| 8611 | juz dzisiaj mtv, nareszcie!!! mam nadzieje, że nie wygra Blue Cafe ani Peja!!! Trzymajmy wszyscy kciuki za Myslovitz:) klara |
| 8610 | Kaś - doszło? Bea |
| 8609 | Ewa,ale będziemy mieć w Łodzi w grudniu imprezę! :) Maja |
| 8608 | mysle ze matrix3 jest fajny;] elfik |
| 8607 | oj my w lodz jeszcze troche poczekamy:( Jutro nagrody MTV... matko tylko nie Peja!!! freak_lodz www.katarzia.prv.pl |
| 8606 | Megi - a co się stało Twojej nodze? Koncert Hey się zbliża...:/ neo |
| 8605 | Pilnie poszukuję płyty zespołu The Auters pod tytułem "After Murder Park".Jeśli ktoś ma jakieś bliższe czy dalsze namiary na nią,bądź zna może jakiś dobry sklep internetowy gdzie można dostać mało znane (przynajmniej jak na razie) rzeczy...Była bym bardzo wdzięczna za każde info. Pozdrawiam! Maja |
| 8604 | Czesc!!!!!!!!!!!! Jestem z Rawicza i szukam ludzi do zespolu. Mam 19 lat slucham myslovitz, pearl jam ,radiohead ,placebo itp. Gram na gitarze i spiewam wszystkich chetnych prosze o kontakt [email protected] lub numer gg 1703742 krzychu |
| 8603 | "ONA" Spoglądam na Nią Widzę jej oczy Smutne, brązowe oczy Powieki zmęczone płaczem Chce coś powiedzieć Nie może jakby dławiła się Swoim własnym smutkiem Zdaje się być nieczuła, Zimna, skamieniała To tylko pozory Ona mocno czuje Wszystko trzyma wewnątrz Nadejdzie dzień, w którym Wyrzuci wszytsko z siebie I przestanie być... Taki tam wierszoman.... |
| 8602 | Byłam dziś w szpitalu i dzięki znajomemu doktorowi nie musiałam zostać na obserwacji na noc, już 4 godziny po zabiegu pojechałam do domku :) Jestem szczęśliwa z kilkoma szwami na nóżce i nakłóciami na ręce ;] "Głupi Jaś" jest zajedwabisty :P *Megi* |
| 8601 | zabierz mnie do jądra na wzgórzę maleńka |
| 8600 | zabierz mnie do pustego mieszkania . |
| 8599 | dziękuję Ci... za to że nie ma czasu by pisać krótki list więc dlatego się pisze same tylko długie |
| 8598 | Widziałam dzisiaj jednego pana rozmawiającego ze studzienką kanalizacyjną :))))))))))) Nic mnie już nigdy nie zaskoczy :)))))))))) akapity KLIN KLINEM :))))))))))) Nadszedł czas zainteresować się losem biednych zwierzątek!!!! :)))))))))))) akapity Nie będę wychodzić z domu, bo mnie jakiś złodziej napadnie, okradnie i jeszcze bezczelnie się zaczerwieni i powie, że ALEŻ SKĄD!!!!!! BOJĘ SIĘ!!!!!!! :))))))))))) II Zastępca |
| 8597 | '...waiting for you to come true' |
| 8596 | Super stronka o super zespole,to mówiłem ja,mieszkaniec mysłowic Ra-Qs |
| 8595 | to nie moja strona, ale zapowiada sie interesujaco...sami zobaczcie... www.tmtk.republika.pl wrona www.tmtk.republika.pl |
| 8594 | co to za chłosta? . |
| 8593 | Dedykowane J. :) |
| 8592 | Pamiętasz,ukochany? Snuliśmy wspólnie plany. Kamienne latawce. Dziś wzrok porozbijany W przestrzeni między nami. Na ławce. Ty pytasz mnie: Dlaczego? Więc powiem ci,kolego. Ja tak chcę. Byś dotknął mojej dłoni. Zatopił się w ust moich Sadzawce... |
| 8591 | Dosięgnę nieba,dosięgnę chmur |
| 8590 | Już niedługo |
| 8589 | never mind |
| 8588 | MOTYL MOTYL MOTYLASTY!!!!! :))))))))) Zamieszkujący pokój Asi, pojawiający się znienacka i znikający równie tajemniczo :))))))))) Przeprowadziłam dziś eksmisję za okno przy użyciu nośnika z plecaczkami otrzymanego od Ciebie :))))))) Spieszę uspokoić, że nośnika za okno nie wyrzuciłam :)))))))))))))) II Zastępca |
| 8587 | Jaka akcja MOTYL??????????? akapit Życze Prezesowi powodzenia w akcji POMYŁKA:)))))))))))))) Dziękuję równiez za wyciąg z teorii KOMTA I SPENSERA:)))))))) Zastępca |
| 8586 | MOTYL, MOLTYL???? Jaki MOTYL?????:))))) akapit AJ NOŁ AJW GAT TU SEJ GUDBAJ!!!!!! Prezes |
| 8585 | sorx Maja ale dla mnie wymienianie takiego utworu...nie nalezy do najwiekszych tragedii...grali to i grali tak jak peggy b..ile można... freak_lodz |
| 8584 | DreamSeller,widzę Cię :) s_lodzik |
| 8583 | Ja też czekałam i czekam nadal na "Z twarzą Marylin Monroe",wspaniały numer,niedoceniony,klasyka i na "Blue Velvet" ,niemniej jednak w recenzji Bartka jest wiele niedomówień i nieścisłości.Tak uważam. s_lodzik |
| 8582 | Wiem, wiem - już znalazłam :)))))))) Szukanie kontaktu zawsze przynosi oczekiwane rezultaty :)))))))))) Zapytajcie Kluseczkę :))))))))))) akapity AKCJA MOTYL ZAKOŃCZONA POWODZENIEM :)))))))))) II Zastępca |
