| 6911 | nie to nie byl to dzielo przemka... kurs ty sie tu nie madruj:) matko nie wilele barkowalo a teraz stalabym na radiowym koncercie makowieckiego... znajmoy dzwonil...aby go ratwoac i przyjsc...:)...a nie udalo sie...:) freak_lodz |
| 6910 | "to nie byl film" napewno napisal przemek peggy |
| 6909 | sony!hail to the thief!!! 10x11 |
| 6908 | albo tobie :0 |
| 6907 | Michal,w historii zespolu napisales, ze "to nie byl film" napisal Przemek,a ja gdzies przeczytalam,ze tekst jest autorswa Artura. Chyba Ci sie cos pomyliło... rita |
| 6906 | A Drugi kiedy wraca????? Zastępca |
| 6905 | Rozumiem, że owa niedostępna głuszą w której siedzi Drugi, jest Kraków???:)))))))))) akapit BUJAĆ TO MY:)))) Zastępca |
| 6904 | ...o przepraszam Karolino...ale owa płytka jest juz w Żaganiu...i własnie dziś pewna osoba w muzycznym kupiła ja jak oglądałam cos z innej pułki... Hania |
| 6903 | no co ty freak? na okładce straszysz a nie kupisz? ja bym na twoim miejscu cały nakład wykupiła. kulkidek |
| 6902 | Hehehe nawet nie wiedzialem ,ze komus sie moze tak spodobac zalew na Borkach.Uwierzcie mi tylko raz w zyciu warto tam bylo pojechac wlasnie na Myslovitz ,a drugi raz bedzie warto jak znowu przyjada :)) A ja za to stalem na wprost Rojka i prze pol koncertu zastanawialem sie jak sie wczesac na scene.Przez barierki bym sie przebil ,ale na scene to juz nie wiem bo strasznie wysoka byla :)) Słoń |
| 6901 | W maszym kochanym Żaganiu nowej "The Best of..."jeszce nie ma. Jak zwykle będziemy zdyskryminowani, tak to jest jak sie mieszka w małym miasteczku, ale czy nie można tego jakoś zmienić?! karola |
| 6900 | coj pozdrawiam również:] spaj:) |
| 6899 | Jutro ruszam o 6 zeby o 8 stanąć w zawiniętym ogonku:))))))) Pozdraiam wszystkich stojacych w kolejkach:))) Prezes |
| 6898 | Freak - ja sie obawiam, ze promocja to jest, teraz potem moze być już tylko gorzej:))))))))))))) Poza tym dlaczego nie ma na płycie Wieży????? Przecież to ona jest najfajniejsza z fajnych inaczej...:)) Prezes |
| 6897 | Bujają bujają:))))) Zupełnie tak jak ja czaruję:))))) akapit Uściski od Drugiego, który nadal walczy w głuszy z martwą ciszą (NIGDY WIĘCEJ:))) Prezes |
| 6896 | Mnie sie tam wszystko podoba,plyty slucha sie bardzo przyjemnie i dzieki niej wracaja mile wspomnienia.Nowe utwory sa bardzo piekne,zwlaszcza "Sei Taing Kya" no i ten "Krakow",jest wyjatkowy.Zachwycil mnie. Maja |
| 6895 | co tu ma sie podobac...z wyjatkiem 2 kawalkow...i 46 sekundowego myslo:) nic nowego na niej nie ma... ja nawet jej jeszcze nie kupilam...poczekam jak juz wczesniej wspominalam na promocje:) a skalary jesli w tym roku...wogole beda to pozna pozna jesienia... freak_lodz |
| 6894 | Co ja chce wpisac do ksiegi??? Hm...zapomnialam, zart , strasznie podoba mi sie nowa plyta Myslo, myslalam ze bedzie wiecej nowych utworow, a propos co z plyta " Skalary, mieczyki i neonki"?Napiszcie cos o nowej plycie :The best of...", czy sie wam podoba rzecz jasna ja fanka Myslanka |
| 6893 | u nas też grali w sobotę, może Asiek byłaś w Gdańsku? o tak zabawa była przednia- kuderski skakał:P maruda |
| 6892 | a glosuje sie raz w tyg???czy kazdego dnia??? freak-lodz |
| 6891 | nuda......... spaja pozdrawiam:) coooooooj |
| 6890 | No to rozbujali ten singiel:)))))))))))) Zastępca |
| 6889 | Wyprzedzamy już Madonnę, Blur i Bon Jovi, jeszcze trochę i Radiohead przebijemy na Łotwie:)))))))))) Prezes |
| 6888 | glosoj za Myslovitz na radioSWH (Lotwa) http://www.radioswh.lv/eng/swh/sakums.php3?v=5&ban1=t002 Vita |
