Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Michał Przybycień

W księdze jest 9720 wpisów.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

7811
Zasnęłam.
Nie wiem kiedy się obudzę.
neo

7810
Zastępco - dobre gospodynie nie żywią się zupkami chińskimi :)))))))))) W trosce o Twoje zdrowie (a może i życie!!!:) nalegam - spożyj coś pożywnego :)))))))))))
akapity
CO Z IMPRĄ??? ;)))))))))))))
akapity
Porad dnia udzieliłam. Prezesie, bądź dzielna, dalsze porady już wkrótce :))))))
akapity
JESTEM ASERTYWNA NA MAKSA - dla równowagi z Nr1 :))))))) On jest taką małą niezaradną myszką laboratoryjną jak Thom :))))))))
II Zastępca

7809
To żadna wymówka!!!:)
akapit
Nie mam czaus spijać:)) Niczego, nawet herbaty ze szklankI:))))))))) Nieługo zrobi sie ze mnie Glassman:)))))))))
Prezes

7808
Ja jestem u siebie, jako dobra gospodyni nie ruszam się z domu:)))))))
akapity
A co myslałaś, że bycie młodą matka to spijanie samych miodów???:)))))) O nie nie, moja droga:))))))
Zastępca

7807
Dziewczęta!!! WHERE ARE YOU KNOW?? WHEN I NEED YOU...:)))))) Nie dał spać całą noc;)))))))))) Drugi - czekam na porady dnia:)))))))) Lub raczej nocy:)))))))
Prezes z zanikiem oczu

7806
Myslovitz jest...Myslovitz trwa...Myslovitz gra... :>>>>
BeCkS

myslovitz.bimber.pl

7805
Hej hej hej słońce świeci, gorąco, bardzo gorąco...Myslovitz jest....Myslovitz trwa....Myslovitz trwa... Pozdrowienia dla tych co zapomnieli o tych którzy nie zapomnieli o tych którzy zapomnieli! :(
BeCkS

www.myslovitz.bimber.pl

7804
Na dwadziesciakilka można posłuchać sześciu przedpremierowych(no prawie) utworów C.K.O.D
--->Elfik,plik prześlę wieczorem.
Maja

7803
Drive Blind (Ride Cover)a Maja jakbys mogla to wyslij mi ten utwor:)
elfik

7802
pozdrowienia z Rowów dla wszystkich fanów Myslovitz ( i podobnego grania) a w szczególności dla Freak i Mai
kulkidek

7801
Dopadł i ugryzł w kark:) Tez nie mam siły na nic więcej:)))))))))))
Prezes

7800
SMUTNO? A MOŻE BUDYŃ? (Wybaczcie, nie mam siły na nic więcej :))))))))))
II Zastępca padając na twarz

7799
--->Koszulka,to ja myślałam o zupełnie innym namiocie,no nic.Z pewnością jeszcze kiedyś się spotkamy.
--->Do pozostałych:) Tego pierwszego utworu nie mam,mam wszystkie pozostałe ale tego nie :/ Sorry :/
Maja

7798
maja...ja wlasnie wrocilam z wladka...niestety nie mialam jak Ci wtedy odpisac..nie bylo mnie w domu...we wtorek we wladku bylam dopiero o 22 nie wiedzialam jak Cie szukac...a spalam w namiotach na ulicy sportowej kolo parku i plazy..pozdrawiam i przepraszam :)3maj sie
koszulka

7797
Maju, czy ja też mógłbym poprosić o kontakt? Napisz do mnie, plis
thom

7796
Maja: ja tez poprosze- ten pierwszy utwor.. Co to w ogole jest za piosenka? Bo zupelnie nie wiem z czym to ugryzc...
michal

7795
Kilka dni temu miałam okazję byc na koncercie Myslovitz
we Władysławowie. Przyjazna atmosfera, cudowny, nadmorski plener
no i ta muzyka... ucałowania dla fanów
bright_dark

7794
Bartosz,ja mogłabym.Prześlę Ci te pliki.
Maja

7793



/ ciekawe czy cos się zmieni /




'

7792



Monday

Tuesday

Wednesday

Thursday

Friday

Saturday

Sunday





'

7791
sprzedam singiel Dla Ciebie
ola

7790
Szukam czterech utworow Myslovitz:
- Między nami drzewa płakały,
- Historia jednej znajomości (Radio Edit),
- Nienawiść (BonAir Remix),
- Drive Blind (Ride Cover).
Czy ktos moglby sie nimi ze mna podzielic?
Pozdrawiam!
toszbar

7789
Pisze sobie z Amsterdamu (bez polskich liter) i chcialam sie pochwalic swiatu ze bylam w Leuven na festiwalu Maktrock w Belgii, gdzie Myslovitz mial swoje "15 minut". Byli...pelni energii i zagrali jak zwykle niesamowicie. Trzeba to przezyc. Pozdrawiam wszystkich goraco.Papa
Lelaina

7788
Hej hej hej no miło tu miło dawno nie byłem :>>> pozdrawiaaam! :>
BeCkS

www.myslovitz.bimber.pl

7787
zasnę tam w pełnym świetle dnia i słuchał będę







rozmów gołębi

7786
Kaszka nabyta:)))
Prezes

7785
Piękną Polskę, najpiękniejszą - Ciech, Władywostok...:))))))
Prezes

7784
/ rozpoznam Cię . ja rozpoznam Cię . choćbyć przybrała* postać stuletniego karła

/ po śladach twoich stóp . kroczy moich szpiegów stu . znam twój każdy najmniejszy ruch
czego tu się b.ać ?

