Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Michał Przybycień

W księdze jest 9720 wpisów.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

8561
do serca prezydium podpięte będzie 360 volt i koniec końca - zapłacą 220 ton złota w gównie. mam wiadro na łuj menstruacyjny, bo takowy się wydziela w organizmach nieco jebniętych po kuracji wstrząsowej.


metafizyczna cześć JUROPA

8560
ma ktoś nowe karty z zebrami? zbieram punkty.
rekuć

8559
...Spełniają się marzenia dzieci z zachodu. Od dziś przeprowadzam zmianę oczu na uszy. Dziękuję, Neo. :)
Kaśka

8558
uh... 'Pisząc dokładniej', rzecz jasna ;)
neo

8557
Mówiąc dokładniej Beo, to nic nie mówiłaś ;). A przynajmniej ja nie usłyszałam. Moje oczy czytają :).
Tak, tak Kaś, Ty też oczy na razie eksploatujesz. Ale zamień je koniecznie na uszy w odpowiednim momencie :).
neo

8556
właśnie zima idzie:(
freak_lodz

www.katarzia.prv.pl

8555
...Bea- przewijałam i przewijałam suwak. Uff. Odpiszę jak się wygrzebię z chemii. Za niedługo poleci także analogowo. Przepraszam, że nie w tym tygodniu znów. Ale zeszyt z chemii mnie obserwuje. ;)
...Neo- wypatruję. Zza. Zza drzew. Zza okna. Zza chemicznego zeszytu. Marzę, aby jutro ktoś mnie odwiedził...
Kaśka

8554
Neonko, biorąc pod uwagę długość i szkła moich okularów, to zdecydowanie AŻ trzy razy. Poza tym nie mówiłam, że więcej razy nie przeczytam :).
Kasik, długaśny poleciał dziś elektronicznie.
Pozdrawiam bardzo Thomasha, którego dawno nie było.
Zima idzie czy coś...
Bea

8553
Prześliczny W. był na Nicolasa Cage'a zbyt....puszysty :))))))))))))
akapity
Jak to przez Ciebie, Zastępco?? Ja byłam przekonana, że to raczej przeze mnie!!!! :))))))))) Ale skoro Ty bierzesz winę na siebie... :)))))))))
akapity
SAM WIESZ, JAK BYŁO. BYŁO CIĘŻKO. :)))))))))))
II Zastępca

8552
Obawiam sie, ze przeze mnie pokomplikowała sie sprawa z kartkami. sorry:)))))))
akapity
Nawet nie wiem, jak wyglądał Prześliczny Wiolonczelista - może też był Nicolasem Cage'm???:))))))))))
akapity
Prezesie, pozwól, że zadam niedyskretne pytanie: DZWONIŁAŚ???:)))))))))))
akapity
To na tyle, Londek wzywa z daleka:)))))))
Zastępca

8551
RAMBOLI BAMBOLI :)))))))))))
II Zastępca

8550
ZZZZŁŁŁŁŁŁŁŁŁOOOOOOOOOOOOO... :))))))))))))))
akapity
Przecież to pan basista wyglądał jak Nicolas Cage!!!!!!!!!! Absolutnie NIE był to pan Prześliczny Wiolonczelista!!! :)))))))))))))
akapity
Przez zboczeńca rowerowego żyję w ciągłym strachu, graniczącym z obsesją!!!!!! A przecież nawet nie widziałam go na oczy!!!! I całe szczęście, bo wtedy pewnie przestałabym wychodzić z domu :)))))))))))))) STRASZNY TEN ŚWIAT JEDNAK JEST. Komin na twarz ;))))))))))))) Zabiorę kominy dla ciebie jedyny w prezencie ;))))))))))))
akapity
Prezesie, jak poszukiwania TH??????? Jeśli będziesz chciała o tym porozmawiać, dzwoń śmiało :)))))))))))) Ostrzegam jednak, że mogę się zakaszleć na śmierć do słuchawki, zanim uda mi się coś powiedzieć :))))))))))
akapity
Natknęłam się dziś na możliwość zakupu kartek świątecznych po cenach promocyjnych - CZY TO JUŻ CZAS??? :))))))))))))
II Zastępca

