| 7661 | Na Piotrkowskiej znaczy się. Maja |
| 7660 |
| 7659 | A przepowiednia ta dotyczy najbliższej przyszłości:)) Zarząd |
| 7658 | Czarowałyśmy, czarowałyśmy, aż wyczarowałyśmy:))))))) Nie tylko opary, ale i produkty okazały się zupełnie nietrujące, wręcz pyszne:)))))) akapit Zarząd zmienił się tylko w stado chow-chowów:))))))) Ale cóż to znaczy wobec tak fantastycznych rezultatów naszych czarów:))))) akapit Spoglądając w nasze kryształowe kule widzimy jak na dłoni, jak Wuj ze szczescia pada na twarz, zmieniając się w chow-chowa:)))))))))) Zarząd |
| 7657 | ...Melduję odpowiedniej twarzy, że materiał wrocławski dotarł do mnie bez żadnych kolizji. W czasie najbliższym udam się do fotografa i całość odeślę. A pewnej istotce dziękuję ślicznie na kartkę nadmorską. :* Te pisane w pociągu są najcieplejsze. ;) Kaśka |
| 7656 |
| 7655 | 'odszedł i zrobiło się tak pusto i przeraźliwie cicho. Napisała: nagle tak cicho zrobilo sie w moim swiecie bez Ciebie...' s@motnosc w sieci |
| 7654 | z wego nici freak_lodz |
| 7653 | ...potem mialem zapytac: czy jestes gdzies pomiedzy kropkami? kiedy nagle... cd. |
| 7652 | a wszystko to sztuczki magika . |
| 7651 | SKOŃCZY SIĘ LATO ZOSTAWIĘ TO MIASTO UCIEKNĘ!!!!!!!! akapit Witam wszystkich ponownie;) Z niecierpliwoscią oczekuję jutrzejszej wizyty reszty Zarządu:)))) BĘDZIEMY CZAROWAŁY:)))))))))) Trujące opary zasnują mgłą całe Górzyskowo:)))))))))) akapit Rodzina już może się zacząc BAĆ:))))))))) Prezes back home:) |
| 7650 | Elo... będę korzystać z waszej strony przy pracy nad zrobieniem projektu... Temat konkursu to ulubiona kapela mam nadzieje ,że znajde u was wszystkie potrzebne mi informacje i dodatki... Prosze o ewentualne zgłaszanie mi nowości u was na stronce wszystko mi się może przydać przy projekcie .. dzięki pa :) _siaKa_ siaka.blog.pl |
| 7649 | 'napisała: (...) tęskniłam za Tobą. (...) od dawna był przekonany, że za nim nie tęskni nikt, i to już od wielu lat. tak wybrał. nie ma nic bardziej niesprawiedliwego niż nieodwzajemniona tęsknota. (...) odpisał: dzień dobry. cieszę się, że jesteś. czekałem na ciebie. czekać. czy to to samo, co tęsknić?' s@motnosc w sieci |
| 7648 | 'nawet gdybym mial byc prosty jak debowe krzeslo' . a wiesz . ja się wyprostowałam . stałam się prosta jak to krzesło właśnie . pomalawane na kolorowo . w ciapki . naturalnie się cieszące i szczerze smucące . prosta już jestem . cała . głowa . zwoje mózgowe . dłonie i język . pomysły i rzeczy potrzebne - zwyczajne . żadnych udziwnień . żadnych wyjazdów daleko . żadnych marzeń o czerwonym sportowym samochodzie . nic . czysta trywialność . be |
| 7647 | ...ja wam powiem ze ten woodstock bede pamiętac na długie dni... poznałam osóbke z mojego gadu gadu...i z rogalem na twarzy chodziłam cały czas... bardzo mi sie podobało, dżem strasznie...WHISKY leciała 2 razy a ja kocham te piosenke... ...a tak z innej beczki jak by ktoś chciał Harrego Pottera 5 po polsku to niech sie zgłosi... Hania |
| 7646 | mam nadzieje ze podpisalysicie sie! freak-lodz |
