| 7911 | Jeśteśmy fankami zespołu MYSLOWITZ. Zachęcamy do wysyłania MAILI na nasz adres. banan i gruszka nie posiadam |
| 7910 | o wlasnie Jacek:) Ech zupelnie zapomnialam....ale 100 lat 100lat!!! freak_lodz |
| 7909 | Jakiego programu trzeciego?????? Co tam było???? O co chodzi???? Matko, jak ja nie lubię być nie w temacie:))))))))) Zastępca |
| 7908 | kto mnie pocieszy? nie ogladałam koncertu w dwojce i nie słuchałam programu trzeciego.... a ktos z was widział albo słyszał? jak tak to niech mi opowie!! prosze!! myslovianka |
| 7907 | Ale na stronie Radia SH jest "Sound Of Solution" :/ Zbawienny ten tytuł,nieuważasz? :D P.S Pewnie,że zagłosuję:) Maja |
| 7906 | czesc, wczoraj sluchajac radia doznalem szoku... nic nie wiedzialem o karierze myslovitz za granica!!! wlaczam wczoraj wieczorem "chart radio" ze stuttgartu, a tu najpierw MYSLOVITZ "sound of solitude" a 10 minut pozniej edyta (gorniak) "whatever it takes". czy to nie jest piekne!!???? gratulacje dla chlopakow i >respectpozdrowienia z niemiec, piotrek GLOSUJCIE na MYSLOVITZ: http://www.rsh.de/rsh/musik/chartshow http://www.stubru.be/stubru_master/programmas/de_afrekening/home http://www.kissproton.cz/kissparada/ pit |
| 7905 | neo,pobudka!!! zapadlas w sen zimowy? to nie ta pora roku:)))i gardlo boli???nidopsz,nie-do-psz!!! coj |
| 7904 | Radzisz sobie naprawdę nieźle, moja droga;))))))) Jestem z Ciebie dumna i cieszę się, że nie grozi Ci NAJGORSZE;))) akapit Z Siostrzeńcem i dożywianiem- nie ma sprawy - wpadaj kiedy chcesz, szczególnie jeśli będziesz miała jakiegoś pomidorka pod ręką;))) akapit Drugi - przywieź sobie jakąś fajną nudelkulę z ciepłych krajów - nigdy nie wiadomo, kiedy może się jesczze przydać (może pożyczę ją od Ciebie na Francuzicę;))))) Prezes |
| 7903 | 'jest mnie coraz mniej' pstryk |
| 7902 | wirus. zaatakowal nie tylko moje gardlo. nie slychac co mowie. milcze. pstryk |
| 7901 | Dziewczeta, właśnie uświadomiłam sobie, ze miałam kiedys sosnowe biureczko!!!!!!!! Jak dobrze, ze się go pozbyłam, bo inaczej teraz byłabym stracona:)))))))))) Zastępca |
| 7900 | Najlepsze życzenia urodzinowe dla Jacka:) Maja |
| 7899 | Moi drodzy!! Ponieważ niebezpiecznie zbliża się pewna charakterystyczna data, a temperatury w naszym pięknym kraju spadły poniżej pewnego dopuszczalnego latem poziomu, postanowiłam wyemigrować do ciepłych krajów :))))) Ściskam, pluję i gryzę kogo trzeba (padalca też) :)))))))))))) II Zastępca |
| 7898 | PADALEC PADALEC PADALEC!!!! JA MU DAM TĘ NUDELKULĘ!!!!!!!! ALBO DAM MU TĄ NUDELKULĄ!!!!!!! ;)))))))))))) II Zastępca |
| 7897 | Zastępco, bądź dzielna!!!! Radzisz sobie już całkiem nieźle, skoro poczyniłaś te wszystkie wspomniane przez Ciebie wcześniej kroki :)))))) akapity Jutro zarzucę Cię szaloną ilością Twoich własnych rzeczy zgromadzonych u mnie w domu + lekturą fachową na temat Juniora i jemu podobnych :))))))) II Zastępca |
| 7896 | Niniejszym pragnejeszcze raz podziękować Prezesowi za gościnę i dożywianie oraz za udostępnienie Siostrzeńca, który jest najkochańszą Żabką-Hitlerowcem:)))))))))))))Siostrzeńcy to jednak dobry wynalazek:))))) Prawie tak dobry jak Wujowie:))))))) Zastępca |
