Odwiedz sponsora ksiegi!
Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Michał Przybycień

W księdze jest 9720 wpisów.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

6861
Kasik nie mam pojęcia z jakiej okzaji jest ten koncert 22 czerwca:)ale fajnie ze jest:)wiesz to juz beda wakacje i moze bedziecie mogly przyjechać?na nocleg jest u mnie miejsce:)
elfik

6860
Majka a Ciebie udusze że nie odebrałaś poczty bo wtedy byśby sie dokładnie umówiły gdzie sie spotkać a tak musimy czekac na następny koncert:)))))))
magaw

6859
Zagrali:Moving revolution,Za zamkniętymi oczami,Scenariusz..,Peggy Brown,Długość..,My,Gdzieś,Bar mleczny Korova,Dla Ciebie,Zawód fotograf,Chciałbym umrzeć z miłości,Sprzedawcy marzeń,Acidland,To nie był film,Nienawiść,Kraków i MIKUSIA:)))to tak do wiadomości innych fanów...jeszcze nie moge ochłonąć po tym koncercie...naprawde był świetny(jeden minus że w niektórych momentach muzyka zagłuszała Arturka)...no i to że było za krótko...czekam już na nastepny koncert...w mojej okolicy...życie jest piękne:)
magaw

6858
Było zajebiście a najważniejsze ze Myslovitz mają nowego fana..mojego misia:)))
magaw

6857
naprzeciwko Wojtka Powagi:))
magaw

6856
...jasne że byłam...szukałam Cie...stałam pod samą barierką!!!
magaw

6855
Freak,to wybierasz sie w sobote na stadion?
Maja

6854
Ja bylam w Lublinie-x2:) i w Radomiu:)
Wlasnie wrocilam,a po poludniu jade po plyte.
Magda a Ty bylas w Radomiu?
Maja

6853
PS. A nagrodą jest spotkanie tete a tete z ciałem Zarządu (który, jak wiadomo, razem ma tylko jedną głowę i dlatego moze w ogóle spotykać się tete a tete:)))))
Prezes

6852
O naszym wdzięu, urodzie, czarze, inteligencji, niepowtarzalnosci, fantastycznosci, genialnosci, uczuciowości i pomysłowości:))))) Autor moze jeszcze dorzucić kilka ciepłych słow od siebie:))))))))))
akapit
Zastępco - ja naprawdę nie robię tego specjalnie:)))))))) Wszak świadoma jestem tej gromadki głodujących dzieci i żony FUJ:)))))
akapit
Pozdrowienia od II Zastępcy, który tęskni za cywilizacją w niedostępnej głuszy:)))))))
akapit
No to następne głosowanie najdalej za rok:)))
Prezes

6851
a jaka jest nagroda za napisanie wiersza? i o czym konkretnie ma być?
thom

6850
tak chyba tylko my:(
freak-lodz

6849
...straciłam głos noca bo sama tego chciałam :D...buhahaha...
Hania

6848
No widać, ze nie tylko Prezes i Freak...:))))) I BARDZO DOBRZE:)))))
akapity
A więc jednak uwodzisz Thoma??? Oj, Ty, Ty...:)))))
akapity
A jakiś utalentowany fan to może nawet wierszyk o nas napisac:)))))
Zastępca

6847
...yzb yzb...
*Megi*

6846
Mnie cenzura wycięła;)
thom

6845
Thom, a z Ciebie to jaki chlopak??? Taki z okładki, czy z rozkładówki???:)))))
Prezes

6844
My i z okładki i z rozkładówki - jesteśmy wszechstronne dziewczyny:)))))
akapit
Czy tylko Freak i ja spełniłyśmy swój obywatelski obowiązek????:))))))))))
Prezes

6843
no, przyznać się - która jest dziewczyną z okładki a która z rozkładówki?!
thom

6842
Tak:)
freak-lodz

6841
Ach, zapomniałabym zadać Wam pytanie łikendu - CZY BYLISCIE JUŻ NA REFERENDUM???:))))))
Prezes

6840
Cóż, zgadzam się:))))) Miś 1 jest czarujący i taki podobny do Kluseczki!!!:))))) Tyko ze naturalnie dużo sympatyczniejszy:))))))))
akapit
Ale z dobrego zerca odstępuję Ci go Zastępco - skupiam się na Thomie, którey dziś stwierdził,ze CZARUJĘ, CZARUJĘ, OCZAROWUJĘ:))))))))
akapit
Freak - czekamy na całą monografię poświęconą FC:)))))))
Co do ceny - możemy tyko powiedzieć, ze Miś spuścił o dwa złote. Od sztuki, naturalnie;))))
Prezes - dziewczyna z okładki:))

6839
freak...ja mam plytke,kupilam ja z 38zl.
w srodku wyglada normalnie...jest krotka historia myslo,podziekowania(min.dla michala przybycienia:)
spis utworow...
peggy_brown

