Odwiedz sponsora ksiegi!
Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Michał Przybycień

W księdze jest 9720 wpisów.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

7611
Na wstępie chcialam powiedziec, że jestem fielka fanką tego zespołu a przynajmniej chcę być (ważne sa intencje... :P) Narazie nie byłam na koncercie żadnym, ale z pewnością bedę..fkońcu jestem jeszcze młoda. Stronka jest FEST...najlepsza z tych o tym fspanialym zespole. Odwiedzam ją tak raz na tydzień... i zawsze coś ciekawego na niej znajduję. Poprostu jest gucio i tyle :P

PEACE - MAKE LOVE FOREVER !!!!
KaroLcia

7610
...Wiecie jak wygląda najszczęśliwsza osoba na tej szarej planecie?! Nie macie pojęcia! :)
Kaśka

7609
mam nadzieje ze nie bedziecie miec nerwow ale troche wam dziwnych maili rozeslalam:)
freak_lodz

7608
Wiesz lubię wieczory, lubię się schować na jakiś czas i jakoś tak nienaturalnie, trochę przesadnie pobyć sam, wejść na drzewo i patrzeć w niebo tak zwyczajnie tylko że, tutaj też wiem kolejny raz nie mam szans być kim chcę... podoba mi się Twoja strona:)
Angie

Angie

www.v-lo.krakw.pl/~anek/

7607
nie! ja nie wyrzymam do grudnia!
tushi

7606
wrocilam:)
elfik opalony

7605
Przepraszam wszystkich, którzy czekają na list ode mnie. Albo którzy nie czekają ale do których chciałabym napisać. Nie mam siły. W rękach...
neo

7604
Na stronie byłem i wpis zrobiłem - az wstyd ze tak późno zawędrowałem na tą stronke ...gdyz wiem ze ponoć to najlepsza strona o myslovitz w polsce a wiedzialem o tym od dawna ale lepiej późno niż wcale ...a strona nawet bardzo git ;)
OLO

7603
Kto mnie zna na tyle, zeby wystartować?:-)))
DreamSeller

www.dreamseller.friendtest.com

7602
aha jeszcze jedno-wojtek p. mi odmachal ;-)
papapa
lululu

7601
dziekuje panowie za kocnercik-i zapraszam ponownie;-)
lululu

7600
bylam kilka dni temu na koncerciku(malbork) i byl to jeden z najlepszyk koncertow, na jakim kiedykolwiejk bylam:-)
i choc chlopcy spoznili sie dobra godzine, warto bylo czekac. Zaczeli swoj wystep piosenkami z nowej plyty, ale w przerwach slychac bylo skandowanie tlumu:gdzies! Gdzies! panowei sppojrzeli na siebie i... uslyszelismy te piosenke w ciupke innym brzmieniu;-)
a potem pojwaily sie juz takie hity jak "Chlopcy" Dlugosc dziweku... czy "scenariusz..."
ponadgodzinny koncert chlpcy zakonczyli ciekawa przygrywka
jednak tlum nie dal za wygrana. Na bis "poszedl" Krakow , oraz niespodzianka-wonderfull fife black-a koncert zakonczyla piosnka-chcialbym umrzec z milosci
a arturek zszedla ze sceny ze slowami-ale fajny zamek;-)
moglabym to podsumowac trzema slowami-TO BYLO COS
lululu

7599
plyta korova w wers. ang pod koniec roku..grudzien
freak_lodz

7598
KTO TYJESTES - POLAK MALY, JAKI ZNAK TWOJ-ORZEL BIALY, GDZIE TY MIESZKASZ - MIEDZY SWEMI, W JAKIM KRAJU - JA NIE ZNAJU:)))
akapity
Pozdrawiam z kraju nad Wami:)))) Nie szalec, Agent czuwa:)))
Zastepca

7597
Oni sa niesamowici! Ich nowa wersja piosenki "Długość..." jest nieziemska! Stronka wspaniała!Wszystko tu znalazłam czego potrzebowałam. Mam tylko jedno pytanko: czy płytke Korova Milky Bar w wersji anglojezycznej bedziemozna zdobyć na polskim rynku...?
tushi

7596
zimno mi...
czy Skalary... będą mieć skrzydła?

7595
jestem w domu:)
freak_lodz

7594
'...wreszcie matka noc...'
.w poniedzialki nigdy nie spie.
neo

7593
wotojcie..a wiec co do wcorajszego koncertu to sadze ze byl dobry ale zbyt krotki..mam nadzieje ze nie dlatego ze myslovitz tak chcialo a dlatego ze poprostu musieli...jakos wogole szybko grali artur szybko spiewal...spiszyli sie..no pewnie na imprezke w sopocie ;P no ale mimo wszystko wyskakalam i wykrzyczalam sie za wszystkie czasy...:)pozdrawiam wszystkich ktorych poznalam :)dzieki myslorodzinko:)
koszulka

7592
Ewa nic się przecież nie stało:)
We Władysławowie koncert Myslovitz zaczyna się po 21 patrz http://www.wladekplanet.intermedia.net.pl/impreza.html.Co do imprezki po to jak najbardziej,no przecież mnie znasz,tak mi się przynajmniej wydaje:) ,ale ja nie wyjeżdżam dzień po tylko zostaje jeszcze jakiś czas nad morzem.W ogóle zmykam tam już za kilka dni.Pozdrówka!

