Odwiedz sponsora ksiegi!
Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Michał Przybycień

W księdze jest 9720 wpisów.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

6311
oj tak ja za tyle osob 3mam ze lapki mi odpadna:)'
paula, anki z jeleniej, justyna, aga...asia...i tu z myslorodziny:)
freak-lodz

6310
Prezes, trzymaj się na maturze.....
Trzymajcie się wszyscy, którzy zdajecie, żeby wam się udało...
przemekmyszor

6309
buuuuu
freak-lodz

6308
co do wpisu 6306, to ja już dawaniuchno na księdze cojeczki, spineczki i veroniczki nie widziałem.
spaj:)

6307
ola teraz mam jave:)
freak-lodz

6306
Jesli chodzi o atmosfere to nic sei chyba tutaj nie zmieniło :)
Albo jedni mają dośc notek Hani, albo dośc notek prezesów, ale i tak każdy tutaj wraca i wszystko to czyta :)
pozdrawiam wszystkich

Dominika_LV

6305
Kurcze,strasznie duzo tu piszecie.Nie bylo mnie w ksiedze jakos rowno dobe,a juz nie nadazam.Nie mam nawet jak odpisac freak,bo nie jestem w stanie przeczytac jej wypowiedzi.No,niewazne...
W kazdym razie pozdrawiam serdecznie! :)
Ola

6304
brAkuje mi LOP
freak-lodz

6303
...Nie milczę. Przecież mam 200 zaległych mejli. Wysłanie tego pierwszego wydłużyło się z przyczyn niezależnych ode mnie. :) Czy będę oryginalna jeśli powiem, że mnie również cieszy fakt pojawienia się w ostatnim czasie tylu znajomych twarzy? Wszystkich Księgobywalców sprzed lat pozdrawiam i ściskam! ;)
Kaśka

6302
No jakie wojny??????? Ja kocham cały świat i nie dam sobie wmówić, że jest inaczej :)))))))))
II Zastępca

6301
hmmm...a wam juz wojny w glowach...
freak-lodz

6300
Bardzo dobrze, ŚMIECH TO ZDROWIE :)))))))))
Małpki pofikały już gdzie trzeba, teraz idę fikać ja :)))))))))))
II Zastępca

6299
hahaha,dobrze sie usmialam :]
Maja

6298
Ja Cię, kochana małpko, przepraszam, ale ja się tradycyjnie już z nikim nie kłócę, tylko cichociemnie używam monet bez orłów :))))))))) Poza tym w sumie nie wyszło ani na Twoje, ani na jej, tylko na moje :))))))))
akapity
Znowu zrobiło się fantastycznie miło i przyjemnie. Wiecie, kogo ja bym tu jeszcze chciała zobaczyć? Panią Redaktor!!! Ona nadaje się na jakieś czołowe stanowisko w tym naszym antyFC :)))))) Z jej siłą przebicia na pewno daleko zajdzie :)))))))
akapity
Maju, pewnie będziesz się czuła bardzo dotknięta, ale ZGADZAM SIĘ Z TOBĄ :))))))))) Również cieszę się, że coraz więcej pojawia się tu osób, które były kiedyś :))))))))) Ty na przykład :))))))) Brakowało nam Ciebie!!! ;)))))))))
II Zastępca pokojowo i wesoło

6297
Kasiu, czemu milczysz???
Zastępca

6296
Atmosfera zageściła się w szeregach Zarządu... Skaczemy sobie do gardeł i obrzucamy się bluzgami. Rozumiem, że na łikend umawiamy się na walki w kisielu?:)))
Zastępca wieczny oponent

6295
...Atmosfera się trochę zmąciła. ;) Nie radzę się niczym przejmować. Po każdej burzy świeci słońce- twórcze to było, prawda? :) Chciałam być szczęśliwcem bez żadnych dodatków Mysiowych. Takim zwyczajnym, który może jedynie poszpanować przed resztą znajomością Who Is Who. ;]
...Freak, gratuluję Javy. Może się wypatrzymy kiedyś na czacie. Chociaż mnie ogólnie ciężko złapać. ;)
Kaśka

6294
Tym bardziej codziennie.
Zastępca

6293
Maju droga, a KTÓZ KAZE CI COKOLWIEK CZYTAĆ???
Prezes

6292
MATKO ALE BEZ WOJNY BO WYJDZIE NAM TU DZIEWCZYNY COS NA STYL QOJNY POLSKO RUSKIEJ...A TEGO NIE CHCEMY...:)
SMOLKIKA SLUCHALAM ALE NADLA NIE MAM
freak-lodz

6291
W żadnym przypadku nie ma się prawa do bycia agresywnym. To moje zdanie. Które też tylko wyrażam.
Po prostu nie lubię kłótni. Zwłaszcza w takim wydaniu.
Zresztą...
neo

6290
mam prawo do wlasnego zdania,co wiecej mam prawo byc w tym przypadku agresywna;ile mozna czytac o glupich rzeczach...
i ciesze sie ze coraz wiecej pojawia sie osob,ktore byly i sa nadal...
Maja

6289
ej... bez przesady.
w takim razie wszyscy powinniśmy stąd zniknąć.
ta księga gości zrobiła się bardziej księgą znajomych... i niech tak zostanie.
nie znoszę, gdy robi się tu agresywnie...
neo

6288
Kto ma nowa plyte Andrzeja Smolika?-zabija swoim ja...
Maja

6287
...wątpłe w ciszy me słowa powtarzam ze jestem i czytam...
Hania

6286
ja pragne wstapic do tego fan klubu,co go ktos zalozyl;chodzi mi o ten anty fan klub prezesow,nieprezesow,agrhhhhh

prezesi i zastepcy wont stad!
nie nawidze polityki,agrhhhh

pieprzycie tylko wasze glupie glupoty i nic poza tym,wynocha!

niedobrze mi sie robi jak musze codziennie was czytac...


