| 6661 | Kochana, życzenia bez okazji moge złożyć, ale dokonaj wpierw tego, czego dokonał Prezes:)))))) Zastępca |
| 6660 | DOJRZAŁOŚĆ ZOBOWIĄZUJE :)))))))))) II Zastępca |
| 6659 | Ja też chcę życzenia bez okazji :)))))))) Prezes obchodzi li i jedynie rocznicę narodzin PREZESA DOJRZAŁEGO :))))))))))) II Zastępca wykończony |
| 6658 | aaahhh.... spotkałam chłopaków z myslo.... chociaz wyobrazałam to sobie inaczej.... myslałam ze kiedy ich zobacze to wyluzowana podejdę i powiem: czesc chłopcy, co słychac, jaki bedzie następny singiel? ale okazało się ze szok spowodowany zobaczeniem artura stojącego 20 metrów ode mnie jest tak duzy ze zdołałam tylko wydukac... cze-cze-czesc... hyyyyhhyyhhyhyh..... wy je-je steście Myslovitz....prawda?? moge s-s-sobie z wami zrobic zdjęcie?? ale i tak to był najszczęśliwszy dzien mojego zycia!!!!!!!! kropka |
| 6657 | GLADI!!!iTELIGENCJA GORA!!!!BEZ KOMENTARZA!!! Agnieszka |
| 6656 | Czyżby pani Prezes obchodziła swoją rocznicę narodzin?:) Wobec tego - nie mam innego wyjscia - zycze zdrowia w prowadzeniu dzialalnosci zwiazanej...z czym to jeszcez konkretnie nie wiem, ale chodzi mi o prowadzenie klubu [czego tż nie wiem;)] I tradycyjniej: 100 lat :) A może i więcej? LennyVal ;) |
| 6655 | jeszcze tylko 3 tygodnie i będę wolny;] spaj:) |
| 6654 |
| 6653 | Tym razem, z takiej okazji, nawet JA się zastosuję do zaleceń:)))) Zastępca |
| 6652 | krzychu_kh: przestań się wygłupiać :) |
| 6651 | CZESC MICHAL! PONAWIAM MOJA PROZBE O ZAMIESZCZENIE MOJEJ STRONKI W TWOICH LINKACH. ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA WWW.KRZYSIEK.Z.PL krzychu_kh www.krzysiek.z.pl |
| 6650 | KICI KICI KICI:) Prezes |
| 6649 |
| 6648 | AAAaaaaaaaaaaaa, cienka jestem:))))))) Prezes |
| 6647 | Nie, chodziło o Prezesowe Historyczne Impresje :))))))))))))) II Zastępca |
| 6646 | Państwowy Humor Internautów Dobrze rozszyfrowałam skrót??????:))))) Prezes |
| 6645 | PHI :))))))))) II Zastępca |
| 6644 | Za nieprzestzreganie poniższego, odgórnego zarządzenia Prezesa - DYSCYPLINARNE WYWALENIE Z KLUBU:)))))) Prezes |
| 6643 | W tej sytuacji mogę się wyjątkowo podporządkować zarządzeniu, myślę, że Zastępca będzie tego samego zdania :))))) II Zastępca |
| 6642 | Mlekiem z buteki, którą zaraz potem napełnimy benzyną;)))))))))) OBCHODY BEDA HUCZNE:)))))))))))) Takie jets odgórne zarzadzenie Prezesa:))))))))) Prezes |
| 6641 | Jeju, to obiecałyśmy nawet rzucać się na szyję Maleństwu????? Musiałyśmy być bardzo pewne swego, jak widać, słusznie :)))))) Trzeba to oblać :)))))))) Mlekiem, naturalnie :)))))))))) II Zastępca |
| 6640 | ŁUBU DUBU ŁUBU DUBU NIECH NAM ŻYJE PREZES NASZEGO KLUBU NIECH ŻYJE NAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zastępca |
| 6639 | Odetchnęłam z ulga - nie musze rzucac się na szyję Maleństwu:))))) Zastępca |
| 6638 | Oj SMar - Ty zawsze na konkrety łakoma byłaś;))))))))))) akapit Lody i samochód nieaktualne;)))))))))) BARDZO MI PRZYKRO:)))))))))))))))))) Myśle ze Wam tez:))))))))) Prezes |
| 6637 | PADAM NA KOLANA PRZED PREZESEM, W PEŁNI UZNAJĘ AUTORYTET WŁADZY I PRZYSIĘGAM WIERNOŚĆ:)))) MASTER!!!!!!!!!!!!! Zastępca |
| 6636 | Dzieki Freak! Jak znajdziesz adres Roberta to wyslij mi na maila. Dora |
| 6635 | NEO,kazda okladka ma przod i tyl,a Ty widzialas chyba tylko przod. skoro mowie Ci,ze widzialam nieoficjalnie,to chyba wiadomo,ze to scisle tajne jest:) i ze nie powiem za zadne skarby swiata gdzie,kiedy i skad:)))) coj |