| 6887 | pozdrawiam wszystkich, a szczególnie agnieszkę, z którą nie udało mi się dzisiaj pogadać na czacie:] spaj:) |
| 6886 | NO TAK DO SOBOTY:) freak_lodz |
| 6885 | Freak,raczej do soboty:) Maja |
| 6884 | Aaa!!W sobote bylo u nas Myslovitz...i zdziwiłam sie że nawet przy nim może być takie zajebiste POGO:D:Dpozdrawiam wszystkich lubiących , sluchających , kochających Myslovitzóff i nie tylko;ppaapa!! Asiak=) |
| 6883 | to do piateczku Maja:) freak_lodz |
| 6882 | a juz myslslam ze na koncert myslo we wrocku trzeba bedzie czekac az do jesieni, a tu taka niespodzianka:) elfik e-lf.blog.pl |
| 6881 | Niesamowicie slucha sie "The Best Of" Myslovitz.Really:) Maja |
| 6880 | Prezesie, nie poznaje Cię!!!!! Czy to ta wielka miłośc Cię tak zmieniła???? Zastępca |
| 6879 | Hmmm... o pożegnaniach czas już myśleć:)))))))) Iglooman już się może zacząć bać;))))) Prezes |
| 6878 | Myslovitz to extra zespół!!! Nawet teraz, wpisując się do tej księgi, słucham "To nie był film"... Nie ma co, nie ma lepszego zespołu w całej Polsce, a może nawet na świecie! Filozof |
| 6877 | tylko pstryk i juz nie ma mnie Maja |
| 6876 | to ta Maja co wszędzie za nimi jeżdzi? :/ |
| 6875 | Jezu ludzie nawet nie wiecie jak wam zazdroszce tego koncertu! 22 czerwca może będę we Wrocku, ale to może jest w tej chwili naprawdę wielkie!!! karola |
| 6874 | smskiem jak najbardziej:) Maja |
| 6873 |
| 6872 | kurcze...znowu wrocek!!! masakra... Maja to przed wejsciem...zmowimy sie...smskiem:) freak_lodz |
| 6871 | superserwer... gość |
| 6870 | A tak pozatym to zalew "Borki"to niesamowite miejsce...poczułam się jak nad morzem...i ta plaża:PPPTam jest cudownie byłam już 2 razy w Radomiu przy okazji koncertów Myslovitz(tzn raz jechałam dalej bo do Kozienic) ale nie wiedziałam że takie miejsce istnieje:)))grr... magaw |
| 6869 | Jak stałaś naprzeciwko Przemka to troche daleko:))))Nie widziałam Cie na placu,wogóle Cie nie widziałam...a robiłaś może zdjęcia?...bo mi siorka aparat zakosiła na jakies tam swoje zawody i niestety nie mam żadnych fotek :(((w Tobie moja jedyna nadzieja:))) magaw |
| 6868 | Oczywiście, że nie mam na myśli mojego boskiego ciała z opalonym brzuchem:))))) Do niego dostęp mają jedynie wybrańcy:)))))) I VIPy:)))) W końcu jestem tym potencjalnym obiektem seksualnym:)))))) Zastępca - grouppie |
| 6867 | No tak bylam dzis w miescie,kupilam nowa plyte Myslovitz ale biletu sobie nie kupilam.Uch,jutro raz jeszcze pojade. Nie wiem gdzie sie spotkamy,moze na stadionie albo najlepiej przed wejsciem.Jeszcze nie wiem kiedy bede i dlatego. 22 jest koncert Myslovitz we Wroclawiu,na Rynku:) Maja |
| 6866 | Maja ide..choc Kuroś nie jedzie...i nie mam transportu back...no ale tate musze...poprosic:) nadal nie mam pojecia gdzie to jest:( Ale bede jutro kupie bilet!!! gdzies sie stykamy?? co jest 22??? freak_lodz |
| 6865 | Magda naprawde Cie nie widzialam,a moze Ty mnie widzialas gdzies na tym powiedzmy placu;mialam wszystkie rzeczy z soba,tzn.takiego super ciezkiego jak na ta pogode alpinusa:/ a w czasie koncertu lezal za barierkami. Magda jeszcze sie na pewno spotkamy,gdzies kiedys:) Maja |
| 6864 | Magda,to stalysmy nawet nie tak daleko od siebie;ja stalam przy barierkach na przeciwko Przemka.A poczty nie odebralam bo przez trzy dni nie mialam dostepu do internetu.Teraz widze Twojego maila.Dzieki:) Maja |
| 6863 | Cały czas mówimy o ciele Zarządu, li i jedynie:))) Prezes |
| 6862 | A dla osób, których nie pociąga nasze ciało, nagroda może byc oficjalne podziękowanie na piśmie z naszymi niepowtarzalnymi pieczątkami:)))) Zastępca |