| 7895 | Na pewno tańczy z radości, ściskając w objęciach WK:))))))) akapity W domu cicho i pusto... Dziewczęta, ja nie chcę być Nim!!!!:))))))))))) Oczywiście, odwinęłam pilota z folii, posprzątałam warzywa ze stołu a wiklinę poupychałam w najciemniejszych kątach:))))) Ale nie wiem, czy to wystarczy:))))))) Zastępca |
| 7894 | Na pewno szaleje z radosci pod półką;) akapit Podły - tak rzucić dla nudelkuli:) akapit Zastępco - jak tam zupa ze świeżych pomidowów??:)) Mam nadizje ze dotarła cało do domu i zajęła swoje miejsce koło ekranu, gdzie leży już cebulka i pilot (wiem ze jesteś home alone;)))))))))))))))) Prezes |
| 7893 | Drogie dziewczęta!!! Niniejszym udzielam Wam pochwały ustnej za spełnienie fanklubowego obowiązku, już Wy wiecie jakiego :))))))))) JAK ON SIĘ MUSIAŁ UCIESZYĆ, ŻE MY ZAWSZE PAMIĘTAMY :)))))))))) akapity Nr1 jest podłym padalcem!!!!! :))))))) II Zastępca bez dywanu ;)))) |
| 7892 | Witają Was Mama i Ciocia:) Dzielnie zajmujemy się Juniorem, wykorzystujemy nasze nieprzeciętne zdolnosci kulinarne przyrządzając sobie dwudaniowy obiad, uzupełniamy archiwum fotograficzne FC, przy okazji unosząc Juniora w siną dal (ostatkiem sił:)))))))))))) Gryziemy serdecznie i plujemy prosto w twarz Prezes&Zastępca |
| 7891 | machen wirklich gute Musik, melodischen Gitarrenpop wie er sonst nur aus Großbritannien kommt. :) freak_lodz |
| 7890 | wonderful life... zacny kawałek... hrabialukasz |
| 7889 | W szczególnosci na jedną OFIARĘ się tak rzucamy:))))))) Żeby nie powiedzieć, że włazimy jej na głowę:)))))))))) Zastępca |
| 7888 | Jasne!!! Po Ciociach i po Mamusi - przeciez my też w ten sposób rzucamy się na nasze ofiary:))))) Prezes |
| 7887 |
| 7886 | Dzielny Siostrzeniec!!! Ma to po Ciociach:)))))))) Zastępca |
| 7885 | Nowy numer Juniora - naskok na kark ofiary (najczęsciej Młodej Matki) od tyłu, z przysiadu:)))))))))))))))) Prezes |
| 7884 | Kasiku, wbrew pozorom żyję. Oczekuj maila jeszcze dziś. Bea zabiegana |
| 7883 | Zatem stało się tak jak Wyrodny Nieustrasznony Wuj przewidywał: trzymasz łape na składkach:)))))))) akapity Ucałuj Juniora ode mnie. I ugryź go w kark:)))))))))))) Zastępca |
| 7882 | wszyscy spia ... |
| 7881 | Maja my nie dostaniemy???? freak_lodz |
| 7880 | Moje Drogie!!! Junior wprost przepada za prezentem - ciesyz się nim, jak dziecko (którym wszakże jest:))))))) akapit Żabcia bezproblemowo, zdaje się, ze znów stałam się (mimowolnie)osoba TRZYMAJĄCĄ KASĘ FC:))) Prezes |
| 7879 | Małe sprostowanie,koncert odbędzie się 18 września. Maja |
| 7878 | Prezesie, jak tam Junior??? Cieszy się z prezentu??? Mam nadzieję, że tak, wszak to prezent od Wzorowych Cioć (przeciwieństwo Wyrodnych Wujów:)))) akapity I jak się ma ŻABKA??? Nie było z nią problemów przy kasie???:)))))))) Zastępca |
| 7877 | Z tym,że ilość biletów będzie graniczona,trzeba kupić je wcześniej.Bilety będą dostępne w pierwszych dniach września. Maja |
| 7876 | . ... |
| 7875 | 19 wrzesnia ckod lodz- stereo krogs:) thanx Maja freak_lodz |
| 7874 | DZIEWCZYNY!!!!!!! CHŁOPAKI!!!!!!!!!!! EEEEEEEEEEEJJJJJJJJJJJJJ!!!!!!!!!!:)))))))))))))))) Prezes |