| 6634 | a ta swinia to na kopytkach czy na nogach ludzkich??? a moze na roznie:)? coj |
| 6633 | Myslovitz jest the best!Kocham ich muzyke najbardziej na świecie!chłopaki jestście cuuuuuuudowni! Paula |
| 6632 | Trabke se kupie ,ale na mecza nie chce ,nie chce!:) Jestem ciagnieta na jakas LETZTE SPIEL w przyszlym tygodniu:) Potem festyn dla sportowcow i wsrod nich ja:)Mam nadzieje ,ze beda jakies KONKRETY(ponoc jakas swinia ma byc:))) Smarkiii-dla tej swini sie poswiece! |
| 6631 | Jupiiiiii! Jutro jade na koncercik naszych Pięciu Wspaniałych :) LennyVal ;) |
| 6630 | gdzies do roberta:) freak-lodz |
| 6629 | Mam gdzies jeszcze hdzies do Roberat mail...ale po sformatowaniu...nie uzupelnilam...spisu...jak cos znajde freak-lodz |
| 6628 | nocaden [[email protected]] dora to dla ciebie...:) aco chcesz od chlopakow???z nocaden... a Grobit to ich w dupe zrobil..zreszta nie tylko ich mnie tez...pozdrawiam... freak-lodz |
| 6627 |
| 6626 | LALALALALALALALALALAALALA..... akapit Smarr - mogło by6ć gorzje, pamietaj:)))))))) akapit LATA 63 to moja mocna strona:))))))) Prezes |
| 6625 | ...ja to mam pecha na wieczory z gitara...echhh...życze jest smutne...i ciężke... Hania |
| 6624 | Smar,nie panikuj! Zaopatrz sie w szalik,twarz pomaluj w odpowiednie barwy,kup trabke lub inny instrument i huzia na mecz!!!!!!!!!!!! coj |
| 6623 | Smarkiii moja najdrozsza, ja pamiętam Twoje słowa "w życiu nie byłam na żadnym meczu":))))))) CZy to uległo jakiejś zmianie???:)))) Zastępca |
| 6622 | Zboczenie Fussballskie siega szczytu! Kurczak wariuje. Puchary jakies sie rozpoczynaja:)Nie chce siedziec na trybunach nieeeeeeee:))))) Buziaki Dziewczeta! Smarkiii-Fussballowi mowimy NIE !!!! |
| 6621 | nie przyszedł mi do głowy wyraz 'smutna'.raczej 'melancholijna'(a może po prostu wszędzie słyszę 'wieżę').w pierwotnej wersji to był taki krzyk młodego mężczyzny.teraz to spojrzenie z dystansem...na spokojnie na swoje uczucia i pragnienia.może miejscami zrezygnowane ale zdające sobie sprawę że krzykiem już się nic nie zmieni...Rojek doskonale wpasował się w ten klimat... pierwsze wrażenie |
| 6620 | Ewa,przepraszam ze wczoraj nie dopisalam ale w obecnej chwili mam imponujaca kwote na koncie 0,19 gr,takze...jesli chodzi o Warszawe to nie wiem czy cos z tego wyjdzie natomiast zapowiada sie bardzo mily i ciekawy weekend w czerwcu w Lublinie i nie tylko:))))) A na Matrixa raczej tez w czerwcu sie wybieram:) Maja |
| 6619 | Jak ze mna bedzie jak jest, to NIE BĘDZIE DOBRZE. Zastępca |
| 6618 | Potrzebny mi e-mail do zespolu NOCADEŃ. Ich oficjalna strona ani strona Grobita nie dzialaja:( Pomozcie. To bardzo wazne. Dora |
| 6617 |
| 6616 | Maja a jak wracasz>>?? czy spisz?? freak-lodz |
| 6615 | Na razie wymyśly sobie substytuty typu Kulki - poszalejemy, poszalejemy i zobaczymy jak bedzie:)) BEDZIE DOBRZE:)))))) Prezes |
| 6614 | Agnieszka:)pozdrowionka:) elfik |
| 6613 | --->Agnieszka,jak na razie to nie mam pojecia... --->Freak,ty bedziesz czy nie bedziesz na Placu Zamkowym????? Maja |
| 6612 | Przebłyski to za mało. ZARZĄDZIE, chcę akcji, chcę zjazdu, mityngu, czegokolwiek :))))))))) Czuję potrzebę działania :)))))))))))) akapity Wpadł mi dzisiaj w ręce Ulubiony Cukierek...itd. :))))))))) Taki jak te oryginalne - niebieski w rozmiarze XXL :))))))) II Zastępca |