6838
ZAPRASZAM NA STR POSWIECONA ZESPOLOWI MYSLOVITZ: www.krzysiek.z.pl
krzychu_kh

www.krzysiek.z.pl

6837
Ja tylko tak na chwilkę żeby było widać ze tu wpadam a wpadam (często)
pozdrawiam równiez szamara
harcera

-

6836
Właśnie usłyszałam w TV zdanie "tylko nie zapomnij uściskać Wujka":))))) Toteż ściskam z całej mocy:))))))
Zastępca

6835
Za ile to nie możemy powiedziec, bo moj ukochany zostałby wyrzucony z pracy przez innego Zastępce:)))))
akapity
Może powinnyśmy w ogole rozpisac konkurs na twórczość poświęconą NAM:)))) Uważam, że to świetny pomysł:))))
akapity
KRZYWE ZĘBY WYSTAJĄCE Z GĘBY rule:))))
Zastępca

6834
macie juz the best??? i co jak wyglada w srodku za ile ja kupiliscie...????
prezesi postaram sie:) napisze portret prezesow:)
a co jest w empiku???
freak_lodz

6833
Dziewczeta: KOCHAM MISIA 1!!!!!!!!! Może sobie nawet być zboczeńcem rowerowym - po dzisiejszym przedstawieniu pokochałam go miłoscią szczerą, prawdziwą i nieudawaną:))))
Zastępca - dziewczyna z okładki:)))

6832
hm....

**
:)
elfik

6831
Wszystko mnie boli! Bal dał mi prządnie w kość, ledwo chodzę, a jutro mam jechac na Ewelinę Flinte. Jak ja to wytrzymam!?
karola

6830
A Prezes nie zobaczy żadnego filmu, póki nie zdecduje się spotkać z nami na czas dłuższy niż dwie godziny.
Zastępca

6829
Ależ to jest przeciez jeden film!!!!:)))
akapit
Nam to można nawet prace magisterską poświęcić:))))
akapit
Aktualne, aktualne.
Zastępca

6828
mam the best of:)
hm teraz to szczescia potrzebana mi jest tylko chwilka ciszy by przesluchac plytke ;->
caluski
ps.hm czekajcie na maile(thom,emka,pinka,tomek)
;D
KOTEK SYLWESTER,(PIEGGI BROWN);P

6827
Ale film - ten z dramatyczną akcją i szyldami onet.pl, czy tez naszą alternatywną produkcję noworoczną????:))))) Dla wyjasnienia dodam, ze kocham obydwa dzieła i CHCĘ JE ZOBACZYĆ:)))))
akapit
Freak - bardzo prosimy:))))) Niedługo chyba będziemy musiały sobie założyć specjalny zeszyt, do którego będziemy wklejały wycinki prasowe. Naturalnie tylko dłuższe teksty na nasz temat wchodza w gre:)))
akapit
10 - Empik aktualne???
Prezes

6826
Jak to nudno??? Komu nudno????
Zastępca

6825
...jedzie ktoś do Radomia????
magaw

6824
karola tak to juz jest jak nikt sie nie wpisuje do kg
freak-lodz

6823
co wy ludzie śpicie?jakoś nudno się tu zrobiło! Mam nadzieję zę to jakoś zmienicie.
karola

6822
Dziś w tramwaju.
Wsiadła mama z dziewczynką w wieku przedszkolnym.
- Trzymaj się! – powiedziała mama.
- Trzymam się nogami – odpowiedziała poważnie córka.
:)))

6821
Widzę że zasttępcy i prezesi zaatakowali księgę maksymalnie!
Karola

6820
W naszym filmie najbardziej podobaja mi sie moje skarpetki, koniec i kropka:))))
Zastępca

6819
A ja dziś podziwiałam teledysk kolegi Konrada:)))) Do naszego dzieła się nie umywa:))))
Zastępca

6818
A przypominam, że wtedy nie był on jeszcze nr 1 ;)))))))))))
II Zastępca

6817
Dziewczęta!!! Czy wiecie, na co dziś trafiłam??? NA NASZ FILM :))))))))))) Utwierdziłam się w przekonaniu, iż jest to dzieło wybitne :)))))))) Co prawda przy Artystycznym Zbliżeniu Obuwia wysiadłam, ale zdążyłam zauważyć, że w czasie zdjęć któraś z nas w przebłysku jasnowidzenia wspomniała coś o nr1 :))))))))
II Zastępca

6816
ja tez kiedys o was napisze:)
Maja tanx nadal nie mam pojecia gdzie jest ta ulica i wogole...no ale moze trafie...jak znajde mape lodz...
freak_lodz

6815
Krótko mówiąc - nasza kariera rozwija się dynamicznie, a nowi fani przychodza i przychodzą...:)))))
Zastępca

6814
Na pewno, na pewno:)

Prezes

6813
Swoją drogą był to kolejny już dziennikarz, który miał ochotę napisać o nas artykuł :)))))) COŚ W TYM JEST :))))))))
II Zastępca

6812
Na pewno gwoździem do trumny dla jury, które i tak zachowywało nadzwyczajną pogodę ducha;))))))
akapit
Ale z drugiej storny wydaje mi sie, ze nasz występ tan-wok sprowokował grupę (ktora ma swoje grouppies) do ponownego wyjscia na scenę - choćby po to, aby się z nami zmierzyć;)))))))))
Prezes

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi



Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!