| 6511 | --->Freak,jeszcze jedno.Na dwadziesciakilka ukazal sie wreszcie artykol z majowego numeru Machiny 05/02,ktory nigdy sie nie ukazal.Polecam.Nie ma juz takich gazet jak machina,a szkoda... Maja |
| 6510 | --->Freak,na wakacje zamykaja FF,teraz dopiero mi sie przypomnialo... Maja |
| 6509 | Jak to maja zamknac FF,to najwspanialszy klub na ziemi:( ide sie wreszcie wyspac,nie spalam w ogole wczoraj... Maja |
| 6508 | kryształku wielopostaciowy . |
| 6507 | ..chce dalej żyć (napisz)..moja głowa pełna myśli jest (trwam)..odmienić dziwny los (zrozumiałam*)..to wszystko w co wierzysz co kochasz (niebo)..w moim pokoju pusto (szeptem)..musisz wybrać między złem a niebem (kiedyś)..czy zmieniło się tu (ty)..czemu właśnie ja (życie)..i przychodź kiedy chcesz (chwile)..i nie potrafię już (błękitny).. pstryk |
| 6506 | oj bedzie:) wiem ze tam ciasno...ale jestem zalamana bo podobno maja zamknac ff freak-lodz |
| 6505 | A ja myślę, że KORES RULES :)))))))))))))))) II Zastępca |
| 6504 | ja mysle ze gdyby to bylo w innym terminie to spoko i niekoniecznie tam:) elfik |
| 6503 | Tego zlotu w Lublinie nie bedzie raczej - nie nastawiajcie sie w ogole bo moje poprzednie info mialo na celu zrobic tylko maly rekonesans kto ewentualnie bylby chetny :) michal |
| 6502 | pierwszy dzien juvenalii zaliczony...na 5 jutro bedzie 6 p.s. Alex machalam do ciebie stalas z boku sceny.... elfik |
| 6501 | mnie 7 czerwca pasuje,ale czy nie mozna by tak zrobic tego gdzies blizej slaska? :( w kazdym razie i tak bede ;) peggy_brown |
| 6500 | 52 zl w merlin? to srednia cena wychodzi 45 zl w takim razie;) Maja |
| 6499 | --->Magaw,ja w Krakowie najprawdopodobniej bede po 16,a w ostatecznosci 0 17:( ,tez mam nadzieje,ze sie spotkamy jak nie pod Ratuszem to w okolicach sceny na pewno. --->Freak,w srodku z pewnoscia sie zobaczymy,klub jest ciasny i malutki i bedzie tyle czasu,ze nie martw sie:) To w ogole ma byc jubileuszowy 50 koncert,wiec bedzie co swietowac,hihi:) Maja |
| 6498 | a w merlin.com.pl- 52 zł p |
| 6497 | Nareszcie zaczeły się koncerty:)))fajnie jakby jeszcze w Radomiu wypalił:)))a w moim rodzinnym mieście...hmmmm poezjaaa:))) magaw |
| 6496 | ...do Lublina mam nie tak daleko ale mam sesje!!! 4 i 5 mam egzaminy ale jak mi sie uda to 6 sie zbiore...bardzo bym chciała:)))Ciężko będzie ale po wysiłku umysłowym należy sie odpoczynek przy najwspanialszej muzyce pod słońcem:))) magaw |
| 6495 | Hej bede w Krakowie juz jutro ...proponuje umowić sie na spotkanie w sobote po 17 koło Ratusza(koleżanka mi doradziła że tam najlepiej)więc Maja,Dodosia i Godless mam nadzieje że przyjdziecie.Moge sie spóźnić bo nie wiem jak autobusy kursują ale i tak sie spotkamy:)))Mam nadzieje ze mnie nie zawiedziecie:))) magaw |