| 7873 | kocham ich muzykę,słuchajac jej można przeżyć coś czysto metafizycznego...głos Rojka-jedyny w swoim rodzaju...poza tym wracając z ich kocertu w Gdańsku na jarmarku poznałam Kogoś wyjątkowego...pozdrawiam wszystkich rozkochanych w Myslovitz!!!buzka!!! Kamilka |
| 7872 |
| 7871 | Zastępco, po co te złośliwości?? :)))))) II Zastępca pokojowo |
| 7870 | Taaa... a facetki jeszcze fajniejsze:)))))) Zastępca szyderczy:))) |
| 7869 | facety z myslovitz fajne są :))) mróffeczka |
| 7868 | W życiu stoimy jak za wielkim murem. Mało komu chce się go przeskoczyć. Niektórzy tylko wchodzą nań dla zabawy, tak dla śmiechu. Niestety wypadają. Inni kiedyś wyskoczyli na trampolinie, kiedy mieli urodzinowe garden party. Wyskoczyli wysoko, zobaczyli, że za murkiem, pagórkiem coś jest i opadli łagodnie w dół. Oni też wypadają za mur. Specjalnie. Potem cierpią. Wszyscy, nie ma tu wyjątku. Wybrali trudniejszą drogę, niestety lub na szczęście. Jeszcze nie wiem sam. Lecz czasem wiem, czasem trudno mi i wiem, że chyba pewnego dnia wybiorę drogę, tę najłatwiejszą. Potnę się i dopiero wtedy, gdzieś na końcu świata odnajdę się. Ale póki co jestem jak Uciekinier. Niby jestem smutny, neurotyczny... Ale jestem stworzony by biec. I czasem, gdy biegnę, żeby zabić się, spotykam ją, spotykam matkę Noc, spotykam Cię i morze. Potykam się o wietrzne trawy i ląduję gdzieś na molo. Tracę przytomność, próbuję wstać i widzę Słońce, wielki błękit, gwiazdy, chmury typu otto. Obserwuję najpiękniejsze dzieci Boga, jego uśmiech, dotyk aniołów, demony wokół mnie... Zapraszam - www.strony.wp.pl/wp/podobny-chmurom-zbieg W nicości morza trwam / Wzruszenia ciągły brak / Szare niebo pełne ludzkich dusz / Chyba chciałbym już tam być / Rozkołysany dzień / Opuścił ziemski brzeg / Moja głowa pełna myśli jest / Jak nabrzmiały z ptaków krzew / Podobny chmurom zbieg / Prowadzi ciągle mnie / Gdzie zmysły gubią sens / Gdzie czarny pada śnieg / Powoli tracę wzrok / Co mogę zrobić to / Żyć do utraty tchu / Zawrócić zdążę wiem / Zaskoczę światłem zmierzch / Gdzieś na końcu świata odnajdę się / Chyba chciałbym już tam być / Podobny chmurom zbieg / Prowadzi ciągle mnie / Gdzie zmysły gubią sens / Gdzie czarny pada śnieg / Powoli tracę wzrok / Co mogę zrobić to / Żyć do utraty tchu / Nie wiem czy zdążę... www.strony.wp.pl/wp/podobny-chmurom-zbieg Homek Toft www.strony.wp.pl/wp/podobny-chmurom-zbieg |
| 7867 | troche sie boje wchodzic na net... freak_lodz |
| 7866 | NO JA TEŻ NIE WIEM ;))))))) akapity ŻAK jest jednak taki kochany!!!!! :))))))) Zastępco, koniecznie zabierz do juniora wiadomą książkę :))))) I uważaj, żeby jej nie pożarł :))))))))))))) Junior, nie Żak :)))))) II Zastępca |
| 7865 | Ewa,gdzie Ty się podziewasz? ;) Maja |
| 7864 | stesknilam sie za wami... freak_lodz |
| 7863 | NA WSZYSTKIE CZTEHY STHONY TEN ŚWIAT POP...H....NY:))))))))))))) akapity Książka o Żaku z bliska wygląda lepiej niż w księgarni:))))))) Obawiamy się jednak, że żadna z nas nie przetrwa próby ogniowej - wszak zwykłyśmy dużo wydawać:))))))) akapity Drugi Zastępco, czyżbyś robiła Wujowi mus jabłkowy???:)))))) No to JAK MUS TO MUS:)))))))))) Zastępca&Gość Spec. |
| 7862 | Zapomniałabym - JA GTEŻ PHAGNĘ ZDOBYĆ SEHCE ŻAKA!!!!!!!!:)))))))) Prezes |