| 7011 | Prezesie, trzym się!!!! Niejeden Thom na świecie:))) akapity TO JUZ JEST KONIEC TEJ GROTESKI, AUTOBUS ŻYCIA JEDNAK DALEJ JEDZIE, BEDĘ PAMIĘTAŁ CIE DO GROBOWEJ DESKI, DZIEWCZYNO BEZ ZĘBA NA PRZEDZIE:))))) Zastępca |
| 7010 | Ech, cóż znacyz młodosć;)))))))))))))) Kylie urzeknie kogo trzeba, jestem tego pewna:))))) akapit NIE CHCE WIDZIEĆ NIE CHCE CZUĆ, CZY TO KONIEC JUŻ?????????????? JA NIE CHCE!!!!!!!!!!!! Nie chce żeby był koniec, nie chce nie chce nie chce....:((((((( W ogóle jak ja mam w takich warunkach pracować????:)))))) Prezes |
| 7009 | ...Z niedzielnym kopaniem ludzi się wstrzymam. Nie chcę sobie psuć tego dnia. ;) [Ściskam Freak za gotowość bojową odnośnie Żagania! :)] Elfik, zgramy się jakoś. Wrocław przecież nie jest taki duży. Sam Rynek tym bardziej. Okryj palec bandażem- ubiegłoroczny punkt rozpoznawczy sprawdził się w stu procentach. ;) Kaśka |
| 7008 | a mnie jutro czeka pozegnanie.... elfik |
| 7007 | ...własnie skończyłam ogl.adac bal zakończeniowy...kopia CD kiepsa ale mnie widac...najwazniesze... ...co do zakończenia roku...mialam Go dzisiaj...i też płakałam...wręczając kwiatka pani od chemii rozryczałam sie jak dziecko...było smutno...ale i ciężko 3 godziny siedziałam z bukietm kwiatów... ...Kas ale Ty pieknie tańczyłas przy 'ich troje'...a megi to juz baaa... fajnie, fajnie...podobało mi sie... Hania |
| 7006 | a na kogo bedziecie polowac jako kylie??? freak_lodz |
| 7005 | JA TO MAM WYCZUCIE!!! Dziewczęta. byłam dziś u fryzjera a także zakupiłam nowa bluzkę w stylu BO WE MNIE JEST SEKS:))) Moge nawet tańczyć jak Kylie: NA NA NA NANA NA NANA:))))) akapity JUPI JE JUPI JE, PRZYJACIÓŁ DOBRZE MIEĆ:))))))) Zastępca |
| 7004 | Nieniejszym, jako Prezes FC, udzielam I i II Zastępcy pelnych pełnomocnictw do przeprowadzenia akcji KYLIE oraz wszyskich innych, jakie na miejscu uznacie za stosowne :))))))) Prezes |
| 7003 | byle szybciej do niedzieli bo Kasik przyjeżdza:) pozdrawiam:) elfik |
| 7002 | WE'RE COMING UP SO YOU'D BETTER GET THE PARTY STARTED!!!!!!!!! akapity II Zastępco, pralke wyłozyłam sobie kocykiem. Cały czas się hartuję:)))) akapity Kylie stęskniona, czeka aż znajdzie się w objęciach wybranka i cały czas śpiewa I JUST CAN'T GET YOU OUT OF MY HEAD:)))) Zastępca |
| 7001 | POZDROWIENIA Z HAMBURGA Jedziemy bez polskich znakow:) - niemiecka klawiatura. Gorace pozdrowienia z Hamburga, wczoraj gralismy przed Iggy Popem - Wielki stres wielka energia, wyszlo dobrze jutro jedziemy do Danii takze bedziemy wystepowac z Iggym mamy nadzeje ze zagramy jesczcze lepiej, Pozdrowienia dla rodakow za granica - MYSLOVITZ p.s tekst ten pobralam z oficjalnej strony myslo...a ze wy chyba tam nie byliscie to ja przenosze wam go tutaj:) freak_lodz |
| 7000 | no u WAs to na bank...z wyjatkiem ciebie i neo:) :) ja ciebie tez pozdrawiam:) freak_lodz |
| 6999 | Co "stolica"? Następnym razem, jak przyjadą to powitamy ich transparentem "Miasto Stołeczne wita swoich ulubieńców!" ;) tylko u nas widownia jest tak fantastyczna - ogólnie są dwa typy ludków - jedna skanduje "acidland" a druga "peggy brown" ;) pozdrawiam miasto łódź i resztę;) thom |
| 6998 | KASIA szkoad ze nic z tego nie wyjdzie...ale moze...ja tu wycieraczki zamawialam..i prezesi tez...a tu takie akcje...kasia ciesze sie ze jedziecie do wrocka gdyby nie moje egzaminy to moze i ja bym tam wpadla i dokopala np. Jóraszowi:) freak_lodz |
