| 7811 | Zasnęłam. Nie wiem kiedy się obudzę. neo |
| 7810 | Zastępco - dobre gospodynie nie żywią się zupkami chińskimi :)))))))))) W trosce o Twoje zdrowie (a może i życie!!!:) nalegam - spożyj coś pożywnego :))))))))))) akapity CO Z IMPRĄ??? ;))))))))))))) akapity Porad dnia udzieliłam. Prezesie, bądź dzielna, dalsze porady już wkrótce :)))))) akapity JESTEM ASERTYWNA NA MAKSA - dla równowagi z Nr1 :))))))) On jest taką małą niezaradną myszką laboratoryjną jak Thom :)))))))) II Zastępca |
| 7809 | To żadna wymówka!!!:) akapit Nie mam czaus spijać:)) Niczego, nawet herbaty ze szklankI:))))))))) Nieługo zrobi sie ze mnie Glassman:))))))))) Prezes |
| 7808 | Ja jestem u siebie, jako dobra gospodyni nie ruszam się z domu:))))))) akapity A co myslałaś, że bycie młodą matka to spijanie samych miodów???:)))))) O nie nie, moja droga:)))))) Zastępca |
| 7807 | Dziewczęta!!! WHERE ARE YOU KNOW?? WHEN I NEED YOU...:)))))) Nie dał spać całą noc;)))))))))) Drugi - czekam na porady dnia:)))))))) Lub raczej nocy:))))))) Prezes z zanikiem oczu |
| 7806 |
| 7805 | Hej hej hej słońce świeci, gorąco, bardzo gorąco...Myslovitz jest....Myslovitz trwa....Myslovitz trwa... Pozdrowienia dla tych co zapomnieli o tych którzy nie zapomnieli o tych którzy zapomnieli! :( BeCkS www.myslovitz.bimber.pl |
| 7804 | Na dwadziesciakilka można posłuchać sześciu przedpremierowych(no prawie) utworów C.K.O.D --->Elfik,plik prześlę wieczorem. Maja |
| 7803 | Drive Blind (Ride Cover)a Maja jakbys mogla to wyslij mi ten utwor:) elfik |
| 7802 | pozdrowienia z Rowów dla wszystkich fanów Myslovitz ( i podobnego grania) a w szczególności dla Freak i Mai kulkidek |
| 7801 | Dopadł i ugryzł w kark:) Tez nie mam siły na nic więcej:))))))))))) Prezes |
| 7800 | SMUTNO? A MOŻE BUDYŃ? (Wybaczcie, nie mam siły na nic więcej :)))))))))) II Zastępca padając na twarz |
| 7799 | --->Koszulka,to ja myślałam o zupełnie innym namiocie,no nic.Z pewnością jeszcze kiedyś się spotkamy. --->Do pozostałych:) Tego pierwszego utworu nie mam,mam wszystkie pozostałe ale tego nie :/ Sorry :/ Maja |
| 7798 | maja...ja wlasnie wrocilam z wladka...niestety nie mialam jak Ci wtedy odpisac..nie bylo mnie w domu...we wtorek we wladku bylam dopiero o 22 nie wiedzialam jak Cie szukac...a spalam w namiotach na ulicy sportowej kolo parku i plazy..pozdrawiam i przepraszam :)3maj sie koszulka |
| 7797 | Maju, czy ja też mógłbym poprosić o kontakt? Napisz do mnie, plis thom |
| 7796 | Maja: ja tez poprosze- ten pierwszy utwor.. Co to w ogole jest za piosenka? Bo zupelnie nie wiem z czym to ugryzc... michal |
| 7795 | Kilka dni temu miałam okazję byc na koncercie Myslovitz we Władysławowie. Przyjazna atmosfera, cudowny, nadmorski plener no i ta muzyka... ucałowania dla fanów bright_dark |
| 7794 | Bartosz,ja mogłabym.Prześlę Ci te pliki. Maja |
| 7793 | / ciekawe czy cos się zmieni / ' |
| 7792 | Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday ' |
| 7791 | sprzedam singiel Dla Ciebie ola |
| 7790 | Szukam czterech utworow Myslovitz: - Między nami drzewa płakały, - Historia jednej znajomości (Radio Edit), - Nienawiść (BonAir Remix), - Drive Blind (Ride Cover). Czy ktos moglby sie nimi ze mna podzielic? Pozdrawiam! toszbar |
| 7789 | Pisze sobie z Amsterdamu (bez polskich liter) i chcialam sie pochwalic swiatu ze bylam w Leuven na festiwalu Maktrock w Belgii, gdzie Myslovitz mial swoje "15 minut". Byli...pelni energii i zagrali jak zwykle niesamowicie. Trzeba to przezyc. Pozdrawiam wszystkich goraco.Papa Lelaina |
| 7788 |
