| 6611 | Witam i pozdrawiam wszystkich,ktorych znam!Chcialam sie zapytac czy orientuje sie ktos,czy moge zakupic singel KRAKOW na jakiejs stronce w internecie??Prosze o odpowiedz,pozdrawiam:)I z gory dziekuje! Agnieszka mysloaga.blog.pl |
| 6610 | Zarząd cieszy się wiec na razie jedynie przeblyskami jasnowidzenia;))))) Prezes |
| 6609 | Nie, no nie - mnie zawsze coś ominie:))))))))))) Dzisiejjsyz dzień spedziłam głównie wpatrujac się w przestrzeń, nie właczałam więc żadnych odbiorników, żeby nie trzeszczały w tle;)))))))))))) Prezes |
| 6608 | aranżacja Anawy bardzo ładna...głos Grechuty już niestety... vs. |
| 6607 | MAM NADZIEJE ZE O 20:34 ZLUCHALISCIE KOSTRZEWY...PUSCIL KRAKOW..W NOWEJ WERSYJCE:) JAK DOBRZE ZE NAGRALAM OD SAMEGO POCZATKU...OWSZEM WESRJA GRECHUTOWA...ALE PIEKNA...I STRASZNIE STRASZNIE SMUTNA... SMUTNA I PIEKNA... MAM NADZIEJE ZE SLUYSZELISCIE... POZDRWAIAM WAS...I PANA MYSZORA..MIALES RACJE LAE NIE MOWILES ZE TA WERSJA JEST AZ TAK CIEKAWA... freak-lodz |
| 6606 | Singiel "There There" ukaże się w wersji 3 trackowej: 1. THERE, THERE 2. PAPERBAG WRITER 3. WHERE BLUEBIRDS FLY freak-lodz |
| 6605 | Kas wyslalam wczoraj wieczorem emaila..:) co za dzien... elfik |
| 6604 | istny koszmar i czesciej zagladaj tu thom...jutro wysylam paczke:) wlasnie przegrywam...tylko mam klopot z train...ale jak cos to dosle pozniej:) freak-lodz |
| 6603 | Łodziaku, mnie tu regularnie nie ma - dziś tu trafiłem przypadkowo, a maila masz już dawno, więc nie marudź, czekam na odpowiedź... p.s. joga?!?!?! ał! jak o tym pomyślę, to już mnie boli... thom |
| 6602 | Lalilalolo oooooooo!!!!!! Pozdrawiam moje ukochane!!!!! Smarkiii-Fussballskie:) |
| 6601 | jezu ledwo zyje po dzisiejszej jodze... freak-lodz |
| 6600 | Jak to jednak człowiek nie wie, co może z niego wyleźć...:))))))))))))) Zastępca |
| 6599 | Witam ALL of YOU!!! Jestem na WASZEj stronie po raz pierwszy...ale fanką MYSLOVITZa..., jakże wspanialego MYSLOVITZa jestem juz od wielu lat. Nie przepuszczam żednego koncertu w okolicy. Oto mój nr gg 1546740. Czekam na glosy fajnych ludzi!!! +BlackAngel+ |
| 6598 | thom jesli tu jestes czasami to laskawie przyslij mi maila:)ze swoim adresem!!! freak-lodz |
| 6597 | NIC BARDZIEJ MYLNEGO:))))))))))) TO była Twoja głęboka osobowość, ta na 4 metry głeboka:))))))) Prezes |
| 6596 | A ja brałam je za gorączkę:))))))))))))))) Zastępca |
| 6595 | MAJA RACZEJ NIE...BO IDE NA MATRIXA:) FREAK |
| 6594 | Włąsnie te nieświadome dylematy są najpiekniejsze:)))))))))))))))))))))))))))))))))) Prezes |
| 6593 | Na ten link, który podał Michał, to dobrze byłoby klikać codziennie. :) Nieprawdaż? (strona główna) Powodzenia Michał! nie michał :) |
| 6592 | Wypowiedź poniższa dotyczyła wpisu 6549. :))) |
| 6591 | Kwestię "się" w paru opasłych tomach, kilkadziesiąt lat temu, rozstrzygnął filozof nazwiskiem Jaspers. Miła rzecz, że ktoś jeszcze dylematy metafizyczne przeżywa, choćby robił to nieświadomie! :) |
| 6590 | Och... Pani Prezes i jej Powdładne - przepraszam waz za oskarżenia :) Jesteście debeściaki:) Skąd mi się wzięło na przeprosiny?:) LennyVal;) |
| 6589 | Skoro tak bardzo podoba Wam sie moja stronka to prosze mi kliknac pod ten link: http://www.inetcom.pl/glosujna.php?id=2033 :))))))))) Z gory wielkie dzieki :) michal www.inetcom.pl/glosujna.php?id=2033 |
| 6588 | Zarządzie - telekonferencja. Now!!!!!!! Zastępca |
| 6587 | TRzeba obejść najpierw psa:)))))))) Zastępca |
| 6586 | I MY KIEDYŚ TEN TRAWNIK WYRWIEMY. AMEN. :)))))))))))))))))) II Zastępca |
| 6585 | TRAWNIKA SIĘ NIE STRZYŻE!!!!!!!!!! Trawnik sie WYRYWA!!!!!!!:))))) Prezes |
| 6584 | TEż się takiego uczyłam!!!!!!!!!!! Zastępca |
| 6583 | Wierszyki eduacyjne/?? Tez takie znałam:)) Coś o sinusach było:))) W pierwszej wszytskie są dodatnie, w drugiej tylko sinus, w trzeciej tangens i cotangens a w czwartej cosinus;))))))))))) Prezes |