| 6997 | a ja sie ciesze ze to koniec tego pier... gimnazjum...grrr jak ja go nie znosze!!!!!!!! wreszvie liceum ;-) peggy |
| 6996 | hej ludki! wlasnie wrocilam z zakonczenia roku, mam juz wakacje....... juuupi! ale tak serio to wcale sie nie ciesze, pod oczami mam wielkie fioletowe siniaki od plakania...... :( matko, jak bylo strasznie wszyscy plakali, jak na pogrzebie, nawet gorzej! a ja juz najbardziej sie rozkleilam jak nasza najukochansza na swiecie wychowawczyni puscila nam.... nie zgadniecie co! ACIDLAND>>>>>>>>>>>>>>> eh, wtedy to myslalam ze w naszej klasie bedzie mozna plywac, nawet chlopcy zaciskali wargi, ale im to nic nie dalo, bo i tak plakali jak bobry! ;) eh, ale trudno zycie toczy sie dalej, teraz wymiatam na imprezke ;) papa moje myslofanoludki! pinka balllllllldzio szmutna..... :( |
| 6995 | Och! Jakże ja się tu dawno nie wpisywałam... Cóż za karygodne zachowanie...;-))) Michall! Swietnie, ze w koncu zmieniles serwer. Ten jest przynajmniej szybki, i te teledyski mi sie sciagają w 2 minutki, a nie 3 godzinki ;-))) Pani Prezes z Kujaw? No prosze, prosze. Pomorze się kłania! :-))) DreamSeller sonica.blog.pl |
| 6994 | ...za 1,5 h skończe szkołe...odejde...ze świadectwem w ręku będe wkraczac na nową ścieżke...ja nie chce...juz mam łzy w oczach... czemu tak szybko... za mną zostało piekne 10 lat... teraz czekają nastepne... Hania |
| 6993 | .'We tried But there was nothing We could do'. Kaśka |
| 6992 | na kazdy koncert mam tak daleko............ dorota |
| 6991 | No jak to?? Czyli nie nocujemy na wycieraczkach??? ŁEEEEEEEEEEEEE... Zastępco, rozmowy na szczycie cały czas w toku. Chyba uda się załatwić te wycieraczki gdzie indziej :))))))) II Zastępca |
| 6990 | Myslo nie przyjedża do Żagania również z powodu jekiś durnych światełek, przecież ja i Kaś wzięłybyśmy ze sobą masę latarek, nawet takich co świecą na kolorowo (takie kochane byśmy były). Za to w niedzielę damy im nieźle popalić we Wrocławiu, niech się już zaczynaja bać!!!:0) karola |
| 6989 | szczyt be(z)szczelności :) :) |
| 6988 | ...jak by ktos chcial sie ze mna pożegnać to prosze wpadnąc na mojego bloga... Hania |
| 6987 | Za dużo mają zamknięte oczy - dlateg tak sie boją... akapit NIEEEEEE.... tak generalnie...:))))) Prezes |
| 6986 | kasia ty moj biedaku ale o co biega...???jak to tak sobie odwolali skoro juz bylo na liscie?? na bank kwestia kasy..moze jak myslo by wiedzieli ile wy sie nabiegalyscie to spuscili y z ceny:) tak serio.. tylko ze oni teraz w niemczech sa... a ja ci takie pochwaly w liscie napisalam... freak_lodz |
| 6985 | Ja tez czekam na koncert w Lodzi. Maja |
| 6984 | ...Żadnych wycieraczek, żadnych truskawek! Odwołali! Szykujemy się na zbiorową żałobę. Przynajmniej niektórzy nie mają dylematu czy wrzesień pod wakacje podciągać. ;) Uwierzcie mi, że najbardziej w takim momencie cierpię ja!!! Pinka, nie bierz z nas przykładu. Nasi Radni niczym nie odbiegają od Twoich. Macham! Kaśka |
| 6983 | Freak, na wycieraczce to juz my leżymy, sorry:))))))) Tobie zostają zagony truskawek:)))) Zastępca |
| 6982 | madzi skad ty sie wyrwalas???? ale dobrze ze ktos oprocz mnie CHCE ICH W LODZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A STolica to miala ich tyle razy ze...niech UWAZA....sorry Thom:) kasia mam list dzieki...i gratuluje wypelnienia misyjki...to jak z ta wycieraczka??? freak_lodz |
| 6981 | Ze strachu, Prezesie, ze strachu:))))) Zastępca |