7783
wczorajszej nocy zgasl neon. chociaz nie byl na prad.
.rozpoznaj mnie w ciemnosci.

7782
Mogwai








...
.

7781
ŁI ŁI:))))))))))
akapity
Ale popatrz tylko, jak Fhancuzica zwiedzi przy nim Polskę:)))))))To moze być naphawdę udany związek:))))) Cyganka phawdę ci powie:)))))))
Zastępca

7780
Moja dhoga! Bez Wielkanocnej Kuhy nigdy nie będziesz taka, jak on:)))))) To jest dużo bahdziej złożona sphawa:))))) Choć owinięcie pilota będzie dużym khokiem w tym kiehunku:)))))))))
Pheses

7779
Zaczynam rozumieć Żaka. Samotne mieszkanie dobija po 10 minutach:)))) a ja to przynajmniej Kicie mam:))))
Niedługo zacznę rzucać po domu pomidorami, owijać piloty w folię, a na półce postawię CZARNĄ GŁOWĘ:)))))
Zastępca

7778
NA WSZYSTKIE CZTEHY STHONY:)))))))))
Zastępca

7777
Jako młoda matka wiem najlepiej, czego należy naucyzć dziekco od małego:))))))) PRzy mnie nie zginie;))))))))
akapit
Żak na pewno chodzi z tą swoją na wszystkie świata strony:)))))))))
Prezes

7776
Takoż i ja przyłączam się do podziekowań i wyrażam chęć powtórzenia:))))))
akapity
Prezesie, opiekuj się dzieckiem najlepiej jak umiesz i od małego ucz poszanowania dla Zarządu:)))))))
akapity
Miejmy nadzieję, że u Zaka wszystko OK i nadal chodzi z Francuzicą pod rękę i mówi jej brzydkie wyrazy:)))))))
Zastępca

7775
WITRAM SERDECZNIE PO POWROCIE ZE ZGRUPOWANIA:))))))
Ninijesyzm chciałam podziękować Drugieku oraz jego Babci za goscinę, wikt i opierunek w jeziorze;))))))))
akapit
Dziś nareszcie dzikie ptactwo i inne zwierzęta leśne odetchną sobie nocą spokojnie i z ulgą:)) No chyba żeby Drugi zechciał zagłuszać samotnosć za pomocą decybeli:)))))))))
akapit
Chciałam jeszcze tylko powiedzieć, ze czpisy nadal wyłażą mi oczami:))))))) Dlatego staram się je trzymać za zamkniętymi:)))))
akapit
Ciekawe jak tam czkawka u Żaka i jego Francuzicy....:)))))))))))))))) Nie wspominając o sinicach z rodziną...:)))))))
akapit
Jutro z samego rana muszę jechać kupić kaszkę dla dziecka. Nie bedzie mnie dla nikogo:)))))))))))))
Prezes

7774
To musiałam być
ja.

7773
Czas brudzi
dywany.

7772
To będzie ten dzień,ten dzień
kiedy umrę

7771
Don't forget to be the way you are
The only thing you can rely on is that you can't rely on anything
Don't go and sell your soul for self-esteem
Don't be plasticine
Don't be
Maja

7770
Kasik bede wygladac za listonoszem:)


ludzie sa dziwni
elfik

7769
Gdzie są te gwiazdy,do których zmierzam.Nie widzę ich...
Maja

7768
Kiedyś może Wam to "coś" wyznam.Na razie nie mam aż tyle
odwagi

7767
Koszulka,czy Tobie chodziło o ten wielki namiot przy Hallerówce może?



Maja

7766
Nauczyłam się cierpliwości. Na pamięć.
Wierzę. Kiedyś staniesz na końcu drogi... Będę tam. Czekała
:*

7765
Kiedy Skalarom...urosną skrzydła?
boję się

7764
Krainie Chichów światła dały oczy,które widziały światła,których nie widział
nikt

7763
chciałam dotrzeć inną drogą.
ale utknęłam w połowie.
zardzewiałam.
do K. mojej K.?

7762
'...ktoś odszedł znów w samotną podróż
szepnął nam że ktoś go woła...
.
.
...trzeba umieć odejść pustym szlakiem
w góry tam gdzie mieszka miłość...'
na sierpniowym balkonie

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi



Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!