| 6561 | :) dla wszystkich:] spaj:) |
| 6560 | Nie rozbiłam obozu, tylko zmuszona jestem emigrowac z pokoju. Na moim łóżku połozył sie kot i niestety nie ma tam juz dla mnie miejsca:)))) Kto raz widział mojego kota, wie dlaczego:)))) (II Zastępco, on nie jest gruby, tylko ma grube kości:))) Zastępca |
| 6559 | ...Teoretyczny jak zawsze. Obejdzie się bez demonstracji wszystkich wymienionych czynności. ;) Rozumiem, że Zastępca nr 1 przytargał kołdrę w okolice komputera i rozbił w jego pobliżu obozowisko. :) Dramatyzm sytuacji miał wywołać zniesmaczenie, a nie nim być... ...Niestety, moi rodzice okularów nie zdążyli skomentować. ;) Kaśka |
| 6558 | Kasia, nie zgadzam się z Tobą; dramatyzm i zniesmaczenie to nie to samo, więc jeśli chodziło o dramatyzm, a wyszedł niesmak to cel nie został osiągnięty. OCzywiście zniesmaczenie może być czasami dramatyczne, na odwrót pewnie też się czasem zdarza, ale to chyba nie jest tego typu przypadek. :)))))) II Zastępca |
| 6557 | Warto jednak zauważyc, ze samo słowo "rzygać" jest obrzydliwe i może zainteresowanych i niezainteesowanych do w/w czynności doprowadzić:))) Poza tym dyskusja jest luźna i czysto teoretyczna:)))) Zastępca |
| 6556 | Elfik,nie przejmuj się!z Ząbkiem będzie na pewno wszystko ok.Przynajmniej została Ci pamiątka po koncercie ;) Freak-> ja też pozdrawiam i również żałuję,że Cię tam nie było :) Widziałam wczoraj Roja.W tych okularach wyglądał trochę jak komar z kreskówki.Z lekka się zdenerwowałam,że widzę Myslo wśród Varius Manx,Stachursky'ego,Ich Troje i nieziemsko zabawnego(ironia) Kamela...Smutno mi :( Pzdr, Alex |
| 6555 | ...Zjadłam 'k' i cały sens wypowiedzi diametralnie się zmienił. Uważajcie na literówki! ;) Kaśka |
| 6554 | ...Część przeznaczona dla nieogółu: Trzeba wziąć pod uwagę również opcję, w której danej osobie wcale nie chce się 'rzygać', a używa takiego określenia wyłącznie po to, aby podkreślić dramatyzm sytuacji, w tym przypadku The Bestowe wydawnictwo. ;) Jeżeli czytelnik czuje się zniesmaczony, to znaczy, że cel został osiągnięty. Przykre, ale prawdziwe. ;))) ...Część dla Elfioza: Czeakm na ciąg dalszy! PS. Starsze pokolnie mojej rodziny nie może się nadziwić, że taki młody osobik jak Rojek urywa łysinę. A wszystko przez piosenkę francuską! Kaśka |
| 6553 | Tak się u mnie przejawia gorączka, II Zastępco kochany:))))) A co powiesz o podpaskach na "obfity okres"???:))))) Błeeeeee, wczoraj trafiłam na te reklamę podczas kolacji:))) Zastępca |
| 6552 | Tak jest, proponuję oficjalny protest przeciwko obrzydlistwom w porze obiadowej :)))))))))))) W każdej innej też. akapity Zastępco, jak na obłożnie chorą coś za dużo fikasz do komputera i z powrotem :))))))))) II Zastępca |
| 6551 | Freak chcesz sie wybrac moze na Lao Che? To bedzie ostatnia okazja aby troche posiedziec w FF :( Maja |
| 6550 | Frankly, uważam, ze jeżeli ktos musi manifestować swoja potrzebę rzygania, to ma nie po kolei we łbie:))))) Po co obrzydzać życie i obiad innym, którzy może niekoniecznie chcą o tego typu intymnych sprawach wiedzieć. Podobnie sprawa ma się z pieluszkami wchłaniającymi "więcej rzadkiej kupki":))))))))) Co do SIĘ, którego nikt na oczy nie widzial, równiez zastanawia mnie opinia ogółu na ten temat. Zastępca |
| 6549 | Chłopcy są nieznośni Chłopcy są uroczy Chłopcy mają pistolety Każdą przepaść chcą przeskoczyć Unikneli gilotyny Spod szubienicy zwiali Chłopcy mają karabiny Skórę swoją chcą ocalić freak-lodz |
