Odwiedz sponsora ksiegi!
Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Michał Przybycień

W księdze jest 9720 wpisów.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

6911
nie to nie byl to dzielo przemka...
kurs ty sie tu nie madruj:)
matko nie wilele barkowalo a teraz stalabym na radiowym koncercie makowieckiego...
znajmoy dzwonil...aby go ratwoac i przyjsc...:)...a nie udalo sie...:)
freak_lodz

6910
"to nie byl film" napewno napisal przemek
peggy

6909
sony!hail to the thief!!!
10x11

6908
albo tobie
:0

6907
Michal,w historii zespolu napisales, ze "to nie byl film" napisal Przemek,a ja gdzies przeczytalam,ze tekst jest autorswa Artura. Chyba Ci sie cos pomyliło...
rita

6906
A Drugi kiedy wraca?????
Zastępca

6905
Rozumiem, że owa niedostępna głuszą w której siedzi Drugi, jest Kraków???:))))))))))
akapit
BUJAĆ TO MY:))))
Zastępca

6904
...o przepraszam Karolino...ale owa płytka jest juz w Żaganiu...i własnie dziś pewna osoba w muzycznym kupiła ja jak oglądałam cos z innej pułki...
Hania

6903
no co ty freak? na okładce straszysz a nie kupisz? ja bym na twoim miejscu cały nakład wykupiła.
kulkidek

6902
Hehehe nawet nie wiedzialem ,ze komus sie moze tak spodobac zalew na Borkach.Uwierzcie mi tylko raz w zyciu warto tam bylo pojechac wlasnie na Myslovitz ,a drugi raz bedzie warto jak znowu przyjada :)) A ja za to stalem na wprost Rojka i prze pol koncertu zastanawialem sie jak sie wczesac na scene.Przez barierki bym sie przebil ,ale na scene to juz nie wiem bo strasznie wysoka byla :))
Słoń

6901
W maszym kochanym Żaganiu nowej "The Best of..."jeszce nie ma. Jak zwykle będziemy zdyskryminowani, tak to jest jak sie mieszka w małym miasteczku, ale czy nie można tego jakoś zmienić?!
karola

6900
coj pozdrawiam również:]
spaj:)

6899
Jutro ruszam o 6 zeby o 8 stanąć w zawiniętym ogonku:))))))) Pozdraiam wszystkich stojacych w kolejkach:)))
Prezes

6898
Freak - ja sie obawiam, ze promocja to jest, teraz potem moze być już tylko gorzej:))))))))))))) Poza tym dlaczego nie ma na płycie Wieży????? Przecież to ona jest najfajniejsza z fajnych inaczej...:))
Prezes

6897
Bujają bujają:))))) Zupełnie tak jak ja czaruję:)))))
akapit
Uściski od Drugiego, który nadal walczy w głuszy z martwą ciszą (NIGDY WIĘCEJ:)))
Prezes

6896
Mnie sie tam wszystko podoba,plyty slucha sie bardzo przyjemnie i dzieki niej wracaja mile wspomnienia.Nowe utwory sa bardzo piekne,zwlaszcza "Sei Taing Kya" no i ten "Krakow",jest wyjatkowy.Zachwycil mnie.
Maja

6895
co tu ma sie podobac...z wyjatkiem 2 kawalkow...i 46 sekundowego myslo:) nic nowego na niej nie ma...
ja nawet jej jeszcze nie kupilam...poczekam jak juz wczesniej wspominalam na promocje:)
a skalary jesli w tym roku...wogole beda to pozna pozna jesienia...
freak_lodz

6894
Co ja chce wpisac do ksiegi??? Hm...zapomnialam, zart , strasznie podoba mi sie nowa plyta Myslo, myslalam ze bedzie wiecej nowych utworow, a propos co z plyta " Skalary, mieczyki i neonki"?Napiszcie cos o nowej plycie :The best of...", czy sie wam podoba rzecz jasna
ja fanka Myslanka

6893
u nas też grali w sobotę, może Asiek byłaś w Gdańsku? o tak zabawa była przednia- kuderski skakał:P
maruda

6892
a glosuje sie raz w tyg???czy kazdego dnia???
freak-lodz

6891
nuda.........

spaja pozdrawiam:)


coooooooj

6890
No to rozbujali ten singiel:))))))))))))
Zastępca

6889
Wyprzedzamy już Madonnę, Blur i Bon Jovi, jeszcze trochę i Radiohead przebijemy na Łotwie:))))))))))
Prezes

6888
glosoj za Myslovitz na radioSWH (Lotwa)
http://www.radioswh.lv/eng/swh/sakums.php3?v=5&ban1=t002
Vita

