| 7861 | Tak, kierowcy autobusów na pewno chętnie by sie do nas wtedy przyłączyli:)))))) akapit Bez rączek faktycznie życie staje sę trudniejsze. Ale rozumiem, ze te jabłka w szczytnym celu były deskórkowane - tzn na przetwór, tak???:))))) akapit Drogi Gościu Spec - to moze znaczyć jedno - uczuliłaś się na caly ten p....h.....y świat:))) Prezes |
| 7860 | Bez nosa można żyć, ale bez rączek??? Moje pewnie niedługo odpadną - pozbawiłam dziś skórki ok. 50881kg jabłek i prawdę mówiąc świata poza nimi już nie widzę :))))) akapity Pałam gorącą chęcią zdobycia serca Żaka, muszę usłyszeć te porady!!!! :)))))))))) akapity Zmęczymy Juniora niemniej niż siebie same :))))))))) II Zastępca |
| 7859 | DO PAPUTA: mam zapytanie - SKAD JESTES? TWOJA KSYWA WYDAJE MI SIE DZIWNIE ZNANA! ktosia |
| 7858 | Sąsiedzi nie, ale kierowcy autobusów wydawali sie dziwnie zaciekawieni:)))))) akapity Do Juniora jak najszybciej, tym bardziej, że mam Wam do pokazania kolejne astrologiczne porady jak trafić do serca Żaka:))))))) akapity Tu mówi Gość Specjalny.Myślałam, że ów katar spowodowany jest alergią. Niestety, będąc poza obszarem zasięgu Alergena również miałam objawy uczulenia. Bez odbioru. akapity Jak widać napięcie rośnie z każda chwila:)))) Zostańcie z nami...:))))))))))))) Zastępca&Gość Specjalny |
| 7857 | Do Gościa Specjalnego - nic się nie martw, bez nosa mozna żyć!!!! Podobno:)) Poza tym, jak przecież dobrze wiadomo, osoby pociagające (nosem:) żyją długo, nawet statystycznie dłużej niż właściciele klatek, w których są trzymani (ci pociagający;)))))) Prezes |
| 7856 | Chodźcie zobaczyć Juniora jak najszybciej - ZAPRASZaM!!!!:) Moze mi go trochę zmęczycie...:))) akapit Sąsiedzi nie zgłosili się do Ciebie z pytaniami, co się działo u Ciebie na balkonie??????:)))))))))) Prezes |
| 7855 | Byłem na wielu stronach o tematyce związanej z MYSLOVITZ osobiście uwazam tą strone za NAJLEPSZĄ!!! paput2 |
| 7854 | Ściśle rzecz biorąc - inny balkon :)))))))) II Zastępca |
| 7853 | Polemizowałabym w sprawie balkonu - nad nim także był dach!!! :))))))) II Zastępca |
| 7852 | nie wiem z kim sie skontaktować , ale mam pare fajnych mypytroojek Myslovitz , np "polowanie na wielbłąda" więc jak by co moge dorzoocic sie do zawartosci tej stronki :] czekam na kontakt [email protected] GrZeSieK |
| 7851 | Myslovitz jest po prostu WPORZO. Kamil z Myslowic |
| 7850 | uwielbima zespol "MYSLOVITZ" on jest super a ROJECZEK JESZCZE BARDZIEJ!!!!!!!!! pozdro wszystkim sluchajacym go lila |
| 7849 | Jakie to szczęście, że wkrótce znów się zobaczymy - tym razem przy okazji oglądania Juniora:))))) akapity Impreza rzeczywiście odbywała się pod dachem, z wyjątkiem momentów, kiedy pod nim nie byłyśmy:)))))))) Przypominam o wyprawie do sklepiku i dyskusjach na balkonie:)))))))))) Zastępca |
| 7848 | Moja sprawność umysłowa powróciła na tyle, że mogę już przyłączyć się do podziękowań dla ORGANIZATORÓW :))))) Tym razem nie za udostępnienia trawy, ponieważ impreza odbywała się w lokalu zamkniętym i jak najbardziej pod dachem ;)))))))))) II Zastępca |
| 7847 | Taaa, po zażyciu garści tabletek popitych wyrobem spirytusowym na pewno przestanie boleć...:))))) W ogóle juz na zawsze:))))))) akapity Przypominam, że osoby pociągające nosem sa zamykane w klatkach przez tych, którzy kochają na nie patrzeć:)))))) Czyli przez swoich zaborczych partnerów:))))))))) akapity Tu Gośc Specjalny. Pociąganie nosem nie kończy się. Jest coraz gorzej. Niedługo mój nos wciągnie się do środka:)))))))) Bez odbioru. Zastępca&Gość specjalny |