| 6548 | Zastępco, tu pojawił się, widzisz, podwójny problem, a wręcz dwa problemy całkiem osobne :))))) Pierwszy - konieczności dzielenie się z innymi własną potrzebą rzygania, a drugi - tajemniczego SIĘ, którego nikt na oczy nie widział, a wszyscy jakoś podejrzanie interesują się tym, co ono robi :)))))))))) Czekamy na głosy od tzw. ogółu w obu w/w sprawach :)))))) II Zastępca |
| 6547 | Ja w ogóle uważam, ze słowo "się" jest idiotyczne - się nie robi, się nosi, się słucha - jak SIĘ cos chce, to niech SIĘ robi co mu się żywnie podoba, a mi nic do tego:)))))))) Dżizas, bredzę w malignie!!!! Żegnaj, okrutny świecie:)))) Zastępca majaczący w gorączce |
| 6546 | Zastępco - weź kołdrę ze sobą :))))))) I nie histeryzuj :))))))))) akapity Wiecie, ja nie rozumiem, dlaczego zawsze się pisze "rzygać się chce". No przecież jak SIĘ chce, to niech SIĘ rzyga i nie trzeba się tą wiadomością z nikim dzielić ;)))))))))))))) II Zastępca |
| 6545 | Histeryzuję, jak zwykle:)))) Jasne, jak nie ma Szakiry, to zaraz na Zastępcę!!!!!! TElekonferencja odpada w moim przypadku, smarczę, kicham i kaszlę:)))) No way - wracam pod kołdrę:))) Zastępca |
| 6544 | nie ich wina tylko super wytworni:) freak-lodz |
| 6543 | the best off - czyli cos jak wiesmaki z zespolu KISS - na sama mysl o takich wydawnictwach rzygac sie chce...niech ich pieklo pochlonie z takim podejsciem do siebie i swojej muzyki...KIŚ KIŚ hity z satelity |
| 6542 | trzeba bylo krzyczec w kg...a nie na forum... freak-lodz |
| 6541 | Jak to Shakira została w szatni??? Przecież Zastępca miał przywieźć!!!!!!! akapity Zastępco, a z Twoim stanem zdrowia to jakaś poważna sprawa czy dramatyzujesz??? ;))))))))) No w każdym razie - ZDROWIEJ :))))))) akapity Zarządzie, a może by tak telekonferencja??? II Zastępca |
| 6540 | ja widzialam wczoraj artura;) bosko zaspiewal peggy_brown |
| 6539 | ...Ponoć o francuskim Myslo na Forum krzyczano. Mi cynk dała babcia, dzwoniąc z taką informacją. Elfik, czekam z zapartym tcham na emalję! Kaśka |
| 6538 | uuu ja nie widzialam...:( Kasik email sie do Ciebie pisze.. elfik |
| 6537 | Buuuu...ja właśnie nie oglądałam jak Rojek śpiewal po francusku! :/ Nic nawet nie wiedzialam :/// LennyVal |
| 6536 | tylko pstryk |
| 6535 | Ja też oglądałam. Mówiąc szczerze, to bardzo mi się spodobało to wykonanie. Głos Artura naprawdę coraz lepszy. Dla mnie brzmiało super. Może ktoś nagrał i mógłby zmienić na mp3? neo |
| 6534 | krzychu_kh: nie bądz śmieszny, nikt takiej lameriady nie będzie w linkach umieszczał :) |
| 6533 | Ja włąsnie widziała - z taśmy pięknie jechali... I własnie wróciłam z koncertu, porozmawialam chwile nawet z Wojtkiem, zrobiłam sobie z nim fotke i z Arturem. Ale koncert ogólnie - chyba troche rozczarował, mam wrażenie że chłopakom nie do końca chciało sie grać... i obiecanej pocztówki nie było :(( Dominika_LV |
| 6532 | ...Kto oglądał przed chwilka na TVP 1 Myslovitz z panem Rojkiem w czarnych okularach, śpiewającego falsecikiem po francusku? ;) Kaśka |
| 6531 | Cieszę się, że Thom ma jeszcze siły na imprezy z Prezesem, po tym jak cała jego rodzina przez tydzień głodowała...:)))) I to tylko dlatego, ze Prezes ma sklerozę:))))) A stanem zdrowia członków Zarządu to sie nie interesujesz???:))))))))))) Zastępca obłożnie chory:) |
