| 6961 | ...Dominisiu taaak...przeżywamy to Jarmark Michała będzie obfitował w śpiewanie piosenek MYSLO!... Hania |
| 6960 | CZY MA KTOS PIOSENKE "KRAKÓW" ???????? JESLI TAK TO, NIECH NAPISZE DO MNIE. BARDZO PRSZE!!!!TO WAZNE P.S. DZIEKUJE! marlen |
| 6959 | Czy Żagań już świętuję?? Zazdroszcze we wrzesniu do was przyjadą :)) Dominika_LV``` |
| 6958 | Zastępco, MUSIMY POROZMAWIAĆ, jak to mówią w amerykańskich serialach ;))))))))) II Zastępca |
| 6957 | Bo wiecie, "w Ciechocinku, tam gdzie dom zdrojowy..... Kluseczka rusza na łowy" ;))))))))))))) JEGO TEŻ SIĘ STRZEŻCIE :))))))))))))) II Zastępca |
| 6956 | Jak widać grono fanów FC się powiększ i powiększa:)))) akapity Może nie zostane w tym roku Miss Plaży, ale szarfę MISS CIECHOCINKA zamierzam sobie z wakacji przywieźć:)))) akapity Tak, tak, zaczynamy wszelkie akcje odkładane na wakacje. Strzeżcie się!!!!! Zastępca |
| 6955 | do fanów CKOD: http://dyskusje.pl/showflat.php?Cat=&Board=punk-hc&Number=356102&page=0&view=collapsed&sb=5&part=all wrr dyskusje.pl/showflat.php?Cat=&Board=punk-hc&Number=356102&page= |
| 6954 | a co wy tu tak tego rojasa obgadujecie): ta nie no on...to wogole robi wszystko...i wogole jest the best:) dopbra nie wazne co ja pisze bo...troche jestem zadymiona tumanami plylu z festivalu... jaki to byl .... koncert... dobrze ze ckod byli choc krotko i bez wiekszej euforii- ale tekst z blotem dla sn byl niezly:) i slim fast dla słonia:) ścianka generalnie dala najlepszy koncert ze wszystkich...mimo ze razcej nie widzialm ich wczesniej...na tego typu imprach...i Lachowicz mial taka fajna koszulke the music:) a sweet noise to jedno wielki g...kur...przereklamowany ten zespol...tylko oswietlenie mja dobre...a tak...GWIAZDY... freak_lodz |
| 6953 | Dobry wieczor, a w zasadzie to dzien dobry! Niom to ja chcialabym oficjalnie, z tego miejsca pozdrowic caly zarzod, wszystkie osoby ktorych nicki zaczynaja sie na "B" i koncza na "M" i w ogole caly KUJ - POM :) dobranoc - pchly na noc! caluski dla wszystkich!!!!!!!!!!!!!!! pinka |
| 6952 | baska miala fajny bius a natalia? G E N I T A L I A! dwie dziewczynki z myslorodzinki(pijane) |
| 6951 | W takim razie zapraszam do bydgoszczy. Ja zamierzam jeszcze zaglądać do szkoły, zwłaszcza do autobusu:)))))))) Poza tym musze jeszcze wysępić od pewnego Pana Profesora jego adres domowy:)))) akapity Prezesie, na szczęście w ostatniej chwili ugryzłam się w język:)))) Ale to chyba lepiej niż wypalic do Pana P. "panie profesorze":))))) Zastępca |
| 6950 | NINIEJSZYM OGŁASZAM III STOPIEŃ MOBILIZACJI FC:)))))) PLANOWANIE AKCJI CZAS ZACZĄĆ:))))))))))) Prezes |
| 6949 | No a Wy od razu brutalnie o tych siwych włosach wyjechałyście!!!! Przecież widzicie, że tu raczej grupa wsparcia jest potrzebna!!! ;))))))))))))) akapity Melduję, iż do września nie zamierzam już podejmować żadnych działań naukowych, co najwyżej udam się jesczze do szkoły po świadectwo :))))) Przez skromność dodam, że będzie to świadectwo imponujące :))))))))) II Zastępca poegzaminacyjnie :)))) |
| 6948 | Co na to Pan A., Zastępco???:))) Prezes |
