| 6861 | Kasik nie mam pojęcia z jakiej okzaji jest ten koncert 22 czerwca:)ale fajnie ze jest:)wiesz to juz beda wakacje i moze bedziecie mogly przyjechać?na nocleg jest u mnie miejsce:) elfik |
| 6860 | Majka a Ciebie udusze że nie odebrałaś poczty bo wtedy byśby sie dokładnie umówiły gdzie sie spotkać a tak musimy czekac na następny koncert:))))))) magaw |
| 6859 | Zagrali:Moving revolution,Za zamkniętymi oczami,Scenariusz..,Peggy Brown,Długość..,My,Gdzieś,Bar mleczny Korova,Dla Ciebie,Zawód fotograf,Chciałbym umrzeć z miłości,Sprzedawcy marzeń,Acidland,To nie był film,Nienawiść,Kraków i MIKUSIA:)))to tak do wiadomości innych fanów...jeszcze nie moge ochłonąć po tym koncercie...naprawde był świetny(jeden minus że w niektórych momentach muzyka zagłuszała Arturka)...no i to że było za krótko...czekam już na nastepny koncert...w mojej okolicy...życie jest piękne:) magaw |
| 6858 | Było zajebiście a najważniejsze ze Myslovitz mają nowego fana..mojego misia:))) magaw |
| 6857 | naprzeciwko Wojtka Powagi:)) magaw |
| 6856 | ...jasne że byłam...szukałam Cie...stałam pod samą barierką!!! magaw |
| 6855 | Freak,to wybierasz sie w sobote na stadion? Maja |
| 6854 | Ja bylam w Lublinie-x2:) i w Radomiu:) Wlasnie wrocilam,a po poludniu jade po plyte. Magda a Ty bylas w Radomiu? Maja |
| 6853 | PS. A nagrodą jest spotkanie tete a tete z ciałem Zarządu (który, jak wiadomo, razem ma tylko jedną głowę i dlatego moze w ogóle spotykać się tete a tete:))))) Prezes |
| 6852 | O naszym wdzięu, urodzie, czarze, inteligencji, niepowtarzalnosci, fantastycznosci, genialnosci, uczuciowości i pomysłowości:))))) Autor moze jeszcze dorzucić kilka ciepłych słow od siebie:)))))))))) akapit Zastępco - ja naprawdę nie robię tego specjalnie:)))))))) Wszak świadoma jestem tej gromadki głodujących dzieci i żony FUJ:))))) akapit Pozdrowienia od II Zastępcy, który tęskni za cywilizacją w niedostępnej głuszy:))))))) akapit No to następne głosowanie najdalej za rok:))) Prezes |
| 6851 | a jaka jest nagroda za napisanie wiersza? i o czym konkretnie ma być? thom |
| 6850 | tak chyba tylko my:( freak-lodz |
| 6849 | ...straciłam głos noca bo sama tego chciałam :D...buhahaha... Hania |
| 6848 | No widać, ze nie tylko Prezes i Freak...:))))) I BARDZO DOBRZE:))))) akapity A więc jednak uwodzisz Thoma??? Oj, Ty, Ty...:))))) akapity A jakiś utalentowany fan to może nawet wierszyk o nas napisac:))))) Zastępca |
| 6847 | ...yzb yzb... *Megi* |
| 6846 | Mnie cenzura wycięła;) thom |
| 6845 | Thom, a z Ciebie to jaki chlopak??? Taki z okładki, czy z rozkładówki???:))))) Prezes |
| 6844 | My i z okładki i z rozkładówki - jesteśmy wszechstronne dziewczyny:))))) akapit Czy tylko Freak i ja spełniłyśmy swój obywatelski obowiązek????:)))))))))) Prezes |
| 6843 | no, przyznać się - która jest dziewczyną z okładki a która z rozkładówki?! thom |
| 6842 | Tak:) freak-lodz |
| 6841 | Ach, zapomniałabym zadać Wam pytanie łikendu - CZY BYLISCIE JUŻ NA REFERENDUM???:)))))) Prezes |
| 6840 | Cóż, zgadzam się:))))) Miś 1 jest czarujący i taki podobny do Kluseczki!!!:))))) Tyko ze naturalnie dużo sympatyczniejszy:)))))))) akapit Ale z dobrego zerca odstępuję Ci go Zastępco - skupiam się na Thomie, którey dziś stwierdził,ze CZARUJĘ, CZARUJĘ, OCZAROWUJĘ:)))))))) akapit Freak - czekamy na całą monografię poświęconą FC:))))))) Co do ceny - możemy tyko powiedzieć, ze Miś spuścił o dwa złote. Od sztuki, naturalnie;)))) Prezes - dziewczyna z okładki:)) |
| 6839 | freak...ja mam plytke,kupilam ja z 38zl. w srodku wyglada normalnie...jest krotka historia myslo,podziekowania(min.dla michala przybycienia:) spis utworow... peggy_brown |
| 6838 |
| 6837 |
| 6836 | Właśnie usłyszałam w TV zdanie "tylko nie zapomnij uściskać Wujka":))))) Toteż ściskam z całej mocy:)))))) Zastępca |
