| 7711 | Niniejszym wtóruję Zastępcy w podziękowaniach :))))))) Również uważam, że był to jeden z naszych najbardziej udanych wyjazdów :)))))))) akapity Kończyny odpadają mi w zmasowanej ilości - wszystkie 4!!! Powiedziałabym nawet, że kończyny dolne bardziej niż górne, co sprzeczne jest przecież ze stopniem ich zużycia!:)))))) akapity Zarządzie, czuję, że gwałtownie wzrasta we mnie poziom złości na GUPIEGO GUPKA. Jakie to szczęście, że nie mam już ani dżula (nie wspominając o kilodżulach) energii, gdyż boję się pomyśleć, jak wtedy mogłabym tę złość zamanifestować. II Zastępca |
| 7710 | aaaaaaaa@!!!! freak_lodz |
| 7709 | PS2. Zupełnie ZERO KONKRETA:))))))))) Prezes |
| 7708 | PS. A co do koncertu - był bardzo niekotletowy:))))))) Prezes |
| 7707 | Sensacje???:)))))) Samo pojawienie sie Zarządu było przecież jedną wielką sensacją;))))))))))) akapit Nie ma za co, drogi Zastępco:)))))) Myślę, że budyń da sie powtórzyć już niezabawem:)))))))) Jeszcze zanim znienacka napadnie mnie z tyłu wielki czarny pies i ugryzie w kark (naturalnie po uprzednim odgryzieniu palców u nóg:)))))) Ściskam, pozdrawiam, przechodzę przez ulicę, opluwam i gryzę:)))) Wasz Prezes |
| 7706 | A jeszcze jedno,a kiedy Ty będziesz dokładnie we Władysławowie? Wiesz co w razie czego napisz też maila.Szkoda,że nie mogę podjechać teraz do Gdańska.No nic,trzymaj się jakoś. Maja |
| 7705 | Koszulka posłuchaj,ja na razie jestem we Władysławowie do wtorku wyłącznie.Mamzablokowany telefon także nie wiem czy będę mogła przesłać Ci sms,no chyba że z kafejki.Jak przyjedziesz to odezwij się,że jesteś to bysmy się spotkały. Pozdrowienia dla wszystkich! Maja |
| 7704 | oj taki jedzenie wieczornych smakolykow w dobrym towarzystwie jest the best:) zazzdrosc...czy zarzad dowiedzial sie jakis sensacji??? cos wiecej o koncercie prosze:??? freak_lodz |
| 7703 | Niniejszym pragnę jeszcze raz podziękować Prezesowi i jego rodzinie za opiekę, cierpliwość i gościnę. Zdecydowanie był to jeden z najprzyjemniejszych wyjazdów, jakie pamiętam. Zwłaszcza nocne jedzenie budyniu zapisało mi się w pamięci szczególnie ciepło:)))) Zastępca |
| 7702 | Zarząd powrócił już z dalekiej i męczącej podróży;)))) Zdarzyło się dużo dobrych rzeczy:))) Koncert wyjątkowo udany, happening również, a ponadto zdobyłyśmy nowego idola/fana w szeregach menedżmentu:))))))) Pozdrawiamy wyżej wymieniony menedżment i, tradycyjnie, Wuja z kieszeniami pełnymi słoików:))))))) Dzisiejsze (wczorajsze) doświadczenia przekonały nas, że kurs języka migowego nie byłby całkiem bez sensu. Pod warunkiem, że Wuj też by na niego uczęszczał, na przykład w więzieniu:))))))) Jak wiadomo, można się tam nauczyć wielu przydatnych rzeczy:)))))))) Zarząd bladym świtem |
| 7701 | Zarząd wyrusza w daleką i męczącą podróż. Wszystko to dla Wuja i jego dziąseł :)))))Pozdrawiamy Wuja i jego dziąsła!!!:))) PS Jest upalnie:))) Zarząd |
