezes...ale ty pewnie jestes///?? freak-lodz |
| 6416 | Zauważyłam, że Prezes uprawia sabotaż i rozwala statystyki... ;)))))))) Tu się jakaś nagana należy :)))))))) II Zastępca |
| 6415 | Ja nie pamiętam snu Koresa. Obawiam się, że Prezes telefonicznie zainfekował mnie dzisiaj swoją sklerozą, proszę o przypomnienie :))))))) akapity A BLUE VELVET czeka na gospodarzy świata ;))))))))) II Zastępca |
| 6414 | A mi to się najbardziej podobał proroczy sen, jaki swego czasu miał Kores:)))))) Pamiętam, ze jak go Prezesowi przypomniałam pewnego dnia, to zatoczyła się niczym Wuj przy wieszaku:)))))))) Zastępca |
| 6413 | Freak, moja droga - NIE WARTO, zresztą tak, jak wiele innych rzeczy:))))))))))) akapit Prorocze sny to moja specjalność;)))))))))) Ten był nad wyraz sympatyczny:)))))) Poza tym, ze cały czas coś mi się z okiem działo (w tym śnie:)))))) Prezes |
| 6412 | Bardzo podobają mi się prorocze sny Prezesa :)))))))) Okoliczności są nadzwyczaj prawdopodobne, więc mam nadzieję, że wszystko spełni się w najdrobniejszych szczegółach :)))))))))) II Zastępca |