| 6947 | Co do siwch włosów - ostatnio odkryłam niepokojącą zmianę u siebie - zaczynam już nawet łysieć siwymi włosami, jeśli wiecie o czym mówię;)))))))))) Prezes |
| 6946 | I jeszcze włosy Panu Rojkowi urosły, posiwiał też nieco:))))) akapit Tak, Zastepco, moze masz racje, to ta kończąca się miłosc:))))) Prezes |
| 6945 | ...do Spajka...op pierwsze nie pij więcdej alkoholu...a po drugie co do basenu to szykujcie sie na 28-29 czerwca...chociaż to tez nie jest 100%...bo sanepid coś burczy...sam wiesz byłes chory rok temu... Hania |
| 6944 | Prezesie - stres i złość to z powodu kończącej się miłości:))))) Biedny, oczarowany Thom:)))) Zastępca |
| 6943 | I urósł Pan Rojek, z tego co widziałam na koncertach:))))) akapity Dziękuję, zwłazcza za pochwały za wzorowe zachowanie:)))) Co do tego miałabym co prawda pewne wątpliwości:))))) akapity W ramach szkolnego humoru chciałam tylko powiedzieć, że ostatnio niemalże wypaliłam "Panie Przemku" do Pana Od Matematyki:)))))))) Zastępca |
| 6942 | Taaakkk strasznie się panu Rojkowi ostatnio głos zmienił:)))))))) akapit No ja też udzielam pochwały Prezesa zarówno I jak i II Zastępcy, choć oficjalnych wyników nie znam:)))) Denerwuje mnie fakt, ze nie kończę roku skzolnego jak wsyzscy.. W ogóle odczuwam wszechogarniający stres i złosć - MAM DOŚC:)))) Prezes |
| 6941 | Skąd to rozgoryczenie? Po co ten stres? To niezdrowo!!!!! ;)))))))))))) akapity Udzielam Zastępcy oficjalnej pochwały za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie ;))))))))) I przyznaję odznakę wzorowego ucznia ;)))))))) To tak przedwcześnie - przed końcem roku :))))))) II Zastępca |
| 6940 | a z tym myslovitz w słuzbie sitwy to niezłyu siódmy koktajl. Jakiś LPR czy co? przemekm |
| 6939 | no tak co tu gadać, to nie był film napisał rojas, wszystko napisal rojas, i skomponował...przeczytałem też w gazecie że zaśpiewał pocztówkę z lotniska .... przemekmyszor |
| 6938 | moja sesja jest bolesna freak_lodz |
| 6937 | ...Freak, odwiedzi Cię niebawem, ponieważ od wczoraj wszystko jest w rękach PPP. Cierpliwości. Jak Ci sesja idzie? Nawiązując do wątku pocztowego, Karolina!, proszę, naklejaj znacznki na swoje listy. ;) Odpiszę soon... Zastępcę nr jeden proszę o odezwanie się drogą mejlową. Nie milcz. ;) ...Ściskam moją osobistą Karolę! :* Kaśka |
| 6936 | I bardzo dobrze robisz:))))))) Prezes |
| 6935 | Nie, jak widzisz ukrywam się przed tymi mdłościami jak mogę - za górami, za lasami :)))))))))) II Zastępca |
| 6934 | A dopadły Cie już mdłosci???:)))) Bo mnie jeszcze nie:))))))))) Prezes |
| 6933 | BO WSZYSTKIE DZIEWCZYNY SĄ SMUTNE I ZŁE!!!!!!!!!!!!!! ;)))))))))))) II Zastępca |
| 6932 | Tak, traktuję go jako model przejściowy, nieprzyszłosciowy:))))) Jest BEZWZGLĘDNA, OKRUTNA I ZŁA DO SZPIKU KOŚCI:))) Prezes |
| 6931 | Tzn. później zamienisz go na lepszy model????? TY PODŁA!!!!!!!!!!!!! II Zastępca |
| 6930 | No tłumaczę Ci - najwyżej przez jakiś czas będziemy się dzielić, dopóki nie znajdę sobie czegoś na stałe;)))))))))) Znaczy sie kogoś;)))))))) Prezes |