| 7700 | jesli chodzi o wam nie pomoge jesli chodzio dyelamt tekstu do "pb" ale uwielbiam jak Rojas to spiewa i wtedy wszystki te "chorki" i znikaja... freak_lodz |
| 7699 | Fruktoza to niezły pomysł, ale jak wyjemy co Wuja, to jesczze nam zmarnieje do reszty (Wuj, nie fruktoza:)))) akapit Nadmorskie dwory???? Ciekawa sugestia:))))))))) akapit W ostateczności proponuję hot-doga na zabicie samotnosci:)))) Niektóre Kluski próbują teog sposobu:)))))))) Efekty niestety są, jak wiadomo, raczej marne:))))))) Prezes |
| 7698 | fajnie:) ale jak to jest dokłądnie:))))) słyszałem jeszcze tak: Wieczorem, w samotności, gdy jestem w nadmorskich dworach a ona w niebieskim kapturku przechadza się tam z wieczora i nagle unosi falbanki ucieka przed zimnym deszczemmmmm.... jaas |
| 7697 | No byle nie wyżerac Wujowi:))))))) akapity Nie, no "borach" jest na pewno, chodzi właśnie o to, jakie to bory:)))))))) Może Tucholskie???:))))))))) Zastępca |
| 7696 | Zarządzie, polecam zastępowanie glukozy fruktozą. II Zastępca |
| 7695 | '...bo ja lubię do Ciebie pisać. z różnych powodów. między innymi dlatego, że chcę, żebyś [wiedział]a, że myślę o Tobie. (...) a myślę dużo i często...' s@motnosc w sieci |
| 7694 | nie słuchaj. jestem. sens |
| 7693 | 5 z minutami. najzimniejsza godzina nocy. słońce wzeszło. osiem razy otworzyłam. .oczy. osiem razy zamknęłam. .oczy. 'czy to ten nawias? z ciszą w środku?' |
| 7692 | Ja to może nie jestem najbardziej kompetentna, ale wydaje mi się, że to brzmi następująco: Nocami, w samotności, gdy jestem w ??? polach, a ona w niebieskim kapturku przechadza się tam z wieczora i nagle unosi falbanki, umyka przed dziwnym (zimnym?) d(r?)eszczem. Ale mogę się mylić... Ala |
| 7691 | maja napisz do mnie maila co i jak...ja bede we wladyslawowie we wtorek i zostaje tam do soboty...a w nastepny poniedzilek jade do zakopca i krakowa...chyba bedzie okazja kolejny raz sie spotkac i wypic piwko:)pozdrawiam koszulka |
| 7690 | Drogi JAAAS !! Czy chodiz Ci o zwrotkę w którje padją słowa W BEZBORSKICH/POLSKICH BORACH???????????:)))))))))) Jesli właśnie o to Ci chodiz, to ja mam to samo pytanie - moze ktoś komopetentny nam udzieli odpowiedzi:)))))) Prezes |
| 7689 | czy ktoś zna słowa zwrotki z peggy brown(słyszałem ostatnio na koncercie a nie ma jej na sunmachine) jaas |
| 7688 | Przyswajam non stop:))))))) Obawiam sie,z e moze to wpłynąc destrukcyjnie na moją cud figurę;))))))))))) I ciało Zarządu ulegnie deformacji:))))))))) Prezes |
| 7687 | Niech Prezes nie narzeka, tylko przyswoi trochę glukozy:))) Na pewno pomoże:))) Zastępca |
| 7686 | Zadnego sensu nie ma:)))))) A chłopcy są nieznosni:))))))))) Prezes |
| 7685 | nie mam...ale moze moja kumpela bedzie miala:) bo chyba sie bedzie z nim widziec...:)to moze dostanie... freak_lodz |
| 7684 | Kasiku cuiesze sie ze list dotarl calo i bezpiecznie. zastanawiam sie tylko dlaczego tamten sie nie pojawil? pozdrawiam elfik |