| 6582 | Ta, tak, wydało się!!!!! Byłam na kawie u Wuja, przy okazji spenetrowałam skrytkę pod schodami, znalazłam MYSIE i przełożyłam na stojak:)))) Odkurzyłam tez kolekcję Korovek i przystrzygłam Trawnik:))))) Zaraz chyba wyciągne Szakirę - skonsumowałam 2 kawałki czekolady i musze to spalic:)))))) Zastępca |
| 6581 | Piękne, piękne, ale ja mówię o wierszykach bardziej edukacyjnych, w dodatku powszechnych co najmniej dla całego Kuj-Pomu, choć różniących się drobnymi szczegółami :)))))))))) akapity Zarząd zamierza zostać wyrzucony z Mózgu za zakłócanie porządku :)))))) Pierwszy wylecieć ma Prezes :)))))))))) II Zastępca |
| 6580 | Tez ładnie;)))))))))) Prezes |
| 6579 | A nas nauczyła pani od historii: "Kto w tygodniu przed świętami pyta grzeczne dzieci/Temu gwiazdka pomyślności nigdy nie zaświeci":)))) Zastępca |
| 6578 | Co do nauczania m-tyki wierszami - nas profesor Ł.Ł nauczyła na samym początku, w I klasie takiego wierszyka: Prosi Panią cała klasa, w tym leniuszków cała masa, żeby Pani nie pytała i złych ocen nie stawiała:))))))))))))) Piękne, prawda?:) Prezes |
| 6577 | Wręcz przecciwnie oznacza - najprawdopodobniej mają się zupełnie dobrze, bo Thom był radosny, pogodny wesoły i sympatyczny jak zawsze zresztą;)))))))) Prezes |
| 6576 | Wychodiz na to, ze natura i czynniki obiektywne są przeciwko nam, ale NIE DAMY SIE!!!!!!!!!:)))))))) Za 2 tyg na Kulkach rozwalamy swiat, chetnych zapraszamy do MÓZGU:))))) Prezes |
| 6575 | Zastępco, a skąd wiesz o Mysi? Czyżbyś odwiedziła Wuja na zaplanowanej swego czasu kawie??? ;))))))))))) Poza tym, dbaj o SZAKIRĘ, dbaj o swoje zarazki i dbaj o Parówkę, kiedy już wpadnie znienacka :))))))))) akapity Prezesie, co oznacza "wręcz przeciwnie" w wypowiedzi na temat głodującej rodziny Thoma???? akapity Poza tym zauważyłam, że nauczanie matematyki wierszami jest zjawiskiem powszechnym i nie powinno popsuć reputacji prof. A. :))))))))))))) II Zastępca |
| 6574 | Nie mów ze Mysia leży na stojaczku:))))))))))))) Prezes |
| 6573 | Ostatnio byłam na Juvenaliach we Wrocku, gdzie Myslovitz grało. Uwielbiam ich już od kilka ładnych lat i się dalej nieźle chłopaki trzymają. Pozdrawiam. modlishka www.fcDustBlow.prv.pl |
| 6572 | Prezesie drogi, czuję się jescze niezupełnie dobrze, ale dziękuję za troskę:))) JAK TO ZGUBIŁ SZAKIRĘ??? Szakira lezy u mnie na stojaku, nad Blurami i ma sie ok, zupełnie jak MYSIA:))) Zastępca |
| 6571 | Bynajmniej, nie byłby:)))) Zastępca |
| 6570 | 7 czerwca Lublin byłby doskonałą okazją do spotkania (konfrontacji) Wielce Szanownego Zarządu z Radą Nadzorczą. Prezes Rady Nadzorczej |
| 6569 | Freak,koncert jest 24 maja od 20:00 Lao Che Protoplazma i Cinema Vacek-specjalne projekcje aktywne:) info na podstawie zaproszenia:) Maja |
| 6568 | PS2 - WŁAŚNIE ODEBRAŁAM POCZTE:)))))) Dziękuję za tych WSZYSTKICH Z LISTY:)))))))) Postaram się, żeby Twoje życzenie szybko się spełniło, II Zastępco:))))))) Prezes |
| 6567 | PS Pan Rojeczek po francusku?????:))))))))) Chciałabym to usłyszeć;)) Ciekawe, czy w kierunku tego języka ma większe uzdolnienia niż w kierunku angielskiego:))))) Prezes |
| 6566 | Primo - Zastępco - JAK TAM TWOJE NAWYRĘZONE ZDROWIE?????:)) Dzięuję, że Maligmie zdołałaś dopaść komóry i wystukać piękne słowa w moim kierunku:))))) Secundo - mi najabrdziej podoba się rzadka kupka:)))))) Po trzecie (przestaję już szpanować:))) - Dlaczego ktoś zgubił Szakirę w tak ważnym momencie??? Po czwarte - Thoma rodzina musiałą miec jakieś zapasy suchego prowiantu na czarną godzinę, bo w ogóle nie miał do mnie pretensji, wręcz przeciwnie:)))))))))) Prezes |
| 6565 | '...nad głowami anioł leci, od tej pory komuś w życiu będzie znacznie lepiej...' pstryk |
| 6564 | 'zawód fotograf' . ja pozostanę sobą. Ty pozostaniesz sobą. pstryk |
| 6563 | Maja kiedy ten koncert??? freak-lodz |
| 6562 | ...Widziałam kota, widziałam kredki, widziałam książki. Wszystko mieściło się na jednym łóżku. Nie dziwię się, że Zastępca jest zmuszony do nocowania na dywanie. ;) Kaśka |