| 6929 | Prezesie, powtarzam Ci po raz kolejny: TY SIĘ LEPIEJ OD NIEGO ODCZEP :)))))))) A co ja zrobię, jak mi nr 1 przejdzie??? Będę Ci Igloomana odbijać???? No przecież to bez sensu :)))))))))) akapity Najlepiej, najlepiej. W Kuj-Pomie :)))))) akapity Na balkonie kremów z filtrem nie trzeba używać, przyznaję. II Zastępca brzoskwiniowy ;))) |
| 6928 | do mnie tez nie zawitał Kasia... freak_lodz |
| 6927 | PS. Kein listonosz u moich drzwi:))))) Prezes |
| 6926 | No ja też gratuluję i cieszę się że powróciłaś cało i zdrowo!!!!! akapit Z żalem niestety muszę odmówić:)))) NIe zostawie Igloomana, bo za 2 tygodnie zostanie mi tylko on:)) NIE BĄDŹ TAKA, PODZIEL SIE:))))))))) akapit Nie używam kremów z filterm, bo wydaje mi sie, ze na balkonie jest inne słońce niż na plaży:)))))) Prezes |
| 6925 | gratuluje balsku brzoskwini:) freak-lodz |
| 6924 | Witamy w domu!!!! Wszędzie dobrze, ale w Kuj-Pomie najlepiej, prawda?:)))))) akapit Kogo nie można, tego nie można:)))) Zostawić:))))) Ja nic specjalnego nie zbroiłam, nawet żaden nowy mężczyzna się w moim życiu nie pojawił:)))))))) Zastępca |
| 6923 | A czy Prezesa nie odwiedził przypadkiem listonosz????? II Zastępca |
| 6922 | Prezesie, trzymaj się z dala od Igloomana!!!!!!!!!!!!!!! Na 5 minut nie można Was zostawić!!!!!!! ;)))))))) II Zastępca |
| 6921 | HALLLLLLLLLLOOOOOO!!!!!! Witam serdecznie powrócona z kniei :)))))))) Oraz z Krakowa naturalnie, gdzie niestety na pana Marka G. nie trafiłam. JAKA SZKODA. Jestem za to opalona na brzoskwionio, a od moich włosów bije cudowny blask :)))))))))) To wszystko dla buraków, misiów i nr 1, naturalnie :)))))))))))) Polecam wszystkim podróże i przypominam o konieczności stosowania kremów z filtrem :))))))))) II Zastępca |
| 6920 | No dziś podobno, dziś:)))))) Z tej niedostępnej głuszy Krakowa:))))))) Mam nadzieję, ze nie zostanie tam na zawsze, zeby szukaćPana Grechuty;))))) Prezes |
| 6919 | ...chce śpiewać...SDM- Majka... Hania |
| 6918 | ta czytalam to...kur...o co biega??? freak_lodz |
| 6917 | Ale o co im chodzi????????????????????? Tak namieszali, że niezły bigos z tego by powstał. Smacznego!!! karola |
| 6916 | Myslovitz zespołem sitwy Autor: [email protected] Data: 27-05-2003 10:43 + odpowiedz na list ------------------------------------------------------------------------------ Co myślicie o aktywnym udziale, tej niezłej w gruncie rzeczy grupy, w kampanii wyborczej szajki Kieszonki. Mam na myśli fotki na plakatach wyborczych, udział w festynie kieszonki. Może by tak mały bojkocik ich płyt? Zauważcie też, że na ostatniej płycie, umieszczono podziękowania dla Kieszonki i Koniecznego!!! Dziękujemy Wam Myslovitz za zarażenie naszego miasta tym syfem. Może zmieńcie nazwę na Aldrajch i tam propagujcie te chore idee! -------------- czy ktoś wie o czym ten człowiek piszę? (więcej w linku) hmmm www1.gazeta.pl/forum/794674,30353,794652.html?f=13239&w=6207156 |
| 6915 | i co???maja sobota:) freak-lodz |
| 6914 | Freak,hihi a ja obejzalam ten koncert w tv:) Maja |
| 6913 | bez sensu elfik |
| 6912 | Tak tak Freak opatrznosc miala Cie w swoich rekach dzisiejszego wieczoru tak jak i mnie :) A mialem sie uczyc do egzaminu :) Słoń |