| 7683 | UWAGA, UWAGA!!!!!!!! CZY KTOS MA PLYTKE MAKOWIECKI BAND?:( BO TAM...UTWOR NR 13...STRASZNIE MI SIE SPODOBAL...MOZE KTOS MA MP3?:((( POMOOOOCY!!!!!!!! DreamSeller |
| 7682 | Trochę to wszystko bez sensu,ale ja widzę jakiś sens w tym bezsensie |
| 7681 | Nie poznaję już siebie.Pustka jest zbyt wielka aby móc tak całkowicie zniknąć |
| 7680 | 23 z minutami . na talerzu jajecznica i pół pomidora . b miksuje głód [.m.ruczenia] . bo taki podobno łatwiej przełknąć . dodaje do . i zjada . (b) ? - |
| 7679 | przepraszam : blaszane_pokrywki poprawka |
| 7678 | blaszane pokrywki nie dźwięczą wcale . a gdzie się podziewa Kaszkiet ? blaszana . a jakże . |
| 7677 | szata graficzna jest beznadziejna ale ogólnie jest naprawdę fajnie. ściągnęłam sobie mp3 i tapety. wielkie dzięki annaokon www.myslovitz.pyk.pl |
| 7676 | eeee tam mnie dziala i nic sie nie zmienilo:) freak_lodz |
| 7675 | a co sie stalo???jak sie nie wyswietla to znaczy ze cos bedzie nowego... freak_lodz |
| 7674 | Można strzelić jakieś alko znów p.. sobie w łeb.Czy coś stało się ze stroną oficjalną czy to tylko ja mam zwidy ? |
| 7673 | '...miała* dwa serca zamiast dwóch płuc' s@motnosc w sieci |
| 7672 | Bjartar Vonir Rćtast Er Viđ Göngum Bćinn Brosum Og Hlćjum Glađir Vinátta Og Ţreyta Mćtast Höldum Upp Á Daginn Og Fögnum Tveggja Ára Biđ Fjarlćgur Draumur Fćđist Ég Er Kominn Aftur (*ś) |
| 7671 | '...miał dwa serca zamiast dwóch płuc' s@motnosc w sieci |
| 7670 | haha...rodzynki to przekwitle wingogrona RODZYNKOM MOWIMY NIE! freak_lodz |
| 7669 | tak...tak...w tak pięknych okolicznościach przyrody i tego...i niepowtarzalnych...to ja może powiem coś o sobie...bo znamy się mało...urodziłem się w marcu w połowie właściwie w 2 połowie...21 marca a moim ulubionym zespołem jest...zaraz po Marcinie Rozynku...zapomniałem jak się nazywa...jakoś na M. Bodson |
| 7668 | Pozdrawiam wszystkich :) Biper |
| 7667 | mysel mysle a dzis wyslalam list...Maja bedziemy leczyc bol glowy razem:) jak cos:) koncert w lodz 2h freak_lodz |
| 7666 | GulasH miłych wakacji!Przywieź mi coś:)Żartowałam.Baw się dobrze!:))) Maja |
| 7665 | Nikogo nie mam zamiaru kopać a tym bardziej już Ciebie:) Koncert na Piotrkowskiej,scena z pewnością będzie ustawiona przy Pasażu Rubinsteina,przy Siódemkach:) A to Placebo dnia następnego,będę trochę skacowana ale to nic,w niedzielę się wyśpię,jak wrócę,hihi:))) Pozdrowienia dla wszystkich! Maja |
| 7664 |
| 7663 | ...Freak, myśl, myśl o Mogwai'u, to przynajmniej poczytam sobie Twoje wspomnienia koncertowe. Tak bardzo chciałabym tam być. Kaśka |
| 7662 | Maja mozesz mi dac kopa jak sie zobaczymy!!! przepraszam ze nie odp. w ciagu 10 minut an ten dziwny nr:) ale i tak nie mam nic na karcie!! jestem taka happy szkoda ze na piotrynie bo to moze oznaczac sredni koncaert ale czy ja zawsze musze krakac o najgorszym kocham was i cale myslo!!! Sciskam !!!:) do wlady...nisetety nie jade ale mysle o mogwai... freak_lodz |