| 7645 | ...Na Przystanku byli ludzie z Radia Rock i zbierali podpisy. Podczas Dżemu za mną kołysał się człowieczek w koszulce tej rozgłośni. Pełno ich tam było, prawie na każdym kroku. ;) W naszych rejonach nie mamy możliwości odbierania tego Radia... No, a Przystanek to strasznie wyjątkowy był, ale to jest rzecz tak oczywista, że starczy na ten temat. ;) ...Elfiku. Dzięki wielkie. Mam nadzieję, że w poniedziałek już do mnie całość dotrze bezpiecznie. :* Kaśka |
| 7644 |
| 7643 | maja zostaw mi swojego maila bo bramka na Twoj numer mi nie dziaal..dzieki za eska cos wykombinujemy..bo ja chyba po jarmarku wyjade..:(pozdrawiam 3maj sie koszulka |
| 7642 | Nie będę wiele piosać, bo naprawdę nie mam już komoletnie siły, baterie wyczerpały się zaraz po wypowiedzeniu przez Jurka Owsiaka słów :dobranoci do zobaczenia za rok :) Było pięknie, szczególnie koncert Dżemu zasługuje na pochwałę. Oby tak było zawsze!!!! :):):):) karola |
| 7641 | moze jaks akcja? ja juz wzielam sobie druk protestu i chyba bede teraz pisala do nich... freak-lodz |
| 7640 | co do tego rock radia to..no wiec ja jestem z mazur ale duzo slyszlam moze nie radia ale o radiu cosik slyszlam :) szkoda ze u nas nie ma takiego czegoś...ah szkoda. u nas by sie takie coś przydało...same fajne i godne podziwu zespoly a nie to co za zetce czy rmf fm (za wyjatkiem piosenek myslo i paru innych).... a wiec rock radio ma być forever..... PEACE_ MAKE LOVE FOREVER KaroLcia |
| 7639 | Tak wiem,to okropne.Dyskutujemy na ten temat między innymi tu: http://www1.gazeta.pl/forum/794674,30353,794652.html?f=78&w=7044635 Maja www1.gazeta.pl/forum/794674,30353,794652.html?f=78&w=7044635 |
| 7638 | co sadzicie o zamieszaniu i odebraniem koncesji rock radiu? freak-lodz |
| 7637 | kasik dzis dostala list bardzo dziekuje wreszcie mialam co czytac...dzieki za sms sciskam ciebie i Karole:) czekam na dalesze relcaje...:) freak_lodz |
| 7636 | 'dlaczego Cie to spotkalo? dlaczego ona Ci umarla? Anioly przeciez nie umieraja...' s@motnosc w sieci |
| 7635 | Siemka wszystkim. Jeżeli naprawdę lubicie klimat myslovitz, lenny valentino, ścianki i znacie pojęcie psychodelicznego lotu, kochacie się nieszczęśliwie w zachodach i wschodach, zapadliście w przepastnych źrenicach matki Nocy... a morze to wasz dom to zapraszam na moją stronkę. Poczujecie się jak w domu. Felietony, opowiadania, bohomazy liryczne... Zapraszam. www.strony.wp.pl/wp/podobny-chmurom-zbieg Homek Toft www.strony.wp.pl/wp/podobny-chmurom-zbieg |
| 7634 | jak Wam fajnie.:) Kasiku list z wiadomą zawartością wczoraj znalazł się na poczcie. mam nadzieje ze tym razem dojdzie bez wiekszych problemów!:) pozdrawiam elfik |
| 7633 | ...Tak gęsto na Przystanku jeszcze nie było. W miejsach, gdzie w latach poprzednich można było usiąść, teraz mieści się jeszcze część publiczności stojąco-szalejąca. Niedługo ludność wyleje się z żarskiego lotniska. Kurzu robią więcej niż jest ich samych. Ogólna atmosfera- gorąca, gorąca, gorąca... Ten zespół co nam Tatu po swojemu zaserwował nazywał się chyba Kangaroz. Wykonanie perfekcyjne. ;) Znikam do Żar za chwil kilka. Macham! Kaśka |