| 8581 | Kontakt jest tam gdzie zawsze - w ścianie:))) akapit Już alles wróciło do normy, będę dawać znaki życia co i jak. Prezes |
| 8580 | czemu nikt na mnie nie zwraca uwagi?:( DreamSeller |
| 8579 | Pawlak sie nie wysilil z ta recenzja...i jesli czekal na tkie numiery jak z twarza MM...to wszystko jasne...ble freak_lodz www.katarzia.prv.pl |
| 8578 | Stroan jest ciekawa, szczególnie cieszę się, że są umieszczone teksty piosenek. Zawsze na nią wchodzę gdy chcę przeczytać tekst jakies piosenki Myslovitz. Pozdrowienia :) secia |
| 8577 | Pawlak,przeczytałam twoją recenzję.Nie przyrównuj tej wstrętnej półprzeźroczystej koszuli lidera najbardziej obrzydliwego zespołu w Polsce,tych starych zgredów,totalnego gówna i obciachu (bleeeeeeee,bo zaraz zwymiotuję)oraz wokalu Wielkiej Beaty (heh) do Myslovitz.Jeśli cię to kręci to czemu nie wybrałes się na Bajm albo na Budkę? Heh...I nie wciskaj kitu,w Dekompresji fajerwerki też były.A może ich nie widziałeś? W takim razie to tłumaczyło by to co napisałeś. unknown |
| 8576 | MYSLOVITZ LIVE 09-29 London - Royal Festival Hall (Travis, Skin) 10-09 Zurich - Labor Bar 10-10 Basel - Kaserne 10-11 Luzern - Boabar 10-30 Paris - Le Zenith 11-02 Brussels - Forest National 11-03 Rotterdam - Ahoy 11-28 Debica - Meduza hm... |
| 8575 | zapraszam do lektury relacji z koncertu zespołu Myslovitz w Łodzi (22.X.2003) pawlak www.recenzje.z.pl |
| 8574 | chuje z akapitami - kurwy ladacznice cipogrom |
| 8573 | Drogi Zastępco!!! Książeczka dotarła jak najbardziej :)))))))))) Dziękuję bardzo :)))))))))) akapity Dlaczego Prezes milczy??? Przecież kontakt ze światem miał jej zostać przywrócony zaraz po powrocie do rodzinnego Kuj-Pomu!!! :)))))))))) No i gdzie ten kontakt, pytam????? :)))))))) II Zastępca |
| 8572 | Droga Izo - a po co????:)))))))))) Zastępca |
| 8571 | Ja chcę relację z tej zaplanowanej POMYŁKI!!!!!!:)))))))))) akapity Pozdrów również Agę ode mnie i każ jej kopnąć brata, co to książkę moją przetrzymuje:))))))))) akapity Ewa, mam nadzieje, ze książka (czy raczej ksążeczka:)))) dotarła:))))))))) Zastępca |
| 8570 | Dlaczego nie konwersujecie o MYSOVITZ? iza |
| 8569 | „ Ludzie których kochamy, powinni umierać razem ze swoimi rzeczami „ Gabriel Garcia Marquez ,” Miłość w czasach zarazy” freak_lodz www.katarzia.prv.pl |
| 8568 | Dziewczęta, przepraszam, że tak wszystko dzisiaj olałam benzyną i podpaliłam, ale ległam w gruzach i nie mogłam wstać, na co mogę przedstawić świadków :))))))) akapity Czy Prezes jest już dostępny pod jakimś nr tel??????? Nie mylić z Nr1, a pomylić można łatwo, bo świat jest pełen takich różnych Nr1 ;))))))))))) II Zastępca |
| 8567 | Świecić profesorskim przykładem za zakładem kępa |
| 8566 | Zapomniałabym - czy ja już Wam mówiłam, że kol.Aga była zachwycona cichoscią naszego zachowania ciemną nocą i bladym świtem????????? Kazałą Wam serdecznie podziękować:))))))) Prezes |
| 8565 | Ty mi nic nie mów o rosyjskim:)))))) Cichociemny dobrotliwy staruszek przeistoczył się w krwiożerczego potwora i zaczął grozić, ze za jeden błąd przy tablicy ocena niżej:))) akapit No jeśli do rozmowy dojdzie, relacja murowana;)))) Problem polega na tym, ze zaplanowane mam jedynie zdaje się głębokie na 4 metry PRZEPRASZAM POMYŁKA:)))))) Prezes |
| 8564 | W razie gdyby zboczeniec wtedy równiez postanowił ci przeszkodzić, łap go!!!:))) Z wielkim aparatem pod pachą trudniej mu będzie uciekać:)))))))))) akapity JA CHCE RELACJĘ Z TEJ ROZMOWY!!!!!!!!!:)))))))))) akapity A ja sie dziś pochwaliłam panu A. moją wybitną znajomością rosyjskiego:))))))))))) akapity BIBLIOTEKOM WOJEWÓDZKIM MÓWIMY NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zastępca |
| 8563 | Przęsliczny był basista, to prawda;)))))) akapit Święta tuż tuż!!!!! akapit Dziś dowiedziałam sie, co oznacza spójnik LUB, a co ALBO:))) akapit Będę dzwonić w nd z dworca:)))))))))) Tam mnie nikt nie namierzy:))))))))))) Naturalnie zakładam, ze rowerowi zboczeńcy dworcowi nie interesują się aparatami z budki;)))) Niebieskiej budki:))))))) Prezes |
| 8562 | piente JUROP |