6887
pozdrawiam wszystkich, a szczególnie agnieszkę, z którą nie udało mi się dzisiaj pogadać na czacie:]
spaj:)

6886
NO TAK DO SOBOTY:)
freak_lodz

6885
Freak,raczej do soboty:)
Maja

6884
Aaa!!W sobote bylo u nas Myslovitz...i zdziwiłam sie że nawet przy nim może być takie zajebiste POGO:D:Dpozdrawiam wszystkich lubiących , sluchających , kochających Myslovitzóff i nie tylko;ppaapa!!
Asiak=)

6883
to do piateczku Maja:)

freak_lodz

6882
a juz myslslam ze na koncert myslo we wrocku trzeba bedzie czekac az do jesieni, a tu taka niespodzianka:)
elfik

e-lf.blog.pl

6881
Niesamowicie slucha sie "The Best Of" Myslovitz.Really:)
Maja

6880
Prezesie, nie poznaje Cię!!!!! Czy to ta wielka miłośc Cię tak zmieniła????
Zastępca

6879
Hmmm... o pożegnaniach czas już myśleć:)))))))) Iglooman już się może zacząć bać;)))))
Prezes

6878
Myslovitz to extra zespół!!! Nawet teraz, wpisując się do tej księgi, słucham "To nie był film"... Nie ma co, nie ma lepszego zespołu w całej Polsce, a może nawet na świecie!
Filozof

6877
tylko pstryk i juz nie ma mnie
Maja

6876
to ta Maja co wszędzie za nimi jeżdzi?
:/

6875
Jezu ludzie nawet nie wiecie jak wam zazdroszce tego koncertu! 22 czerwca może będę we Wrocku, ale to może jest w tej chwili naprawdę wielkie!!!
karola

6874
smskiem jak najbardziej:)
Maja

6873
znowu wrocek------> :)
elfik

e-lf.blog.pl

6872
kurcze...znowu wrocek!!!
masakra...
Maja to przed wejsciem...zmowimy sie...smskiem:)
freak_lodz

6871
superserwer...
gość

6870
A tak pozatym to zalew "Borki"to niesamowite miejsce...poczułam się jak nad morzem...i ta plaża:PPPTam jest cudownie byłam już 2 razy w Radomiu przy okazji koncertów Myslovitz(tzn raz jechałam dalej bo do Kozienic) ale nie wiedziałam że takie miejsce istnieje:)))grr...
magaw

6869
Jak stałaś naprzeciwko Przemka to troche daleko:))))Nie widziałam Cie na placu,wogóle Cie nie widziałam...a robiłaś może zdjęcia?...bo mi siorka aparat zakosiła na jakies tam swoje zawody i niestety nie mam żadnych fotek :(((w Tobie moja jedyna nadzieja:)))
magaw

6868
Oczywiście, że nie mam na myśli mojego boskiego ciała z opalonym brzuchem:))))) Do niego dostęp mają jedynie wybrańcy:)))))) I VIPy:)))) W końcu jestem tym potencjalnym obiektem seksualnym:))))))
Zastępca - grouppie

6867
No tak bylam dzis w miescie,kupilam nowa plyte Myslovitz ale biletu sobie nie kupilam.Uch,jutro raz jeszcze pojade.
Nie wiem gdzie sie spotkamy,moze na stadionie albo najlepiej przed wejsciem.Jeszcze nie wiem kiedy bede i dlatego.
22 jest koncert Myslovitz we Wroclawiu,na Rynku:)

Maja

6866
Maja ide..choc Kuroś nie jedzie...i nie mam transportu back...no ale tate musze...poprosic:)
nadal nie mam pojecia gdzie to jest:(
Ale bede jutro kupie bilet!!!
gdzies sie stykamy??
co jest 22???
freak_lodz

6865
Magda naprawde Cie nie widzialam,a moze Ty mnie widzialas gdzies na tym powiedzmy placu;mialam wszystkie rzeczy z soba,tzn.takiego super ciezkiego jak na ta pogode alpinusa:/ a w czasie koncertu lezal za barierkami.
Magda jeszcze sie na pewno spotkamy,gdzies kiedys:)
Maja

6864
Magda,to stalysmy nawet nie tak daleko od siebie;ja stalam przy barierkach na przeciwko Przemka.A poczty nie odebralam bo przez trzy dni nie mialam dostepu do internetu.Teraz widze Twojego maila.Dzieki:)


Maja

6863
Cały czas mówimy o ciele Zarządu, li i jedynie:)))
Prezes

6862
A dla osób, których nie pociąga nasze ciało, nagroda może byc oficjalne podziękowanie na piśmie z naszymi niepowtarzalnymi pieczątkami:))))
Zastępca

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi



Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!