| 7787 | zasnę tam w pełnym świetle dnia i słuchał będę rozmów gołębi |
| 7786 | Kaszka nabyta:))) Prezes |
| 7785 | Piękną Polskę, najpiękniejszą - Ciech, Władywostok...:)))))) Prezes |
| 7784 | / rozpoznam Cię . ja rozpoznam Cię . choćbyć przybrała* postać stuletniego karła / po śladach twoich stóp . kroczy moich szpiegów stu . znam twój każdy najmniejszy ruch czego tu się b.ać ? |
| 7783 | wczorajszej nocy zgasl neon. chociaz nie byl na prad. .rozpoznaj mnie w ciemnosci. |
| 7782 | Mogwai ... . |
| 7781 | ŁI ŁI:)))))))))) akapity Ale popatrz tylko, jak Fhancuzica zwiedzi przy nim Polskę:)))))))To moze być naphawdę udany związek:))))) Cyganka phawdę ci powie:))))))) Zastępca |
| 7780 | Moja dhoga! Bez Wielkanocnej Kuhy nigdy nie będziesz taka, jak on:)))))) To jest dużo bahdziej złożona sphawa:))))) Choć owinięcie pilota będzie dużym khokiem w tym kiehunku:))))))))) Pheses |
| 7779 | Zaczynam rozumieć Żaka. Samotne mieszkanie dobija po 10 minutach:)))) a ja to przynajmniej Kicie mam:)))) Niedługo zacznę rzucać po domu pomidorami, owijać piloty w folię, a na półce postawię CZARNĄ GŁOWĘ:))))) Zastępca |
| 7778 | NA WSZYSTKIE CZTEHY STHONY:))))))))) Zastępca |
| 7777 | Jako młoda matka wiem najlepiej, czego należy naucyzć dziekco od małego:))))))) PRzy mnie nie zginie;)))))))) akapit Żak na pewno chodzi z tą swoją na wszystkie świata strony:))))))))) Prezes |
| 7776 | Takoż i ja przyłączam się do podziekowań i wyrażam chęć powtórzenia:)))))) akapity Prezesie, opiekuj się dzieckiem najlepiej jak umiesz i od małego ucz poszanowania dla Zarządu:))))))) akapity Miejmy nadzieję, że u Zaka wszystko OK i nadal chodzi z Francuzicą pod rękę i mówi jej brzydkie wyrazy:))))))) Zastępca |
| 7775 | WITRAM SERDECZNIE PO POWROCIE ZE ZGRUPOWANIA:)))))) Ninijesyzm chciałam podziękować Drugieku oraz jego Babci za goscinę, wikt i opierunek w jeziorze;)))))))) akapit Dziś nareszcie dzikie ptactwo i inne zwierzęta leśne odetchną sobie nocą spokojnie i z ulgą:)) No chyba żeby Drugi zechciał zagłuszać samotnosć za pomocą decybeli:))))))))) akapit Chciałam jeszcze tylko powiedzieć, ze czpisy nadal wyłażą mi oczami:))))))) Dlatego staram się je trzymać za zamkniętymi:))))) akapit Ciekawe jak tam czkawka u Żaka i jego Francuzicy....:)))))))))))))))) Nie wspominając o sinicach z rodziną...:))))))) akapit Jutro z samego rana muszę jechać kupić kaszkę dla dziecka. Nie bedzie mnie dla nikogo:))))))))))))) Prezes |
| 7774 | To musiałam być ja. |
| 7773 | Czas brudzi dywany. |
| 7772 | To będzie ten dzień,ten dzień kiedy umrę |
| 7771 | Don't forget to be the way you are The only thing you can rely on is that you can't rely on anything Don't go and sell your soul for self-esteem Don't be plasticine Don't be Maja |
| 7770 | Kasik bede wygladac za listonoszem:) ludzie sa dziwni elfik |
| 7769 | Gdzie są te gwiazdy,do których zmierzam.Nie widzę ich... Maja |
| 7768 | Kiedyś może Wam to "coś" wyznam.Na razie nie mam aż tyle odwagi |
| 7767 | Koszulka,czy Tobie chodziło o ten wielki namiot przy Hallerówce może? Maja |
| 7766 | Nauczyłam się cierpliwości. Na pamięć. Wierzę. Kiedyś staniesz na końcu drogi... Będę tam. Czekała :* |
| 7765 | Kiedy Skalarom...urosną skrzydła? boję się |
| 7764 | Krainie Chichów światła dały oczy,które widziały światła,których nie widział nikt |
| 7763 | chciałam dotrzeć inną drogą. ale utknęłam w połowie. zardzewiałam. do K. mojej K.? |
| 7762 | '...ktoś odszedł znów w samotną podróż szepnął nam że ktoś go woła... . . ...trzeba umieć odejść pustym szlakiem w góry tam gdzie mieszka miłość...' na sierpniowym balkonie |