| 6494 | maja dzieki za news..jak z jutrem...widzimy sie jakos...bo ja w tlumie jestem slepa...i znajomych nie poznaje...no tak mnie praca odpada w tym dniu ale i tak mam sesje...wiec raczej do lublina nie dojade... a to the best of...no coment...kupie dla okladki i 3 songs...ale chyba z opznieniem ppoczekam az bedzie w promocji...:) freak-lodz |
| 6493 | Sugerowana cena The best Of w stereo.pl wynosi 38,28 zl. Maja |
| 6492 | Mi osobiście i 7 czerwca, i Lublin pasuje. Będę na koncercie tak czy siak. Neonka, wpadnij. Będziemy mieć całą noc na pogaduchy. Bea |
| 6491 | 123... spaj:) |
| 6490 | ..Pan spod 6489 ma zbyt wielkie wymagania. ;) W tej liście brakuje mi jeszcze 'Deszczu'... Kaśka |
| 6489 | kurde to dla 3 kawalkow musze to kupic....ciekawe jaka cena bedzie... freak-lodz |
| 6488 | czyli jestem na glownej plycie tez 2 razy fajnie. peggy |
| 6487 | uciekinier.do utratu tchu.myszy i ludzie.nienawiść.gdzieś.noc.wieża melancholii.siódmy koktajl.szklany człowiek.czerwony notes. cd44 |
| 6486 | ...To dla ciekawskich. Spis utworów na 'The Best Of' pochodzi ze stron Stereo.pl. Enjoy! CD 1 1. Scenariusz dla moich sąsiadów 2. Sprzedawcy marzeń 3. Kraków - Grechuta 4. Krótka piosenka o miłości 5. Z twarzą Marylin Monroe 6. Książka z drogą w tytule 7. Maj 8. Blue Velvet 9. Margaret 10. Acidland 11. To nie był film 12. Chłopcy 13. Good day my angel 14. Myslovitz (a capella) CD 2 1. Myslovitz 2. Długość dźwięku samotność 3. Zwykły dzień 4. Kraków (original) 5. Historia jednej znajomości 6. Polowanie na wielbłąda 7. Dla ciebie 8. Sekrety i kłamstwa 9. Peggy Brown 10. Zgon 11. My 12. The iris sleeps under the snow 13. Są inne słońca niż to nade mną Kaśka |
| 6485 | kONceRt w ChoRzoWiE ByL FyJeBaNy f KoSmOs kRoTko mOwiAc :]NiE mOgE SiE juZ dOcZeKac nAsTePnEgo!!! kOoOocHam MySLoViTz - pRzyJezDzajCiE dO ByToMiA! psdr blare |
| 6484 | ...Nie kupujemy takiej gazety. Pewnie przytargasz dziś do szkoły i obejrzymy. ;) Peggy, link do okładki podała Maja parę wpisów niżej... Kaśka |
| 6483 | :)))) pff, masz powody do dumy :) |
| 6482 | ...dzieki freak...czuje sie bardzo fajnie z tym, faktem... w dodatku tańcze POLONEZA na balu w pierwszej parze :)) achhh... Hania |
| 6481 | von pstryk |
| 6480 | co by tu napisac o koncercie w Chorzowie...nie byl to moze KULT ale calkeim fajnie chlopaki grali:) szkoda tylko ze tak szybko skonczyli retloW |
| 6479 | eee z kad wiecie kto jest na plycie? pieggi |
| 6478 | ...Hm...No...na EPce jestem 2 razy,a na płycie 3 :))) Słodko...kto wie...może jeszcze będę we wkładce...Widać im się spodobałam... :P ;] Podoba mi się to :) *Megi* jest sławna... |
| 6477 | ale mimo wszystko epka powinna byc w sprzedazy..:P elfik |
| 6476 | hania gratuluje:) kobieta w czerwieni...no tak matrix:) freak-lodz |
| 6475 | ...Kas bądź spaj...kupujecie moze taka gazetke jak Goniec Żagański?... jest tak to na pierwszej sztronie na okładce na zdjęciu znajdziecie Hanie...stoju w srodku jako jedyna w czerwieni... Hania |
| 6474 | tak drugi koniec swiata!!! pogielo ich z tym lublinem...to ze oni maja wtedy tam koncert nie znaczy ze miejsce jest madre na zjazd!!! freak-lodz |