8549
Żaden zboczeniec rowerowy nie odetnie mi kontaktu ze światem!!!:))))) NIE DAM SIE:)))) A tak na marginesie to NIECH UWAZA, bo jak same zauwazyłyście, ma na pieńku z Zarządem - ZŁOOOOO, ZŁOOOOO, ZŁOOOOO...:))))))
akapit
Zniewieściały Wiewiórek ciągle w mojej głowie;)))))) Tak profesjonalnie powiedział to swoje HAJ:))))))))
akapit
Nicolas Cage vel Śmiejący się Wiolonczelista (zupełnie jak Stojąca Sosna:))) też był okej:)))
akapit
I JA RÓWNIEŻ DZIĘKUJE WAM ZA FANTAstYCZE TOWARZystWO orAZ Porady w kwestii dopadnięcia Th drogą telefoniczną:)))))
PRZYBYWAjCIE CZEśCiEJ!!!!:)))
akapit
Jestem biedronką, jestem biedronką!!!!:))))
Prezes z kawiarenki:))

8548
Bea thanx:) czekam na mail:)
freak_lodz

8547
Beo – jak to?! Tylko trzy razy?! ;)
Kaś – zrobiłam już wszystko, co było zależne ode mnie. Teraz patrz.
neo

8546
Cool strona... nic dodac nic ujac
Fanka_z_mysłowic

8545
zaraz wam zapłodze wasze marne krokowiska!nawale piachu w bety i bede miał pożywkę...bo taki ze mnie zimny drań, jak łazuka w preliach arizony !
koczkodak

8544
;]
elf

8543
ZZZŁOOOOO.....ZZZŁOOOOO.....ZZZŁOOOOO :))))))))))))
II Zastępca

8542
Drugi, ależ cię rozfikało:)))))))))))
akapity
Bardzo mi przykro, że kontakt z Prezesem został spieniężony na pchlim targu - nie moge podziękowac jej osobiście za gościnę. w każdym bądź razie - OLA, DOBRZE, ZE JESTEŚ:))))))))))))
akapity
To ja już chce z ta Parówką do Lądka hodować białe myszki lab.
akapity
ZŁOOOOOOOOOO... ZŁOOOOOOOOOOO... ZŁOOOOOOOOOOO
Zastępca

8541
JAKIŻ DZIKI ENTUZJAZM WE MNIE!!!!!!!! Sama jestem zaskoczona :)))))))))))))
akapity
MY JESTEŚMY JAGÓDKI CZARNE JAGÓDKI!!!!!!!!!!
II Zastępca

8540
PRZEŚLICZNY WIO-WIOLO-WIOLONCZEEELIIIIISTA-LALALA :)))))))))))
akapity
JESTEM ARABEM JESTEM ARABEM BARDZO LUBIĘ ŻABĘ :)))))))))))))
akapity
A ja lubię nawet mojego węża w kieszeni :))))))))) I te ośmioro dzieci też polubię :)))))))))))
akapity
Na ręce nieobecnego ciałem, lecz obecnego z nami zawsze duchem, Prezesa składam serdeczne podziękowania za fantastycznie spędzony wspólnie czas :))))))))) I DOBRZE, ŻE JESTEŚ ;))))))))))))))))
akapity
Melduję, iż teraz właśnie jest ten moment, w którym ja padam na twarz :))))))) BAM :)))))))
II Zastępca Z PierwszegoNapotkanegoKompa

8539
PRZEŚLICZNY WIO-WIOLO-WIOLONCZEEELIIIIISTA-LALALA :)))))))))))
akapity
JESTEM ARABEM JESTEM ARABEM BARDZO LUBIĘ ŻABĘ :)))))))))))))
akapity
A ja lubię nawet mojego węża w kieszeni :))))))))) I te ośmioro dzieci też polubię :)))))))))))
akapity
Na ręce nieobecnego ciałem, lecz obecnego z nami zawsze duchem, Prezesa składam serdeczne podziękowania za fantastycznie spędzony wspólnie czas :))))))))) I DOBRZE, ŻE JESTEŚ ;))))))))))))))))
akapity
Melduję, iż teraz właśnie jest ten moment, w którym ja padam na twarz :))))))) BAM :)))))))
II Zastępca Z PierwszegoNapotkanegoKompa

8538
A Zboczeńcom Rowerowym mówimy NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Niech się strzeże... Jeszcze nie wie, że ma na pieńku z Zarządem!!!!!!!!!!!!
akapity
ZŁO... ZŁO... ZŁO... :)))))))))))))))
Zastępca

8537
Nicolasom Cage'om, Zniewieściałym Pianistom i Prześlicznym Wiolonczelistom mówimy zdecydowane TAK!!!!!:)))))))))
Zastępca