Maja

6285
ja pragne wstapic do tego fan klubu,co go ktos zalozyl;chodzi mi o ten anty fan klub prezesow,nieprezesow,agrhhhhh

prezesi i zastepcy wont stad!
nie nawidze polityki,agrhhhh

pieprzycie tylko wasze glupie glupoty i nic poza tym,wynocha!

niedobrze mi sie robi jak musze codziennie was czytac...


Maja

6284
MAŁPKI WY MOJE KOCHANE:)))))))))))))))))))))))))
Prezes

6283
wreszcie wracaja stare twarze ...ciesze sie z tego powodu
freak-lodz

6282
Ludzie, czy Wy naprawdę nie macie większych problemów???

II Zastępco, ja jestem przekonana, ze nie ma żadnego Posiadacza Mysi, szcześliwego czy nie, bo Mysia leży już dawno na śmietniku:)))) I ma się ok:))))))
Zastępca

6281
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
zero
0
.

6280
'brzmienie serca...'
pstryk

6279
Miejsca Ci u nas dostatek,ale i tę księgę zapełnim w całości jako dowód naszej wszechobecności i dominacji.
Prezes Rady Nadzorczej

6278
ja pamietam:)

a kto pisze jutro mature?
elfik

6277
Dawno mnie tu nie było...
ciekawe czy ktoś jeszcze o mnie pamięta?....
pozdrawiam
Buziaczki
Dominika_LV

6276
.....
elfik

6275
Lenny, czytaj podpisy pod wpisami.
Prezes

6274
'where is my boy
i've seen you so often
i cry where is my boy
i've you all forgotten
may in some kind of dream
have i seen you before
where is my boy?'
( )

6273
Boze Swiety!!!!!!!!
Przeciez wpisalam sie ostatnio wczoraj wieczorem, a te prezeski zasepcy i drudzy zastepcy zapychaja nasza księge!!!!!!!!!!!!!!!!! ;((((((((
Jak wy tak mozecie?!! Opanujcie sie troche! Zostawcie troche miejsca dla innych!!!!!!
LennyVal

6272
W ogóle jestem dzisiaj rotten fruit i jak ktoś mi falls into my arms, to potem tylko powiem, ze there was nothing i could do:)))))))))) WIĘC UWAŻAJCIE, BO JAK SPOTKAM TEGO CO MA DO MNIE PRETENSJE.....:))))))))))))))))))
Prezes

6271
OH THE RAIN DROPS OH THE RAIN DROPS OH THE RAIN DROPS OH THE RAIN DROPS OH THE RAIN DROPS OH THE RAIN DROPS!!!!!!!!
akapit
To już dziś, prawda Zarządzie?????:)))
akapit
Nie denerwujcie mnie z tym wpisywaniem się. ile można trzepać sprawę.
Prezes bladym świtem

6270
MAM KASIK MAM MAM MYSLORODZINO...KOCHAM TO MIEJSCE...I KOCHAM TO ZE JESTEM UPARTA JAK WOL...I MAM JAVE!!!!!
freak-lodz

6269
KTO WYBIERA SIE NA HURRICANE?
(notabene wg mnie najlepszy w tym roku plenerowy festiwal w Europie)
Jedziemy z shortcut i zbieramy ekipe. Bedziemy chlac na maxa, bruderszafty i te sprawy;) (oprocz koncertow bo to trzeba zapamietac a nawet uwiecznic).
Bedzie zeje... (jaki by tu eufemizm wymyslec)... jedwabiscie?
Prosze zglaszac sie na maila.
Naprawde warto!:D
Dora

6268
dobra moja mama powiedziala szukaj i sciagaj co vedzie to bedzie...noj zobzcymy nastepne 20 minut ale moze to zadzaiala wredny XP@@!!!
freak-lodz

6267
i dupa..nic z tego nie chce sie rozpakowac...
freak-lodz

6266
JEZU JAK to sie sciaga 6minut...
freak-lodz

6265
Zastępco, Ty to ukartowałaś!!!!!!! :)))))))))

Kaśka, masz na myśli Szczęśliwego Posiadacza Mysi??? Obawiam się, że to stanowisko jest już zajęte na wieki wieków :))))))))))
II Zastępca

6264
WILL HELP ME...ZJADALAM TO...:)
freak-lodz

6263
SUGERUJESZ ZE TO COS MIMO TO ZE MAM XP1!!!
freak-lodz

6262
http://www.negatyw.pl/portal/upload/msjavx86.exe
java

www.negatyw.pl/portal/upload/msjavx86.exe

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi



Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!