Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Michał Przybycień

W księdze jest 9720 wpisów.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

6711
no wlasnie,co to sa blachary???
coj

6710
dzien dobry!
coj

6709
.nie zaszłam dziś daleko.tylko za horyzont.
pstryk

6708
kasia list wysylam jutro:)gruby:)
freak-lodz

6707
...spaj bo Magda zaczęła...i skoro uzywa tego słowa musi wiedzieć co to znaczy...w przeciwnym razie wyszła by na idiotke...nie obrażając Madzi to pisałam :))...
Hania

6706
a dlaczego włśnie maga ma wiedzieć co to znaczy blachary?? pozdrawiam wszystkich!!!
spaj:)

6705
..dlaczego tu taq pusto czasammi...
.....hej myslorodzinko co slychac u ciebie?.....
elfik

e-lf.blog.pl

6704
...zastepco...nie jestes stata...bron boze...nadejdzie czas w którym pewna osóbka ci powie co to blachary a raczej kto...
Hania

6703
Smar, buziaki z uściskami.
Nie mam kojęcia kim lub czym sa blachary:)))))) Wpędza mnie to w depresję:)))) Czy to skutek mojego podeszłego wieku, czy tez uczeszczania do najlepszej w Kuj-Pomie szkoły dla brudasów????:)))))))))
Zastępca

6702
Również całuję Smary, tak jak się przechodzi przez ulicę :)))))))))))
II Zastępca

6701
ZAPRASZAM WSZYSTKICH WIELBICIELI MYSLOVITZ NA MOJA STRONKE POSWIECONA ZESPOLOWI WWW.KRZYSIEK.Z.PL. :)
krzychu_kh

www.krzysiek.z.pl

6700
Coju,no oczywiscie ze na roznie. Chociaz wlasciwie nie wiadomo,poniewaz moze i beda jakies inne faszystowskie swinie:))
Prezesie-poklony skladam:)))))
Buziaczki dla moich dziewczata:)
Smarkiii- po sobotnim Mleku

6699
...zapstepco...Blachary to Megi Ci dobrze wytłumaczy...ja powiem Ci tylko ze to ma wiele wspólnego z samochodem...ja osobiście nie znam żadnych blachar...
Hania

6698
Myslovitz to jest coś po prostu cool
beat

6697
Aha, co to są "blachary"?????? Jako stare próchno moge nie rozumiec języka młodzieży:)))))))))))
Zastępca

6696
No ja właśnie nie chcę byc jeszcze starsza:)))))
Zastępca

6695
Freak: oni nie odpisuja na mojego maila! Napisalam po polsku. Mam nadzieje ze rozumieja, bo slyszalam jak kiedys gadali u Kostrzewy. Jestem zalamana. Kto mi przywiezie plyte jak nie Robert?
Napisz do mnie maila, bo ja nie mam Twojego adresu.
Dora

6694
Nie łam się, pomyśl sobie, że niektórzy są jesczze starsi:))))))))))))
Prezes

6693
Bożeeeeeeee...
Zastępca

6692
Hey Ola z Gdanska z a Ty kim jestes? :)
Jacek

6691
Przypominam wszystkim w ogóle: za 5 dni urodziny Zastępcy:)))))))))))))
Boże, w tym tygodniu sie starzeję:)))Nieeeeee:)))
Zastępca

6690
Zgłaszam sie na ochotnika do ratwania. NUDZI MI SIĘ!!!!!!!:))))
akapit
Tak, tak DZIEŃ PREZESA to obry pomysł.
akapit
Przypominam wszystkim dzieciom - jutro DZIEŃ MATKI!!!!!!!!!!!!
akapit
Przypominam wszytskim matkom i ojcom - za tydzień DZIEŃ DZIECKA!!!!!!!!!!!

Prezes

6689
Dzień Prezesa:))))))))
akapit:)
II Zastępco, mam dosc!!!!!!!!!!! Niech mnie ktos uratuje!!!!!!!!!!
Zastępca

6688
wlasnie co to za swieto narodowe..ze prezesowi skladac trzeba zyczonka...100lat czy jakos tak:)
freak-lodz

6687
To w końcu z jakiej okazji ja skladałam pani Prezes życzenia? :)))
LennyVal;)

6686
Taaaak, koncert w Gdańsku był rewelacyjny:) Stałam z boczku, a całą scene było widać:)
LennyVal;)

6685
Nie wiem, co odebrał Zastępca nr2, ale ja mam takie refleksje: BOŻE, KIEDY TEN KOSZMAR SIĘ WRESZCIE SKOŃCZY?????
Zastępca równiez po odebraniu poczty

6684
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!
II Zastępca po odebraniu poczty

6683
Wielkie dzieki za koncert w Gdańsku był naprawde swietny.Dali z siebie wszystko.
Dziewne ze jest ktoś kto wpisuje się z Gdańska. Pozdrowienia dla Jacka!!!
Ola