| 6473 | a gdzie jest lublin??? :] spaj:) |
| 6472 | A ja bym proponowała Cafe Reggio:)))))) Gorszego terminu i gorszego miejsca już chyba byc nie mogło:))))))))) Zastępca |
| 6471 | mam lepszy pomysl...zjazd w lodzi:) i koncert dla radia lodz:) wrocily teraz koncerty w studio radia lodz...a myslo przeciez byli z nim kiedys bardzo zwiazani:) noj piotrkowska to fajne miejsce na spotkanie fanow myslo:) freak-lodz |
| 6470 | czerwiec to koszmar dla studentow...poza tym wlasnie znalazlam nastepny powod...referendum...pracuje wtedy:) freak-lodz |
| 6469 | 7 czerwca to dla mnie jeden z najgorszych możliwych terminów czerwcowych. A i Lublin jakoś jest niespecjalnie po drodze. Mimo wszystko ciąć się nie będę, rzucać pod pociąg też nie :)))))))))))))) akapity Dzięki nieprzeciętnym zdolnościom Zarządu, udało nam się szczęśliwie uniknąć bliższego mityngu z betonem, jednak pozwolę sobie przypomnieć podartą odzież na pewnym niewinnym Panu - CZY TO POŚWIĘCENIE MA IŚĆ NA MARNE??? ;))))))))) II Zastępca |
| 6468 | ...EPka właściwie nie jest EPką i dlatego nie będzie w sprzedaży. ;) Końcowa okładka jest bardzo dobra! Wypatrzyłam już mnóstwo znajomych twarzy... Zlot. Według mnie nie tylko termin jest do niczego, ale także miejsce- Lublin jest taki niecentralny! ;) Proponuję 10 lipca w Wawie. :))) Kaśka |
| 6467 | mnie osobiscie pasuje ale moze byc i w wakacje:) Maja |
| 6466 | nie ten termin...tylko nie czerwiec..!!lepiej w wakacje..:) elfik |
| 6465 | juz sie nie tne...bo jestem na LP:) ale moge sie pociac z tego samego powodu co ty...michal!!!jaki czerwiec!!!to przynajmniej koniec...SESJA!!!OD 9 CZERWCA...JA CHETNIE ALE NIE TEN TERMIN!!! freak-lodz |
| 6464 | Michał - NIE RÓBCIE TEGO ZLOTU W CZERWCU!!!!!!:)))))))))))))))) To jets najgłupsyz termin, jakis obie mozna wyobrazić, gdy sie jest Prezesem:))))) Jeśli on dojdzie do skutku (ten zjazd:), to chyba się zrzeszę z Freak i razem się potniemy:)) Tylko z różnych powodów;)))))))) Prezes |
| 6463 | NO JAK TO SINGLA NIE BEDZIE MOŻNA KUPIC????????????? To po co my narażałyśmy ciało naszego Zarządu na kontuzje, łacznie z upadkiem głową na beton, kredy efekt zbaczą tylko niezainteresowane tym osoby????????:)) BZDURA KOLEJNA WIELKA!!!!!!! akapit No dziękuję, dziękuję:))) Jak zaczeniemy świetować, to chyba z tydzień zajmą nam obchody tych wszystkich okazji:)))))) Prezes |
| 6462 | Czy ktos z Was bylby zainteresowany zlotem fanow Myslovitz? Powstal "luzny" pomysl aby takowy zorganizowac w dniu koncert myslovitz w Lublinie (7 czerwca)........ Jestescie chetni? Tak, to prosze wyslijcie na mojego maila ([email protected]) list z tematem "zlot" i w tresci podajcie swoje imie i nazwisko (ewentualnie) oraz miasto z ktorego jestescie. Uwaga, ten zlot to na razie nic pewnego. chcemy sie tylko zorientowac ile osob byloby obecnie chetnych na powtorzenie spotkania z zeszlego roku michal |