| 7632 | Tak Karolina,mam zarezerwowany pokój,ale nie wiesz nawet ile mnie to nerwów kosztowało,ale już jest ok:) Mam nadzieję,że jakoś się spotkamy.Wyślę sms.Pozdrawiam!:) Maja |
| 7631 | Oj bawimy się bawimy!!! Jest cudownie. 400 tysięcy ludzi (to chyba kolejny rekord), tysiące kolorowych namiotów i muzyka, trochę nie w naszym stylu (punkowa), ale jakoś z kaśką radę dajemy- to wsystko robi ogromne wrażenie. No i zapomniałam, jak nazywał się zespół, który w wersji rockowej wykonał Nasniedogoniat :)( nie wiem czy tak to się pisze :, woodstockowa publicznośc "parsknęła śmiechem", jak to usłyszała. Dwa razy sto lat śpiewaliśmy:)Trzeba tam być, trzeba to zobczyć i przeżyć, narawdę jest niepowtarzalnie. Jedyny minus tego wszystkiego to ogromne tłumany kurzu, ale przy tak wielu plusach to ten minusik nie robi żadnej różnicy :) . Na dzisiaj mamy już dość i marzym o momencie wyłożenia się w łóżku. karola |
| 7630 | nawet gdybym mial byc prosty jak debowe krzeslo . |
| 7629 |
| 7628 | maja co znalazlas nocleg?Ty musisz byc na pomorzu ;P no u mnie nic ciekawego....jarmark i tyle...dzisaij odwiedzilam miejsce naszego pobytu ma koncercie..az lzy mialam w oczkach.. koszulka |
| 7627 | 'musisz byc ciepla jak kuchenny piec' * |
| 7626 | wrocilam calusy pieggi brown |
| 7625 | Boshe,jestem wykończona.ZNALAZŁAM:))) Maja |
| 7624 | Nie no ludzie wściekliście się,nie ma wolnych miejsc w hotelach nie mówiąc już o wynajęciu pokoju w jakiejś willi czy na kwaterze prywatnej.Ja też się muszę przespać:/ Idę szukać dalej ale mnie już trafia:/ :):/ Maja |
| 7623 |
| 7622 | nie ma lepszego polskiego zospołu i nie mam madrzejszych tekstów piosenek niż te które posiada MYSLOVITZ ! grajcie tak dalej,jesteście wielcy a bedziecie jeszcze wieksi! Evka |
| 7621 | pustka w realu Maja |
| 7620 | 's@motnosc w sieci' * |
| 7619 | właśnie doświadczam tego na sobie, tylko ta szara planeta zaczyna mi się mienić kolorami :) karola |
| 7618 | Rany co się dzieje,masowa migracja Polaków za granicę :) Maja |
| 7617 |
| 7616 | PHI ;)))))))))))))))))))))))))))))) II Zastępca |
| 7615 | he??? freak_lodz |
| 7614 | No! Wreszcie jakies porzadne koncerty :) Zwlaszcza te w miesiacach 9. i 10. na Slasku zapowiadaja sie bardzo interesujaco.. :)) michal |
| 7613 | C.K.O.D. kontraatakuje. Drugi album grupy Cool Kids of Death zatytułowany "Cool Kids of Death II" ukaże się 1 września bieżącego roku i znajdzie się na nim 12 piosenek. Płytę promuje singel "Armia Zbawienia", którego premiera radiowa odbędzie się 11 sierpnia, a już od 21 lipca teledysk do niego jest emitowany jako powerplay w stacji telewizyjnej Viva Polska. W dniach 28-31.07 nowego singla można eksluzywnie słuchać tylko w "Trójkowym Ekspresie" Pawła Kostrzewy o godz. 19.05 w radiowej Trójce. news od Sebastiana i Jacka:) freak_lodz |
| 7612 | nie widze cie kasia ale domyslam sie ...wygladalabym podobnie:) freak_lodz |