| 7846 | DZIĘKUJEMY ZASTĘPCY ZA UDOSTĘPNIENIE LOKALU I ORGANIZACJĘ NAGŁOŚNIENIA:))))))))))))) Pozdraiwam na wsyztskie mozliwe sposoby Prezes |
| 7845 | Przypominam, ze nie tylko Gość Specjalny w charakterystyczny sposób pociąga nosem - jedna z tych osób musi być nawet za karę regularnie zamykana w klatce...;) akapit U mnie ani ciało, ani umysł nie bardzo funkcjonują;)))))))))) akapit Zastępco - prponuje wziać hgarsć tabletek i popić ją wyrobem spirytusowym:)))))))))))))))))) Efekt powinien być piorunujący:)))))))) Prezes |
| 7844 | ...Karola, będę. ;) Kaśka |
| 7843 | pozdrowionka z zakopca:)mialam wypadek ale przezylam :)caluje wszystkich i wracam za tydzien oby szczesliwie:) koszulka |
| 7842 | Brum czekam dzisiaj na Ciebie, na czacie, mam nadzieję, że przyjdziesz :)Zdam Ci lublińską relację :P Aaaa zapomniałam jeszcze podać godzinę: 22. Jeżeli Ci nie pasuje to wyślij mi smsa. Czekam... :) karola |
| 7841 | U nas natomiast totalny zanik zdolnosci poruszania się, połączony z wyjątkową przenikliwością umysłu:)))) Czynimy bardzo światłe uwagi dot. m.in. urody Parówki:))))))))) "Chłop z Mazur":))))))))))) akapity Zastępca cały czas kuli się z bólu, popijając jednocześnie wyroby spirytusowe:))))))))))))) Nie pomaga:)))) akapity Tu mówi Gość Specjlny. Zastępca cały czas ma żołądkowego kaca ;) JA kicham, prycham i smarkam. Zastępca wyczytał, ze jstem uzalezniony od kokainy, charakterystycznie pociągam nosem. Nic mi o tym nie wiadomo. Zastępca&Gość Specjalny |
| 7840 | Teraz naprawdę zrozumiałam ideę reklamy Redbulla :)))) "Ożywia ciało i umysł" :))))))) Bo to wcale nie musi iść ze sobą w parze - ja na przykład mam w sobie teraz pełno energii do fikania, odczuwam jednak pewien dyskomfort w związku z moją sprawnością umysłową - bystrość mi się jakby nieco przytępiła i działam na zwolnionych obrotach :))))))))))) akapity CHARLIE CHARLIE WHAT ARE YOU DOING TO ME???? :)))) II Zastępca |
| 7839 | Ten wirus to Lawson. Maja |
| 7838 | hej ,isie nie wo\chyodze na net bo jakis wirus grasuje wiecie cos o tym djacie znac sms'em freak |
| 7837 | nim przekrocze brzeg i wzbije sie do chmur znow popelnie tyle glupstw ale kiedy znowu ujrze Cie nie krzycz na mnie juz nie drugi brzeg |
| 7836 | Fuck it all - pozdrawiamy wszystkich z kolejnego zgrupowania!!!:))) akapit Mamy amnezję zbiorową i już zapomniałyśmy, co chciałyśmy napisać:))) akapit Tu mowi Gość specjalny. Czuje się wyróżniona. To wspaniałe przeżycie. NIe jedzcie dużo czipsów, właściwie nie wiem dlaczego. Tylko tyle mam narazie do powiedzenia. Pa akapit Gość prawdę Ci powie - zupelnie tak, jak cyganka:)))))))))))) akapit Ściskamy, plujemy, gryziemy i depczemy po stopach, a Wujowi krzyczymy do ucha Zarząd&Gość Specjalny |
| 7835 | Mleko to już nie mleko.Wlało w swoje serce trochę uczuć wyższych spacerując po niebie i teraz jest Drogą Mleczną. |
| 7834 | pozdrowienia:))) suedeluke |
| 7833 | NO PROBLEM :))))))))) Bez odbioru :))))))))) II Zastępca |
| 7832 | Dziewczęta, prosiłabym o nabycie trzech budyni:)))))) Jak zwykle wróg działa i u mnie budyni NI MA:)))))) Zastępca |
| 7831 | No faktycznie, zginęłabym i nie byłoby komu robic imprez:)))))) Jak my sie jednak wspaniale uzupełniamy:))))))))) Zastępca |
| 7830 | Zginęłaby bez nas, bez dwóch zdań...:)))) akapit Junior jest złotym dzieckiem, śpi juz chyba drugą godzinę;)))))))))) akapit Drugi-proszę informować mnie na bieżąco, Ty już wiesz o czym:)))))))) Prezes |
| 7829 | kiedy wreszcie nadejdzie ten upragniony przeze mnie dzień chcę do gwiazd |