8536
Pragnę podziekowac Dziewczętom za ich wspaniałe towarzystwo i wsadzenie mnie do wlaściwego pociągu:))))))) To co, w środę na Ściankę???:))))))))
akapity
Kto nie był niech sie schowa:)))))))))))) Głową w piasek pustyni:)))))
akapity
JESTEM ARABEM JESTEM ARABEM - CZASEM JEŻDŻĘ KRABEM!!!:))))))))
Zastępca

8535
Neo, dzięki, przeczytałam trzy razy. A byłam krok od śmiertelnego obrażenia się :).
Freaku - buzi :*.Tak za całokształt.
Pozdrowienia dla Zarządu, którego życie, twórczość i jadłospis obserwuję z niesłabnącym zainteresowaniem.

Bea

8534
czesc mam male pytanko czy szykuje sie jakis koncert w gdansku? Pozdrawiam
radiogłowa

8533
'...możliwe
że jedynie Ona ma
sens'

8532
*pstryk*
*Megi*

8531

u ha ha
ale zaniedbala. Od chyba pol roku tu nie zagladalam:) wybaczcie:*

Pozdrowienia dla karawany;)
DreamSeller

8530
hmmm??? Jaki tajmeniczy wpis JAcy...:)??? Zakładajac ze to on...:)Ale ja nie bede dociekac prawdy:)


freak_lodz

8529
Ale zaraz! chwila!!!!!!! co sie robi?!
dociekliwa

8528
BARDZO FAJNA STRONA. ZRESZTA TWORCA TEJ STRONY ZAWSZE BYL PROFESJONALISTA. AZ PRZYJEMNIE SIE ROBI MAJAC TAKICH LUDZI WOKOL SIEBIE.
SERDECZNIE POZDRAWIAM
jacek kuderski JACA

8527
Thomash S. moim idolem jes:)
oł jes,oł jes,oł jes:)))
coj

8526
Thomash S. moim idolem jes:)))
oł jes,oł jes,oł jes!!!
:)))
coj

8525
naprawdę fajna stronka pozdrawiam :)
xwiewior

www.superwisla.republika.pl

8524

jutro oślepnę godzinę wcześniej.
miłość

8523
:))))))
Prezes z o.

8522
Zatem ruszamy wkrótce w podróż śladami Stasia i Nel:)))))))))) Apeluje do Dziewcząt - jeśli zobaczycie na pustyni Ojca crzestnego, to pamiętajcie, że to tylko FATAMORGANA:))))))))))))
Zastępca

8521
DZIEWCZĘTA, CIESZĘ SIĘ!!!! Mimo, że jestem na PADALCA GUPOLA zła :))))))))))) I TAK SIĘ CIESZĘ :))))))))
II Zastępca Piętaszek

8520
Tak to własnie ta oaza, tam najłatwiej zaparkować 3 wielbłądy nie zwracając na siebie uwagi:))))))
Prezes z oczami mimo wszytsko

8519
Przy której oazie znajduje się miejsce zbiórki, na które należy przybyć wraz ze swoim wielbłądem???? Jeśli nie znajduje się ono jeszcze nigdzie, proponuję oazę opatrzoną wiele mówiącą nazwą KASA :)))))))))))
II Zastępca z piętą

8518

'możliwe
że nie chcę* zaufać
Miłości...'

8517
HaloHalo tu naczelny Beduin:)))
Karawana wyrusza jutro punktualnie o 15.39, należy się stawić w miejscu zbiórki (z wielbłądami przy sobie) o godz. 15.15. Co by nie było stresow, ze za dużo piasku upłynie zanim się władujemy na garbuski:)))))))
Fakultatywnie można zabrać ze sobą suchy prowiant (antydepresyjno-energetyzujący:)))), konkret zapewnia naczelny Beduin, czyli ja;)))
Ściskam przedhepeningowo:)))
Prezes z oczami

8516
:) Domyślna jestes :)Dobrze ze Ty...ale może reszta nie:)hihi
freak_lodz

8515
Domyśliłam się,że było to przy Myszy i ludzie :)
Maja

8514
a euforia byla przy myszach...matko co ja tam napisalam:)
freak_lodz

8513
Ojej:)
freak_lodz

8512
fajnie;]

takie panienki sa najgorzes u nas na rynku to jak oni dlugo nie wychodzili, to jedna zaczela krzyczec "Artur!" a po chwili powiedziala ze ma jego zdjecie w portfelu i je wyjela. ja tylko patrzylam ....
elfik

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi


Odwiedz sponsora ksiegi!
Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!