Maja

www.wladekplanet.intermedia.net.pl/impreza.html

7591
Jak to o pierwszej w nocy??? No co to w ogóle za plotki wprowadzające zamęt i niepewność w szeregi Zarządu???
II Zastępca p.o.Prezesa i Zastępcy

7590
Maja to we Wladyslawowie to bedzie o 1 w nocy???? ej no to po co komu nocleg bawimy sie na koncercie potem jakies piwko...i pociag:)
czekam na odpis...i co na to zarzad???
Maja sorry ze ci nie odp. ale nie mam nic na karcie a w gdansku jak wiadomo nie bylo mnie co gorsza wyjezdzam z Kowar jutro...
freak

7589
W Sopocie było super a w Gdańsku jeszcze lepiej:))))
Niech żyje Myslovitz!
Maja

7588
Ja chciałam powiedzieć tylko,że właśnie do domu wróciłam i że żyję:) W Sopocie było super,zwłaszcza na plaży,hihi;))) Dziękuję wszystkim za wszystko i do następnego!
Pozdrawiam!
Maja

7587


M A D Z I U K O C H A M C I Ę !




klecha

7586
Ninijesyzm, po wysłuchaniu piosenki Si tu n`existais pas, stwierdzam, że Pan Rojek lepiej radzi sobie po francusku, niż po angielsku:)))) Nie żeby można go od razu pomylić ze rdzennym Francuzem:)))))))) Ale naprawdę było okej:)))))
Prezes

7585
MYslovitz jest najlepszy dowodzą o tym wszystkie płyty.Wejdzcie sobie na strone www.myslovitz.prokuratura.com jest wiele fajnych piosenek do ściagniecia m.in. angielskie wersje
kto sie nudzi niech napisze
kaska18

7584
Szalenie, szalenie. Zeby tylko te owoce leśne nie musiały do zimy czekac. BLEEEEEEEEEEEEEEEE
Prezes

7583
Prezesie, jestem w dalszym ciągu zupełnie spokojna :)))))) Powiem więcej - nabywam odzież plażową ;)))))))))
akapity
Uspokoiłam się dodatkowo, kiedy przekonałam się dziś naocznie o ciągłej dostępności owoców leśnych typu maliny i jagody. Jest to wszak szalenie ważne!!! ;))))))))))
II Zastępca

7582
Nie, nie, nie w pokoju - na HUSTAWCE ZWIERZEŃ:))))))))))))
akapit
II Zastępco - sprawa powinna się wyjaśnić po południu, cierpliwosci!!!
Prezes

7581
hmm, jestem tu pierwszy raz i,bez obrazy, mam wątpilości co do zawartości tej ksiegi , ale to raczej nie wiena prowadzacego:) (tak myśle) . mam nadzieje , że jeszcze tu sie kiedyś pojawie
basia

7580
...Najserdeczniejsze życzenia imieninowe wszystkim Annom, Hannom i Grażynom...dzis mamy 26 lipca...piękny dzień :D...
Hania

7579
Coraz gorzej z księgą gości. Od dawna nie zaglądałam na stronę Myslo i teraz nie wiem, gdzie jestem - w pokoju zwierzeń?
Zorza Polarna

7578
.jutro słońce zajdzie na północy.
neo

7577
heja!!! Kto nie może żyć bez myslovitz, prosze o pare słów od serca

Agat@

7576
...jakie oburzenie...oj oj...
Hania

7575
ejjj......... kobiety za nim szaleją??? kurwa oni zrobili z rojasa jakąś bojsbendową gwiazdę........do której wzdychają rzesze fanek....czy on kurwa jest Ville Valo 3 lata temu?????????? ahhhhhh wprawdzie nie słucham hima ale kochhhhaaaaaaaam Ville aaaaach!!!!!!!!!no dobra to teraz bedzie ahhhhhh wprawdzie nie słucham myslovitz ale kochhhhaaaaaaaam rojkaaaaaaaaa aaaaach!!!!!!!!!





wkurzyło mnie to
destrukcja

7574
'...silent salty water pressed against my cheek...'
.neo.

7573
Wladyslawowo.Molo.10 VIII.godz. 01:00.





utopie sie z ochotnikiem


.

7572
Jakoś to będzie...
Maja

7571
Myślę i myślę co by Ci tu napisać żebyś sie cieszył ale nic mi do głowy nie przechodzi... mam nadzieję że mnie rozumiesz bo chyba też masz leprze albo gowsze dni w kturych masz wene..

Dona & Blancia

7570







nie chcę takiego życia
mam raka.

7569
ja etz chce sie potopic ale we wladyslawowie
freak

7568
.
zanim umrę

7567
zanim
będzie bolało...

7566







chcę się
utopić...

7565
.KROPLE DESZCZU.
sitdown.standup.

7564
kiedy wychodzilem Slonce juz zachodzilo



.Milosc zwycieza.
digidin

7563
Wiem,w Brzeźnie nocą jest...tak sobie najdelikatniej mówiąc,ale chyba zaryzykuję;)Strasznie mnie tam ciągnie.No zobaczymy,hmm:))))
Maja

7562
maja skoro jestes w gdansku to milo mi pewnie jakos wzrokiem sie kolo myslo spotkamy...cieszy mnie ze tyle ludzi (tyle ludzi hehe )przyjezdza do gdanska bo naprawde warto...a co do brzezna...bywam tam prawie codziennie:)ale nocami wole omijac to miejsce:)
koszulka

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi



Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!