| 7828 | na nocy czarnym niebie spijam krople gwiazd do you love me? |
| 7827 | rozlane mleko do you love me? |
| 7826 | Jakie to szczęście, Zastępco, że masz nas :)))))) Zaplanowałyśmy przybyć o godz. 17:30 :))))))) Do zobaczenia :)))))))) II Zastępca |
| 7825 | Prezesie, Ty przychodź kiedy chcesz:)))))))) Poważnie, dziewczęta, przybądźcie, o której macie ochotę, ja nie mam pomysłu:))))))))) Zastępca |
| 7824 | No dziękuję, dziękuję za zaproszenie:))))))) Mama powiedziała - IDŹ IDŹ:))))))))) I jest przygotowana na to, co może nastąpić - została dizś z Juniorem 2h i teraz pada na twarz:)))))))) akapit A na którą przewidziany jets początek????:))))Bo mama powiedziała - "Tylko wyjdź wieczorem i wróc wcześnie rano...":))))))) Prezes |
| 7823 | W drodze wyjątku zapraszam Prezesa, ale zastrzegam, że jeśli Juniorowi w tym czasie coś się stanie, to nie będzie to moja wina:))))))))))) akapity Goście specjalni będą jak najbardziej obecni:))))) akapity Kochany Drugi, chodzi oczywiście o piosenke "Charmless Man", która jest zupełnie i kompletnie o Żaku:)))))) ŁI ŁI:))))) Zastępca |
| 7822 | Kaś przesylka dotarla dzis:) pozdrawiam elfik |
| 7821 | łał,tom p. na plakatach powiewa, nieaktualnych, na przyjazni:))) smarku,jestem wk........eee,podenerwowana,zaj.... zabije ta mysz!!! thomi,gdzie ten mail,do jasnej anielki?!? neo,ocknij sie!!! pozdrawiam zarzad:*** coj |
| 7820 | Zaprasza się tylko odoby nieobarczone odpowiedzialnością za istoty małe i bezbronne :)))))))) Uzębienie mleczne Misia zalicza się jeszcze do bezbronności :)))))))) Jednak w drodze wyjątku zaprosimy również Ciebie, Prezesie :))))))) II Zastępca |
| 7819 | Drogi Drugi - pisząc o podobieństwie do myszy lab używaj zawsze pełnego imienia i nazwiska, bardzo prosze;))))) Uzywanie samego imienia Thom budzi niebezpieczne skojarzenia z kimś innym:))))) akapit Więc impra już na 100%??? DLaczego ja nic nie wiem?????:)))) Młodych matek się nie zaprasza???????:))))))) akapit Zastepco - dlaczego Twoje oko upodobniło się do oka Myszy Lab???:))) akapit Junior oślinia Was wszystkich czule:))))) Prezes |
| 7818 | KTÓRĄ PIOSENKĘ O ŻAKU???? Jest ich całe stado, a jedna bardziej banalna od drugiej!!! ;))))))))) II Zastępca |
| 7817 | Ale co masz na myśli, mówiąc "wszystko przez to, że brałam krople do oczu mojego kota"?? Tzn., że gdybyś ich nie brała, to kłopoty by nie wystąpiły, czy też by nie przeszły? :))))))))) akapity Czy w czasie IMPRY obecni będą goście specjalni? :)))))) II Zastępca |
| 7816 | Dziękuję Ci, kochana moja, za troskę:))))) Oko znikło:))))) Tzn. jest, ale moje, a nie Thoma Yorka:)))) Wszystko dlatego, że brałam krople do oczu mojego kota:))))) akapity IMPRA tak jak mówiłam - wtorek - środa:)))) ZAczynam przyzwyczajać sąsiadów - dziś zapuściłam na cały regulator piosenkę o Żaku:))))))) Zastępca |
| 7815 | Zastępco, niniejszym troszczę się - jak Twoje oko Thoma Yorke'a? II Zastępca |
| 7814 | Uśmiech skrada się przez twarz... Urd |
| 7813 | Maju dzieki:) elfik |
| 7812 | Posłusznie melduję, ze jak dotad nie zjadłam ani jednej zupki (cały czas to leczo sprzed tygodnia:))))))))) akapity Niestety, na pozywne obiadki u Lali nie mam szans:)))) Cytat z naszej ostatniej rozmowy telefonicznej: "Od piątku sama i nie zaprosiłaś mnie???? Nie licz na obiady u mojej mamy":))))))))) No więc sama widzisz:))))) akapity Poza tym dlaczego nikt nie zatroszczy sie o to, że zaczynam wyglądać jak Thom Yorke?:)))))) Wszak uroda najważniejsza!!!:))))) Zastępca |