| 6530 | Szakira została w szatni:)))))))))) Bardzo wesoło nam dzisiaj z Thomem było, jestem strasznie zmęczona, mam nadzieję, ze uroczystosci rodzinne przebiegają bez zakłóceń:))) Konwulsyjne uściski da wszystkich!!!!! Prezes |
| 6529 | '...chyba chciałabym* już tam być...' [17.05.2003, 20:00] pstryk |
| 6528 | Alex ide z zebem do dentysty-sadysty..w poniedzialek chyba umre..w ogole tego nie widac..no prawie.jakos dam rade do poniedzialku jedzac makaroniki i rozne papki..kurde az sie ochroniaz przejal..i zaproponowal mi wyjscie z tlumu przez barierki.. alex ile tam bylo ludzi? elfik |
| 6527 | Alex pozdrawiam i juz zaluje ze mnie tam nie bylo:( freak-lodz |
| 6526 | Czesc Michal! Ponawiam moja prozbe o dodanie mojej stronki do twoich linkow. Prosze o odwiedzenie jej i o wpis do ksiegi gosci . dzieki!! krzychu_kh www.krzysiek.z.pl |
| 6525 | Już wiem czemu nie bylo żadnych plakatów... Myslovitz wystepuje na Dniu Unii Europejskiej w Krakowie... uczcijmy to minutą ciszy.... Dominika_LV |
| 6524 | Kurcze,elfik napisz jak tam ten Twoj zab :) Fajnie,ze chociaz udalo nam sie spotkac w tym tlumie ;) Koncert byl bardzo fajny.Ten w Jeleniej Gorze wypadl o wiele,wiele gorzej.Strasznie mnie ucieszylo,ze zagrali "Zawod fotograf","Myszy i ludzie" nom i obowiazkowo "Mickey'a".Na myszach tak strasznie krzyczalam(czyt.spiewalam),ze az ludzie zaczeli sie odsuwac :)O szalenstwach podczas Mickey'a nawet nie bede opowiadala :) Eh....szkoda,ze to juz minelo :) Pozdrawiam :* Alex |
| 6523 | Maja no na tych coolkach az tak duzo nie wypilysmy...ale w domu bylam pozno... freak-lodz |
| 6522 | Ja juz na nich czekam:) magaw |
| 6521 | Jestem w KRAKOWIE i nie widze zadnych plakatów:(((Mam nadzieje ze koncert sie odbędzie bo nikt tu nic nie wie:((( magaw |
| 6520 | Prezesie, dobrze, policzajmy się więc :))))))))))) Na czym to będzie polegało?? Będziemy na siebie krzyczeć: A KTO MIAŁ PRZYWIEŹĆ SZAKIRĘ????? ;)))))))))))))? II Zastępca |
| 6519 | jade na turniej...tancze o 13:30... bardzo prosze o zbiorowe trzymanie kciokow... aaaaaaaa boje sie! :) peggy_brown |
| 6518 | Dzisiaj Krakow a ja pol przytomna... Maja |
| 6517 | ALex nie ma sprawy.za czwartek.ten koles mojej kolezanki jest super-fajny:)..a wczoraj to sobie gadalysmy..:) koncert ogolnie byl fajny bylo mnostwo ludzi, co doswiadczylam na wlasnych zebach pod czas mickey'a(mam podkruszonego zęba..), piosenke "dlugosc dzwieku samotnosci" caly wroclaw spiewal sam:)Arturowi sie to podobalo i powiedzial ze tylko to sie zdarza we wroclawiu.. najlepsze bylo jak jechalam na pola marsowe..wysiadamy sobie z autobanu i patrzymy idzie sobie cala czworka..a przez swiatla biegnie Przemek z jakimis ciastkami w reku:)..szli sobie na rynek:) dobra koncze elfik poturbowany |
| 6516 | Gdzie jest Zarząd????? Jak juro wrócę szczęsliwie od Thoma, to się policzymy, policzę się również z koresem:) Prezes |
| 6515 | Kocham ten zespół zwłaszcza Rojka!!!!!!!!!Jest wspaniały....Ma cie swietna muze....Strionka jest kofianniutka........ Fanka Myslovitz |
| 6514 | --->Freak,tak mam je sciagniete.Sa bomba:) Maja |
| 6513 | Maja machina byla..ok...ale bez przesady o tym wywiadzie slyszlalam kumpla dzis mi go przyniesie sciagnietego...ach to juz dzis...a slyszalas 2 nowe songs??? freak-lodz |
| 6512 | Elfik...przepraszam ,ze nie zauwazylam :( Bylam w pracy,a wiadomo jak to jest :( Wiem,ze spotkalam Twoja kolezanke Sylwie(prosila mnie,abym zawolala kogos z CTRL ALT DEL) :) Jej kolega mial czerwone kontakty...heh... pzdr, :* Alex |