| 6835 | Za ile to nie możemy powiedziec, bo moj ukochany zostałby wyrzucony z pracy przez innego Zastępce:))))) akapity Może powinnyśmy w ogole rozpisac konkurs na twórczość poświęconą NAM:)))) Uważam, że to świetny pomysł:)))) akapity KRZYWE ZĘBY WYSTAJĄCE Z GĘBY rule:)))) Zastępca |
| 6834 | macie juz the best??? i co jak wyglada w srodku za ile ja kupiliscie...???? prezesi postaram sie:) napisze portret prezesow:) a co jest w empiku??? freak_lodz |
| 6833 | Dziewczeta: KOCHAM MISIA 1!!!!!!!!! Może sobie nawet być zboczeńcem rowerowym - po dzisiejszym przedstawieniu pokochałam go miłoscią szczerą, prawdziwą i nieudawaną:)))) Zastępca - dziewczyna z okładki:))) |
| 6832 | hm.... ** :) elfik |
| 6831 | Wszystko mnie boli! Bal dał mi prządnie w kość, ledwo chodzę, a jutro mam jechac na Ewelinę Flinte. Jak ja to wytrzymam!? karola |
| 6830 | A Prezes nie zobaczy żadnego filmu, póki nie zdecduje się spotkać z nami na czas dłuższy niż dwie godziny. Zastępca |
| 6829 | Ależ to jest przeciez jeden film!!!!:))) akapit Nam to można nawet prace magisterską poświęcić:)))) akapit Aktualne, aktualne. Zastępca |
| 6828 | mam the best of:) hm teraz to szczescia potrzebana mi jest tylko chwilka ciszy by przesluchac plytke ;-> caluski ps.hm czekajcie na maile(thom,emka,pinka,tomek) ;D KOTEK SYLWESTER,(PIEGGI BROWN);P |
| 6827 | Ale film - ten z dramatyczną akcją i szyldami onet.pl, czy tez naszą alternatywną produkcję noworoczną????:))))) Dla wyjasnienia dodam, ze kocham obydwa dzieła i CHCĘ JE ZOBACZYĆ:))))) akapit Freak - bardzo prosimy:))))) Niedługo chyba będziemy musiały sobie założyć specjalny zeszyt, do którego będziemy wklejały wycinki prasowe. Naturalnie tylko dłuższe teksty na nasz temat wchodza w gre:))) akapit 10 - Empik aktualne??? Prezes |
| 6826 | Jak to nudno??? Komu nudno???? Zastępca |
| 6825 | ...jedzie ktoś do Radomia???? magaw |
| 6824 | karola tak to juz jest jak nikt sie nie wpisuje do kg freak-lodz |
| 6823 | co wy ludzie śpicie?jakoś nudno się tu zrobiło! Mam nadzieję zę to jakoś zmienicie. karola |
| 6822 | Dziś w tramwaju. Wsiadła mama z dziewczynką w wieku przedszkolnym. - Trzymaj się! – powiedziała mama. - Trzymam się nogami – odpowiedziała poważnie córka. :))) |
| 6821 | Widzę że zasttępcy i prezesi zaatakowali księgę maksymalnie! Karola |
| 6820 | W naszym filmie najbardziej podobaja mi sie moje skarpetki, koniec i kropka:)))) Zastępca |
| 6819 | A ja dziś podziwiałam teledysk kolegi Konrada:)))) Do naszego dzieła się nie umywa:)))) Zastępca |
| 6818 | A przypominam, że wtedy nie był on jeszcze nr 1 ;))))))))))) II Zastępca |
| 6817 | Dziewczęta!!! Czy wiecie, na co dziś trafiłam??? NA NASZ FILM :))))))))))) Utwierdziłam się w przekonaniu, iż jest to dzieło wybitne :)))))))) Co prawda przy Artystycznym Zbliżeniu Obuwia wysiadłam, ale zdążyłam zauważyć, że w czasie zdjęć któraś z nas w przebłysku jasnowidzenia wspomniała coś o nr1 :)))))))) II Zastępca |
| 6816 | ja tez kiedys o was napisze:) Maja tanx nadal nie mam pojecia gdzie jest ta ulica i wogole...no ale moze trafie...jak znajde mape lodz... freak_lodz |
| 6815 | Krótko mówiąc - nasza kariera rozwija się dynamicznie, a nowi fani przychodza i przychodzą...:))))) Zastępca |
| 6814 | Na pewno, na pewno:) Prezes |
| 6813 | Swoją drogą był to kolejny już dziennikarz, który miał ochotę napisać o nas artykuł :)))))) COŚ W TYM JEST :)))))))) II Zastępca |
| 6812 | Na pewno gwoździem do trumny dla jury, które i tak zachowywało nadzwyczajną pogodę ducha;)))))) akapit Ale z drugiej storny wydaje mi sie, ze nasz występ tan-wok sprowokował grupę (ktora ma swoje grouppies) do ponownego wyjscia na scenę - choćby po to, aby się z nami zmierzyć;))))))))) Prezes |