6682
tak mi przykro megi..a kasia byla???
ja tam zyje w matrix...od wczoraj...i nic wiecej sie nie liczy...tylko to latania jak superman wkur...
thom...jak tam moje lp???
i przesluchales juz te moje???
dora...do ciebie musze maila napisac...bo zabiilas mnie z tym festivalem...bomba....dla mnie bomba
freak

6681
...i nie dresiki ani blachary...tylko konkretniej...bo możesz kogos obrazić...
Hania

6680
...Megi tak non stop mówi Sapik...hehe...
Hania

6679
no i MASTA BLASTA (jak to mawiają dresiki i blachary z mojej ukochanej szkoły :])
*Megi*

6678
...Dziś koncert w Złotoryi...Będę sie dobrze bawić, zapomne o wszystkich problemach i będę miała radochę... :)))
Łiiiiiiiiiiiiiiiiii :] Jakby ktoś się wybierał to oto moje gg: 2328196
*Megi*

6677
KOncert w Gdanku!! Ale bomba! Zaczeli 2 godziny pozniej ale bylo warto czekac,nie zabraklo nic :) jak na moj 4 ich kncert super :) Nie traca nic z formy. POzdrawiam Asie z Niedziednika i Marte z Wrzeszcza :)
Jacek

6676
Zastępco, proszę Cię, żebyś, celem uniknięcia wszelkich wątpliwości, "akapitowała" swoje wypowiedzi :)))))))
II Zastępca

6675
Ale kochliwe jesteśmy, to fakt:))))
CZasem przygarniamy tez nowych członków rodziny:))))
Rośnijcie lilie wysoko jak Pan leży głęboko:))))))))))))))))))))))
Zastępca

6674
A tam zaraz boli:))))))))) Mnie nic nie boli:)))))
Zastępca

6673
Co gorsza - czasem występuję konflikt interesów wśród Członkiń Zarządu:)))))) Ale jakoś sobie z tym radzimy:))) Bardziej boli nas to, ze jesteśmy zmusze rozbijać zwiazki - zarówno te formalne, jak i oficjalnie niezarejestrowane;))))
Prezes

6672
Kochamy też Parówkę, Thoma, Craiga, nr 1 i nr 2. Do podziału. Bo my w ogóle kochliwe jesteśmy :))))))))))))
II Zastępca

6671
Co do klapek - to co ze spadły - i tak Koteczka kochamy:)))))))))))))
Prezes

6670
LILIJE
Zbrodnia to niesłychana, pani zabiła pana
Zabiwszy go grzebie w gaju na łączce przy ruczaju....:))))))
akapit
Dzięuję za wsyztskie życzenia - z okazji urodzin przyjmuję od listopada do maja:))))))))) od maja do listopada - z okazji imienin:)))))) Wiosna 2003 - mozecie jeszcze skłądać z okazji uzyskania świadectwa dojrzałości:)))))) Dziękuje za uwagę:))))))))
Prezes

6669
Nie, kręcę. Klapki i odarcie ze złudzeń nastąpiło 10 dni po preparowaniu i 7 po spadaniu :)))))))) Spadaniu cukierków. Zmęczona jestem.
II Zastępca

6668
Zastępco - co do ustnej z historii - A CHOLERA WIE :)))))) POzdrawiam panią Ł, ponownie.
akapity
Powiedziałabym, że 3 dni po preparowaniu ULUBIONYCH CUKIERKÓW spadły nam klapki z oczek :)))))))))) A ULUBIONE CUKIERKI spadły na stejdż. :)))))))))
II Zastępca z paznokciami

6667
Sorry, konsekwencje, nie koszty:)))))) Uciekło mi gdzies to slowo:)))))
Zastępca

6666
A niektórzy do teraz ponosza koszty tego dnia:)))))))))))))))))
Zastępca

6665
A tydzień i 3 dni później świat wywrócił sie do góry nogami, światopogląd pękł nam z trzaskiem, a nasze seca zostały bolesnie zranione:)))))))) Do teraz się nie otrząsnęłysmy:)))))))))
Zastępca

6664
Pogadamy po maturze z historii:)))))) Chociaż nie, my ustnej z histy nie będziemy miały, nie????
Zastępca

6663
3 (uwaga, uwaga: 3!!!!) dni później nic nie było już takie, jak przedtem :))))))))))) ACH, PRAWDA, JAK TO DRAMATYCZNIE ZABRZMIAŁO??? :))))))))
akapity
Zastępco, niestety nigdy nie będzie mi dane dokonać dokładnie tego samego, co Prezes, gdyż certyfikaty językowe nie zwalniają nas z matury, zapomniałaś??? POzdrawiam panią Ł.
II Zastępca

6662
A swoja droga, pamiętacie dziewczęta, urodziny Prezesa obchodzone z odpowiednim opóźnieniem, kiedy to produkowałyśmy ULUBIONE CUKIERKI, szalałyśmy przed DJ Robertem i byłysmy świeże i niewinne jak lelije?:)))))
Zastępca

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi



Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!