| 6980 | Dziewczęta, widziałam dziś Wuja w McDonald's:))))))) udawał, że mnie nie poznaje:))))) akapity Generalnie szykują się nam Myslowakacje, zwłaszcza, jeśli wrzesień pod wakacje podciągnąć:)))) akapity Pluć to ja moge na panią N. i to wcale nie z miłości:))))))) Zastępca |
| 6979 | we love Myslovitz wiadomosc dla naszej cooooooooooolllllllll :)grupy prosze czesciej odwiedzac LODZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!LODZ czeka!! madziaaaaaaa |
| 6978 | A tak w ogóle to czemu Myslo omija stolice(Tor-Byd)tak pięknego regionu jakim jest Kuj-Pom???????? Prezes |
| 6977 | Zastępco - te wszystkie przejscia sprawią, ze będę jeszcze twardsza i bardziej bezlitosna!!!!!!!:))))))) PYK PYK jednym słowem:))))) Prezes |
| 6976 | Jeja, no rzeczywisćie!!!!!!!:)))))) Nareszcie zrozumiałam o co chodiz w CUZMIE:)))))))) PLUPLUPLUPLU!!!!!:)))) akapit Może powinnam opluć Thoma????:)) Obudziłam się dziś z okropnym uczuciem zazdrości wobec Panie Thomowej....:)) TO NIE FAIR!!!!!!!!! Że ona ma tak fajnie...:))) Prezes |
| 6975 | kasia, hania, megi szyujcie sie bo moze do was wpadne na to swieto:):):):) tylko mam nadzieje ze ktos udostepni mi wycieraczki przed domem:) freak_lodz |
| 6974 | A więc wydeptałyśmy!!! Myslo w Żaganiu:0) karola |
| 6973 | czesc ludki! pozdr, dla wszystkich z Zagania, radze juz od dzis zaczoc przygotowania ;) heh, widze Kasiu, ze tez masz do czynienia z rada Twojego miasta, niom moja narazie sie jeszcze nie ugiela, bo ciogle powtarza ze Myslo bylo u nas 4 lata temu! A kogo to obchodzi do hhhhhhho........ ?! wrrrrrr Wszyscy chca jeszcze, a oni maja to gdzies! co za....... PATAFIANY!!!!!!!! matko koncze, bo podchodze do tego zbyt emocjonalnie, w kazdym badz razie pozdrawiam Kasie, ja tez sie nie poddam!!!!!!! ;) papa ludki PS: kolejna przesylka pozdr. dla calego zarzodu,bo ja nadal nie wiem ktora to Ty (osoba do ktorej kieruje te slowa wie o kogo chodzi ;), niom i dla wszystkich pan, ktore maja nicki zaczynajoce sie litera"B" a konczoce na "M". Papapappapa pinka |
| 6972 | ...Farta?! Freak! Wszystko wymuszone ciężką pracą, godzinami pałętania się po obcych korytarzach, negocjacjami z młodzieżą. Radni wsi Żagań nie dali nam rady. We won! ;) Kaśka |
| 6971 | ...freak, to pretekst abys odwiedziła Żagań i nas... Hania |
| 6970 | PYKPYK :)))) To prawie jak PLUPLU :)))))) Uwsteczniam się, dziewczęta, między innymi w taki sposób porozumiewałam się dzisiaj z otoczeniem ;)))))) II Zastępca |
| 6969 | wy to macie farta freak_lodz |
| 6968 | ...freak taak we wrzesniu... Hania |
| 6967 | ...i znowu zmiana...teram mamy PYK.PL... Hania |
| 6966 | a co macie koncert?? a w lodzi nadal nic...ble freak_lodz |
| 6965 | ...Żagań świętować zacznie jutro. Dziś każdy indywidualnie przeżywa szok we własnym domu. ;) A do września tak daleko... Kaśka |
| 6964 | Widać, że Zarząd jest w ogólnym stanie zakochania. Mam nadzieję, ze nie odbije się to niekorzystnie na naszych siłach bojowych i nie sprawi, że nabierzemy litości dla wrogow:)))) TWARDYM TRZEBA BYĆ A NIE MIENTKIM:))))) Zastępca |
| 6963 | Pragnę zauważyć, iż dopiero teraz doszło do mnie głębokie przesłanie klipu CUZM. Prezesie, no przecież wiesz do czego wprost proporcjonalna jest ilość przelanej śliny!!!! Jaka szkoda, że dopiero teraz na to wpadłyśmy!!!!! Oszczędziłybyśmy sobie i Wujowi wielu gorzkich słów ;))))))))) II Zastępca |
| 6962 | MY TEŻ RUSZYMY, MÓJ DROGI ZARZĄDZIE:))))) akapit Tylko Thoma, Thoma mi żal...:))) Prezes |